Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

kapacita
9. zář 2015

@ellisabet82 dekuji moc za sdileni zkusenosti/nazoru! Podle tveho popisku vyse jsem si projizdela ty jednotlive modely a uplne nejlehci varianta je VIP, ale tam nejdou ty dalsi kola, coz je pro mne rozhodujici, takze leda podvozek VIP pro mesto a jiny podvozek do terenu. A jak zminujes, ze ty stridas podvozek - to se ti podarilo sehnat samostany podvozek? Co jsem se divala, tak se to snad ani samostatne neprodava,leda jiz pouzity...pokud by to bylo za rozumnou cenu, tak to zvazim. Jen co jsem ted cetla diskusi, tak je tam riziko, ze ne vsechny roky vyroby podvozku asi sednou na letosni kolekci, co?
Proste zapeklita situace...nebo hold budu posilovat pri skladani do auta 🙂 😀

ellisabet82
9. zář 2015

@kapacita no vzhledem k tomu, že já čekám třetí mimčo, tak jsem rozhodně nechtěla investovat do nového, takže mám podvozky ze starší kolekce a koupila jsem jako normálně komplet i se sportovní nástavbou, takže teď mám na střídání i dva různé potahy 🙂 jsem prostě blázen, ale furt jsem za ty dva starší dala míň, než bych dala za novej. Původně jsem koupila jen sporťák, že seženu už jen korbičku na zimu, ale korbičky se prodávají celkem draho a pak jsem narazila na inzerát, kde korbička + sporťák vyšel celkem rozumně. Tak jsem to vzala komplet, a pak to zas pošlu jako komplet dál do světa.
Já bych třeba nemohla mít ten VIP, protože jsem se nikdy nenaučila jezdit s kočárem, který má vysouvací rukojeť, mně vyhovuje ta kloubová. Ale třeba nedavno jsem narazila na ten VIP za slušné peníze na bazárku. A byl taky komplet i s korbičkou 😉

ellisabet82
9. zář 2015

@kapacita
http://deti.bazos.cz/inzerat/51378552/Kocarek-H... ten je tedy jiný, než jsem původně myslela, ten už nemůžu najít 😒 ale jestli chceš kupovat nový to gt tak to by se už celkem prodražilo, ale zkus mrknout na bazos.cz a zadat si jen hartany, někdy ženské prodávají a jsou třeba ještě rok v záruce a podstatně levnější, tak třeba bys i narazila na něco v okolí 😉 🙂

martinuccia
9. zář 2015

Jen pozor četla jsem, že od roku 2014 jsou trochu jiný ty korby. Tudíž nesedi na starší podvozky..

kapacita
9. zář 2015

@martinuccia Jestli to spravne chapu, tak model jiz model 2014 se neda pouzit v kombinaci s korbickou ci sportakem z roku 2015? Nebo rok 2014 jeste pasuje, ale nepasuje 2013?

kapacita
9. zář 2015

@ellisabet82 Ten vypada dobre a je taky jeste v zaruce! Bydlim v Holandsku, coz je vse trochu z ruky, ale pochazim z Valmezu, takze treba ten Olomouc jak je v inzeratu neni az tak daleko pokud bych poprosila nekoho z rodiny...no budu se divat na bazos a treba neco objevim! Diky moc za tip

ellisabet82
9. zář 2015

@kapacita jj, myslím, že rok 2015 už má jiné uchycení korby na podvozek takže na starší nepasuje a naopak,na podvozek 2014 a starší nepasuje korba 2015

annyes
9. zář 2015

Holky, jaký máte nánožník na sportovní verzi? Mám origoš a hrůza děs tak uvažuju o koupi jiného. Díky. 😒

martinuccia
9. zář 2015

Mám pocit, že 2014 pasuje, ale 2013 už ne

misasud
10. zář 2015
makima
11. zář 2015

Holky, prosím vás, asi jsem úplně blbá, ale mám originál nánožník Hartan (na sporťák) a nevím, kam ho mám připnout, mohla byste mi některá poradit?

martinuccia
11. zář 2015

@makima dole na strisce jsou trochu schovane pod potahem druky..tak tam

z_kopretinka
14. zář 2015

@martinuccia sice tam mám patentky, ale musím odepnout toho postrování stříšky abych tam mohla dát nánožník. Obecně mi přijde takový nepovedený. Kočárek se jim povedl, ale ty doplňky bych brečela. Pláštěnka tuhá neforemná, když jí dám do kapsy na boudě, tak se vyboulí a pokud je malá v leže ta to zasahuje do lehátka. Nánožník se jim také dvakrát nevyvedl. Mají co zlepšovat.

makima
14. zář 2015

@z_kopretinka tak to máme asi stejně, jediné patentky, na které to jde, jsou ty ze stříšky. Právě proto jsem se ptala, jestli se to nemá zapínat někam jinam. Holky, nemáte některé nánožník z Pinkie? Zajímalo by mě, jak tam sedí.

