Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

mochenkaa
22. bře 2012

@alemari tak ještě jinak. Zase se do hry dostává ta fialová 628 a šedá 613 😀
ale z loňských barev bych si vybrala tak 7 designů, škoda že se nedají sehnat..

alemari
22. bře 2012

@mochenkaa vem si pár chlupů z koček, dej je na vzornik a budes mít jasno! 😀 Hlavne at to stihnes objednat dřív než porodiš! 😎

mochenkaa
22. bře 2012

@alemari 😀 😀

alemari
22. bře 2012

@mochenkaa ne, teď vážně. Já jsem se nemohla rozhodnout, pak mi prodavačka řekla že mám jít podle pevnosti materialu látky. Mě se strašně líbil ten sOliver, byl drahý. A prodavačka mi řekla že ta 638 je sOliver materiál-kvalitní. Je to úplne stejny kočárek , akorát ten můj ma pruhovaný kšilt. A ten se dá stočit dovnitř. Ber to podle kvality látky, to ti určitě poradí i maminka🙂

mochenkaa
22. bře 2012

@alemari mamka chce tu bílou koženku 😀 Zvenku mají 613 i 628 stejný materiál, asi si osahám tu vnitřní a podle toho se rozhodneme.

elana
23. bře 2012

@sisi2606 nene, každá barva má svůj barevný originální nánožník na sporťák 😉

alemari
23. bře 2012

@sisi2606 ale je pravda, že maji fotku jen černého a nezkušenou maminku napadne pravě to že je jen univerzální černý☹

maki73
23. bře 2012

Taky ho mám, momentálně máme dva kočárky a tenhle je jednoznačný favorit ve všem, jen trošičku těžší...s veškerou výbavou sice výjde poměrně draho,ale ten náš je opravdu bezkonkurenční. Vanička na mimi dostatečně prostorná i pevná, u sportovní varianty velmi pohodlná sedačka s polohováním jak do úplného sedu, tak i do lehu,, což některé sporťáky už neumí, má polohovatelné snad úplně vše, přehazovací rukojeť, snadno se skládá, dá se použít i s autosedačkou, odpružená všechna kola a co jsem hodně ocenila je veký košík pod kočárkem, když jsem nakupovala sama, bylo to super, druhý kočík mám tříkolku a je to na nic, navíc se perfektně popere s terénem, odpružení krásně péruje a mimčo se jen tak pohupuje a neskáče. Taky náhradní díly nejsou nijak zvlášť drahé, pokud investovat do kočárku více peňez, tak Hartan je opravdu bomba, jen se mi moc nelíbí ty barvy no, ale ten co máme teď je sice krásný na pohled, ale praktické vlastnosti nesrovnatelné

elana
23. bře 2012

@maki73 tyjo, se vším souhlas...až na ten košík 😕 Ten mi přijde, že si normálně dělali srandu, vždyť se tam nevejde vůbec nic, je mělký, malý a nízko, takže když náhodou se do něj něco nacpe, tak drhne a zároveň vysoko, takže se do něj blbě cokoli sune, protože tam překáží vanička (se sporťákem jsem zatím nezkoušela). Jeden balík plen-a víc nic 🙄 a běda, když tam překáží složená slída, tak to už ani ten balík plen ne. Na ten fakt nadávám. Jinak jízdní vlastnosti kočárku a to, co píšeš dál-o tom žádná, je bezva.

maki73
23. bře 2012

no ale pořád je to lepší, než jiné kočárky, co se těch košíků týče, některé mají sice lepší, ale zase nejsou tak pohodlné pro miminko..nevím no, plitký je, ale rozlohově mi vždy stačil na nákup, když jsem tam dala tašku, nebyl problém...

alemari
25. bře 2012

@elana: třeba vymyslí nějakou vychytávku jako u MUTSY, to by se mi líbilo🙂

alemari
25. bře 2012

@maki73 a co máš za barvičku?

zuzka_bluzka
25. bře 2012

@mochenkaa ahoj, ak Ti to pomoze tak ja som videla vsetky farby nazivo v jednom obchode vo Svajciarsku (hartany vo vsetkych farbach, raj na zemi 🙂)) ), boli sme tam vyse hodiny co sme sa nevedeli rozhodnut, ale zvitazila 613, kedze mame psov a ta latka je taka ze nechyta tak chlpy, manzel najprv zvazoval 654 ale ta latka bola uplne ina, ze by sa na nu chlpy urcite chytali, fakt to bol rozdiel a proste ta 613 vyhrala vo vsetkych ohladoch 🙂 A chcem sa spytat, chces korbicku ci vloznu tasku?

alemari
25. bře 2012

@mochenkaa a která z těch loňských tě uchvátila? Já bych vybrala znovu tu co ted🙂 je tam taky, i s tou tmavě hnědou a tmavě modrou. Asi nejaké stálice, ty se budou i po čase dobře prodávat. 😉

mochenkaa
25. bře 2012

@zuzka_bluzka jsi zlatá. Do takového obchodu bych se chtěla podívat 🙂 Chci korbičku, mimčo se narodí v létě, tak ať mi na zimu co nejdýl vydrží v korbičce (ta taška je přeci jen užší). Do nejužšího výběru se dostala 613 a 628 a furt se nemůžu rozhodnout 😀
@alemari tyrkysová nebo černotyrkysová 😵

mochenkaa
25. bře 2012

@zuzka_bluzka Jo, a ještě jsem se chtěla zeptat. Ta 628 odpovídá barvě na netu (vínová) nebo té ve vzorníku (tmavě fialová)? Díky

zuzka_bluzka
25. bře 2012

@mochenkaa Ja mam termin asi mesiac po tebe a asi mas pravdu ze lepsia bude korbicka, pride mi to take vzdusnejsie ked bude teplo a potom viac miesta na zimu. Este sa musim rozhodnut ci risknem objednavku z Nemecka (kvoli reklamacii mam trochu strach) alebo objednam u nas...

