Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

ptjj
20. bře 2012

@alemari nene, ještě ne, určitě sem pak hodím fotku, až přijde 😉

elana
21. bře 2012

@alemari právěže nevyšlo, jak jsme to kupovali v tom rajchu, tak dobře vyšel jen kočár jako takový. Tyhle sarapajtičky okolo už byly mnohem dražší než u nás, tak jsme to nechali na potom-a vidíš, kde jsme 😀

no to Ti povím, že je to rozdíl...a to ještě X-lander je z těch poláků ten lepší. Jako on není špatný, má taky otočný kola a hlavně jde do lehu úplně, ale je strašně těžkej (pak že je Hartan těžkej 😉 ) a rozhodně se s tím nemanévruje tak snadno.

hehe, s tím porodným se Ti to povedlo. Kdepak, to už tady není jen tak pro někoho😉

alemari
21. bře 2012

@elana u nás jezdí těch X-Lander hodně, samé černé 😒 maminky vypadají nadřené! Ale aspon se to nevyvrací, druhá mánie jsou Jané, ty jsou podle mého ještě horší, vyvrací se. A ve Zlíně Brio, ty se mi docela líbí.

Já jsem rodila uz dávno, nějak mě to nezajímalo-sleduju jiné nové zákony 😀 A taky na nejaké příspěvky nejsem vázaná. Hodně maminkám by to ted pomohlo. Bylo to 16 000kc!

Mě se zdálo že to příslušenství vychází u nás nastejno. Já vzala i nánoznik i prodloužení a přední kola. Příští rok to bude určitě ještě dražší☹ a za ušetřete peníze (5%) jsem si připsala tu vložku do hluboke korby, v tom mém dezénu to vypada krásně. 🙂

alemari
21. bře 2012

@elana jo a objednala jsi jen nánoznik nebo i prodloužení a kola?

elana
21. bře 2012

@alemari u nás jezdí taky X-landerů hrozně moc (černý naštěstí ne, vídám hodně zelené a tchýně koupila modrý), taky Dorjany z těch polských. Co se nepolských týče, tak se strašně vyrojily Mutsy, těch Janéček je taky hodně, semtam CAM, Casualplay a Maxi Cosi a to je asi vše. Kupodivu, ač dětský obchod u nás Hartany prodává, tak jsem ho ještě nepotkala za toho 3/4 roku a to jsme stotisícový město, takže se fakt divím. Ale asi se zdají lidem drahý nebo fakt nevím. Přesně-udřená, to je to správný slovo. Včera jsem jela 45 min na rehábky, potom jsme ještě 2h courali venku a i když bylo tak krásně a já si původně slibovala, že ještě vyrazíme po obědě, tak jsem byla nakonec ráda, že jsme doma. Jako fakt je těžký. Ale jak říkáš-nevyvrací se, mimino v něm leží, má prakticky řešenou boudu (nesvítí na něj sluníčko)...takže těch pár týdnů dobrý. Ale už se těším na lehkýho Hartana.

objednala jsem jen nánožník, prodloužení už bych určitě nevyužila, za chvíli bude (doufám 😅 ) i ten náš lenoch sedět a kola taky ne, já celkem žádný terén nesjíždím, nic, co bych nezvládla s případně zaaretovanýma předníma.

merja
21. bře 2012

Tak u mě zvítězila a je objednána už barva 613 🙂

mochenkaa
21. bře 2012

@alemari tak už jsem to vymysleli. V tom obchodě nám dokonce umožní objednat ho bez zálohy, takže ho objednáme tak a máme na to cca 2 měsíce (mají teď dodací dobu 7 - 10 týdnů v tomto konkrétním obchodě) splašit na něj prachy. A kdyby to náhodou nevyšlo, tak ho bez problémů prodají a my nepřijdeme ani o korunu 🙂 Teď jen vybrat barvu 😀 😀 ale jsem stále u 613 světle šedá látka, 621 bílá koženka, 628 tmavě fialová látka....

