Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
30. zář 2013

@kotcheva s napravou jede kočárek 🙂 lehce,neháže to do stran. Zimu jezdím celou s nápravou, teď třeba do lesa na houby 🙂 .

elana
30. zář 2013

@jika10 aha, to je fakt zvláštní 😅 , asi máte širší schody. Anebo nechodíš do schodů pozadu? Já jakoby couvám a kočár vytahuju, tímpádem ho pořád držím vlastně ve stejné poloze. No nic, jen mě to zajímalo, pže tady využití fakt nevidím 🙂

jika10
30. zář 2013

@elana JJ do schodu chodim po zadu a kocar taham jako nahoru. No a prave vzdycky, kdyz ho taham nahoru, tak mi to drncalo o ten vyssi schod a tam jsem ho ve fazi skoro dotazeni do schodu zacala pribrzdovat a uz mi nedrnca

elana
30. zář 2013

@jika10 aha tak to jo, tak asi půjde o výšku a velikost schodů a ty budou prostě jiný. Hlavně že jsme se domluvily 😅

kotcheva
30. zář 2013

@alemari diky moc🙂. Cena za ne je dost vysoka, proto se ptam. Ja jsem taky brazdila lesni cesty a tem prednim koleckum to nedelalo uplne dobre. A mne taky ne😉, celkem drina.

maximka33
30. zář 2013

holky, jak se vám s Hartanem cestuje v MHD? dneska jsem jela poprvé, v nízkém busu byly tři kočárky, ale jen ten můj trochu jezdil, i když byl zabrržděný... prostě ta boční brzda to asi neutáhne... jak jste na tom vy?

nuonuon
30. zář 2013

@maximka33 Nakoukla jsem a čtu o brzdách, koukni to aktuálně do diskuze o Teutonia. Na posledních stranách se to řeší, píše tam servis,že taky záleží, jak ten kočárek v buse postavíš. 😉

maximka33
2. říj 2013

holky, našla jsem hartanovskou vložnou měkkou tašku ve slevách, je tam zrovna ta naše, třeba se to někomu bude hodit

http://www.hyperslevy.cz/cela-cr/17-9-2013-task...

rumcajzik
3. říj 2013

Mam vip xl 2013 a vsimla som si, ze na sportaku na madle (ta vec, ktorej sa dieta drzi, ked sedi) nemam na latke zips, aby som potah mohla dat dole. Je to normalne? Lebo na par obrazkoch ten zips vidim.

teegreen
3. říj 2013

@rumcajzik
A nedá sa vyvliecť z tej konštrukcie?

rumcajzik
3. říj 2013

@teegreen pravdu povediac to som neskusala, sportak je este v igelite zabaleny 🙂 ja len ci to je vyrobna chyba alebo nie

agne
3. říj 2013

Hartaňačky, začínám uvažovat o rukávníku, který neoriginální vám na tu rukojeť nejlíp pasuje - Kaarsgaren/Emitex/Merino? Ať jsou ručky pěkně v teple 😀 .
A co fusak Emitex Combi, používáte ho některá do korbičky či do sporťáku, pasuje dobře? Doufám, že sedí, mám jej předvybraný 😵 .
Škoda, že ty jejich doplňky jsou tak nákladné 😅 , třeba z toho povlečení ve stejném dekoru k potahu mě tečou sliny... 😝

vavrenka
3. říj 2013

@agne ja mam emitex a naprosta spokojnost 😉, mam softtasku a nakoniec idem do nej kupit lodger bunker fusak, hoci som sa velmi zdrahala kvoli cene, ale je makkucky, teplulinky a super...

teegreen
4. říj 2013

@agne
Ja som používala Little Angel, ale mala som ak Kaiser aj s rukávnikom a spokojnosť.

elana
4. říj 2013

@agne já mám Kaarsgaren, je hodně prostorný, sedí tam krásně i s ruční brzdou. Emitex nevím jak by se tam vešel (ten mám vyzkoušený taky na kočáru u našich a mezi těma dvěma bych volila vždy znova Kaarsgaren, Emitex mi přijde poměrně krátký-jakože nízký nebo jak to popsat, prostě táhne na zápěstí, do toho K. vnoříš ruce hlouběji a to já mám ručky jak nic. Ale už tu párkrát psaly holky, že jim E. vyhovuje taky a i jejich manželům, takže je to možná o zvyku, nevím, prostě mě mezi K. a E. vede K. a na kočár pasujou oba, jen s ruční brzdou K. určitě líp).

fusak zimní mám Odenwälder Mucki L, ale takový ten jaropodzimní Emitex 2v1 a pasuje do sporťáku v pohodě...ona naprostá většina těch neorigo výrobků tam jde, obvykle mívají několik možností prostřihů pásů, takže optimální polohu si najdeš vždy.

