Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

raschwa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majkylove
11. dub 2016

holky mohl by mi prosim nekdo poslat foto jak patri pasy na sportaku racer gt 2013?jsem z toho uplne zmatena,dve casti se mi vyvlíkaji a nevim kde je poradne uchytit a navic kdyz to zapnu na malyho tak je v tom jak sardinka,ja jsem nejak nepochopila princip 😕 budte tak hodny a nafotte mi to prosim kam se ma co navlict a jak to ma vypadat.dekuju moc!

majkylove
12. dub 2016

uz jsem si poradila 🙂

binaga
24. dub 2016

Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo pral v pračce zadní část boudičky sporťáku, která se dá oddělat zipem (je v ní síťka na větrání a kapsa). Mám trochu strach, aby ta část pak nebyla nějak sepraná oproti té pevné části boudičky a taky jsou tam ty drsné suché zipy, tak aby to neponičilo látku. Díky.

kapka
8. zář 2016

@binaga přála sem a v pohodě,akorát by to chtělo vyprat i stříšku,ale ta nejde sundat :-/

makima
16. zář 2016

Holky, neprodáváte některá hlubokou korbu Hartan (kolekce od roku 2014). Díky za nabídky 🙂

maiwa
16. zář 2016

@makima nabízím zeleno šedou s již novým adapterem od 2014 - cena 2500Kč

makima
16. zář 2016

@maiwa Děkuji, není to pro mne, hned posílám kámošce, ozvu se co nejdříve 🙂

makima
17. zář 2016

@maiwa Moc děkuji za nabídku, tak psala mi, že zelenou asi ne, spíš jednobarev hnědou šedou, bílo černou kdyby šlo

lucmik
19. zář 2016

Nenabizi nekdo hlubokou korbu asi na rok 2013, neni to ta na obrazku s novym adapterem.Dekuji

parva
27. zář 2016

Ahoj, nevíte, jestli a kde je možné vidět kočárky Hartan v Brně? Ideálně s obsluhou, která zná katalog a možnosti kombinování...? 🙂

vanilkacka
27. zář 2016

@parva Ahojky,my kupovali v Babycar v Krpoli,měli tam všechny typy podvozku.Navíc mají i slevy se zakaznickou kartou.

alemari
4. říj 2016

Koukám, stále je Hartan in! Toje dobře, ten náš už podloužil a chystá se na cesru k nové mamince. Kdyby jste některá měla zájem
O GT v kapučíno s černou lemovkou na bílem podvozku, ráda pošlu fotky! Máme přední obr kola, prodloužení... No výbava plná( foto tu na str 33-34). Přeju vymem spokojené miminka v super káře od Hartanu!!!

makima
4. říj 2016

@alemari Kdybyste prodávala hlubokou korbu zvlášť, tak bych to mohla poslat kamarádce, shání korbu a chtěla hnědou (a podle fotek mi přijde, že hnědou máte 🙂). Ještě se zeptám, ten quad system jde i na topline S, nevíte? Za kolik byste jej prodala?

alemari
4. říj 2016

@makima korbu jsem prodala hned na začátku... Když tak do IP🙂. Jo a ty kola, no jsou koupené jako přední náprava universál Hartan, sedí dle mého i na S. Kouknu na stránky, mám 2011. Koupeny v Davídku Opmouc.

ewinka64
4. led 2017

Holky, upřímně , nějaká negativa hartan gt ? Jsem dost na vážkách zda ho vzít .... Na e miminu jsme našla dost negativní hodnocení od několika maminek ...
Někdo kdo jezdí už dlouho s ním , porovnáání plusy mínusy ...
Moc děkuji

vanilkacka
4. led 2017

@ewinka64 Dcera, má 2 roky a krom asi 4 měsíců,kdy jsem používala výhradně golfika,tak s ním jezdím neustále. Odvozi i naše druhé dítě. Je sice těžší,ale při ježdění to vůbec nepoznas, dobré se mi s ním manipuluje (teď ho aktuálně bez dcery tahám do 3 schodů a v pohode), nemám problém ani v obchodech nebo tramvaji, i když s golfem si při nastupovani dokážu v urgentním případě poradit i sama,s klasickým sportak je to už složitý. Určitě nezabere moc místa v autě. Prostorný košík na nakupy je k nezaplaceni. Bez reklamace,několikrát prany. Dcera se tam i teď se zimním fusakem bez problémů vejde.

ewinka64
4. led 2017

@vanilkacka moc děkuji 🙂 , já ho právě měla v Brně v rukách , ale člověk zapomene , ještě uvažuji na klasikou bebecar , ale těžkej je právě taky jako blázen a nemá brzdu, my zu máme samý kopec dolinu :/ ... a taky špatný terén místy , to pak asi budu muset možná pořídit teréní kola .- má někdo ?

