Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

annyes
27. říj 2015

@makima taky nám vrzal, ale po nějaké době vrzat přestal 😀

janaosm
27. říj 2015

Skládá se zvlášť podvozek a z něj se sundává sportovní korba.Měli jsme fabii combi a vlezl se tam krásně.Teď máme octavii combi a vlezl by se tam i dvakrát:D

makima
28. říj 2015

@annyes Taky nám přestal vrzat .-D tak snad zase nezačne .-)

spiritty
12. lis 2015

Zdravím chci se zeptat co kdyby náhodou 😉 Nevyměnil by se mnou někdo kočárek Hartan Racer GT 2014 kolekce i s hlubokou korbou ježděný 5 měsíců. za Topline S 2014? 🙂 Kdyby někdo tak pište do zpráv díky

michaela2180
13. lis 2015

@spiritty Nikdy jsem Racer nerozkládala, vždy ho dávám do kufru komplet složený - podvozek + sportovní nástavba. Ale je pravda, že máme C-Max a tam je kufr poměrně velký. Naši mají Fusion a taky dam dají kočár komplet. Teď tam plánuji vozit kočárky najednou dva - Hartan + Valco Snap 😉 .

ellisabet82
15. lis 2015

Stalo se vam někomu, že vám kolo u kočáru vydávalo takový jakoby "žvýkavy" zvuk? Da se s tim případně něco dělat?

janaosm
19. lis 2015

Holky, vím, že se tady nánožník na sporťák už řešil.S tím origoš se fakt nedá jezdit, není snad ani k Hartanu vyrobený:D dnes mi pod něj i parádně foukalo, když byl vichr.Uvažuju o koupi nějakého jiného univerzálního.Vím o Emitexu,ale máte někdo zkušenosti s nánožníky od Pinkie?Jak na Hartánka sedí? Konkrétně tento?Děkuji
http://www.ondalek.cz/produkt/pinkie-nanoznik?g...

miskadovci
19. lis 2015

@spiritty jee, mame uplne stejny 😀 Jeste jsem ho u nikoho nevidela a to potkavam tak 5 hartanu denne

miskadovci
19. lis 2015

@janaosm kamardka si nechala primo sit a nemuze si ho vynachvalit, zkusim pohledat webovky

kapacita
20. lis 2015

Ahoj vsem, chci se zeptat co za konkretni problem je s tim original nanoznikem od Hartanu. V pristich dvou tydnech jdeme koupit kocarek a chtela jsem prave i nanoznik..
Dekuji za reference

janaosm
20. lis 2015

Tento výrobek se dokupuje zvlášt a stoji kolem tisickovy.Usetrere penize a kupte si jiny unierzalni.Nanoznik visí jako kus hadru,je tenký,nijak zatepleny.Ja lituji ,ze jsme si tehdy nejakou diskuzi nepřečetla a hned automaticky doobjednavala origos Hartan.Kocarek je super ale ten nanoznik je fakt nepovedeny.

janaosm
20. lis 2015

Mozna,ze šli do sebe a nova kolekce ma i novy promyšlený nanoznik.Verim,zenkritikamsla e všech stran.Nechte si nanoznik ukázat a treba ho výrobci uz vylepsili.

jika10
20. lis 2015

@kapacita Nánožník na kočárku visí a úplně neplní svojí funkci. Kdybych věděla, že mi za ty peníze bude ležet doma ve skříni, koupila bych malé raději něco na sebe. Kočárek hartan je super, ale ten nánožník na sporťák tedy nevychytali

elana
21. lis 2015

Prosím poraďte: kdy se měnily úchyty na ty korbičky? Bylo to až letos (2015 kolekce) nebo už loni (2014)? Já myslím že letos, ale prodávám korbičku a paní si chce koupit od někoho jiného z druhé ruky podvozek 2014, tak abych měla jistotu, že jí to na to půjde, nechci jí prodat nefunkční krám (a pak samozřejmě si to od ní zas složitě brát zpět). Děkuju moc. Jestli to pomůže, tak takhle vypadá uchycení té mé ("staré") korby, tak pokud je tu někdo, kdo má 2014, jestli to máte stejně nebo už jinak?

arrowka
21. lis 2015

@elana Spíš bych řekla, že to opravdu měnili toho roku 2014, plyne to i z toho příspěvku v diskuzi tady:
https://www.detskydum.cz/detail/hartan-korba-fa...

elana
21. lis 2015

@arrowka áááá, pravda! Děkuju moc, tak to paní hned napíšu,že nic a inzerát si upravím.

elana
21. lis 2015

@jika10
@arrowka koukám že obě čekáte druhata 🙂 Velká gratulace, a ať vše dobře dopadne 🙂

arrowka
21. lis 2015

@elana Díky moc. 🙂 Už se na Hartana fakt těším.

jika10
21. lis 2015

@elana Děkuji .... Už se těším až s Hartánkem zase vyrazím. Musím si to užít, protože už to je naposledy

janaosm
21. lis 2015

Ja ma 2014 a tohle prichyceni tam nemame.

majkylove
21. lis 2015

i já mám 2014 a tohle tam nemám

elana
21. lis 2015

@janaosm
@majkylove díky díky. Paní už jsem napsala, aby vybírala korbičku od 2014 dál a inzerát si upravila.

ještě jednou všem děkuju za konzultaci.

jika10
24. lis 2015

Holky,kdo má originál tašku hartan z kolekce 2012, jak jste jí udržovali. Potřebovala bych jí asi vyprat, vyčistit. Ale má umělohmotný ucha, tak abych jí nezničila. Děkuji

inunka
24. lis 2015

holky dneska jsem vytáhla sporťák, protože fusak do korbičky nenacpu a jsem trochu zmatená - má jít do úplného lehu a ať dělám co dělám, tak mi přijde, že je tam pořád trošku sklon. přitom jsem to dole docvakla úplně dolů. dělám něco špatně?

michaela2180
24. lis 2015

@jika10 nedávno jsem toto také řešila. Nakonec jsem dala tašku do pračky na 40°C a min. otáček a taška je v pořádku 😀.

jika10
25. lis 2015

@michaela2180 Děkuji, zkusím a nějak to dopadne 😀

arrowka
2. pro 2015

@inunka Já to tady kdysi řešila. Mám Topline S 2013 a úplný leh do rovna taky nemám. Nějaký minimální úhel tam prostě je a víc to už nejde. A to jsme doma s kočárkem zkoušeli fakt psí kusy a prohlédli ho opravdu důkladně. Tenkrát mě to trápilo a štvalo, ale pak jsem nad tím mávla rukou. Mnohem víc mě později štvaly ultrakrátké pásy a malá hloubka sedu - dítě sjíždí.

vanilkacka
3. pro 2015

@inunka Ahojky,mám Racer GT 2014 a jde mi až do úplného lehu.Musím vždycky tu packu pořádně zmacknout a trošku víc zatlacit.

z_kopretinka
3. pro 2015

@arrowka
@vanilkacka
@inunka mám GT a dostanu ho do úplného lehu. Popruhy máme teď ve 14 měsících také dobře i se zimním oblečením.