martinuccia
14. zář 2015

Aha ja mám kočár zatim schovaný.. ale právě mi ukazovaly v obchode, jak se přidělává a nic neodepinaly..tak nevim

janaosm
14. zář 2015

Souhlasim,ze nanoznik je opravdu nepovedeny kus hadru .A ty penize co za nej chteji jsou nesmyslne!Taky to budu muset na zimu nejak vymyslet:(Takze kromne Emitexu mate nejake tipy na univerzalni nanozniky?

kekelka
14. zář 2015

@janaosm já si nechávala šít na zakázku zateplený se zipy nahoře, takže jsem jej nemusela sundávat, jenom jsem rozepla, krásně se vešla i deka a pak i fusak. Připínal se ke konstrukci na suché zipy.

makima
14. zář 2015

@martinuccia já mám teda kočárek 2014, ale ten by měl být úplně stejný jako ta 2015, zkusím se zeptat v obchodě 🙂 na hlubokou korbu byl úplně v pohodě, ale na ten sporťák .-( jsem ho neměla brát :-/

z_kopretinka
14. zář 2015

@makima jo také si nadávám, že jsem ho radši nekoupila třeba na Fleru nebo jiný. Nijak moc neizoluje, max trošku vítr. A dává se přes to madlo?

janaosm
15. zář 2015

Měli by za ten nánožník vracet peníze a ještě se omluvit, jaké nám přidělávají starosti:D To je aspoň rada pro všechny maminky, ktereé uvažují o zakoupení kočárku Hartan - originální nánožník na sporťák prostě NE!Je to krok vedle!

anette1
15. zář 2015

nemá někdo zájem o hartan gts?

makima
4. říj 2015

Holky, ještě mám jeden dotaz. Dali jsme na kočár tu sportovní korbu a nějak nám začal vrzat - dost vrzat. Dali jsme to i do servisu, ale nic s tím neudělali. Mám dojem, že vrže ta část s adaptéry - jak se dává korba na konstrukci - přece jenom je to plast o plast. Máte to taky tak někdo? Nevím, co s tím, dost mě to štve. Díky .-)

gnusnow19
22. říj 2015

Holky prosím o pomoc. Mám kočárek Hartan s adaptéry na autosedačku. Včera jsem vyrazila ns vylet za mamkou a když jsme šly do obchoďáku, tak jsem poprvé využila možnost autosedačky na podvozek. Zacvaknout to šlo dobře, ale teď vůbec nevím, jak to vyndat ☹ Chtěla jsě volat do obchodu, kde jsem kocar kupovala a zrovna dnes mají zavřeno ☹ Poradíte mi někdo?

majkylove
22. říj 2015

@gnusnow19 na autosedačce máte nejspíš nahoře dva malý čudlíky po stranách,ty musíte naráz zmáčknout a vytáhnout sedačku nahoru,pokud nepůjde dejte detailní foto,mrknu 😉

janaosm
22. říj 2015

Asi zalezi na typu autosedacky,my mame Maxi cosi a to vytahovani autosedacky z podvozku byl desny boj,ted je to taky boj ale o dost mensi,uz mame ten grif.Jak jiz bylo receno,po stranach jsou takove plasťove udelatka a soucasne se pri tom vytahovani musi na obe nejak zatlacit.Proste to vytahovani je divne a dodnes nechapu,proc je to tak nesikovne vymysleno.Mozna u jine autosedacky to jde lepe.Kazopadne syn ma uz 10mesicu,a kdyz jdu do obchodu beru golfky(vlastne nejen do obchodu🙂)

spiritty
26. říj 2015

Zdravím chci se zeptat kdo máte hartan racer GT jak je to se skladností do auta? Vleze se jen do combiku nebo i do sedanu? 😉

z_kopretinka
26. říj 2015

@spiritty To záleží na autě. Máme Fabii combi a moji rodiče mají Octavii v sedanu a v kufru je snad víc místa než u nás. Ovšem Fabie normální už je tak tak. Kolegyně říkala, že se jí do obyč fabie vlezl také.

spiritty
26. říj 2015

Tak to je super zpráva🙂 díky

spiritty
26. říj 2015

Ještě by mě zajímalo dá se ten racer složit i se sporotvní nástavbou nebo se vždy musí zvlášt sporták a zvlášt podvozek? Nemáte prosím někdo foto jak to vypadá složené?? 🙂

vanilkacka
26. říj 2015

@spiritty Ahojky,máme Octavii a kočárek se nám tam bez problémů vejde včetně 2 kufru a dalších tašek. Rodiče mají Seat Ibiza (kufr podobný obyčejné Fabii) a do kufru jsem vždycky dala jen podvozek a sportak na přední sedadlo.Asi by se to tam vešlo komolet,ale nechtěla jsem riskovat zaspineni od koleček nebo oderky.