Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

jika10
18. bře 2013

@alemari Jeee pinki podlozku do kocarku chci koupit taky, ale spise s medvidkem nebo zajickem ( http://www.e-cipisek.cz/index.php?page=catalog&... ) jen nevim jestli sedivou nebo svetle ruzovou do naseho kocarku

alemari
18. bře 2013

@jika10 ty jsou krásné všechny, do tvého bych vzala šedou. Já nakonec objednala šité😉. Snad budou sedět líp když jsou na míru a navíc..za 320kč😉.

agne
18. bře 2013

Ahoj, poptávám kočárek Hartan Racer GT na duben tohoto roku, neutrální barvy (mimo černé), vč. hluboké korbičky. Nabídněte, děkuji 😵 .

jika10
18. bře 2013

@alemari Tyyy jo a kdeeeee

scvrcek
18. bře 2013

@jika10 jasně, ale radši se připomeň. 🙂 ještě jsem ji ani nevybalila....já měla na korbičku clonu jinou, pošlu ti do ip odkaz..

scvrcek
18. bře 2013

holky, psala jsem to tady, ale nikdo nereagoval - taky bojujete s brzdou??? Občas se mi stane, že do ní kopnu za jízdy a zabrzdím, a nejde mi vůbec odbržďovat, musím se celá ohnout, v těžších botech to neodbrzdím vůbec a musím rukou.... 😕

jika10
18. bře 2013

@scvrcek Moc dekuju, mrknu na to 😉 A s brzdou neporadim, zatim takovej problem nemam a ja do brzdy ani nekopu

alemari
18. bře 2013

@jika10 pošlu do IP odkaz😉

maximka33
23. bře 2013

ahoj holky, tak Hartana topline X už mám doma, je z bazaru a za pár korun. ještě mi k němu chybí korba a taška, tak kdybyste někdo měl na prodej, můžete se na mě obrátit. taška spíš dohněda.

maximka33
23. bře 2013

kočár je téhle barvy

elana
23. bře 2013

@maximka33 je moc hezký!

aneriska
24. bře 2013

S Hartanem jsme moc spokojeni. Měla jsem nejdřív Racer sporťák. S něho jsem byla tak nadšená, robusní, dítě si tam pohodlně lehne, velká boudička, dá se dát proti směru jízdy... Pro druhé jsem koupila hlubokou korbičku. Super. Má i kokosovou matraci. Teď ho prodávám... Jako první v pořadí je tedy maximka33 🙂.
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/0w4r/ha...

martinan4
27. bře 2013

Holky, chtěla bych koupit nějakou podložku do sporťáku. Máte někdo zkušenost, která opravdu do Hartanu sedí? Díky! 🙂

elana
27. bře 2013

@martinan4 já jsem dlouho uvažovala o Pinkie, furt jsem se nemohla rozhoupat, jestli tu širší nebo užší...až jsem ji nakonec potřebovala rychle, vlítla do obchodu a koupila to jediný co tam měli, tj. Emitex. A sedí tam a v podstatě svou službu splní, i když strany opěradla trochu přesahuje, když mě to moc rozčiluje, tak sedačku položím a posadím a ono se to jakoby "zasune" dozadu ty uši a už nečouhají. Není to opěradlo extra široký, takže Pinkie bych dneska vzala tu užší.

agne
28. bře 2013

Holky máte ke kočárku tu originální tašku, docela mě zaujala,ale má velký plastový ucha, což nevím jestli je zrovna praktický 😀 a vzhledem k ceně... 😨 Anebo prosím o doporučení nějaké osvědčené, byť neoriginální, která na Hartan pasuje 😉 .

alemari
29. bře 2013

@maximka33 korbu k tomu jsem ti nabízela a tobě se nelíbila, tak to teda koukám co jsi vybrala😉.

alemari
29. bře 2013

@maximka33 no a teď koukám, že ti není vůbec hloupé si kopírovat mé totky do svého alba?

maximka33
29. bře 2013

@alemari psala jsem ti do IP..

alemari
29. bře 2013

@maximka33 ano, až teď...

aneriska
2. dub 2013

Máte zkušenost s Hartan bugy ix1? Sháním v dobrém stavu použité, ale ráda vyslechnu zkušenosti..

lubiduch
2. dub 2013

@alemari mozem sa spytat dokupovala si tusim aj vacsie kolieska predne? ako to je? oni su potom neotocne asi ze?

alemari
2. dub 2013

@lubiduch ano, jsou to pevné kola, takže je to klasická čtyřkolka😉, ale ve sněhu nesrovnatelně lepší jízda!😉

lubiduch
2. dub 2013

@alemari tiez som nad nimi rozmyslala pri tejto nekonecnej zime ale prisli mi trochu drahe. ale vyzera to super!

alemari
2. dub 2013

@lubiduch ve městě to malýma asi projede,na druhou stranu tím dokoupením získáš 2 kočárky😉.....

jika10
2. dub 2013

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, kdyz mam pevnou korbicku na kocarku, tak se mi jako na tech nozickach kejva do strany, ale jakoby v tech patentkach na dne korbicky. Dela to i nektere z Vas?

lubiduch
2. dub 2013

@jika10 mne to nerobilo, vanicka bola pevne na podvozku. ak mas novy kocik, skusila by som reklamovat

jika10
2. dub 2013

@lubiduch No prave ze mam novej kocarek 😝 A jezdime necele 3 mesice

lubiduch
2. dub 2013

@jika10 tak by som to skusila reklamovat,myslím že by to ta vanicka nemala robiť

mppm
4. dub 2013

Holky, nechystáte se některá prodat adaptéry a sedačku Maxi Cosi do auta pro Topline S? Nebo nějaké příslušenství, pevnou zimní vložku, tašku atd? Mám objednaný sporťák barvu 526, tak že bych to nějak nakombinovala 🙂 Díky moc.

m_d
4. dub 2013

@mppm na Topline S je jiný než na VIP? mám je tam, tak bych je mohla zkusit odmontovat a poslat ti je...já totiž zjistila že jsou mi úplně na prd :-/