Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

santron
17. črc 2012

@alemari presně tak, 619.. no mě v tu chvíli ta taška nenapadla...asi bude dost drahá,co ?

alemari
17. črc 2012

@santron no já nevím odkud jsi objednávala... Mě vyšla sada sporťák,korba a taška na necelých 18000,-

santron
17. črc 2012

@alemari tak to mam v podstate za stejnou cenu

alemari
17. črc 2012

@santron brala jsi nějaké doplňky?

santron
17. črc 2012

@ptjj ahoj,prosímtě mám na tebe dotaz...mám objednaný kočárek ,ale bez té vyměnitelné přední nápravy...jsem taky z vesnice a planuju určitě jezdit po polních cestách atd...mám si jí doobjednat rovnou nebo počkat,jak se mi bez nápravy bude jezdit? musela jsi na tu nápravu čekat těch 12 týdnů nebo ji měli někde skladem ? díky moc

ptjj
18. črc 2012

@santron ahoj, můžeš samozřejmě zkusit počkat, jak se ti bude jezdit, ale u nás to opravdu bez toho nešlo, na polních cestách s drobným štěrkem to ještě jde, ale jakmile jsou větší šutry nebo výmoly, vytřásla bych z něj s těmi malými koly duši, ani jemu se to pak nelíbí a plakal.....doufám, že ta náprava tomu pomůže, ještě nám nepřišla......objednávala jsem z Kočárky Davídek z Olomouce, kde mi řekli nejkratší dodací termín, 14 dní, jinde se to různilo od 3-4 (Babystar) nebo 5-6 (Dětský dům) týdnů až po těch 12 v Malvíku

bettypo
21. črc 2012

@alemari objednávala som dávno, čoskoro je doma. Neviem čo to mali u nás v predajni za vzorkovník ale nám sa tie farby nezdali rovnaké 😕

alemari
21. črc 2012

@bettypo myslíš 657 a 638? Jsou stejné🙂, tak to je zvláštní že by vzorník neseděl? 😨 A kdy má dojít? Mě to trvalo fakt téměř těch 12 týdnů, ale říkali mi, že je to těma doplňkama co jsem měla přiobjednané 😉

bettypo
26. črc 2012

@alemari 1.8. 657 a 638 nevyzerali rovnako ale nemám Ti to ako dokázať, nemáme to nafotené

alemari
26. črc 2012

@bettypo jéé, tak to mám poslední termín porodu 😀 No snad si z nás s těma vzorníkama nedělají srandu 😖

elana
29. črc 2012

@alemari Ty tu pořád strašíš 2v1? 😀 né, už viď 😉

alemari
29. črc 2012

@elana nevím jestli straším ale 2v1 jsem😀

zlatat
31. črc 2012

@alemari ahoj, prepáčte, že vám tu leziem do diskusie, čítam, hľadám kočíky, poškuľujem po niektorých a snažím sa získať čo najviac informácií a teraz som sa dočítala, že si ešte stále kinderko? Drobáčikovi sa asi nechce von, čo?

Kočky, ktorý z Hartanov je najľahší, ale zároveň aj vhodný pre vysokých rodičov?

alemari
31. črc 2012

@zlatat ano,ještě stááále jsem krásná,obdivovaná kynoucí žena🙂!!!
Který ten Hartan se Ti líbí nejvíc? Výškově je GT a Topline asi nastejno... U nás jezdí paní tak 168 vysoká a její muž má do 2 mertů a mají GT, nevypadá že by se mu špatně jelo 😀 Váhově bude asi Topline trošilinku třžší díky tomu přehozu, ale max.kg+-. Ty budeš mít mimi na zimu?

zlatat
31. črc 2012

@alemari áno, termín mám síce začiatkom februára, ale rodiť budem skôr - čiže koncom januára.
Najviac sa mi pozdáva Racer GT, Skater ( ale ten je tuším ešte ťažší ako Racer ) a dnes som pozerala aj Lite, ale ten je asi nízky, že ? Na ňom sa mi páči, že má vysokú opierku chrbta

alemari
31. črc 2012

@zlatat ty Lite, VIP jsou trošku nižší, taky tu už jezdí, největší je asi ten Skater , GT a Topline.
Jo, a já si taky myslela že budu rodit v půlce července a vidíš!!! Srpen je za dveřma 😀 😀 😀 Jestli je to ta holka tak bude i s nalakovanýma nehtama 😅

javyb
31. črc 2012

@alemari teda ta si fakt dává načas🙂, nepsalas něco o pondělním vyhánění rozhlasem???

alemari
31. črc 2012

@javyb rozhlasem, nešla elektrika😀 ve čtvrtek mě to asi nemine,ale furt to nějak necítím porodově🙂ted dokonce peru všechny věci pro mimi znovu, třeba to zabere😀 kluci se v pondělí ptali, že jestli můžou jezdit s tím kočárek po venku, prázdným... 😅

kukucg
31. črc 2012

@zlatat jej ahoj, tiez tu pokukujem, chcela by som hartan racer GT 😉

zlatat
31. črc 2012

@alemari takže Lite nič pre mňa, že? 😖 Topline sa mi moc nepáči. Tak potom ostáva len Racer alebo Skater - len ten je tuším o kilo ťažší.
Och, už som pozerala toľko kočíkov, ale akonáhle som začala čítať diskusie, alebo skúsenosti mamičiek, nakoniec som sa dočítala, že buď boli samé reklamácie, alebo sa rýchlo vyhegal podvozok, prípadne praskali konštrukcie,... 😖
Tak mi z toho všetkého fakt najlepší vychádza Hartan. Len prečo ich nemohli spraviť trochu ľahšie? 😖

