Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

kajule
23. únor 2015

@agne Taky mi přijde, že je docela malá na ty moje ptákoviny, co běžně nosím. Potřebuju tašku na věci pro miminko i pro sebe. Ideálně tedy prostornou. 🙂
@kapka Je to Okiedog a dá se sehnat třeba na mimibazaru. Taky se mi na ní líbí, že se dá nosit i běžně. 🙂

jitavrtule
23. únor 2015

@kajule tu prvni-sedocernou s orazovymi detaily jsem podedila po svagrove. Je obrovska, ale priznam se, ze mne se fakt nelibi. Ani barevne,ani tvarove-coz je samozrejme ryze muj subjektivni pocit. Ma ale docela sikovne resene pridelavani na madlo(extra poutka s cvocky) a slusnou vybavu. Nevis jak se pridelava ta Okiedog? Jsou tam reminky nebo hacky? Ta je fakt paradni!

kekelka
23. únor 2015

já mám tu originál od Hartanu, je teda dost prostorná pro mě i pro malou, má spoustu kapsiček, ale je fakt, že drahá☹

kekelka
26. únor 2015

Holky, ještě se chci zeptat, jestli jste si nechávaly šít někde tašku na pláštěnku, nebo kam ji dáváte? Díky Ester

jitavrtule
26. únor 2015

@kekelka já kočárek koupila už s doma ušitou taškou na pláštěnku (prostě kapsička na zip zhruba velikosti A4) a dávat budu na dno košíku - tam ničemu nepřekáží, klidně se na ní dají dát věci.

elana
26. únor 2015

@kekelka já ji mačkám do pytlíku s PUL zátěrem-nepropouští to vodu a dá se tam strčit třeba i mokrý deštník a tak a vypadá to celkem pěkně, když to leží v tom košíku nonstop (zkušenost mě naučila, že i kdyby bylo azúro, tak jakmile vyndám pláštěnku z kočáru, zaručeně mě chytne venku šupec).

evule1982
27. únor 2015

Ahoj holky, už přes půl roku jezdím s Racerem GT a zatím velká spokojenost 🙂 Akorát malá se mi už skoro nevejde do hluboké korby, takže za chvíli asi vytáhneme sporťák. Chtěla jsem se zeptat, jestli k Hartan kočárkům máte originál nánožník nebo jestli k nim pasuje i nějaký jiný, případně jaký byste doporučily? Díky moc!

jika10
27. únor 2015

@evule1982 Mám originál a byla to úplně zbytečná investice, protože ne úplně na ten kočárek pasuje a nebo jsem dělala něco blbě

evule1982
27. únor 2015

@jika10 Tak to je dobré vědět 🙂 Akorát by mě zajímalo, jestli nějaký jiný na něj pasuje lépe. Třeba se ještě někdo ozve. Děkuji 🙂

elana
27. únor 2015

@evule1982 mám taky originál a dala jsem ho tam ze slušnosti asi 2x. Usoudila jsem, že nánožník (jakýkoli) je vlastně úplná zbytečnost, osobně pro něj využití nemám. Což neříkám že tak mají všichni, vídám po městě dost kočárů s nánožníky. Jen mě se ani nelíbí, ani mi nepřijdou jako bůhvíjaká vychytávka. Každopádně originál bych znova (za ty peníze) určitě nekupovala.

ptjj
28. únor 2015

@evule1982 já nánožník mám, originál a používala jsem ho docela dost, připadá mi, že je to dobrá další ochranná vrstva a případný držák deky/fusaku..........nějaký jiný jsem nezkoušela, takže nevím, jestli by seděl líp

evule1982
1. bře 2015

@elana
@ptjj Díky za odpověď, asi nakonec koupím nánožník od Emitexu na tu chvíli co zbývá do konce zimy 🙂

kotcheva
3. bře 2015

Holky, prosim o radu - jake stupatko/skate je vhodne za Hartan (topline)? Na trhu je vice "univerzalnich" typu, ale rada bych vedela, jestli mate nektera konkretni zkusenost. Dekuju

xovicka
4. bře 2015

@kotcheva Stupátko Lascal. Osobní zkušenost nemám, ale už mám objednáno a čekám kdy dorazí. Na stránkách Lascal lze najít všechny kočárky, které jsou kompatibilní a já tam u topline s našla i fotku, jak to je na tom kočárku namontované.

kotcheva
4. bře 2015

@xovicka dekuju moc - ja jsem si taky na strankach Lascal nasla, jen me zajimalo, jestli nekdo nema vyzkousene i jine stupatko. Ale asi to nebudu hrotit a rovnou Lascal objednam🙂.

majkylove
4. bře 2015

Dobrý večer kdyby někdo prodával kočárek Hartan z moravy měla bych zájem 🙂

xovicka
5. bře 2015

@kotcheva ještě prý bumprider je kompatibilní, ale zkušenosti nemám zatím s žádným. V pátek by mi měl dorazit ten Lascal (mám ho jen k poslednímu miminku, takže jsem objednávala tady z bazaru mírně použitý), o víkendu ho namontujeme, ale zkušenosti z terénu budou až v květnu. Po zkušenostech se stupátky k Hartanu je tady poslední dobou velká poptávka, ale nikdo nic nemá, nikde se nedá nic najít, taky jsem pilně hledala. Snad jen na německých fórech, ale tak dobrou němčinu nemám.

