Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elis_two
31. pro 2013

@alex2201 Aha, Topline není tolik skladný, jako VIP? Já právě potřebuju kočárek jak do náročnějšího terénu, tak ať je i skladný. Který bys mi proto doporučovala? Snad nejsem moc otravná...

alex2201
31. pro 2013

@elis_two pošlem Ti zopár fotiek

alex2201
31. pro 2013

toto je vipko, je to najmenší podvozok, vojde mi dol pol kufra

alex2201
31. pro 2013

na pvej foto je vip a na druhej je topline, pozri u mňa vo fotoblogu album s kočíkmi, topline mi zaberie celý kufor a som si istá že Topline X by mi nevošiel s kolesami určiete dnu a to mám Isigniu combi, preto mám vipko v kufri, rozdiel je taký ž vipko je omnoho nižšie ako topline, má nižšie položenú konštrukciu a musíš sa hlbšiie zohýnať k dieťaťu, taktieť priestor medzi rukoveťou a kočíkom je malý, pokial si ale nízka bude Ti vyhovovať, pre mňa skladnosť top, a vipko nepéruje, topline je vysoký, podla mňa praktickejší, vaňa je pomerne vysoko pri babätku že sa neohbaš tolko, košík priestranný kdež to pri vip máš malinký, tento je ideálny do lesa a túry ale do auta, nie, ja ho mám plný kufor :( preto mám to vipko,a na ňom adapter na autosedačku Čiže budem si preklikávať iba vaničku na cestách vipko a doma topline bude u nás, Skôr by som možno v Tvojom prípade racer omrkla,.

elis_two
31. pro 2013

@alex2201 Jeee, děkuju! Z Německa jsi objednávala i autosedačku? A jak je to se zárukou? S tím kufrem v autě to bude docela prekérka. Mám totiž třídveřového Yarise.

elis_two
31. pro 2013

@alex2201 Děkuji za vyčerpávající odpověď 🙂 Do Insignie se Ti ten kočárek musívejít dvakrát, ne? Nebo ho převážíš i s korbičkou? Kromě Raceru, jak píšeš, mě ještě zaujal Xperia. V prodejně měli jen VIP. Jiné jim snad přijdou v průběhu ledna.

alex2201
31. pro 2013

@elis_two vipko sa mi tam vmestí 2x, no topline mám tak že je na šírku, a vojde sa mi tam jeden kufor, ale do A8 mi vojde len topline a nič, vaňu mám skladaciu takže to je v pohode a my ich budedeme potrebovať na leto 🙂, na toplina mám na zimu predlžovací diel 🙂 no tak do toyotky asi vip, aaaale išla by som do predajne a skúsila ech mi naložia kočík do kufra 🙂 ako vojde, my sme takto toplina skúšali, potom som si až objednala z nemecka, čo sa záruky týka musíš im ho poslať na vlastné náklady, ale ja ho mám 2 rok a kolpem, vipko je kupované tu a urobili mi na ňom bezplatný servis už 2x, Autosedačku som kúpila cez bazár za 50€ aj s fusakom, neoplatí sa na 9-12mes kupovať novú.

elis_two
31. pro 2013

@alex2201 No ještě to bude těžké rozhodování. Až se konečně rozhodnu, tak zase budu řešit dilema, jestli koupit u nás, nebo objednat z Německa. O kolik Tě to vyšlo levněji? Na kočárky ve Tvém fotoblogu jsem se už dívala. Kolik jsi jich už prostřídala? 😀 Náhodou to je super, můžeš potom porovnávat. Škoda jen, že jsem v tomto oboru jelítko a z fotky často nepoznám, o jaký kočárek jde 😒

