Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
6. črc 2012

@mravvcek někdo z německých stránek někdo v obchodech, já ho mám z Olomouce, Kočárky Davídek, ten set výjde docela dobře...🙂

elana
6. črc 2012

@vlnka81 krása 😵 , moc hezká kombinace. Mě se vanička taky líbí mnohem víc než sporťák, je taková elegantní, opravdu hezká, jsem ráda, že jsem si ji užila dost dlouho (od června do března). Protože se nezdá, ale je fakt i prostorná, sice poměrně úzká, zato dlouhá je dost. Můžu se blbě zeptat, Ty sis jen neupravila metřík a mimčo už máš, nebo takhle brutálně přenášíš? 😅
@mravvcek já ho objednala na německých stránkách, stejných jako @ptjj , už si nepamatuju název, ale jestli sem Ptjj zavítá, tak Ti ho jistě napíše. Mmch. slíbila opice, že se přijde pochlubit co se jí narodilo a nic nenapsala (ale zahlídla jsem někde, že má chlapečka, tak gratulace 😵 )

vlnka81
6. črc 2012

@elana aaaaaaaaa mne ani nenapadlo napravit si meter 😀 neprenasam - uz to mam za sebou, sla som cisarom 14.6, maly ma uz 3tyzdne 😀 a je nadherny 🙂 a uz je tak velky!!! za 3 tyzdne velmi narastol...nechce sa mi tomu verit...kedze konecne spinka tak som ho nedavala na svoj fotoshoot Hartana ;-D tak mozno aj ja vyuzijem vanicku az do brezna - aj ked sa zda ze malemu s atam zatial velmi nepaci. Ale co moze taky malinky vediet este o zivote a vobec o kociaroch??? 😀 snad ked bude starsi - aspon takych 6 tyzdnov ked bude mat tak mu dojde ze hartanek je najlepsi kociar na svete a bude v nom rad chodit na vylety 😀

elana
6. črc 2012

@vlnka81 to víš že jo, zvykne si 😉 i když jsou opravdu děti, co v kočáru za nic být nechtějí. Tak mooc gratuluju k chlapečkovi, ať Vám dělá radost a roste ve zdraví. Taky jsem rodila císařem a jen o rok a pět dnů dřív než Ty 🙂 , hrozně to utíká. Nechápu, že ten špunt vyroste za rok o 30cm 😀

vlnka81
6. črc 2012

@elana dakujem 🙂 No ten moj ma asi za chvilu aj prerastie 😀 snad si teda zvykne v kocarku, lebo ja ho nebudem vladat nosit v satke akokolvek to vyzera super a matersky...

alemari
6. črc 2012

@elana no,@ptjj se fakt nepochlubila ani kočárem ani miminem! Viděla jsem Vojtíšek ale kočár nikde!! Má stejnou barvu jako @vlnka81jen tu 624, bez béžové 😉

ptjj
7. črc 2012

@elana @mravvcek opice je zde 😀 je to tak, už patnáct dní máme chlapečka Vojtíška, omlouvám se, že jsem se neozvala dřív 🙂 ty stránky jsou www.babyonlineshop.de ........jinak zkušenosti s Racerem zatím veskrze pozitivní, jen jsme udělali chybu, že jsme rovnou neobjednali tu vyměnitelnou přední nápravu, u nás na vsi to bude asi nutnost, ježdění po polních cestách se rovná hroznému vytřásání malého, takže jdu doobjednávat nápravu, snad to pak bude lepší

ptjj
7. črc 2012

@alemari kočárek vyfotím snad ještě během dneška, zatím jsme ho nefotili 🙂

ptjj
7. črc 2012

tak jsem vám ho blejskla ještě teď, malej v něm zrovna spí na dvoře 🙂 ty fotky dost zkreslujou, naživo, a hlavně když svítí sluníčko (teď je pod mrakem), je trochu víc hnědej

alemari
7. črc 2012

@ptjj krásný, a je vidět že ty barvy potahu i konstrukce dělají z každého opravdivý originál 😉 já bych vůbec neřekla že stejný kočík mám doma 😅 a chlapečkovi přepju co nejmíň drncání 😝 my ty třední brali hned a myslím si taky že po té vesnici a polňačkách budou nasazené stále,jen si pohlídej aby Ti odeslali správnou barvu konstrukce, když jsem vyzvedávala kočár tak paní si byla vyzvednout právě ty přpední kola a napsala do objednávky špatný kod, chtěla bílé a došly ty stříbrné 🙄 což teda opravdu nešlo! 😀 já jsem to blejskla o pár stránek s obojím....
A jak se cítíš? Všechno proběho v pohodě? 😎

ptjj
7. črc 2012

@alemari jj, ten váš je taky krásný, líbí se mi tam ty proužky 🙂 problém u té nápravy bude asi dodací lhůta, ale snad to nějak do té doby přežijem..........cítím se docela dobře, všechno proběhlo ok a hlavně děsně rychle 🙂, první kontrakce v půl dvanácté a ve čtvrt na čtyři byl na světě 🙂

alemari
7. črc 2012

@ptjj mě asi klepne....třeba mi to napořetí taky výjde tak rychle 😝 😀 😅
Ta dodačka asi nebude krátká, budeš zase brát z Německa nebo někde tu? Jo, ty proužky se mi tam vůbec nelíbily, brala jsem to jen protu hnědou barvu a nakonec jsem z nich paf 😀 😀 😀

