Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

xovicka
6. čer 2012

@japona Mám originál fusak. Ale jen ten lehčí So wi fussack, byl součástí naší vložné tašky. Je dobrý na podzim, na jaro, lehčí zima s doplněním o chlupatou deku a teplou kombinézu pro dítě. Na třeskuté mrazy mám emitex. Hartan dělá ale více fusaků. Toho Polartech fussacku nebo Lammfell fussacku bych se asi v zimě nebála. Mě to přišlo už zbytečně moc peněz (emitex slouží dobře a navíc je fialový - mám kočár v docela neutrální barvě a chtěla jsem ho rozveselit). Stejně tak na zimu doporučuju vlastnit takový ten rukávník na rukojeť, opět vyrábí i hartan pod názvem Handwärmer arktis, já mám opět neoriginální emitex. Ale v tomto případě si myslím, že originál by byl asi lepší.

rasss
6. čer 2012

@nelika ahoj, my mame VIP XL. Vanicka je velmi velka a priestranna. Maly sa narodil v septembri a bol v nej este v pol roku - uplne pohodlne sa tam zmestil s fusakom, dekou a velkym brmbolcom na ciapke 😀 Potom sme museli prejst na sportovu cast, ale len preto, ze uz nechcel lezat. Co mi bolo luto, lebo som hladala kociar s velkou vanickou prave kvoli tomu, aby v nej co najdlsie vydrzal...

japona
6. čer 2012

Diky, kolecka objednam🙂 Nevite nahodou, jaky typ kolecek to je? Mam presne tohle:

japona
6. čer 2012

jeste k nanozniku. myslela jsem spis tohle:

japona
6. čer 2012

..nebo neco podobneho (neoriginalniho) na sportovni sedacku, aby na sedici dite nefoukalo/neprselo? nebo se tento typ nanozniku pouziva pouze pro vloznou tasku do sportovni casti, tj. pro vodorovnou polohu? a pro sedici dite je pak fusak? Mam v tom hokej, tak se omlouvam, ze takto porad otravuju🙂

xovicka
6. čer 2012

@japona Pardon, nánožník taky mám, zmátla mě ta zima, proto jsem psala o fusaku. Přiznám se, že ani netuším, jestli by tam nějaký neoriginální pasoval. Slabý... no na zahřátí má dítě fusak, nánožník je jenom proti větru a vlhku (na déšť je pláštěnka, ale drobné mrholení nebo sníh zvládne), na to silný být nemusí. V úplně sedící poloze ale obepíná dítě trochu těsněji, což je ne každému dítěti příjemné.

xovicka
6. čer 2012

@japona vyměnitelná náprava se myslím prodává pod názvem quad system.

nelika
6. čer 2012

@rasss ahoj, naše babulo bude oktobrové, a tiež počítam s tým že do marca - apríla budeme v hlbokej. chceme ho už do konca tohto mesiaca objednať, aby sme to nemali natesno 🙂

alemari
6. čer 2012

@japona kolečka potřebuješ 9980-12 to jsou stříbrná-platinová na Racer GT, 🙂 nánožník mám, je i s prodloužením takže ok, fusak tam budeš muset dát tak i tak nebo dítě větší v kombinézce. Když dáš prodlužující díl na sporták tak ti krásně vleze bez rozepnutého zipu. Vypadá to hezky upraveně 😉 😎 ps:došly fotky? Líbí?

japona
7. čer 2012

jj, fotky dosly, mas moc pekny kocarek🙂 Diky

alemari
8. čer 2012

@japona už abych ho vytáhla 😅

alemari
15. čer 2012

@vlnka81
@elana Ahoj holky, tak to je on, mého srdce ŽAMPION 😀

alemari
15. čer 2012
alemari
15. čer 2012

a ještě velká kola...