alex2201
31. pro 2013

@elis_two hej ja som expert sú tam len tie s ktorými som bola spokojná 😀 ale to je jedno, Hartan je super, ja som pri nich jednoducho ostala, nič lepšie do roka nepoznám 🙂 . preto aj to vipko, a teraz bude dosť obtiažne cestovať s kočíkom a troma detičkami niekam na dlhše a podobne 🙂 , určite si ale nechaj naložiť kočík do kufra 🙂 ono pokial budeš voziť zatial len podvozok a vajíčko, možno dozadu na zadne sedadlo hodíš korbu tak sa Ti zmestí, len ja dieťa dávam len dozadu, v predu nevozím vajíčko bojím sa

xovicka
6. led 2014

Holky teda já mám topline s a nemám problém ho narvat do kufru. Teď zrovna jezdíme provizorně felicií a narvu ho i do ní. Já mám ještě starší model, vozím v něm už druhé dítě. Tehdy ještě myslím nebyly ty korbičky co se dají zplacatit. Takže když jsme jezdili cordobou a vozili sporťák a pevnou vložnou tašku, kočár jsme rozebírali a část se vozila na sedadle spolujezdce. Když jsme jezdili espáčkem, tak kočár nebylo ani potřeba skládat a vedle se vlezl i hvězdářský dalekohled. Teď zvládáme i s felicií, ale už si stačím se sporťákem. Běžně převážíme dvě děti včetně výbavy. Kočár jde do kufru a zabere ho celý a ostatní zavazadla jdou dětem pod nohy. Ale pravda je, že na větší auto se těším a že kočár není úplně z nejskladnějších.

baterka18
8. led 2014

Ahoj holky, co máte Hartan Racer GT. Asi před 2 měsíci jsme přezuli z hlubokého na sporťák a od té doby řeším, jestli ty popruhy na připoutání jsou opravdu tak krátké...myslím, že je mám nejdelší jak to jde a trošku bojujeme - ne teda, že by se mi nepodařilo je zapnout vůbec, ale když má tedˇ zimní bundu, je to "tak tak". Předpokládám, že na jaře až odložíme teplé oblečení, bude to v pohodě, ale přemýšlím, jak ho tam budu poutat za rok, když bude větší...máte někdo stejný problém? Jo a dítě mám úplně normální velikosti, žádný obr to není 😀 Jinak za mě s Hartanem maximální spokojenost - jak s hlubokým, tak se sporťákem, dobře jsme zvolili (akorát bych už nekupovala nánožník, přijde mi na nic, podle mě moc dobře nedrží ani nevypadá).

puclacek
8. led 2014

Ahoj,
nevím jestli jste to tu už některá neřešila, pokud ano, tak se omlouvám za opětovný dotaz. Chtěla jsem se zeptat zda některá nemáte kočárek Hartan Lite či VIP, je to stejný podvozek. Mám totiž problém, když zvedám kočárek na obrubníku nebo prakticky kdekoli kdy musím trochu nadzvednout rukojeť a tím pádem i podvozek ozve se zvuk jako kdyby cvakla západka či něco podobného, nemáte s tímto některá z Vás zkušenosti nebo jsem zase raritka? 🙂 Díky moooc

puclacek
8. led 2014

baterka18: máme Hartan Lite a ve sporťáku řeším úplně to samé, taky mi to nějak nejde do hlavy. Jinak s nánožníkem máte naprostou pravdu, řešila jsem zda ho koupit a pak jsem na emiminko našla spoustu maminek i s foto, kde je vidět, jak strašně to vypadá a prakticky ani nefunguje...

puclacek
8. led 2014

Ju a ještě dotaz, bevíte zda se dá někde sehnat samostatná sportovní nástavba na tento kočárek kočárek?Korbičky jdou, ale proč ne sportovní verze? Alespoň jsem tedy nikde nic nenašla ☹

baterka18
9. led 2014

@puclacek Tak máme asi jedinou možnost - naučit si děti způsobně sedět v kočárku, aby připoutání nebylo potřeba 😀

puclacek
9. led 2014

no za ty prachy, bych jim namlátila

alex2201
10. led 2014

kočky máte niektorá skejtík na Hartane ak áno aký? Ďakujem

m_d
11. led 2014

Holky stále prodávám adaptér na vajíčko Maxi Cosi na VIP nebo VIP XL 🙂

eda28
11. led 2014

@alex2201 mne radili u Aladina skejtik lascal, ze ten pasuje, ale vyskusane zatial nemam.

