Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

scvrcek
3. bře 2013

@bettypo clonu jsem koupila Shade maker http://www.detskydum.cz/detail/sunshine-kids-sl... snad bude dobrá..i když asi nebude moc potřeba, ta bouda je velká dost..

alemari
3. bře 2013

@bettypo
@scvrcek mě ta bouda příjde taky dost veklá😉. A to rozvrzání...možná přenastavit pružení😉?

janka830
3. bře 2013

AHojte tiež som mala Hartan topline S a maximálna spokojnosť...už je aj predaný a myslím že nová majiteľka je tiež maximálne spokojná... 😉
chcela by som vás poprosiť ak máte čas a chuť o hlas pre moju dcéru : tu je link http://www.pluska.sk/modny-anjelik.html?page=16... moja dcéra je tá v snehu v ružovej bunde so srdiečkami pod fotkou je Laura Lala Ščepková..stačí kliknúť na "hlasuj" veĽmi pekne Vám ďakujem za každý hlas hartaňáci 😉

elana
4. bře 2013

holky, už jsem to chtěla napsat stokrát, ale až dneska ta předchozí stránka mi to připomněla: ad ten malý nákupní košík (opravdu je malý a za mě jediná skutečný nevýhoda Topline S)...víte co ho dost dobře nahrazuje? až si počkáte na dobu, kdy bude mimčo sedět ve sporťáku, tak když se posadí sedačka, tak vzadu za ní se mezi zadkem opěrky a stěnou boudy vytvoří naprostý megaprostor, kterým nic nepropadne a můžete tam naházet všechno (my tomu říkáme interně popelnice 😅 )...jako fakt, vyzkoušeno. Peněženka, účtenky, křupky, klidně deštník i pár jogurtů se tam vejde 😀

xovicka
4. bře 2013

Jo ten prostor za sedačkou jsem taky hodně používala, na peněženku bych si asi netroufla, ale bundička a podobně, bez problému. Navíc mě se zdá docela prostorná ta taška na rukojeť, takže jsem košík moc nepoužívala. Rozvrzání jsem taky řešila, chce to často a pořádně mazat, kola, konstrukci, prostě všechno. Rozhrkaný do stran nijak není, ale namazat ho, aby nevrzal, je občas věda. Sluneční clonu jsem teď na druhé dítě doobjednávala, u prvorozeného mi chyběla, plínku se naučil docela brzy strhávat.

stazie
8. bře 2013

Ahojte,přečetla jsem skoro celou diskuzi,čekám miminko začátkem prázdnin a vybírám si mezi kočárkem Hartan racer GT a Brio go,nejdřív jsem byla rozhodnutá pro Hartana,ale ted se mi víc,hlavně barevně líbí brio,na manipulaci mi přijde lepší brio/vyzkoušela jsem oba v obchodě/,ale hartan je víc vychytaný a má lepší korbičku na mimino.
Nemáte někdo zkušenosti s oběma kočárky?Jinak mají oba to co chci - přehazovací sedačku,možnost dokoupení větších předních kol,a musím se co nejdřív rozhodnout,kvůli dodací lhůtě hartana/kdyby to vyhrálf/,děkuji S

alemari
8. bře 2013

@stazie pokud vybíráš kočárek tak aby vyhovoval miminku tak sportovní sedáčka u Bria není do lehu. Mimi se tam na bříšku ani na boku nevyspí. Brio nemá nastavitelné odpružení, což je druhé velké + Hartana a třetí + je ta polohovatelná prodlužovací podnožka😉

livka22
9. bře 2013

Ahojte, zvažujem kúpu Hartanu VIP XL, veľmi sa mi páči, avšak neviem si predsatviť ako sa naňho pripína prebaľovacia taška. Vedeli by ste mi s tým poradiť, či sa to vôbec dá? Dnes som bola v babymarkete a sa pokúšala ju pripnúť na kočík, ale stále sa mi zosúvala a neviem si predstaviť, ako by som s ňou chodila ako s kabelkou cez rameno...ďakujem 🙂

stazie
11. bře 2013

@alemari Díky za postřeh ohledně toho polohování,toho jsem si nevšimla,takže půjdu do hartana,ted jen vybrat barvu pro holku, a ještě neprodáváte někdo korbu na miminko na hartan racer, na bazarech nemohu nic sehnat,sporták koupím nový . díky s

alemari
11. bře 2013

@stazie já prodávám 638

maximka33
11. bře 2013

holky, tak jsem jela na prohlídku bazarového hartana topline s, moc se mi líbí. prý ani moc nepoužívali přehazovací rukojeť. já myslím, že při zaaretovaných předních kolečkách to jde ne? počítám s tím jen, kdyby do kočárku svítilo sluníčko. a ještě otázka, víte, jaké korbičky na to pasují? budu to mít jen s tašškou, korbičku bych asi dokoupila.

maximka33
11. bře 2013

a ještě otázka, dá se zvlášť dokoupit jen ruční brzda?

martinan4
11. bře 2013

@maximka33 Ahoj, máme taky topline S, přehazovací rukojeť si nemůžu vynachválit, nejen kvůli sluníčku (dá se jezdit i s malýma dozadu 🙂 ), ale třeba už jsem přehazovala i v autobuse nebo v restauraci, když bylo potřeba 🙂 A s korbičkou neporadím, máme jenom sporťák... Ale předpokládám, že hartan korbička na to bude sedět každá..

