Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
19. led 2013

@mochenkaa ale my máme ten novější😉, a GT..

mochenkaa
19. led 2013

@alemari jo, já dočítala z mobilu a nedočetla 😅

redla
19. led 2013

@jika10 Hele jiko, normalne si me uplne totac pomohla 🙂 Pac mi byla doporucena ta vlozna taska, ze to bude dobry pro mimco na zimu (to uz male bude 9mesicu),ale nechapu proc, kdyz je uplne stejne velka jako korbicka a tudiz na "dve veci". Fakt diky, ten prodluz.dil vyresil vsechno, takze se jde do korbicky 🙂
Joo, uz to chapu 🙂 I ty barvy, ale kolekce 2013 ma teda sileny barvy, snad jeste sezenu kolekci 2012.
Ten tvuj kocarek je taky moc pekny, pekna jasna barvicka. Taky jsme premysleli nad Eliskou, ale kolem nas jsou same Elisky a Anny, takze to nehrozi 🙂
Hezky vecer, pap

mochenkaa
19. led 2013

@redla 9 měsíční dítě ti stejně už ležet nebude a bude muset být ve sporťáku 😉
Ty barvy 2012 jsou dost podobné, většina stejných. Např já mám loňskou 613 a letošní je to 535, jen já mám vevnitř puntíky a letos jsou proužky. Ale moje rada, dívej se, aby kočár měl tmavou lemovku 😀 (vím, každého tu s tím otravuju, ale já mám krásný, ale ve sporťáku má bílou bavlněnou lemovku mezi nohama a už teď vím, že to je MEGA blbost 😀 )

jika10
19. led 2013

@redla To jsem rada, ze jsem ti pomohla 😉 A ja myslim, ze az uvidis barvicky nejak na zivo v obchode, tak si vyberes. Jak rikam ja, ja bych si tu vinovou podle nahledu na internetu nevybrala a v obchode jsem se do ni tot 😉 lne zamilovala a neodesla jsem z nej, dokud nebyl kocarek zamluveny a zaplaceny. A celou dobu jsem si ho v obchode vozila, aby mi ho uz nikdo nemohl vyfouknout 😀 😀
@mochenkaa Ja cekala, kdy se ozves s bilou lemovkou 😀 😀 😀

elana
19. led 2013

@redla my jsme do Německa nejeli, prostě jsme ho koupili po internetu a GLS ho dovezla. A kupovali jsme ho před 2 roky (toto letí) a tehdy nás vyšel snad na 14000, koukám, že šly hodně nahoru. Takže my jsme ušetřili asi 4-5000, to už nám za to riziko, že bude třeba reklamace a bude komplikovanější, než ho koupit v kamenném krámě v ČR stálo (vzhledem k tomu, že tohle jsou jedny z nejméně poruchových kočárků). Zatím jsme taky moc spokojení, takže nám se ten risk vyplatil.

mochenkaa
19. led 2013

@jika10 😀 😀 😀

m_d
19. led 2013

@jika10 taky děkuji za ten nánožník, takže když se nevleze do korby, tak už ani do nánožníku, takže jen fusak? 🙂) Chmm to jsem zvědavá jak to budeme dělat, no budeme se modlit aby malá nebyla moc velká a vlezla na zimu do korbičky 🙂)

mochenkaa
19. led 2013

@m_d nánožník jde dát v pohodě na sporťák i na větší dítě 😉
Já mám červnové dítě, stále je ještě v hluboké, ale tak max měsíc víc se nevleze. Pak půjde do sporťáku, ke kterému mm dokoupené prodloužení a nánožník 😉

m_d
19. led 2013

@mochenkaa aha 🙂)) no uvidíme 😀 na výběr kočárku a doplňků by měla být nějaká škola 😀

