Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

mochenkaa
29. říj 2012

@jika10 Já mám větší důvod řešit délku korbičky, moje dítě jak roste, tak je větší zima a víc ho oblíkám. Ty to máš opačně, takže žádný stres 😉 Manžel s tím bude jezdit beztak tak často jako M, když to jde dobře, tak jednou týdně a to ještě jdeme spolu a část cesty vezu já 😀

jika10
29. říj 2012

@mochenkaa No presne ja budu mit pravej opak, my pujdeme z tepleho do letniho. Jo jsem na to lip 😀 Ja mu budu u kocarku delat carecky, aby bylo jasne kolikrat vozil 😀 I kdyz, kdyz jsme hlidali kdykoliv mimca kamaradum a sli jsme ven s kocarkem, tak ja nemela sanci povozit si kocarek 😝

zizinkafekete
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinan4
2. lis 2012

Holky, máte někdo zkušenost už s většími dětmi, jestli se do sporťáku Topline S (ale asi i Racer a VIP - ty sportovní nástavby si myslím, že jsou všude stejné) vejde i třeba tříleté dítě? Viděla jsem kočárek ve skutečnosti a zdál se mi docela malý... děkuji za každou referenci 🙂

xovicka
2. lis 2012

@martinan4 Tříleté dítě se ti tam na 90 % nevleze. Mám syna 20 měsíců, a když mu tam dám i fusak, tak už je to opravdu hodně těsné. Ale upřímně řečeno, dítě starší dvou let bych ve sporťáku už vozit nechtěla i kdyby se vlezlo. Už teď jsem ráda, že ten kočárek i s dítětem do většího kopce vůbec utáhnu. Jakkoliv mi golfky dříve připadaly zbytečné, tak pro dítě starší dvou let bych rozhodně neváhala do nich investovat. Pro upřesnění, mám Topline S, na některé z hodně dřívějších stránek byly i fotky tehdy myslím s 18měsíčním prckem.

jika10
3. lis 2012

Ahoj holky, tak dneska koupenej kocarek a nakonec zvitezila i jina barvicka. Proste jsem prisla do obchodu a zamilovala jsem se, takze uz je zaplaceny a schovany na prodejne do unora 😉 Fotecka dole, to je on, meho srdce zampioooooooon 😀 Barvicka je ve skutecnosti jeste krasnejsi nez na obrazku. Sem rikala, ze podle katalogu bych si ho nikdy nevybrala. A urcite to znate, kdyz nekam jdete neco koupit a najednou si reknete, to musim mit, tak tohle jsem mela dneska s kocarkem i s barvickou 😝

mochenkaa
3. lis 2012

@jika10 taky jsme nad ním uvažovali. Ve skutečnosti je mnohem tmavší a hezčí. Ale já chtěla bílý podvozek 😀

Jinak tento víkend jezdím se sporťákem. Mamka mi na tu hlubokou korbu našívá zip na stříšku, ať to to prase (čti já) může vyprat.
Takže mé poznatky ze sporťáku: nezvyk s košíkem, je o cca 10-15cm menší, protože korba je níž. Opět inteligentně vyřešené sklápění stříšky (jde pouze s ochmatáním jediné nesundatelné části kočárku) 😒 Ale vše ostatní jde rozmontovat a vyprat 😀 Prodloužení lůžka a nánožník super 😵 , jde krásně do lehu. Mínus je, že z něj Davča líp vidí ven a tudíž v něm míň spí 😀

Mé poznatky z kočárku celkem: Šla bych do něj znova. Tentokrát s ruční brzdou (přišla mi zbytečná, teď vím, že minimálně u vchodu do paneláku na tom nájezdu bych ji ocenila). A opravdu bych si nepořídila světle šedý s bílou lemovkou 😀 Jinak jsem nadšena 😵 😵

jika10
3. lis 2012

@mochenkaa No ja taky puvodne chtela bilej podvozek, ale znas to, prijdes do obchodu a uvidis neco, co se ti strasne libi a reknes si jo, to je to prave orechove, to musim mit 😀 No a takhle jsem to mela s tim kocarkem, proste jsem prisla do obchodu a rekla jsem jdeme na kocarek na hartana a pani vyjela s timhle krasavcem a ja byla ztracena. No opravdu jsem se hodne zamilovala po druhe v zivote, manzel ma ted konkurenci 😀 Jooo a nemame bilou lemovku 😀