jirinakubova
6. říj 2013

Ahoj, máme kočárek Hartan topline S sedačku a dokoupili jsme si nánožník. Nevíte někdo, jak se nánožník připíná? Jsou tam patenty, které ale není na kočárku kam připnout. Nevím, jestli nám ještě nějaký díl nechybí. Poradíte někdo?

elana
6. říj 2013

@jirinakubova je kam ho připnout, nic už Vám neschází, ale není to zjevné na první pohled. Ze strany boudy, skryté pod látkou, jsou dvoustranné patenty, jedním tam drží plachta na boudičce, z druhé strany se připíchne nánožník.

jirinakubova
6. říj 2013

já jsem fakt asi blbá ale žádný dvoustranný patent nemužu najít .látka na boudičku je na tom kloubu přicvaknutá na patent ale z druhé strany je jen taková podložka jako od šroubu a tam patent nejde připnout.já už jsem zoufalá.kdyby šlo poslat foto byla bych vdečná.předem dekuju za odpověd

elana
6. říj 2013

@jirinakubova pomohla bych Ti ale momentálně nemůžu, kočár už a ještě nepoužíváme a půjčila jsem ho příbuzné na brusle, zatím ho nevrátili. Snad Ti to vyfotí někdo jinej, nejsi první ani poslední, kdo se tu na to ptá, opravdu je to trošku oříšek 🙂

jirinakubova
6. říj 2013

dík za snahu asi mi nezbude než jet do malvíka kde jsme kočárek koupili.

mochenkaa
7. říj 2013

@jirinakubova ja mam odcvaklou strisku a na tom cvocku mam pripnuty nanoznik. Striska se neoddelava.

mochenkaa
7. říj 2013

Nevim jestli je to standard vsude, ale ve Zline na Kvitkove vam v pripade reklamace Hartanu zapujci nahradni Hartan. Ted ocenuju, ze jsem nekupovala kocarek v DE 🙂

jirinakubova
7. říj 2013

to jsem taky zkoušela ale pak se mi tam malej nevešel v sede a to je mu devět měsícu už jsem přemýšlela že tam dam patent nebo spínák

jirinakubova
7. říj 2013

jinak kočárek supr má spoustu vychytávek ale tuhle jsem nevychytala asi nám tam ten patent zapoměli dát.do prahy to mam dvě hodiny takže docela z ruky .kočárek jsem vybírala docela dlouho všechno splnilo moje očekávání až nánožník nás dostal.

elana
7. říj 2013

@mochenkaa ano, to je přesný, to jsem zapomněla Jiřině napsat. Že se ta stříška musí odcvaknout, ale ona se nikam nehejbe, takže to vůbec nevadí.
@jirinakubova hm, to bohužel ale není závada ale fakt...skutečně nánožník plnohodnotně tehdy, když je kočár postavený na max. sed, prakticky nejde připnout. Tohle fakt nevychytali, divím se, že si každý rok vyhrajou s kolekcí barev a takovouhle věc, kterou by člověk odpustil polskýmu kočáru za 5000, ale ne Němčourovi za 15, tak nějak nedají do pořádku. Asi kde není žalobce, není soudce, možná kdyby si lidi začlai víc stěžovat, nevím...Ale já mám zkušenost stejnou, nejde to, přiznám se, že mě to příliš netrápí, protože jsem si na používání nánožníku nikdy nějak extra nezvykla, ale chápu, že kdo bez něj nedá ani ránu, tak je z toho rozladěnej dost.

mochenkaa
7. říj 2013

@elana @jirinakubova tak ja nemam kocar do uplneho sedu, ale tim, ze maly jezdi nepripoutany to nevadi. Ma tam misto a klidne sedi normalne 😉

elana
7. říj 2013

@mochenkaa eště je malej a zima a fusak se blíží 😀 Ne, jako to byl fakt problém a nešlo to, chtěla jsem třeba párkrát fusak ušetřit když sněžilo a dát na něj nánožník aby nebyl mokrej, ale to už ani smykem, radši jsem použila slídu. Ale tak jak říkám, já se stejně s nánožníkem nikdy moc neskamarádila, jestli jsem ho dala 5x je to hodně, na hlubokou korbičku nad nikdy.

mochenkaa
7. říj 2013

@elana ja s tim nanoznikem taky bojuju. Nejak me neoslovil, podle me poradne nesedi, nic

jirinakubova
7. říj 2013

takže mi nezbývá než vozit malího v polosedě a odepnout boudičku abych nánožník měla kam připnout, nebo jezdit jenom ve fusaku. Takže velké sklamání

elana
7. říj 2013

@jirinakubova asi tak 😒