stazie
11. bře 2013

@alemari ahoj,dík za nabídku,a to je jaká barva?,loňský vzorník jsem nikde nenašla a v letošním ta barva není,chtěla bych něco barevnějšího na holku,mají letos hodně šedé a tmavé barvy nebo bílá/ta mi přijde nepraktická/ s

alemari
11. bře 2013

@stazie mám hnědou, tu je na str. 33-34😉

gr
11. bře 2013

Ahoj, ja mam Hartan VIP XL a tasku jednoducho prehodis cez rucku kocika a na kazdej strane popruhu ma ta taska jeden cvok s ktorym ten popruh (na kazdej strane zvlast) obopnes rucku. Obcas, ked ju mam prilis plnu a tazku sa mi stava, ze pocas pripinania zacvaknem jednu stranu a nez sa dopracujem k druhej, tak sa mi ta zapnuta vahou tasky rozopne, ale staci len pridrzat tasku a zapnut to na oboch stranach a potom to uz drzi.

elana
11. bře 2013

@maximka33 je to tak, korbičky jsou univerzální pro všechny typy podvozků. Na německém webu si ji prohlédneš jako "Falttragetasche"). Co se ručky týče, tak nevím...osobně myslím že spíš se samostatná koupit nedá, aspoň nevím, jak bys to tam doma montovala 😖 Přehazovací rukojeť se přiznám, že jsem taky zas tak často nepoužívala, kočár fakt dost kulhá (ale s aretací se to opravdu dá), spíš na přejetí když svítilo hodně sluníčko na blbou stranu.

maximka33
11. bře 2013

@elana a ještě otázka, brzda je jen na rukojeti, dá se to teda použít při bruslích, jako jestli se na to došáhne? určitě furt lepší než nožní, kterou jsem měla já.
@alemari za kolik by byla korbička?

alemari
11. bře 2013

@maximka33 chtěla bych jí prodat i s Kuschelnest, tak jestli jsi si to rozmyslela s barvičkou písnem si do IP😉.

elana
11. bře 2013

@maximka33 jo, je to tak, brzda je na rukojeti...myslím ta ruční, je to klasická brzda jako na kole, takže na brusle ano. Jinak ta klasická, co kočár zastaví napevno, je taky na ruční ovládání, jde to dost ztuha odbrzdit ovšem, někdy mám co dělat, abych to urvala obouma rukama 🙂

maximka33
11. bře 2013

@alemari co je to Kuschelnest? ta taška?
@elana no tak na tom mém je jen ta druhá.

elana
11. bře 2013

@maximka33 tak s tou si neumím představit na brusle...prostě to je vše nebo nic-kočár zajistí, aby se nehýbal když už stojí (a fakt je pevná, my chodíme krmit kachny na hodně strmý břeh a opravdu obstála), ale prostě jedoucí kočár nepřibržďuje, to dovede jen skutečná ruční 😒

alemari
11. bře 2013

@maximka33 koukala jsi na ty fotky? Tam je to popsane 😉. Je to letnozimní fusak-podložka, prostě dobrá věc😉. Teď v něm malá taky spává.

maximka33
12. bře 2013

@elana víš, já se jen tak nedám odbýt, jezdila jsem s cortinou, která má jen nožní brzdu a taky jsme to zvládli. ono s kočárkem se to stejně tolik nerozjede a hlavně jsme jezdili po rovině. ta ruční brzda by byla plus, ale je vidět, že to jde i bez ní. většinou jsem brzdila bruslí.

martinan4
12. bře 2013

@maximka33 Ještě k té brzdě a brždění s ní - ta, co tam máš, rozhodně na brusle nejde. Je tam takový čep, který se zarazí do kolečka, aby se nehýbalo a kočárek stál. Takže na přibržďování to rozhodně není...

elana
12. bře 2013

@maximka33 tak přesně jak píše @martinan4 . Nevím jaký je mechanismus na tý Cortině, ale tady to prostě nejde přibržďovat, ta brzda slouží vyloženě jen k zajištění již STOJÍCÍHO kočáru proti pohybu, prostě konstrukčně je tam tak udělaná. Ale tak máš čas ještě...zkus se domluvit v nějakým třeba cykloservisu, podle mě šikovnější maník by byl schopnej tam nějakým způsobem namontovat ručku z kola...zlatý český ručičky přijdou na všechno 😀 , resp. za optání nedáš nic.

maximka33
12. bře 2013

@elana díky za bezva nápad, cykloservis mám dokonce v obci, spravovali nám tu kola. optám se 🙂

petunka2
18. bře 2013

@jika10 mohu se zeptat, z jakého důvodu nedoporučuješ malvík. Dneska tam jedeme s manželem, chceme si objednat hartánka.

jika10
18. bře 2013

@petunka2 No protoze jsme tam prisli a ja o tech kocarcich vedela vice nez prodavacka. Navic my jsme chteli racer GT a prodavacka nam stale nutila topline S nebo topline X, protoze GTcko nemeli na sklade. Vlastne ji ani nezajimalo, ze chceme jiny kocarek. Pak nam nutila spise vloznou tasku, ale my chteli korbicku ..... Na nakup kocarku fakt nedoporucuju. Kde jsme nakonec kocarek koupili a velice byli spokojeni s obsluhou byl detsky dum v Kunraticich. Tam se nam pani venovala 2 hodiny, vsechno krasne vysvetlila, nic nenutila a poradila a maji spousta barvicek skladem 😉

jika10
18. bře 2013

@scvrcek Jee, a muzes mi pak napsat, jak slunecni clona funguje??? My budeme pres leto asi jeste v korbicce, takze budu neco proti slunicko potrebovat a prehozena plinka se mi na tomhle kocarku fakt nelibi