mochenkaa
3. lis 2012

@jika10 neznám to. My jsme měli asi 4 barvy (ten co máš ty, ten co máme, bílou koženku, a bílá koženka s černou látkou) a vždy jsme porovnávali ten šedý a nějakou barvu. Nikdy ne 2 jiné barvy, ale vždy šedý + něco. Takže jsme nakonec zvolili tento. Teď si myslím, že ta bílá koženka by byla praktičtější 😀 😀
Můj sen byla šedá koženka a oni mají jen bílou a černou 😠 😀

jika10
3. lis 2012

@mochenkaa Aha 😅 Ja uz stejny pocit mela pri vyberu svatebnich satu 😀 Ale tak ono v tomhle obchode jich meli dost skladem a myslim, ze kdybych si nevybrala tenhle tak jiny urcite 😉 No a muj sen byl hnedej kocarek s bilou konstrukci a nakonec mam jinaci, ale krasnej 😉 Ja normalne dneska snad radosti ani neusnu 😀

jika10
3. lis 2012

Jeste mi holky povezte, na to jsem se zapomnela zeptat, zda si mam ke kocarku s hlubokou korbou kopit plastenku nebo na to pasuje ta plastenka, ktera je u sportaku

elana
4. lis 2012

@jika10 jo, pasuje tam ta sporťáková, já jsem si snad ani nevšimla, že by se na vaničku prodávala jiná.

martinan4
4. lis 2012

@xovicka Jo, to máš asi pravdu, s těmi třemi lety jsem to trošku přehnala, ale chtěla bych mít jistotu, že dvouleté dítě tam ještě dám 🙂 Pak by teoreticky uvolňoval kočárek mladšímu, pokud se zadaří 🙂

@jika10 Prosím, kde jsi se na něj byla dívat? Někde v Praze? Nebo v Kolíně? Díky!

jika10
4. lis 2012

@martinan4 Byla jsem v Praze v detskym dome v kunraticich (www.detskydum.cz), jsou tam hrozne sikovne pani prodavacky, v porovnani s malvikem, kde jsem se nic nedozvedela, tak tady toho vedeli fakt hooodne 😉

martinan4
4. lis 2012

@jika10 Já se právě taky byla dívat v Malvíkovi, měli tam vystavený jenom jeden a paní nic nevěděla... dokonce na mě koukala s otevřenou pusou, že se tam dá vyměnit ta přední náprava (Topline S)... Díky za tip!!!

jika10
4. lis 2012

@martinan4 No prave, ja v malviku o hartanech taky vedela vic nez ta prodavacka. Navic mi tam nutili kocarek, kterej meli skladem a to racer S a vubec je nezajimalo, ze ja chci GTcko. V tom detskym dome fakt vedeli o cem mluvej a o hartanech tam vedeli fakt hodne a kde jeste maji hartany, to je na praze 9 detskyraj.cz a tam jsou taky strasne sikovni, vsechno ti predvedou a dokonce te nechaj si vsechno vyzkouset, takze taky super pristup. Takze za me na hartany doporucuju obchody detsky dum a detsky raj. No a na druhou stranu jsem strasne rada, ze uz mam kocarek vybranej a ze uz je pekne uskladnenej a ceka na toho naseho broucinka 😉

Jeste mi holky reknete, mate original tasku hartan nebo nejakou univerzalni?

elana
4. lis 2012

@jika10 já mám univerzální (nějaký Baby Point nebo co), jako upřímně řečeno-prostě se mi za takovou vochcapinu nechtěly vyhazovat takový peníze, nevidím v tom žádnou přidanou hodnotu. Ale myslím že holky většinou ji mají, tak Ti dají recenzi 😉

jika10
4. lis 2012

@elana No to se nam prave taky nechce davat za tasku takovy prachy, to radeji poridim poradnej fusak za ty prachy 😉 ja mam k tomu mymu kocarku vybranou nejakou takovouhle a pak spousty dalsich, a teda chtela bych ji v cerne http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/babym...

elana
4. lis 2012

@jika10 s fusakem souhlasím, tam když si připlatíš, tak je nějaká výrazná hodnota navíc, u tý tašky mi nějak uniká. Ta Tebou vybraná taška bude k Hartanovi pěkná, je taková rustikální, stejně jako celý ten kočár na mě tak nějak působí.

