Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

rye
2. čer 2013

@vavrenka Já jsem měla vložnou tašku na oba (bydlím ve třetím patře bez výtahu) a nosila jsme si je nahoru do bytu, bylo to moc praktické kvůli spaní. Na prvního jsme měla nánožník i prodlužovací díl a na druhé jsem nánožník ani prodlužovací díl neměla a nepotřebovala. Já nevím jak vypadá kombi fusak, ale ta taška je fajn, že leží na rovném a tvrdém. Korbička mi taky přijde zbytečně drahá, ale je krásná. A tašku můžeš koupit Emitex, ta není tak drahá jako Hartan 😉

vavrenka
2. čer 2013

@rye velmi pekne dakujem, uvazujem podobne 😉 , mam haratn original tasku, ale ju predam, lebo je pre mna neprakticka , pri malej som ju vyuzila asi tak 2-3 krat, lebo je nejaka tazka pre mna, takze si planujem kupit nejaku univerzal. a este k tej taske - da sa do nej dat hartanovsky fusak? zmesti sa? nevies? mam tento typ:
http://www.babymarket.sk/sk/6699/2039/hartan-fu...
inak, je super, drzi tvar, je priestranny, teply a vyuzila som ho aj na jar, jedine, co mi vadilo, ked mala dcerka spinave topanocky, ze som ho automaticky zaspinila, ale kym nechodila, tak to bola super vec.

rye
3. čer 2013

@vavrenka Já nevím, měla jsem jako první Emitex a jako druhou Hartan Softasche a dávala jsme do ní emitex fusak 3v1 a vešlo se

vavrenka
3. čer 2013

@rye az teraz som si vsimla - soft tasche si pouzivala ja na zimu? hm, to musim ist omrknut do obchodu, aky je vlastne medzi nimi prakticky rozdiel

martasek84
8. čer 2013

budeme objednávat Topline S s hlubokou korbou a potřebovala bych poradit s fusakem do ní... do sporťáku bych chtěla Lodger Bunker, tak jen něco na to malé miminko.Nemáte náhodou některá Lodger Wrapper Fleece?

santron
8. čer 2013

Holky,ja jsem asi blondyna,ale vytahla jsem sporta a kam se upina ten nanoznik??zadnou patentku navic jsem nenasla...

elana
8. čer 2013

@santron jo, je tam, pod stříškou z boku dole jsou dvojité patentky, z jedné strany upevníš stříšku, z druhé nánožník 🙂 Asi to popisuju blbě, ale pohledej, je to tam.

boobinka
10. čer 2013

tak prodávám i Hartan racer GT 2013 570 Belly Button. Koupený 4.5.2013 Venku jsme s ním jeli jen 2x. Malá mi v kočárku nechce vůbec být 😠 Je bez škrábanců, nepoškozen, 100% stav. Dovolím si říct zcela nový.

arrowka
10. čer 2013

@boobinka Tak to je pro mě noční můra, dítě, které nechce být v tak drahém kočárku. 😀 Fakt se nedala nějak ukecat? 🙂

jennyska
11. čer 2013

Ahoj všem maminkám 😉

Víte, že na modrém koníkovi máme novou knihovničku pojmů, znalostí a osobních zkušeností? Můžete ji najít na hlavní stránce koníka jako Wiki Modrého koníka.

Tvoříme si ji společně s maminkama, které chtějí sdílet své znalosti, ale hlavně také zkušenosti a mít vše na jednom místě - přehledně a jednoduše.

V knihovničce je tedy i kategorie o kočárcích a pokud byste mohly, vložte své zkušenosti s Hartan kočárky do Wiki i vy https://www.modrykonik.cz/kocarky-hartan/ 😉

Vaše zkušenost pomůže dalším maminkám, které ještě až tak jasno ve výběru kočárku nemají a pomůžete tak dobré věci.

Mějte krásný den a kdyby cokoli, klidně se na mě obraťte.
Janča
Modrý Koník - Asmira team

mppm
12. čer 2013

Dnes mi přišla softtasche do kočárku, ale pořád jsem žila v tom, že ta vrchní část jde úplně odepnout, aby zůstala jakoby jen ta nezakrytá taška. Ale ono to nejde nebo jsem fakt blondýna 🙂 Jde to u vašich tašek odepnout?

