Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
13. zář 2012

@sisi2606 ahoj, tak co jste nakonec vybrali? Mimi už máš? 😉

santron
13. zář 2012

@alemari :D:D

alemari
13. zář 2012

@javyb no a ty? Už vozíš?Ses mi smála, že jsem furt s břichem.... 😝

sisi2606
13. zář 2012

@alemari ahoj 🙂 gratulujem k dcerke. Nas drobec ma zajtra 3tyzdne, narodil sa o 2tyzdne skor 😅
Mame Hartan Racer GT biely kozeny, zatial max.spokojnost 😀 ty mas ktory?

alemari
13. zář 2012

@sisi2606 Ó, tak to taky moc gratuluju, je doufám zdravý když na svět tak spěchal? To ta naše si dala na čas 😀. My máme taky GT, 638, str. 33,34 jsou fotky 😉. Máš u korbičku nebo jsi vzala jen tu tašku? Ty jsi se rozhodovala mezi více kočárky, nemám pravdu? 😉

javyb
13. zář 2012

@alemari jsem se ti nesmála🙂 Hartan je nachystaný,vypraný a zaparkovaný v obýváku - no a malá je v břichu 😀 Já mám termín až 28.9., ale zítra se jdu domluvit do porodnice na CS, tak doufám, že za týden bude na světě🙂

alemari
13. zář 2012

@javyb no, se tu řešilo praní boudy! Jak to lze uskutečnit? 😀 Na korbě nejde sundat, co na sportáku? 😉

javyb
13. zář 2012

@alemari na sporťáku mi šla sundat jen ta zadní "půlka", vepředu je to něčím vyztužené, takže to bych do pračky nedávala

alemari
13. zář 2012

@javyb takže to čistíš na kočárku, hadříkem nebo tak nějak...

javyb
13. zář 2012

@alemari asi tak, ale ani mi to nepřišlo nějaké špinavé, ta šedohnědá barva je dost praktická🙂 a jak to pak třeba zmoklo, když jsem neměla pláštěnu, tak se to vlastně "vypralo"🙂 Teď jsem to přejela hadrem🙂

alemari
13. zář 2012

@javyb no jasně, to jsou ty praktické matky s hnědou barvou 😀 😀 😀 taky s tím počítám 😎

javyb
13. zář 2012

@alemari přitom ppři výběru mě to ani nenapadlo, to jsem spíš hleděla,aby nebyl uvnitř bílej 😀 😀 😀 😀

kukucg
13. zář 2012

@alemari nooo rozmyslam 😀

alemari
13. zář 2012

@javyb a já zas myslela na mouchy....když to kápne na boudu 😀 😀 😀

alemari
13. zář 2012

@kukucg 😀 a jsou nějací favorité? 😎

sisi2606
13. zář 2012

@alemari maly je chlapak..mal 3320g, ked sa narodil a pribera tak, ze predbehol uz starsie deti 😀 zdravucki sme, akurat tym, ze vela a hltavo papame, mame bolesti bruska a trosku reflux..tak so spanim niekedy horor, ale zvladnem 😉
Ja spm zvazovala Teutoniu, Hartan a Gesslein, ale myslim, ze som dobre vybrala 😉 kukni foto u mna v albume..pozeram, ze Ty mas aj tasku..ja som brala vanicku a sportak, velke kolesa, prebalovaciu tasku, sietku proti hmyzu so slbecnoj clonou, nanoznik a adapter na sedacku. Peknucky mas, tiez biela konstrukcia 😀

alemari
13. zář 2012

@sisi2606 já nemám tašku, mám jenom vaničku a sporták 😉 asi máš na mysli ten prodlužovací díl?! 😎 Měla jsem v hledáčku taky tyto kočárky, ale myslím že tento je nejpraktičtější.Má těch vychytávek opravdu nejvíc.

No teda tak to byl ale cvalda, a pěkně přibývá, to je vždycky radost když miminku chutná 😵 .Naše se taky krásně kulatí 😀

sisi2606
13. zář 2012

@alemari aha, to som ani nevedela, ze existuje ten predlzovaci diel 😉 to je asi na spinkanie dobre, ze?

alemari
13. zář 2012

@sisi2606 ano, je😉.u starších dětí jsem to moc využila,když už byla korba malá vznikl s prodloužením další hluboký kočárek😉 fusak, deka, nic nepadalo, miminko bylo chráněné. 😉

sisi2606
14. zář 2012

Pre info: porod v Breclavi aj s poradnami nas vysiel 735€, menej ako sme ratali 😀

zizinkafekete
22. zář 2012

Babenky, ak by bol zaujem alebo vedeli by ste o niekom, kto zhana kocarik, zvazujem predaj nasho hartana - hartan racer, 6 kolka v krasnej bielej konstrukcii - sportak. Ak by ste mali zaujem, rada pofotim a poslem blizsie info...Kocarik je pouzivany len 4 mesiace, ale budem musiet asi kupit surodenecky....

