Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

vlnka81
16. dub 2013

@alemari nuz neviem ci by som VIP nazvala golfakom 😀 to je velmi ambiciozne 😀 letime zaciatkom maja na kretu a nechcela som naseho draheho hartanika nechat "lietat" medzi kuframi v uloznom priestore. To by mu asi neurobilo dobre 😉 ale luto mi za nim bude na dovolenke, myslim ze by krasne zvladol aj piesok na plazi.
kupili sme tento golfak http://www.babymarket.sk/sk/5895/14/maclaren-ko..., a vies ze sa uz na neho velmi tesim? hartanik bude na vychadzky, mac bude na lietanie 🙂 aspon tento bude modry 😉

mppm
17. dub 2013

@rye Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi byla spokojená s Softtasche? Paní nám jí v krámě strašně doporučovala na zimu, že tam stačí dát jen deku a mimču je teplíčko, ale nevím, jak je to v reálu 🙂 Tašku už jsem objednala, ale zajímají mě zkušenosti z praxe, zda ta deka stačí nebo je potřeba dávat ještě něco dalšího. Díky moc.

rye
17. dub 2013

@mppm Byla jsem s ní moc spokojená. Dávala jsem deku a jen když byly velké mrazy, tak jsem dala i fusak, syn se do ní vešel i s fusakem až do osmi měsíců, pak jsem to předělala na jarní fusak, protože už měl devět kilo. Je to fakt hodně praktická věc 😉

lena..
17. dub 2013

Nabízím kočárek Hartan VIP černé barvy,tak kdybste někdo měl zájem o bližší info prosím do zpráv 😀

alemari
17. dub 2013

@vlnka81 nedovedu si VIP představit letět jinou třídou než první😀😀, to máš Pravdu😀!!! Mac super, my to snad zvládnem bez golfek😉.

silvadza
17. dub 2013

@vlnka81 mate zkusenost s bilou barvou na kocare ?? Konkretne letosni model 523- spodni dil korby je bila koženka,.. Potrebovala bych vedet,jak to je s cistenim ??

vlnka81
17. dub 2013

@silvadza s bielou nemam ziadnu skusenost. ja som si kupovala hnedy kociar prave z praktickeho hladiska, aby som ho nemusela prat vzdy ked sa o neho nieco suchen. ale kozenka je ina vec. podla mna sa to bude dat utriet mokrou handrou - prip. nejakym specialnym pripravkom. neviem o kt farbe hovoris, ale pamatam si ze ked som kupovala ja cca februar 2012 tak tam boli baby kt si kupovali bielu kzoneku - komplet kociar. skus pozriet a spytat sa

vlnka81
17. dub 2013

@alemari nas hned teta v cestovke nastrasila ze ak mame nejaky super truper kocar tak nech ho radsej neberieme. a to teda ten nas hartanik nie je nic obycajne , je to VIP 😀 to by mi snad ani neodpustil keby som ho dala medzi batozinu 😀 😀 mozno mali vela staznosti a nechce sa im tym zaoberat.

alemari
17. dub 2013

@vlnka81 nene, je to pravda, viděla jsem v jském stavu ty kočárky vyrahuji, poškrábané, pomlácené, je dobré ho obalit fólii😉. A co sporťák? Jak se ti to jevi? U nás spokojenost 😵

alemari
17. dub 2013

@lena.. co máš v plánu koupit teď? Vidím, že čakáš miminko😉

vlnka81
17. dub 2013

@alemari sportak je uzasny, nemenila by som nikdy. ja na nom nevidim ziadnu chybu. Doteraz moj 10 mesacny v nom lezi ako v korbicke (mame aj predlzenie) a tuto dlhu zimu sme to teda pekne vyuzili. Prejde kazdy teren, polohovanie ma perfektne, v smere aj v protismere jazdy sa da obratit za 1 sekundu. maly sa uz chce vozit v msere jazdy, ale ked mu je smutno a mrnci len to prehodim a uz je spokojny 🙂 kamoska ma kociar len v smere jazdy a jej mala je kazdu prechadzku ako sirenka ☹ ked prsi a sme uz blizko domu tak len pretiahnem celu striesku cez maleho a nic nezmokne, otvorim mu stresne okienko a on sa na mna smejka 😀 Najviac sa mi rata ze ma kopec priestoru. a to je len VIP, co ta tvoja mala robi v tom GTecku? vsak sa tam moze hrat s hrackami na schovku 😀 Moje kamosky ledva vmiestia do kociara maleho vo fusaku, a uz ziadne hracky, nic ine sa nevmesti. O tom ze su ich deti od 6. mesiaca len v sede uz ani nehovorim. To je uplny otras ☹ Vsak nas maly zacal sediet len od 8.- 9. mesiaca. dovtedy si pekne vo VIPke lezal 🙂 vsetky kamosky okukuju a pytaju sa ze co je to za znacka. dokonca ani nemky ho nepoznaju 😕
u mna maximalna spokojnost 🙂