llela
13. čer 2013

ahojte hartanacky. mozno blba otazka. po dnesnej prechadze sme prisli domov so suvenirom v podobe obkakaneho kocika od much. cim to ide dole, ak uz ste mala niektora to stastie. nechcem zbytocne skusat a vydrat latku.vdaka:)

jika10
13. čer 2013

Holky, potrebuju radu. Zacina byt krasne a male obcas zasviti slunicko do ocicek, neda se u hluboke korby nejak nastelovat boudicka, aby na ni nesvitilo. Vim, ze u nekterych kocarku jde s boudickou manipulovat, ale u hartanku fakt nevim, jak bych to delala. Me se totiz moc nelibeji takove ty clony 😝

elana
13. čer 2013

@jika10 no, to myslím nejde...aspoň jsem na to teda nepřišla, dá se sklopit, ale předehnout, to asi ne. Ona by ta naklopená vypadala esteticky asi hůř než clonka, ne? 🙂

nelika
14. čer 2013

maminky prosím vás, mne sa nejako nedarí nainštalovať na šporťák tá clona so sieťkou proti slniečku a muchám. ako to tam zapnúť? nech skúšam všeličo, stále to vyzerá hrozne 😅

jika10
14. čer 2013

@elana no, tak koupim clonu, diky 😉

poppy1
14. čer 2013

ahojte! rozmyslam nad kupou hartan racer GT alebo Skater S...ake mate skusenosti, ktory by ste viac odporucali? 🙂 dakujem 🙂

poppy1
14. čer 2013

a este ma zaujima, ci Racer GT je vhodny aj do mierneho terenu, ci prejde snehom atd...u Skater S sa toho nebojim, kedze ma dost velke to predne koleso...

alemari
14. čer 2013

@poppy1 myslíš, že to přední kolečko je o tolik větší u tříkolky než třeba u topline S?

Mám k prodeji korbičku Hartan hnědou-letošní 520 , jen moje má tu lemovku černou, 7 měsíců používaná, jako nová+ pláštěnka+letní fusak pro miminko Hartan. Do IP. 🙂

martinan4
14. čer 2013

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s originálním slunečníkem? Po deseti týdnech konečně dorazil, ale vůbec na kočárku nedrží (pokud teda nechci používat univerzální držák, ale právě proto jsem objednávala originální slunečník, aby na kočárku hezky držel bez něj).. přitom kočárek (Topline S) i slunečník jsou z kolekce 2013. ☹ Máte někdo stejnou zkušenost, nebo ještě lépe radu? 🙂

poppy1
14. čer 2013

@arrowka prosim vas posielaju aj na SVK? kolko vyjde samotne postovne? dakujem krasne!!

arrowka
14. čer 2013

@poppy1 Pokud myslíte babyonlineshop.de, tak ano, posílají, poštovné je 50 eur.
http://www.babyonlineshop.de/deutsch/special/1/4/

poppy1
14. čer 2013

@arrowka dakujem 🙂

xovicka
15. čer 2013

@nelika Clonu mám nainstalovanou. Nevím, jestli se mi to podaří ale srozumitelně popsat. Takže boudička kočáru má na bocích na kloubu takové cvočky v nichž obvykle bývá zapnutá látka z té boudičky, do těch cvočků se to zacvakává. Pokud chceš použít jen clonu bez síťky, tak použiješ pouze takové ty cvočky na gumičce, síťku necháš schovanou v té jakovy kapse. No a nasazuje se to tak, aby ta pevně sešitá část byla dole a ta pružnější nahoře. Ta část k níž je přišitá síťka, ta je jakoby shora. Většinou je po nasazení trošinku vidět ta síťka v místě kde se clona setkává s kočárem, ale nevadí to. Pokud chceš použít i síťku tak se to celé rozdělá a na síťce jsou takové dvojité cvočky, kterými se to připne ke kočáru a na to se ještě dá ten cvočkek z gumičkou. Opět síťka musí začínat až odshora. Takže vlastně bude síťka a přes to ještě půjde ten kšilt. Vysvětluje se to docela blbě, takže jestli máš nějaký dotaz, klidně se zeptej.

xovicka
15. čer 2013

@mppm Mám pevnou vložnou tašku a tam to jde, ale to jsem ti asi moc nepomohla.

nelika
19. čer 2013

@xovicka ďakujem za odpoveď. tak nejak som to aj skúšala, ale myslela som že to nie je dobre 😅

martasek84
20. čer 2013

Můžu se zeptat, jak je to s praktičností s těma bílýma lemovkama v rozkroku u sporťáku a po bocích a s bílou konstrukcí? V sobotu jdeme objednávat a já furt nevím, jaký odstín ... líbí se mi 523, 535, ale i 500 a 509. Máte některá?

poppy1
21. čer 2013

ahojte! tak uz mam doma aj ja hartanika, konkretne Topline S 🙂 prosim vas pekne, nepredavate niektora adaptery na tento kocik, ktore by boli kompatibilne s vajickom bud Maxi Cosi cabriofix alebo Romer...? dakujem!!

sasaa22
21. čer 2013

@martasek84 ahoj my máme už doma Hartan Topline S v odtieni 509 , je krásny.....

martasek84
21. čer 2013

Zatím mám za favorita korbu v odstínu 500 a sporťák v odstínu 509, ale nevím, jestli to není moc tmavé, třeba na léta kvůli slunku atd.