alex2201
11. led 2014

@eda28 ahaaaa a kúpila si ho alebo nie? Ja neviem absolutne kt sa hodí a na stránke ani neviem nájsť hartanovej

eda28
11. led 2014

Nekupila, este nekocikujeme, aj ked hartan uz caka na skrini. Uvidim za pochodu, ako to budeme potrebovat. Ale radsej by som nejaky nasla na bazariku. Predavacka hovorila, ze lascal maxi je vhodný aj na golface a lascal mini len na normalne kocik.

alex2201
12. led 2014

@eda28 zbehnem cez týždeň do babymarketu nech mi ho predvedú a potom sa rozhodnem či nový alebo pozháňam cez bazarik

eda28
12. led 2014

@alex2201 potom daj vediet ako si sa rozhodla, ja sa stale bojim, ze mi tam mala bude zavadzat, mame racer gt.

alex2201
12. led 2014

@eda28 jasné ja ho chcem na toplineS pri vipku bude zavadzať určite

margarita
12. led 2014

@alex2201
@eda28
baby, tak potom pls, napiste, ci a aky sedi...ja mam VIP XL a tiez to chcem casom riesit, lebo rozdiel budem mat necele 2 roky a nejaky skejtik potrebovat budem...a co som sa pytala v obchode, existuje aj nejaka tzv.univerzalna znacka 😀 ale tomu ja moc neverim
asi ako univerzalna velkost tricka, ze by malo sediet aj mne s 53kg, aj kamoske s 90timi 😝

seny83
12. led 2014

@puclacek
@baterka18 holky tak ja udelala kravinu a objednala nanoznik z nemecka, jsem myslela kdyz je hartanek tak drahej kocarek, ze to bude vypadat luxusne a houby, vypada to strasne, ten nanoznik je 2x vetsi nez by bylo potreba, nevim jak ho zahnout aby porad nekde nekoukal, a kdyz zahnu, vypada to strasne, jakoby k tomu kocarku vubec nepatril, nemluve o tom, ze i kdyz jsem objednala stejne cislo ze stejne kolekce, je barva kocarku a nanozniku jina, to byl teda kup, me klepne... nejlepsi ze ani nejde pripnout ke kocarku, jedine kdyz odepnu strisku... to se nemci moc nevytahli teda....

baterka18
13. led 2014

@seny83 však já jsem taky naletěla, když jsme objednávali kočárek, ani mě nenapadlo ten nánožník neobjednat, brala jsem automaticky,že prostě být musí. Použila jsem asi dvakrát, pak jsem se na to vykašlala,jedině mě rozčiloval a je úplně jedno, jestli přes fusak natažený je anebo není, funkce nulová. Co už naděláme... 😒

frimmie
13. led 2014

@alex2201 ahoj, tiez uvazujem o hartan topline s. Prosim ako sa ti na spominanej stranke podarilo kupit komplet vsetko do 600 €? Teraz mi tam vychadza len zakladny sportak s makkou taskou vyse 650 ☹ . Ci mali vtedy nejaku akciu? Potrebovala by som aj vajicko Maxi Cosi alebo Romer a isofix. Dakujem moc za pomoc, ta cena z nemecka by bola super!!!

alex2201
14. led 2014

@frimmie ahoj ja som ho kupovala pred 2rokmi pre syna, odvtedy išli hore o 250€ v mojej výbave ☹

frimmie
14. led 2014

@alex2201 Fuha, no super. Zvyseny dopyt - zvysena cena ☹.