moniquue
4. led 2017

@ewinka64 zdravím mam gts Racer malému uz je 15 měsíců a kocar bych jinej nechtěla .... jezdila sem všude v lese na poli po parcích ve městě proste všude mozné jezdila sem i 10 km denne kocar bez jedine závady makej je celkem velkej a i v zimě s fusakem a kombineze se vejde bez problému brzda je ted k zimě k nezaplacení stejne jako v terénu 🙂 za me jen sama pozitiva je sice trochu těžší ale zatim mi to nikdy nevadilo a tp jezdím dene sjezdem v paneláku a pohoda urcite doporučuji ;)

ewinka64
4. led 2017

@moniquue jé moc děkuji , a co najíždění na chodníky ? mě se právě líbí že je celo-odpruženej , ty šílený tvrdý kočárky nechi ani vidět , sice jsou lehoučký , ale jeden krám větší jak druhý u dcery jsem protočila tolik kočárků, že sice teď si připadám jak blázen , jak moc to řeším , ale zase po těch zkušenostech ...

ellisabet82
4. led 2017

@ewinka64 já tedy mám hartan skater a starší typ gt a za mě spokojenost s oběma. Najíždění na chodníky ani s jedním žádný problém, pokud je chodík vyšší tak samozřejmě u té trojkolky musím počítat se změnou těžiště ale to není problém gtéčka. Hartana jsem objevila jako druhý kočár u druhého dítěte a u třetího jsem jen obměnila za trošku novější, ale bazárkový a nadchl mě právě tím, jak je odpruženej, že se dá otočit sedačka oběma směry a prostorností. Takže za mě jen pozitiva. A ačkoli jsem všechny hartany měla bazarové, tak kromě trošku "žvýkajícího" kolečka jsem neměla žádný problém.
Další kočár, který mě tedy ještě lákal byl Brio go next. Ten už tedy bohužel vyzkoušet nestihnu ...

janaosm
4. led 2017

Máme ho dva roky,Racer GT, kupovaný nový, jiný pro druhé dítě nechci.Malého v něm pořád někdy vozím,, syn má dva roky a je velký jak některé tříleté děti.V kombinéze i fusaku se tam super vleze.Máme k němu i ty výměnné přední kola do terénu, projeli jsme s ním hory.Je prostorný, barva zustavá stejná, nevyšisovala se ( látka obsahuje nějaké UV filtry ).Vypadá porád jako nový.Máme i tan prodlužovací díl ke sportáku, loni v zime jsme využili na 100% ( ale není to nutnost, spíš nadstandart ). Jediné co k němu mám, že je těžší, ale při jízdě nepoznáte.Ale je to pořádný kočár, takže malou hmotnost jsem u něj ani nehledala. kdybych se měla rozhovat ještě jednou koupila bych si ho znova ale s ruční brzdou.několikrát mi bylo líto, že se nám za ni už nechtělo připlácet:DHartana doporučuji.(Jen nánožník ke sportáku si kupte univerzální třeba od Emitex, ten origninál Hartan je fakt na prd, hrozná hadra ).

ewinka64
4. led 2017

Holky, moc díky . Jste mi usnadnili život :D .
Nu doplňky a tak to si ušiju nové 🙂 , to zvládnu levou zadní .
Spíš mě odrazovali ty recenze na e miminu pak.
Tak je rozhodnuto , kdyby náhodou někdo prodával třeba pak teréní kola , budu ráda za nabídku , zatím potřebovat nebudu , ale na příští zimu by se možná hodily .
Dííky moc všem 🙂

martinuccia
4. led 2017

Ja mám taky Gt a spokojenost. Jediné co, tak to, ze když se skládá, tak bych ocenila, kdyby držel v tom slozenem stavu. Jakože by se zacvakl, aby drzel slozeny. Protože když ho pak nakladam do auta, tak se musí chytit celá konstrukce. No a pak teda se mi u sportaku nelíbí ta striska, tu by mohli líp vychytat..

ewinka64
5. led 2017

@martinuccia co konkrétně na té stříšce ? to skládání, to je tedy blbý , pokud to člověk skládá pravidelně, tak věřím, že to až otravuje a člověk musí dávat bacha , aby si někde neskříp prst ...

martinuccia
5. led 2017

@ewinka64 no ta striska se mi nelíbí v tom, ze v určitých polohách prostě tak visí, ze kdyby se skládala jak harmonika, tak by to esteticky vypadalo líp 😁

ewinka64
5. led 2017

@martinuccia ju, no ona je celkově taková obří od pohledu :DD , jak to dojde kouknu na to , co by se stím dalo udělat :DD

moniquue
5. led 2017

@ewinka64 Chodbiky nejsou problem jen si to chce zvyknout na vypínání a zapínání aretace kol většinou je mam otočné ale někdy i v terénu pomůže ji vypnout usnadní to cestu ... jinak ma spoustu vychytavek super je sitka s ksiltem je s ÚV a malej se mi pod ni ani na velkém slunci nespalil nic 🙂 jinak doporučuji si připlatit za ruční brzdu kolikrát i ted v zimě mi dost pomohla 😃 za me bych uz jiny kocar nechtěla ❤️❤️

ewinka64
6. led 2017

@moniquue tak ani v terénu bych je na volno nenechala ty kola , to je pak o ... :D .
Já ruční prostě potřebuji , s moj muší váhou a tady s těmi kopci , to je šílený právě , není nad to si to přibržďovat a né za kočárem letět :/ ...

ewinka64
17. led 2017

Ahoj, holky, kdo má hlubokou korbičku prosím ? Jako klasickou- koukala jsem na bazarový a je normální že po nasazení má korbička vůli - že se s ní dá pohybovat do boků? Díky moc , snad mě někdo pochopí :D