alemari
21. bře 2012

@elana já jsem to prodloužení dávala i kdyz uz chodili, a kdyz usnuli tak to bylo super chráněné. Ani deka nesjížděla🙂 třeba na podzim ještě priobjednáš 😀 😀 .
Chodíte na rehabilitace?

alemari
21. bře 2012

@mochenkaa Všechny jsou hezké cos vybrala a super obchod! Vidělas ty fotky 613, ze? To jsem měla vědet, nemusela jsem to řešit az v Olomouci, měli i slevy v době veletrhu? To by tě to vyšlo ještě levněji. 😉

mochenkaa
21. bře 2012

@alemari oni normálně slevy nemají, ale já jsem se bavila s prodavačem (asi majitel) a narovinu mu řekla, že ho kvůli ceně chceme objednávat z DE 😀 tak mi udělal cenu 😀 Druhá varianta byly kočárky Davídek v Olomouci, ale toto má mamka cca 3 min od baráku. Tu 613 jsem na fotkách viděla. Zaujala nás už na netu, pak ve vzorníku a mě pak na fotkách. Dnes jsme to s M řešili a půjdeme buď do 613 nebo 621, tu fialovou rušíme kvůli chlupům. Akorát se nemůžeme rozhodnout kterou vzít. Asi se rozhodneme podle toho, z jakého materiálu je vnitřek sporťáku. Mám totiž pocit, že ta bílá koženka tam má takový hrozný materiál (že se na něm budou moc držet chlupy), kdežto 613 tam má bavlnu.

alemari
21. bře 2012

@mochenkaa 613 má Lili, asi 4 stránky zpět, zeptej se ji, ma tu fotku. Tak to je pán majitel borec, ono je to s tim pozáručním servisem lepší mít koupené u nás, i náhradní díly....

mochenkaa
21. bře 2012

@alemari právě, záruka pozáruka je v tomto případě lepší a ta cena už je malý rozdíl. Tak pán chtěl prodat, takže si radši sníží provizi 🙂 Ale už jsme tam s M známí, sotva vlezem do dveří tak se ptá který jsme nakonec vybrali 😀 Tak zatím víme jen Racer GT, barvu furt nevím

alemari
21. bře 2012

@mochenkaa jaké barvy je ta vaše kočička? Třeba by to ten vyber usnadnil!

mochenkaa
21. bře 2012

@alemari 2x bílo šedo černo stříbrná, 1x béžovo šedo bílo stříbrná 😀 . 2x dlouhosrstá a 1x krátkosrstá.

alemari
21. bře 2012

@mochenkaa noó, tak ted na kterem vzoru ty chlupy budou co nejmíň vidět, ale do tmavého bych asi s tak světlýma kočičkama nešla...bud ten šedý, nebo i nějaký do béžova? Ty se ti nelíbí? Je tam ta 608,ta je šedobéžová. Taky jsem jí měla v hledáčku, ale na mě moc do šeda. 🙂

mochenkaa
21. bře 2012

@alemari tu barvu si ani neuvědomuju jak vypadá naživo. Musíme tak ještě zajet a něco konečně vybrat 🙂 Ty máš objednanou tu tmavě hnědou, že?

elana
22. bře 2012

@alemari no tak to by si už fakt klepali na čelo, kdybych přišla objednat ještě prodloužení 😀 Jojo, jezdíme na rehábky, začali jsme teda teprve nedávno, ale prcek se nechce obracet přes pravou ruku a plazí se s levou nohou nataženou, takže musíme posílit tuhle osu a taky bříško. Je to boj ho přeprat, ale hlavně aby se dostavily výsledky 🙂

alemari
22. bře 2012

@mochenkaa neé, já mám 638, kapučíno se to jmenuje.