kotcheva
5. bře 2015

@xovicka taky si nejsem jista, jak moc stupatko nakonec vyuzijeme - jestli se bude chtit starsi dcera vozit, proto zacinam koukat po pouzitych. Jinak jsem taky hledala pomerne intenzivnea nic nenasla. Skoda, ze nemcinu neovladam vubec😉.

ifaficko
6. bře 2015

Ahoj holky,

mám takový dotaz k nastavení pružení. Mám doma Racer GTS 2015. Ještě venku nebyl, dítko čekáme za měsíc. V návodu jsem se dočetla, že se dá nastavit pružení, našla jsem i páčky, ale nejsem si jistá, jak to pružení nastavit. Páčky se dají otočit o čtvrtinu, ale vždy po otočení se navrátí do původní polohy. Nechci rvát silou, ať něco nezkazím ještě před prvním použitím 🙂 Jak poznám, že jsem pružení upravila?
Moc díky za radu.

evule1982
6. bře 2015

@ifaficko Ze začátku mi to taky nešlo.....musíš těma kolečkama otočit zároveň, pak se nebudou vracet.A otočí se až o polovinu.

evule1982
6. bře 2015

@ifaficko A poznáš to tak, že když zmáčkneš na rukojeť, tak ty přední kola nebudou pružit.

ifaficko
6. bře 2015

@evule1982 Jéj, super, moc děkuji. To mě vůbec nenapadlo, a dokonce se mi to i povedlo 🙂

ptjj
11. bře 2015

@xovicka @kotcheva taky jsem koupila Lascal z druhé ruky, tak snad to s ním bude ok..........já sehnala přes místní bazar na FB, je jako nové a za třetinu ceny nového, měla jsem asi štěstí

majkylove
11. bře 2015

@kajule můžu se zeptat kde se dá sehnat ta poslední taška,můžete sem dát nějaký odkaz?takovou nemůžu najít nikde 🙂 děkuji

jitavrtule
11. bře 2015

@majkylove Míšo, googli Skip Hop taška , taky ji mám v hledáčku 😉 je to typ Duo,maji ji všude možně, i třeba na Mall.cz. Moje favoritka je teď taky Skip Hop, ale speciální edice s proužky:
https://www.mall.cz/tasky-prebalovaci/skiphop-t...
nebo tahle od Okiedog,ale tu už nemaji skladem:
https://www.mall.cz/tasky-prebalovaci/okiedog-o...
ty klasický messengerovský kabely mi přijdou fakt hnusný (spokojený majitelky prominou, je to nějaká moje subjektivní nechuť už od mládí 😉 )

kotcheva
12. bře 2015

@ptjj ja si jedu pro stupatko z bazarku zitra - taky jsem nakonec zvolila Lascal 🙂 . Tak snad bude sedet...

kajule
12. bře 2015

@jitavrtule To bohužel netuším, ale mohla by to vědět ta paní, co je na mimibazaru prodává. 🙂

@majkylove Občas se dá za lepší cenu sehnat i na mimibazaru. Viděla jsem ji tam u paní už i za 1399 novou. Teď je tedy zrovna tahle za 1595. Je vážně krásná, co? 🙂

majkylove
12. bře 2015

@jitavrtule jůů děkuji Jíťo 😅
@kajule holky je fakt nádherná,všechna jsou takový prostě tašky,ale tohle,no nevím jak to popsat 😀
ale ta cena 😖 no uvidíme co vyhraje,zas ale teď se všechno kupuje prckovi a taťkovi u nás,tak by si aj mamka mohla udělat radost,že jo 😀

kajule
12. bře 2015

@majkylove Určitě si taky udělej radost. 🙂 Já předevčírem uvažovala, že si objednám těhotenský svetr, co se mi vážně líbí, ať mám něco hezkého na focení. Za celé těhotenství jsem si jinak koupila tak maximálně leginy, ať nechodím v teplácích. 😀 Nakonec jsem si řekla, že nebudu utrácet. No a potom jedu a místo toho natankuju plnou nádrž do auta, což běžně dělá přítel, nevím jaké pohnutí mysli mě k tomuhle činu vedlo. 😀 Každopádně vem si kolik některé maminy dokáží utratit za kabelky a nemají jednu. Tohle máš vlastně dvě tašky za cenu jedné, využiješ na kočárek i na běžné nošení.

majkylove
12. bře 2015

@kajule mám to úplně stejně,jak přes kopírák,fakt 😀 no uvidíme,ale vidím to celkem reálně,ikdyž s kočárkem jsem si vlastně taky udělala radost spíš já,ale ta taška,hmmm,bude to vnitřní boj 😀