jika10
4. lis 2012

@elana Jo jo, taky se mi prave libi, pujdu do ni 😉 A ted jeste ten fusak, i kdyz do zacatku mame berankovej, takze to muzu resit az pristi rok v lete, to by mohly byt i slevy 😉

xovicka
4. lis 2012

@martinan4 Jo já to taky tak řešila, že do dvou let vydrží ve sporťáku a pak předám dítě mladšímu. Vychází mi to skoro přesně. Ale je pravda, že pokud nechci řešit dvojkočár, tak už od roka a půl prcka s kočárkováním hodně omezuju a snažím se ho naučit chodit samotného. Takže ano, ten můj se mi tam do dvou let vejde, ale poslední měsíce už tam toho prostoru moc mít nebude a kočárek bude sloužit pouze výjimečně. Pokud by byl ale spíše z těch vyšších dětí, asi by se nevlezl. Na druhé dítě ale mám v plánu pořídit i golfky. On když člověk potřebuje vodit starší dítě do školky, když je potřeba naložit dvě děti do tramvaje a v podobně, tak je lepší mít lehký skladný malý kočárek...
Jinak ano mám originální tašku. A mám dotaz, máte někdo originál ten zimní návlek na řidítka na ruce? Já mám emitex, a ne že bych nebyla spokojená, ale umím si představit, že by mohl být lepší, tak by mě zajímalo, zda ten originální je za tu cenu o tolik komfortnější?

bettypo
5. lis 2012

@jika10 ja mám originál a je ťažká, veľká. Už by som ju nekúpila. Čo ale ľutujem je že som nekúpila so-wi fusak. A teraz sa už nedá objednať. Len kolekcia 2013. Sú tam síce nejaké krikľavé farby - zelená, oranžová ale nie je to ono.

Ak by mal niekto so-wi fusak k farbe 638 a už ho omrzel, tak nech mi napíše 😝

jika10
5. lis 2012

@bettypo Diky, taky nazor, ktery jsem chtela slyset 😀 Budu shanet jinou a jak jsem psala, radeji ty penize dam za poradnej fusacek nez za prebalovaci tasku 😉

alemari
5. lis 2012

@jika10 ahoj, já mám origoš Hartan, zrovna tento víkend se mi moc vyplatila. Byli jsme na prodloužený víkend mimo domov, do tašky se mi vlezly věci na celou tuto dobu pro malou+když jsem nakoupila tak i dárečky se nepovalovaly v košíku pod kočárkem😉.. Moc mi sedí😉. Ale! Na léto uvažuju o malé skladné co by byla na kolečkovky a tak 😉.

mochenkaa
5. lis 2012

@jika10 já mám DMkovou tašku. A dospěla jsme k názoru, že bych potřebovala tak cestovní brašnu na kočárek 😀 Už teď ji mám plnou, a to mu jídlo nosím v podprsence 😀 co bude s příkrmama netuším 😒 Ale je fakt, že v tom nosím ikea deku, kyblíček na bezplenkovku, + to co ostatní. Mám totiž jen jednu tašku a nosím ji ke kočárku i k nosítku. Ale loďák by byl dokonalý 😵
@alemari už mám vypraný kočár. Kdy dáme kočárkovou?

alemari
5. lis 2012

@mochenkaa no na to je ta hartanová super, zadní přihrádku mám přebalovací a dokladovou,prostřední na nákupy a přední na oblečky. Ta kapsička na přední straně super na klíče a mobil😉. Tobě by do prostřední vlezl i ten kyblík myslím si😉.
Tak já mám pro změnu na nánoníku flek co nějak nejde dolů😀.

mochenkaa
5. lis 2012

@alemari já tu bílou lemovku prala arielem na skvrny 😅 a stejně to pustilo až napodruhé. Netuším co to bylo za žlutý flek 😠
Od čeho máš flek ty?

alemari
5. lis 2012

@mochenkaa bratři měli ruce od řetázku na kolo....už to pustilo jarem, ale trochu to tam je😉. To je fuk, takových fleků ještě bude... No ta lemovka je mi záhadou!!!

mochenkaa
5. lis 2012

@alemari to mě taky. Já zkoušela snad všechno a ten ariel byl jediný co to vyčistil 😠 Jako nažloutlé a nevím z čeho.
Teda řetěz na kolo je hnus 😝

jika10
6. lis 2012

Holky, tak problem s taskou na kocarek vyresen. Vcera mi volala moje nejlepsi kamaradka a svedkyne v jednom, ktera shodou okolnosti ma termin porodu o tyden pozdeji nez ja a shodou okolnosti si taky kupovala hartana jen topline X a shodou okolnosti ve stejnym obchode, tak mi koupila k vanocum original tasku hartan k tomu nasemu kocarku 😀