renatka_k
1. říj 2012

Zdravím, mám Hartan Topline S, jsem s ním celkem spokojená, až na nákupní košík. Že je malý, to jsem věděla už při koupi, ale až používáním jsem zjistila, že se do košíku při jízdě dostává velké množství hlíny, kamínků atd. Nevím, zda je to tím, jak je košík nízko položený, nebo zda se tam nepořádek dostává z těch velkých koleček. Jsem z toho dost nešťastná - cokoli v košíku vezu, musím buď balit do igelitky, nebo se smířit s tím, že to mám špinavé. Přemýšlela jsem, zda by se tam nedal vložit nějaký další košík, případně zda by se na ta velká kola nedaly koupit blatníky... Neřešily jste některá tento problém s košíkem taky? ☹

elana
1. říj 2012

@renatka_k dělá mi to taky...jsem zvyklá vozit v košíku náhradní svetr pro sebe i pro prcka a vše musím balit do igelitky. Myslím že je to spíš jak je fakt nízko u země. Ale teda neřeším to nijak, to mě nenapadlo pořizovat nějaký blatníky atd. Máš pravdu, je to otrava, ten košík nevychytali, včera jsem koukala na Teutonii a ta má pane košík 😎

vlnka81
2. říj 2012

@renatka_k ja tiez vsetko balim do igelitky ale to by som robila asi pri kazdom kociariku pretoze akykolvek je ten kosik tak sa tam v lete dostane hoci len prach a na jesen tam urcite nieco splechne zo zeme. kamoska ma bugaboo ten kosik je obrovsky a este ma hore stahovanie na taku snurku - co je super lebo tam sa fakt nic nedostane ale neviem ci sa da ten kosik oprat...v tom pripade volim radsej vymenitelne igelitky a hned viem kde je co - kym v tom bugaboo to musi hladat a naklanat sa .. kadopadne ine vyhody bugabooo oproti hartanovi som neobjavila 😀

zenicky ja mam iny problem!! pomozte vsetky ak mate skusenosti a tiez moje drahe @alemari @elana ..

+ pridavam pribeh z dnesneho rana 😀

vcera som s kocarkem presla cez evidentne velmi smradlave ho*no, snazila som sa to odstranit z predneho kolesa - ale kedze je tam ten kryt (mam VIP) tak to velmi neslo, bolo to aj v nom ☹ moj
manzel mi iniciativne navrhol ze to pekne umyje. dnes rano, ked sa
chystal na tuto aktivitu ho najdem v kuchyni ako si chysta "naradie".
Ked som sa ho neveriacky pytala co robi s mojim oblubenym hrncekom v
ruke (stale dufajuc ze sa ide iba napit) tak mi oznamil svoj genialny
napad, ze do neho sa chysta dat vodu s cistiacim prostriedkom do
ktoreho si bude macat handricku...nemusim zmienovat moj zdeseny
vyraz...a asi ani to, ze moj milovany nechapal co ma tak vydesilo
😀DDD po hodine vsak uznal ze predsa lne to male vedierko co somu mu na to dala bol lepsi napad 😀D akoze vyumyval to poriadne ale asi nie uplne dost...lebo stale to tam citit ☹ ☹ neviete co na to?? akoze do vane celu napravu davat nechcem ☹ to by zas mal mm zo mna srandu ze do hrnceka to davat nechcem ale do vane kde sa kupeme nemam problem 😀

alemari
2. říj 2012

@vlnka81 😀 😀 😀 mohla jsi mu poradit atˇjede na myčku na auta 😀. To kolečko jde na tom mém GT, když zmáčnku nahoře ten knofík vysadit, když měním nápravu malých kol za velké tak to prostě vysadím a hotovo 😉 . A čím to umýt? No, dost by pomohl ocet, ten pobere pachy asi nejlépe 😎 .
My máme taky příhodu, taky smradlavou 😀 😀 😀 .
Vyjeli jsme si na pout, celá rodinka, a protože jsem čekala že určitě potkám spoustu spolužaček a kamarádek, které mají už děti na střední a já mám krásné malé miminko v luxusním naleštěném kočárku, nažehlila jsem si tu svoji malou Sisinku, vyoblékala jak na přehlídku a vyjela, těšila jsem se až je potkám a budu se chlubit jak pávice 😀 😀 😀. Moje malá Sisinka už má 2 měsíce a né každý den kaká, asi už tučíte....no prostě se v tom kočárku tak kroutila, broukala si, chtěla jsem aby byla hodná a spala, protože tak by se mi to líbilo nejvíc kdyby jí všichni viděli 😅 😅 jak jsem s ní natřepávala tak ucítím smrad, děsný! Ona se po- - -la tak že jí to vyteklo kolem krku ven do kočárku, mojím natřepáváním se to dostalo i do krásné růžové háčkované čepičky od sousedky 😵 . Spolužačky a kamarádky jsem bohužel potkala...No chválily kočár už z dálky volaly že takový mercedes teda ještě neviděly 😲 ,jak se nahly nad kočárek tak jim ztulh úsměv 😀 😀 😀 ten smrad,ta malá hlavička v ho----ch..., no asi mi to teda moc nezáviděly 😀 .

ptjj
2. říj 2012

@alemari promin, musel to byt desny pocit, ale opravdu jsem se pobavila 😀 😀 😀

ptjj
2. říj 2012

@vlnka81 taky me napadlo vyndat to kolecko, ale nevim, jak to ma ten VIP.......pripadne vystrikat zahradni hadici

alemari
2. říj 2012

@ptjj já se teda moc nepobavila 😀 😀 😀 to až ted 😀 😀 . To kolečko by se ale asi nemělo tlakem vystříkat, v těch papírech je psáno že se to nesmí vapkovat, kvůli ložiskům 😉 .Ale ten zápach na kole, ocet to určitě vyřeší 😉

ptjj
2. říj 2012

@alemari myslis, ze ani ten "blatnik" se nemuze? vapka ma mnohem vetsi silu.......brala bych to jako dalsi stupen v pripade neuspechu octa 😉

elana
2. říj 2012

@alemari haháááááááááá, tak to nemá chybu 😝 , jojo dětičky, jak jen to dělají, že si vždycky na všechny lumpárny vyberou nejlepší možnou dobu.
@vlnka81 manžel je snaživej 😅 , jinak souhlas-zkusila bych ocet, dezinfikuje a pohlcuje pachy dobře.