redla
19. led 2013

@m_d Taky si rikam 🙂 🙂 🙂

Ale holky to suprove vysvetlily, ze uz mam jasno 🙂 Lip vysvetleny, nez od nejake prodavacky z obchodu. Mne pani porad doporucovala Jane, Hartan jsme v rychlosti jenom proletli s tou vlozkou, porad ukazovala Jane, ze to je jeji favorit, ale po tech spatnych recenzi na Jane jsme se rozhodli pro Hartan.
Takze tehule a maminy moc diky 🙂

jika10
19. led 2013

@redla No me taky obcas v obchode pripadalo, ze prodavacka ma svuj oblibeny kocarek a pres ten nejede vlak. Mam takovou zkusenost z Malvika a tam bych si uz nesla koupit ani bryndak 😠

m_d
19. led 2013

holky taky jsem šílela...byli jsme v jednom obchodě a když mi prodavač řekl že mezi polákama a němcema žádnej rozdíl není, tak mi to bylo jasný :-/ nechci nikomu nic shazovat, ale prostě mám proti polským výrobkům jistou averzi :-/

jika10
19. led 2013

@m_d To jsme na tom dost podobne. Ne ze bych proti polakum neco mela, ale proti tem vyrobku tam trochu jo 😝

scvrcek
19. led 2013

Už se nedělá Skater??? 😕

alemari
19. led 2013

@scvrcek dělá!

scvrcek
19. led 2013

@alemari já že ho nevidím na oficiálních stránkách... 😕

alemari
19. led 2013

@scvrcek aha, ale já ho tu vidím... http://www.detskydum.cz/detail/hartan-skater-s-... . Tak možná doprodej😉.

scvrcek
19. led 2013

@alemari no já ho už mám, ale jen jsem chtěla kouknout na novou kolekci a koukám, že tam není 😕 to je divný...

alemari
19. led 2013

@scvrcek hmm, tak třeba fakt končí, ale novou kolekci koukneš i u jiných😉.

scvrcek
19. led 2013

@alemari no mě to zarazilo už proto, že ho mám, tak je mi záhada, že by skončil, jakoby že by nebyl tak oblíbený? 😕 Proč by ho jinak rušili...

alemari
19. led 2013

@scvrcek a jaký máš a jak dlouho? Oblíbený asi je, páč jich dost potkávám😉.

scvrcek
19. led 2013

@alemari fakt? já právě ještě žádnej nepotkala...mám tmavě modrej, už nevím číslo a bílou konstrukci...jinej nebyl a já nemohla čekat na tak dlouhou dodací lhůtu, tenhle byl jedinej, co jsem po telefonu sehnala na druhým konci republiky 😀

alemari
19. led 2013

@sjuzocka se aspoň můžeš poradit ohledně Skareru😉

alemari
19. led 2013

@scvrcek takže ten krásný sOliver? Tu jezdí 2 skatery 619😉, ten modrý sOliver a pak nějaké starší barvy ale ty 619 tu jezdí teda hodně😀 topline s dva, jedno GT a jedne VIP. Maminky dělají, že se nevidí😀.

scvrcek
19. led 2013

@alemari nene, sOliver to není, takovej tmavě modrej a vevnitř béžovo modrý kostky, jsou i na boudičce a bílá konstrukce...
No jak říkám, jinej nebyl, ale oni jsou všechny hezký...jen mě zarazilo, že už ho nemají na stránkách 😕
Tady jich moc nevídám, jezdí tu myslím jeden Racer GT a jeden VIP...

mochenkaa
19. led 2013

Tady jezdí pár GT - bílá kůže, bílá kůže+černá látka, tmavě modrá. A pár Topline S - hlavně tmavě modrá

xpila
19. led 2013

Taky se mi líbí, jen jsem moc nepřišla na rozdíly mezi jednotlivými typy.

alemari
19. led 2013

@mochenkaa taky tu je ta bílá kůže-se mi zdá, že je už nějaká nažkoutlá...

mochenkaa
19. led 2013

@alemari já si je moc neprohlížela. Ale nejvíc tu jezdí těch v kombinaci s černou látkou (tu chtěl M)