zuzka_bluzka
25. bře 2012

@mochenkaa Ak sa dobre pamatam tak skor mi to nazivo islo do fialovej ako vinovej a celkovo sa mi zdal o dost tmavsi ako na obrazku

maki73
26. bře 2012

@alemari my máme takový šedo-modro-červený a ještě je tam jedna vícebaravná károvaná část...nemohu říct, ež se mi nějak vlášť líbí, ale je praktický. Tedy až na tu váhu, pokud třeba do přízemí není rampa na kočárky jako u nás, ten druhý jsme pořídili hlavně proto, abych ho nemusela smýkat ze schodů

alemari
26. bře 2012

@maki73 u váhy kočárků je to na debatu, lehký kočárek nemusí znamenat stabilní 😖 . Jezdila jsem s 20kg kočárkem, ale nikdy se mi nepřevrátil. To Hartan uz je lehčí,ale já nemusím řešit ty schody a výtahy atd, to je fakt 😉 |
Ty máš ještě tříkolku? Taky Hatranovou?

maki73
26. bře 2012

@alemari no tříkolku máme Quinnym speedy a musím říct, že to nebyla nejlepší volba. Je to krásný kočárek a dobře se řídí, lehoučký, ale po hartanu celkem zklamání a s tou stabilitou to taky není žádná sláva, ale mě to tady po městě stačí, unesu ho sama ze schodů, což je pro mě celkem podstatné, i těch 10 schůdků od výtahu se člověk zapotí :D. Ale kdybych mohla vybírat znovu, vzala bych jiný, rozhodovala jsme se mezi dvěma a asi jsem přebrala no, nechala jsem se unést tím vzhledem :D Ale myslím, že to zklamání je hlavně z toho, že hartan je prostě moc dobrý a vedle něj vypadá všechno tak nějak bídněji :D ale musím koupit nějakou výstelku maličké pod záda a zadeček, ten kdo Quinny navrhoval moc nemyslel na pohodlí děťátka

alemari
26. bře 2012

@maki73 Hartan to polstrování má vychytané. Já jsem měla v kočárku vložku, nějakou univerzální, spis proti zaspinení,ale byla měkká. Ted jsem brala taky vlozku do korby a sportáku-píšou tam i do autosedačky, ale nikdo jí tu nemá tak nevím co dojde. Nikde na prodejně jil taky nemeli, je to něco oboustranného.
A ta tvoje barva, asi vím jaká. Taková hartanová klasika,jak říkám s kapesníkovým vzorem🙂, aspon všichni ví čím se miminko vozí, mě se to líbí.
Mě u těch třilkolek vadí ta stabilita, u nás je špatný terén, kopečky, kameni, ale i vyjíždějí na chodník. Kamarádka při sjíždění z chodníku vyvrátila malou i z kočárkem☹ asi je to o zvyku-a to ma Teutonia, což asi patrí mezi ty lepší.

maki73
26. bře 2012

@alemari jj přesně, kapesníkový vzor :D, my taky máme v hartanu navíc ještě měkčenou vložku krom té klasické sporťákvé a patníky se s ním vyjíždějí skvěle to je paráda, ale to jsou prostě ta odpružená kola no, nechtělo se mi za ten sporťák dávat hodně tak teď to mám :D

alemari
26. bře 2012

@maki73 až je díte větší tak to pružení uz neni takovy problém, ale pro to malé je špatné. Já sice s kapesníkovým vzorem nemám,ale pruhy-ty mě uchvatily 😀 Sice jen na sedačce, tam nebudou vidět,bude tam nějaká ta vložka,a na kšiltu,ale to k Hartanu patrí🙂 to je podpis 😵

maki73
26. bře 2012

@alemari však Hartan má odpružení všech 4 kol zamykací, ale naší malé se líbilo, že to houpe, při odemčeném pružění byla vždycky spokojenější

alemari
26. bře 2012

@maki73 mě to přijde taky přirozenější, v břichu se hloupá 9 měsíců tak proč v tom nepokracovat 😀

alemari
26. bře 2012

@alemari houpá samozřejmě!

maki73
26. bře 2012

@alemari taky si myslím, navíc většinou platí, že houpání mimčo pěkně uspí, alespoň u nás to fungovalo perfektně, asi do půl roku. Teď už malá chce spíše sedět a koukat ven, ale to ji chápu, taky by mě nebavilo pořád koukat nahoru na obláčky nebo hůř na látku v kočáře :D, vůbec se jí nediví, že raději sedí a kouká kolem

alemari
26. bře 2012

@maki73 tak hlavně že usne aspoň doma 😉 ale já si myslím že i to sezení ve špatném kočárku může ublížit.
Mě děti spávaly v kočárku snad do 3 let, je to pohoda kdyz si člověk v klidu nakupuje, vyřizuje po úřadech se spícím dítětem 😎.
Jsem zvědavá až mi dojde. Včera jsem potkala bíločerný topline S a ještě tu jezdi modrobilý sOlives skate- tříkolka. Jinak po Hartanech ani vidu ani slechu. 😵

maki73
26. bře 2012

@alemari to jo, já s ním taky nikoho neviděla, je pravda, že to není nejlevnější kočárek a sama nevím, jestli bych ho koupila, štěstí, že jsme ho dostali :D asi bych si sama vybrala jiný i podle vzhledu, nějaký víc pro hočičku. Bylo to fakt štěstí.