elana
15. čer 2012

@alemari ó, super kára! tak držím palce, ať ji brzo vyzkoušíš načisto...už se nemůžeš asi dočkat, co? 😅

alemari
15. čer 2012

@elana no nemůžu, chodím , spíš se kolébám 😀 mám 12kg+,vždycky výjdu do pokojíčku, povozím kočár a jdu pryč 😀
Ale, povím Ti , ty přední kola, to nemá chybu, jako bych měla 2 kočárky, ta manipulace je snadná, jde to lehce vyměnit, líbí se mi i na sportáku i na hlubokém, ten sporták s velkýma a prodloužením je jak klasický kočárek, houpací, obrovský, a je tam vidět i ten `pelíšek`ten je krásný, praktický, horní díl jde úplně odepnout, takže je to jen taková vložka do kočárku nebo sedačky a jak se to připne zipem není potřeba ani deka ani nánožník 😝

elana
15. čer 2012

@alemari tyjo, to je fakt vychytávek. Pelíšku jsem si všimla, jsem zvědavá, jak budeš spokojená. Jak dlouho teda nakonec trvalo dodání?

alemari
15. čer 2012

@elana 11týdnů 😉

alemari
15. čer 2012

@elana ted koukám, malý má rok? Takže už sedíte ve sporťáku? 😉

bettypo
15. čer 2012

@alemari krásny 🙂 . Aký hrubý je ten pelíšek? Myslíš že postačí aj na zimu?

elana
15. čer 2012

@alemari tak to si dali načas...já to loni měla asi za 7 nebo 8, asi mají hodně zakázek. Jo jo, malý už měl rok v sobotu, hrozně to letí a je ve sporťáku od 1.máje 😅 No hoví si tam, to Ti povím, to je jiná rozvalovačka než v X-landeru. Já ho ještě moc neposazuju (nesedí ještě sám, už teda takovýty překážkový sedy atd. jo, ale klasický pevný sed s oběma nohama dopředu a rukama uvolněnýma pro hru to není), ale semtam zkusíme nějakou tu vyšší polohu a super. Hlavně je ten sporťák otevřenej, tak je z něj fakt rozhled.

alemari
15. čer 2012

@bettypo ta zimní strana je fakt teplá, ale miminko aby tam vlezlo, naše se narodí v červenci, tak nevím jak velké bude v zimě 😉 ale určitě na velký mráz-20a tak bude třeba fusak, což u nás mráz i sníh jsou , proto jsem brala ty přední kola 😅
Já to vyfotím i z druhé strany samostatně 😉

bettypo
16. čer 2012

@alemari ďakujem 🙂 . Super, že si pridala fotky. Ja nemám objednané tie kolesá, predlžovací diel a malý fusačik. Ešte stále rozmýšľam, či niečo nedoobjednám. A veľký fusak asi budem kupovať až keď príde kočík, aby som ho pekne zladila s farbou 638. Ak náhodou nájdeš niečo čo bude krásne ladiť, príď nám ukázať 😉. Zabudla som sa opýtať, či je v tej vaničke aj matrac ... MInule som ho našla ako samostatný diel.

alemari
16. čer 2012

@bettypo prodlužující díl určitě, teda podle toho kdy se ti mimi narodí, nám to výjde tak že na jaro bude maličké kolem 10 měsíců, takže ječtě bude potřeba teplý kočárek, s nánožníkem je to jako hluboký kočár.

Ta 638 je super v tom že když ten kšilt ohrneš dovnitř tak vznikne čistě hnědý kočárek. Což je velká možnost pro kombinace barev, mě se líbí fusak MUCKI L, už jsme to tu probíraly, koukni zpět. 😉