alemari
17. dub 2013

@vlnka81 tak my měnili korbu právě proto, že malá je rychlá, lozí, stojí, sedí , takže máme taky prodloužení 😉. Ty kočárky,co jsou jen na sezení-korýtka mě docela rozesmívají😀...a ty maminky co jsou přesvědčené, že jsou super ještě víc😀 a tyčku mezi nožkama😀! Jo, pohodlí nadevše...pro maminku, dítě má smůlu 😝

rye
17. dub 2013

Docela by se mi hodil na Topline nějaký držák na pití, dá se něco dokoupit? Používáte některá? Díky

vlnka81
17. dub 2013

@rye nemam drzak na piti, ale zevraj tento je nejaky univerzalny. skus pozriet

http://www.valco.cz/drzak-lahve-Bevi-Buddy

vlnka81
17. dub 2013

@alemari nuz ano, su super coolove 🙂 hlavne ze su elegantne - co uznavam ze moj terenak popri nich vela na elegancii nepobral. ale co uz, aspon vyniknem ja 😀 hahahahaha (cista ironia, stale mam nadvahu, vedla mna sacok cipsov a za 2 tt ideme na dovolenku a do plavok, bauuuu, asi sa tam budem cely cas schovavat za noveho maca. popremyslam ci predsa len nezoberiem hartana 😉 )

magdaleeen
18. dub 2013

@rye Já mám na GTčku ten držák Bevi Buddy

rye
18. dub 2013

@vlnka81 ; @magdaleeen Díky, jdu do něho 🙂

boobinka
18. dub 2013

@magdaleeen můžu se zeptat jaká je výška opěrky zad ? díky

magdaleeen
18. dub 2013

@mppm Ahoj, já uvažuji o prodeji Hartanu GT, mám ho ale z kolekce 2011 (koupený na konci roku).

magdaleeen
18. dub 2013

Kdyby měl někdo zájem o můj Hartan, tak pište 🙂 Mám kolekci 2011, sporťák i korbičku jiný odstín. Bylo to dobré rozhodnutí, všichni si mysleli, když jsme přehodili korbičku a nahodili sporťák, že máme nový kočár. Moc se líbil. Jsem s ním moc spokojená, jen už pomalu přestáváme kočárkovat, a kromě toho máme ještě golfky, které už stačí.

magdaleeen
18. dub 2013

Každopádně ještě nafotím aktuální stav kočárku. Upřímně si nejsem jistá prodejem, furt váhám, zda si jej nechat na druhé nebo si koupit novější typ 🙂 kdyby byla holčička, tak s nějaým holčičím potahem 🙂 S tímhle kočárkem se člověk těžce loučí, když je spokojený...Tož nevím..Přeci jen ty novější typy jsou stále stejné..Nevím, zda tam něco vylepšili?? Nevíte někdo? Každopádně je hezká ta černá konstrukce, dost po ni pokukuji 🙂))

mppm
18. dub 2013

@magdaleeen Děkuji za nabídku, ale o víkendu jsme si byli vyzvednout Topline S 2012 🙂 Můžu se zeptat, odkud máte ten pruhovaný fusak? Ten se mi moc líbí 🙂

magdaleeen
18. dub 2013

Holky, už končím 😀D Sorky...😀

magdaleeen
18. dub 2013

@mppm Ok 🙂 Fusak je Elodie Details, objednala jsem ho přímo na stránkách www.elodiedetails.com, mají tam asi stále na ty pruhované akci 🙂 Jinak jsou dost drahé ☹ Ale moc krásné. Super je ten retro. Se koukněte.

magdaleeen
18. dub 2013

@boobinka 45 cm

boobinka
18. dub 2013

@magdaleeen děkuji 😉 mám objadnaný racer gt od zacatku unora, tak jej cekam kazdym dnem.

magdaleeen
18. dub 2013

@boobinka Jeee,tak se budu tesit na foto 😉

magdaleeen
18. dub 2013

@alemari myslite,ze staci kocarek obalit do folie? Prave letime za 2 mesice dlouhy let, budem i presedat v nemecku...stale uvazuju,zda koupit na kocar spesl tasku nebo ho nechat a risknout to...slysela jsem i nazory,ze lidem kocarky neponicili a meli drahe modely(napr.bgb)

maximka33
18. dub 2013

holky, nemáte někdo návod na topline S? já mám od výrobce, ale nic tam není, jak se má skládat, jak se dává houpání a tak... díky moc.