alemari
22. bře 2012

@elana mě se ten starší taky obracel jen na jednu stranu, měl dlouho široké balení a zvládal jen na pravou. Tak nám poradili dávat ho v postýlce tak aby se mohl obracet jen na levou stranu-no a on misto obracení se po té postýlce vyšplhal do stoje, a uz jen stal, stal, ani nelezl 😖 jen stal! Stál i v kočárku kdyz se probudil, držel se boudy a stál. A ted je pátý v republice v obřím slalomu, neni poznat nic. 😎
To máte tu vojtovu metodu nebo i masáže děláš? Uvidíš že za mesic ho neuhlidáš, bude jak střela 😀

elana
22. bře 2012

@alemari jé, děkuju za podporu...a gratuluju k šikovnýmu klukovi 😉 taky věřím, že výsledky budou, i když je to masakr. Jo, cvičíme Vojtu...ono je to cvičení spíš pro mě teda 🙂 , ale musíme vydržet.

alemari
22. bře 2012

@elana já vím, slzy tečou mamince i miminku. Je to hrozné. Oni doporučují u těchto detiček kojeni, což u ná bylo. I u vás to dobře dopadne, a na brisku je rád?

elana
22. bře 2012

@alemari už je tam rád, sice ne dlouho (asi měsíc), ale on předtím strašně blindil, tak jsem i ráda. Já bohužel nekojím, nechytl se už v porodnici, tak jsem 4m odsávala MM a pil z flašky a teď už je dávno jen na UM (a příkrmech samozřejmě). Ale on se nechá hned potom pomazlit a přestane plakat, tak aspoň to. Jsem ráda za pozitivní reakci, to člověk potřebuje slyšet, že to u někoho stálo za to!

holky ostatní, omlouvám se za nehartanový příspěvek...už končíme😉 aby nás nevyhodili.

alemari
22. bře 2012

Taky se omluvám, třeba to ale někomu po přečtení pomůže a prochazka z Hartanem uz bude bez myšlenek na špatné konce. 😉

alemari
22. bře 2012

@sisi2606 tak už jsi vybrala barvičku?

sisi2606
22. bře 2012

@alemari akurat vcera sme boli pozerat a mali tam biely kozeny s bielou ruckou a uplne som sa do neho zamilovala 😀 ladi mi k autu 🙂
Rozmyslam nad nanoznikom..ma podla Teba zmysel? Ostatne maminy, vyuzivate ho? 😕

alemari
22. bře 2012

@sisi2606 na to by ti odpověděla Alena, 😀 přečti diskuzi jak jezdi x-lander, protože nevzala nánožník a ted čeká až ji dojde! 😎 Za mě,beznanožníku nikdy! Leda bys chtěla koupit nejaky levnější univerzální.
A ten bilý, no je krásný, mě by ale k autu neladil! 😉 A k tomu bys nánožník jen těžko scháněla 😖

mochenkaa
22. bře 2012

Holky, co už jezdíte s Hartanem, máte ve sporťáku vloženou takovou tu podušku? (myslím toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44862050&tab=1 ). Moc se nám líbí bílá koženka, ale ten vnitřní materiál ve sporťáku je očividně na zlost, tak že by se to překrylo tímto, ale nevím, jestli to není blbost 😅

elana
22. bře 2012

@sisi2606 jojo, přesně jak @alemari píše , bez nánožníku nebrat, neudělej stejnou chybu jak já. Objednávala jsem ho teď (dokonce je nová kolekce, takže jsem měla pěkně stažíno, aby byla aspoň ta barva a kvalita látky ještě, tak to jsme naštěstí vybrali že je), ale i tak teď budem čekat x týdnů než dorazí.

sisi2606
22. bře 2012

@mochenkaa ja tiez budem take nieco kupovat, kedze chcem biely 😉 odporucali mi to v predajni..

sisi2606
22. bře 2012

@elana
@alemari dakujem za radu 🙂 ja som myslela, ze je len ten cierny univerzalny 😕 cize to normalne pride vo farbe kocika, ze jo? A vyuzijem ho na sportak, ked mimi povyrastie... beriem aj ten fusak letno zimny a ten ked sa odzipsuje, vznikne nieco ako maly nanoznik..ale to je slabota 😖