A korba má matrac, dobrou, uřčitě kvalitnější ležení pro dítě než v tašce co jsem měla možnost porovnat. 😉 Co budeš chtít nafotit napiš, po víkendu to zvládnu 😉 A kola, jestli máte sníh tak ber, je to opravdový terénní vůz 😀 i na hlubokém to vypadá moc hezky! 😨

bettypo
16. čer 2012

@alemari takže s tým fusakom už je rozhodnuté... ja že je v užšom výbere 😝 . U nás som ho zatiaľ nevidela. Mám v pláne zobrať nánožník a podľa tej farby vyberať. Farbu som videla len vo vzorkovníku a v umelom svetle, preto váham. U nás tie veľké kolesá nie sú nutné, ale tie ostatné veci fakt nie sú zlý nápad.A ešte aj ten rukávnik. Ešte nájsť niekoho kto má kočík s ručnou brzdou, či to nezavadzia. Celkom ma zaujala aj slnečná clona. Len škoda, že nepíšu, či sa dá použiť aj bez sieťky proti hmyzu. Ja by som asi kúpila všetko 😎
Ďakujem 😉

alemari
16. čer 2012

@bettypovím, že @alena má ruční brzdu a rukávník, i fotku tu někde má, tak jí napiš 😉

xovicka
16. čer 2012

Já třeba prodlužovací díl nekupovala a asi určitě bych ho ani nevyužila. Prtě se mi narodilo v půlce února a do sporťáku šel v létě přestože ještě neseděl a do vložné tašky se v pohodě vlezl, právě proto, že to v těch vedrech bylo ve sporťáku trochu vzdušnější, na ležáka samozřejmě. Sluneční clonu jsem dříve taky zvažovala a nekoupila, teď, když dítě vyrostlo, zvažuju spíše slunečník, kterým jsem vždycky pohrdala. Teď už ho asi kupovat nebudu a zvyknu skřítka na sluneční brýle, ale na případné další dítě asi dokoupím. Když si vzpomenu, jak jsem různě omotávala plínu, když svítilo zboku a prcek považoval za strašnou srandu ji strhávat... S teplám fusakem jsem se já naopak docela odvázala. Kočárek mám docela decentní v kombinaci hnědé a černé, fusak jsem koupila černo fialový a vypadá to skvěle. Vložnou tašku neodsuzujte, já jednu mám a nedám na ni dopustit. On je rozdíl mezi tou měkkou a pevnou taškou. Mám kombitasche a troufám si tvrdit, že je stejně pevná jako korba, dno je takové dřevěné. Pravda matraci jsem si k tomu dokupovala zvlášť. V ceně tašky je vlastně i lehčí fusak, kterýžto po rozepnutí slouží, spodní díl, jako pelíšek a horní díl, jako zateplený nánožník. Pravda je, že korba vypadá trochu lépe, ale vložná taška je lepší na vynášení novorozence ze sklepa, kde bývá uložen zbytek kočáru, do čtvrtého patra, kde bydlíme. No někdy to nafotím, naše barva se už ani nevyrábí. Vypadá asi jako 632, jen nemá ty kytky a nahoře a na fusaku má vyšité dva malé slony, černého a červeného, loňská kolekce, barva 743 design od barbela haase. Zajímalo by mě, kdybych si chtěla dokoupit velká přední kola, jestli se to dá nějak udělat, abych tam neměla ty s pěti paprsky? Já kupovala podvozek loni a mám taková kolečka s hodně více paprsky, tak aby to nevypadalo divně, že jsou vepředu jiné než vzadu...

elana
17. čer 2012

@bettypo tak, mám ruční brzdu a rukávník Kaarsgaren, je hodně prostorný, takže se tam v pohodě ručka vejde. Když pohledáš, tak jak psala Alemari, někde jsem tu kdysi dávala fotku, bude tak 15 stránek dozadu, plus mínut, fotila jsem tuším v únoru nebo v lednu a dávala o něco malinko později.

jinak prodlužovací díl jsem taky nekupovala a nevyužila bych ho...s tím nánožníkem mi to připadá krytý až až, když se to celý pozapíná a kdyby byly jó holomrazy, tak se mimino strčí ještě do fusaku.

bettypo
18. čer 2012

@alemari @xovicka @elana ďakujem

alemari
18. čer 2012

@bettypo a co všechno tedy máš objednáno?