NO a tebe držím palčeky, nech princezná čo najskôr vylezie z bruška 😅

zlatat
31. črc 2012

@kukucg čau - ja som už Gesslein F2 vyradila - bola som s ním nadšená, ale keď som sa dnes dozvedela, že sa veľmi rýchlo rozhegá podvozok, tak ďakujem, neprosím.
Takže možno nakoniec vyhrá ten Racer GT a nad tou váhou nejako prižmúrim oči ... snáď nebudem nadávať, keď ho budem dvíhať do kufra auta

kukucg
31. črc 2012

@zlatat vaha asi jedine male minus co ma, ale vsetko ostatne to vyrovna, na lepsi a premakanejsi kocik som zatial nenarazila, u mna stale vyhrava 🙂
tiez som kedysi zvazovala gesslein ale F2 sa mi nepaci, kvoli tej korytkovej sportovej casti, tam som kukala po F4 je celkom spratny, ale myslim ze kvalitou je na tom hartan lepsie 🙂

alemari
31. črc 2012

@zlatat dekuju, taky bych jí už chtěla mít v náručí, moc se těším i kluci a tatínek ani nemluvím 🙂
To Gt je asi nejlehčí, Skater přesto že je tříkolový se docela dobře vozí, u nás těch Hartanů jezdí opravdu čím dál víc, takže mám tu možnost porovnat, maminky ochotně poradí, jen tu přední nápravu tu nikdo zatím nemá, takže se čeká až vyjedu jááá 😀 S tím vyviklaným podvozkem, nevím co je natom pravdy, ale ...prý nafukovací kola zpúsobují když nejsou nafouknutá úplně stejně to, že kočár není vycentrovaný a ten podvozek pak vrže nebo je rozviklaný. Měla jsem na dvou kočárcích nafukovací a byl to boj, proto jsem pokukovala po takových co má Hartan. A taky ty co nemají ani ty komory tak zas vypadají za krátký čas hodně ojetě. 😉
Barvičky už jsi taky řešila?

zlatat
31. črc 2012

@kukucg presne tak, na iné negatíva som ani ja nenarazila.
A ja som ešte poškuľovala aj po F3 ale tam am odrádzali nafukovacie kolesá - v dedine mám epríšerné chodníky a cesty - kamoška už mala 3 defekty za 8 mesiacov. F4 som tiež pozerala ale tam sa mi nepáčila tá buggy sedačka - na ňu baby nadávali v diskusii.
Brio Go - super,, až na to polohovanie chrbátika, Jané a Concord sú pre nás nízke, takže to padlo na začiatku
Ešte aj Baby Jogger Elite som pozerala dosť dlho, ale tam mi chýba otočná sedačka.

Čiže suma-sumárum, vždy sa nakoniec vrátim k Hartanu 😀

kukucg
31. črc 2012

@zlatat no na F4 je ta buggy sedacka nic moc, ale s tou klasickou bol celkom fajn, brio sa aj mne moc pacilo, ale to polohovanie je pre mna uplne neprijatelne, takze presne ako pises, vzdy ked nieco pokukam zistim ze ten hartan je predsa len naj 🙂 a racer GT sa mi najviac pozdava 🙂

zlatat
31. črc 2012

@alemari niečo na tom bude - myslím čo sa týka koliesok a podvozku - veď aj pri autách je problém, keď kolesá nie sú rovnako nafúkané, že?
Ja som nafukovacie kolesá ani na jednom kočíku nemala, ale čo počúvam kamošky, tak každá časom na to nadáva.
Farbu? Júj neviem sa rozhodnúť akú.
Ozaj, je pravda, že dodacia lehota je 2 mesiace? Teda ak chcem kočík v decembri, musím v októbri objednať?

zlatat
31. črc 2012

@kukucg vidím, že máme podobné požiadavky na kočík - super, nakoniec si budeme radiť s výberom farby 😅 😅 😅
Lebo ja som strááášne nerozhodná osoba. Čím viac možností na výber mám, tým viac sa neviem rozhodnúť

alemari
31. črc 2012

@zlatat já jsem čekala na tu 638 opravdu téměř 12 týdnů, kybych věděla že tu budu oxidovat ještě v srpnu tak bych nebyla tak nervozní jestli dojde včas 😀.
Ty kola, no to je věda, já jen lepila a lepila , oba kočáry, jak hluboký tak sporták, děs, když nebyly dobře nafouknuté tak zajížděly, asi to samé co se řeší u těch aut. A barvičku? Chceš bílou nebo stříbrnou konstrukci? To ten výběr značně zúží 😉

zlatat
31. črc 2012

ozaj kočky, ešte mám otázku - dá sa vzadu streiška odzipsovať na "letnú verziu" ? Ak áno, je tam aj sieťka, tak ako to majú Gessleiny?

zlatat
31. črc 2012

@alemari asi skôr bielu, len neviem, či sa nebude moc špiniť, prípadne farba odlupovať