ptjj
7. črc 2012

@alemari asi to vezmu tady, cenově to vychází líp než z Německa s poštovným

alemari
7. črc 2012

@ptjj mě to vyšlo na 2270kč 😉

ptjj
8. črc 2012

@alemari z Německa? ale to bylo s celým kočárkem, ne? takhle zvlášť to vyjde draho

elana
8. črc 2012

@ptjj no vida 😅 , tak jsem ráda, že jsi zpátky a taky vítám Vojtíška na světě, ať je zdravý a má krásný život. Kočárek je super a teda ty fotky ukrutně zkreslujou opravdu, protože já si podle nic myslela, že máš ten samý, co mám já (tj. tmavomodrý 😝 ). S tou elegantní vaničkou je to úplně jiná záležitost, co?

elana
8. črc 2012

@alemari chci objednat tu podložku do kočárku (nakonec asi teda limetku, bude to veselý, akorát snad na to nepůjdou ty svinský malý mušky 😕 )...ale váhám zda s bočnicema nebo bez 😒 Brala bych bez bočnic (mám strach, aby se tam s bočnicema dobře vešla a někde to tam nepřekáželo), ale zas se bojím, aby to nevypadalo blbě, ten sporťák je docela širokej a asi by neměla být moc vidět okolní látka.

alemari
8. črc 2012

@ptjj z Olomouce, z Davídka🙂 brala jsem od nich všechno..🙂

alemari
8. črc 2012

@elana a po zadaní kočárku Ti vyskočila ktera? Já to ještě tak nezkoumala...ta limetková, myslíš že tam polezou mušky? Tak potom ještě jedna zelená je tam hezká 😵

elana
8. črc 2012

@alemari musela jsem si v Hartanech vybrat Skater S, ale to je jedno, to je tříkolka, ale sporťák mají všechny stejnej. A tam mi to nabídlo obě že tam jdou. Jako mám cuky koupit tu menší, ne kvůli ceně, ale prostě radši asi ať je to menší než větší, ale nechci litovat. No, holt to musím risknout. Zelenou já do tmavomodrýho nee, usoudila jsem, že z veselých barev jen tyrkys, limeta nebo oranžová či žlutá, ale oranž a žlutka jsou s opicí, to choť rázně zatrhl (opice nesnáší 😝 ), takže zbyly tyhle dvě a tak furt váhám. Právě se bojím, aby na tu limetku nešly takovýty letní mšice nebo co to je, jak vylezeš ve žlutým triku a v tu ránu seš flekatá 😠

alemari
8. črc 2012

@elana já blondýna ve žlutým nechodím,tak to neznám😀 vem tu limetu, stejně na většině bude malý sedět... 😝 A velikost, to se schválně kouknu až budu doma,paříme se u vody, teda já na vlstním lehátku, podložkou pod nohy, polštářem jsem pod stromem🙂))

ptjj
8. črc 2012

@alemari aha, tak na stránkách to mají za stejnou cenu jako jinde a na osobní návštěvu je to pro mě bohužel daleko

alemari
8. črc 2012

@ptjj když jim napíšeš tak víš hned,posílají to domů zdarma. 😵 A 5% slevu mají i ted pokud dobře koukám🙂

ptjj
8. črc 2012

@alemari jj, 5% sleva tam je, ale objednávky do 4000 jsou za 100, takže to vyjde skoro nastejno.......uvidíme, napsala jsem tam, kdyby to měli na skladě, tak by to bylo super

alemari
8. črc 2012

@ptjj možná bych ty prodejny všechny občíhla, jestli to není někde skladem, vždyť ten Hartan se prodává na více místech, jinak budeš čekat třeba fakt ty 3 měmsíce, jako já 😒

alemari
8. črc 2012

@alena tak už to vidím, ale nerozumím, jak se ta podložka na ten kočár natáhne, když bude bez těch bočnic? 😲

ptjj
8. črc 2012

@alemari však jo, já koukám všude, kde to jde 🙂

elana
9. črc 2012

@alemari já bych řekla že se tam jen položí a projede pásama? právě včera jsem koukala na ten sporťák a usoudili jsme, že koupíme tu bez bočnic, on není nijak širokej, tak to bude určitě stačit. Ještě jsem ji teda neobjednala, tak můžu ještě uvažovat, i když pokud, tak bych ji ráda měla do 21.7. doma, to jedem pryč.

martinan4
9. črc 2012

Holky, mám jeden dotaz... Uvažuju o kočárku Hartan jako o sporťáku (hlubokej mám klasickej houpací čtyřkolový) a chci se zaptat, jestli ta zadní náprava alespoň trošku pruží 🙂 Je mi jasný, že jako pružiny to nebude, ale v popisu jsem našla komfortní odpružení, tak abych věděla, co si pod tím představit.. Jinak k nám na vesnici je ta výměnná náprava nutnost 🙂

elana
9. črc 2012

@martinan4 já bych za sebe řekla, že je to odpružený docela dost, my máme do baráku 3 schody, tak drncám sem i tam a když pozoruju při tom kočár, tak to fakt pruží hezky.