Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

arrowka
6. zář 2013

@maximka33 Podle potřeby, impregnuju hlavně když venku svítí sluníčko, zpomaluje to vyšisování potahů. V dešti mám pláštěnku. Jak dlouho postřik vydrží někdy uvádějí na obalech sprejů.

maximka33
6. zář 2013

@arrowka tak super. my máme kočár po dvou dětech, ale vyšisovaný není vůbec, tak jsem si říkala, že lidé asi bydleli v paneláku, že kočár nenechávali venku. tak ho taky začnu impregnovat. a taky schovávat před sluníčkem 🙂

palesandra
10. zář 2013

Baby prosimvas da sa na hartan vip alebo kolrykolvek iny pripojit skater?

vavrenka
11. zář 2013

na racer gt da. boli sme v baby markete - tam na ukazovali jeden univerzalny, aj ho nainstalovali na gt-cko, vyzeral super. podla mna by pasoval aj na vip-ko. my ho urcite ideme kupit. len neviem znacku ☹

gaaabulka
16. zář 2013

Ahoj holky, můžu poprosit o zkušenosti s objednáváním kočárku ze zahraničí, konkr. z Německa z babyonlineshop.de? Vyjde tam teď asi o 5 tis. levněji než v ČR, ale bojím se nějakých komplikací při dopravě a případné reklamace. Budu ráda, když se některá ozve. Máme vybraný VIP XL - kdo ho máte, je o hodně nižší než jiné kočáry?
Díky

anika142
16. zář 2013

ahojte, viete mi poradit ako sa pripevnuje slnecna clona na VIP 2013?

martasek84
16. zář 2013

Holky, které máte na Hartanovi jinou než originální tašku, jakou máte? Jaká tam sedí? Díky

elana
16. zář 2013

@martasek84 já mám Babypoint...ony sedí v podstatě asi všechny, ten princip je podobný, aspoň jsem snad neviděla jiný systém, než že kolem rukojeti se obtočí ten popruh a zajistí z obou stran patentem.

elana
16. zář 2013

@gaaabulka já jsem z toho objednávala v únoru 2011 a tehdy naprostá spokojenost, pokud si pamatuju, tak tam byl jediný trošku lapsus s převodem peněz, ale spíš v tom smyslu, že když oni měli nějaký problém, tak je radši z našeho účtu ani nezablokovali, takže jsme pak netušili, jestli vůbec jim to pokyn k platbě dalo. Na email reagovali promptně, problém si vyřešili a peníze potom blokli a následně strhli. Dodací lhůta byla cca. o 3 neděle kratší než byla inzerovaná, ale tak to asi není zásluha obchodu, spíš prostě zrovna fabrika makala 🙂 Ale jinak jsme byli spokojení, reklamace nutná nebyla a za ušetřené peníze to fakt stálo. Dovezla to tuším GLS, byli velmi solidní, pán, ačkoli to naprosto nemají v popisu práce a ve smlouvě je pouze doručení za první zamykatelné dveře, tak když viděl, že jsem doma sama a v 7. měsíci, vynesl mi celý kočár do třetího patra. Takže za mě dobrý. S typem neporadím-my máme Topline S.

martasek84
16. zář 2013

@elana díky

m_d
16. zář 2013

@gaaabulka ahojky já mám VIP XL 🙂 mám starou kolekci, takže tam je ta korbička hodně nízko, ale dnes už je dělají jinak. Jsem s ním naprosto spokojená, i když je už starší. Jezdím s ním jak drak, už jsem s ním byla i na poli a v pohodě 🙂
@martasek84 mám od pinkie a teď budu mít od suavinexu a obě jsou v pohodě 🙂

vavrenka
16. zář 2013

@palesandra na racer gt da. boli sme v baby markete - tam na ukazovali jeden univerzalny, aj ho nainstalovali na gt-cko, vyzeral super. podla mna by pasoval aj na vip-ko. my ho urcite ideme kupit. len neviem znacku emoticon
kurnik, az teraz som si vsimla, ze som ta neozancila v odpovedi, takze som to skoprovala 😉

arrowka
17. zář 2013

@gaaabulka Objednávala jsem letos a také všechno v pořádku. Kočárek dorazil za 12 týdnů, což byla avizovaná dodací lhůta. Problémy z jejich strany žádné, snad jedině to, že jsem si po týdnu vzpomněla, že bych ráda k objednávce přidala jeden doplněk, ale odmítli. Takže radím dobře si rozmyslet, co všechno chci. 🙂 Na mé straně ještě vznikl problém s placením kartou, bohužel mi platbu banka odmítla, i když jsem měla dostatečný limit. Asi z bezpečnostních důvodů. To bylo asi 14 dní před dodáním, poslali mi upozornění a musela jsem to zaplatit převodem. To proběhlo bez problémů. Dodání taky úplně v pohodě, jak píše @elana
Z reklamace strach nemám, ta úspora je taková, že pokud by s kočárkem něco bylo, nemám problém si opravu uhradit sama tady v ČR.

palesandra
17. zář 2013

@vavrenka diky za odpoved, ked najdes, tak daj vediet ;)

vavrenka
17. zář 2013

@palesandra my ho ideme kupit- koncom septembra, ked pojdeme vyzdvihnut soft tasku. mozem sa ti spytat rovno na to vipko, ci ide nainstalovat aj tam 😉

llela
17. zář 2013

Ahojte. Chcem sa opytat. mam hartan racer gt a neviem aky zimny fusak sa mi zmesti do sportaku. Kaiser alebo Eisbarchen sa tam bez problemov vojdu? Alebo ake mate vy fusaky? Vdaka.

elana
17. zář 2013

@llela podle mě se tam vejde každý...já mám Odenwälder Mucki L a vejde se tam bez problémů...dokud se tam ostatně vejde dítě, tak se tam musí vejít i fusak, ten je měkký a ohebný, na rozdíl od nožiček 🙂

alemari
17. zář 2013

@elana
@llela já ho mám taky😉.

teegreen
17. zář 2013

@arrowka
Tak pokiaľ u vás je servis, na Slovensku nie je, tak tu s tým je problém pokiaľ je kočík kúpený mimo SR.
@llela
Oba sa zmesia, ešte odporúčam Little Angels výrobca ČR, je super.

ennuliatko
20. zář 2013

Ahoj, která z vás má podvozek s ruční brzdou? Využily jste ji, nebo je to zbytečnost? Mám v plánu podvozek Topline S. Dál bych se ráda zeptala, jestli je nějaký zásadní váhový rozdíl mezi měkkou a tvrdou vložnou taškou, nikde to nemůžu najít. Moc děkuji za jakékoli postřehy 🙂

elana
20. zář 2013

@ennuliatko já mám ručku...upřímně řečeno, bylo to přání manžela (naprosto doteď netuším proč zrovna na tom tak bazíroval) a já bych se bez toho teda obešla. Neříkám, že není příjemný si to trochu přibrzdit když se jede z velikýho kopce, ale na rovinu-kolik takových kopců se sjíždí. Půjčila jsem teď, dokud ho už a ještě nepotřebuju, kočár bratrancovi, ti jezdí na kolečkových bruslích a tam je to naopak nutnost, takže aspoň takhle našla naše slavná ručka využití. Ale za mě osobně: vyhozený peníze. Tašky neporadím-mám korbičku.

maximka33
20. zář 2013

@martasek84 ahoj, mám super tašku, všichni myslí, že patří k hartanovi, ale ne a stála půlku 🙂

holky, mám dotaz, má někdo topline S s nožní brzdou? ta ruční na boku je fakt hrůza ☹(( zabrzdit ještě jde, ale odbrzdit fakt trvá..

martasek84
21. zář 2013

@maximka33 díky za tip, jdu asi do okiedog celeb černá

maximka33
25. zář 2013

holky, kdo máte měkkou vložnou tašku, praly jste ji? já nevím, jak mám vyndat tu tvrdou podložku? v kočárku mi spala kočka, tak je celý od chlupů ☹

eda28
28. zář 2013

@vavrenka ahoj,uz ste kupovali ten skejtík na racer gt? Nie je to nahodou lascal? Nam povedali, ze ten pasuje na vsetky, len som to nevidela nazivo.

jika10
28. zář 2013

@ennuliatko Ahoj, u nas rucni brzda nutnost. Pouzivam ji, kdyz s kocarek skacu ze schodu a do schodu u nas v baraku. Takze my ji na kocarku nemit, vyklepu z nasi cacorky dusi

elana
29. zář 2013

@jika10 prosímtě, teď to neber vůbec jako rejpání, ale JAK prakticky u těch schodů brzdu využiješ? 😨 My taky drncáme, 12 schodů do zvýšeného přízemí, kde kočár parkuju, ale na využití ručky jsem teda nepřišla. Prostě držím (teda držela jsem a snad od ledna budu držet)kočár za madlo a hop a hop jeden po druhým dolů, ale fakt nevím, kde bych si to přibržďovala.

kotcheva
29. zář 2013

Ahoj holky, mam otazku - vyuzivate nektera k Topline S (pripadne jinemu modelu) tu predni napravu s velkymi kolecky? Mam kocarek pul roku, s Hartanem jsem vazne spokojena, jen kdyz opravdu vyjedu do "terenu", jizda neni uplne hladka a prijemna. Mam pocit, ze ta predni mala kolecka jednak trpi a jednak kocarek dost poskakuje. Mate zkusenost? Diky moc

jika10
30. zář 2013

@elana No pribrzduju si, kdyz s kocarem skacu nahoru do schodu, aby to o ten vyssi schod nedrnclo a z male jsem nevyklepala dusi. A neboj, jako rejpani to neberu 😉