Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

bettypo
24. únor 2012

@kiki30 @ptjj ďakujem

pulinkazlulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dadusa57
28. únor 2012

@kiki30 No už aj my sme sa tak rozhodli. Všetko sme to prerátali a víde to možno aj o 100 éčok menej aj s poštovným. A do 2 mesiacov by sme ho mali mať takže to ešte stíhame.Dakujem za odpoved

javyb
28. únor 2012

@mochenkaa @lubiduch jj, vložná taška je ideální na zimu, je dost velká - malá v ní byla od září do konce dubna, ale je dost teplá, myslím, že v létě by se v ní dost pařila...

cernalu
3. bře 2012

ahoj holky, nemáte některé golfky Hartan Buggy ix1 hrozně se mi líbí tak scháním nějaké recenze 🙂

sisi2606
4. bře 2012

@tatkocakatel zdravim 🙂 Ako ste spokojny s topline s a kde sa daju vidiet farby nazivo?

sisi2606
4. bře 2012

@katuska ako si spokojna s kocikom? Presne tato farba sa aj mne paci 😀

alemari
5. bře 2012

Ahoj maminky,jsem před objednáním kočárku, buď topline s nebo racer GT. Ale zajímalo by mě u těch které jste již objednaly jestli jste musely brát barvu konstrukce co byla na fotce společně s vybraným kočárkem nebo jste si podvozek respektive barvu podvozku mohly zvolit samy. Já jsem byla překvapena kdyz mi pani prodavačka řekla ze konstrukce patrí k určitým kočárku a musí se objednat podle vzorníku dohromady. A ještě- kdyby nekterá z vás prodávala korbičku tak rada koupím, mimi se narodí v červenci a na podzim uz bude maličkéchtít vidět, takže bych ji v podstatě používala max 5 měsíců.

alemari
5. bře 2012
alemari
5. bře 2012

@elana kočárek krásný, našla bys někde cislo tě barvy? Dík🙂

sisi2606
5. bře 2012

Uvazujeme nas Hartanom Racer GT. Poradte prosim. Okrem rucnej brzdy ma aj inu? Kombi vlozna taska obsahuje aj nanoznik? Da sa niekde najst, ake su vnutorne rozmery sportaku pre mimi (kolko ma miesta), ako aj rozmery vanicky a vloznej tasky pre porovnanie? Male sa nam narodi na jesen, tak rozmyslam nad vloznou taskou, aby mu bolo dobre teplucko a na jar uz pojde do sportaku. Vopred dakujem za rady 😉

alemari
5. bře 2012

@sisi2606 já jsem rozměry korby našla na stránkach obchodů, délka 76 cm. Viděla jsem ji i v prodejně. Docela průměr, u starších kluků jsem měla kolem 80 cm. Délku sportáku jsem si měřila na prodejne, 93 cm, dá se prodloužit o 4 cm! Polohuje se do více poloh, což je výhoda🙂Oprati jiných kočárku, jinak ostatní rozměry jsem našla na malvik, přímo hartan stránky nebo Dětský dum. Psala jsem si o dotaz na Davídek kocarky a odpověděli taky 😉 Já čekám miminko v červenci, dubu brát korbičku, je to praktické, dá se přenášet, zbyde jen podvozek, u tašky se musí ještě vzít i ta sportovní nadstavba. To jsou jen mé postřehy z předchozích detiček🙂 já řesim barvu☹ . Ale kočárek jako takový je opravdu výborný, já se rozhodují mezi Hartan GT a Topline S. Ale GT vyhrává! Za 14 dnu jdu objednat.dodací lhůta je dlouha, někde jsem četla ze maminka dostala kočárek az za 14 tydnu, miminko uz měla narozené☹

sisi2606
5. bře 2012

@alemari dakujem za info 🙂 ake farby zvazujes?

alemari
5. bře 2012

@sisi2606 610 bila konstrukce, ten jsem viděla na prodejne, v katalogu mě nezaujal ale ve skutecnosti je luxusní🙂 potom 627 stříbrná konstrukce, ten ma hezkou i tu hlubokou čast. A ten hnědý 624, takovy jsem měla, líbí se mi znovu ale doma chtějí uz něco jiného. U té 610 je hluboka cela modra, myslím ze uz ho tu nejaka maminka vyfotila. Našla jsi ty stránky?

lubiduch
5. bře 2012

Pocujte, nemate niektora Hartan Racer GT alebo Hartan VIP? potrebovala by som vediet rozmery kocika v zlozenom stave..vsade sa uvadza len rozmer zlozeneho podvozku, ale potrebovala by som vediet rozmer zlozeneho kocika so sportovou castou...chcem totiz vediet ci ho natrepem do kufra.... a nikde v BA teraz tieto hartany nemaju aby som to mohla ist skusit ☹

alemari
5. bře 2012

@sisi2606 já jsem měla v ruce vzorník ve Valašském Meziříčí prodejna Dara. Katalog neodpovídá skutečnosti, to uz spíše ty internetové německé stránky.

elana
5. bře 2012

@alemari je to kolekce 2011 a barva 723 🙂

margarita
5. bře 2012

@lubiduch
my mame Hartan VIP XL, ale momentalne je uz vyse roka rozobrany v pivnici...chystam sa ho vytiahnut az v maji.
takze presny rozmer Ti bohuzial nie som schopna dat.
No my mame Skodu Feliciu (kratku, malu - nie kombik), a v pohode sme tam ten kocik natrepali plus batozinu na tyzdennu dovolenku este nan. je fakt dost spratny a skladny,
a Hartany predavaju najnovsie v OC Retro - www.best4baby.sk
majitel je velmi ochotny, mozno ak mu napises mail, a maju na predajni, tak Ti ho aj odmeria 🙂

alemari
5. bře 2012

@elana Aha,já si myslela ze je to letošní 610... Je modrá? Mě se pravě ta 610 líbí, ma bílou konstrukci. Ale korbičku bych brala trochu kombinovanejsi, to je spíše ta 627. Novin jestli mi objednají jinou korbičku nez sporták...

elana
5. bře 2012

@alemari nene, je to loňská, já mám mimčo už červnový 😉 , kupovali jsme loni na jaře. Ale podle mě to může být klidně ona, nemyslím že by stopro obměnili každý rok komplet kolekci, ty nejoblíbenější barvy určitě zůstávají 😉 což ta modrá rozhodně je-univerzální, vkusná, unisex, praktická-proto jsem ji vybrala. Takže ano, ta fotka co jsem dávala dost odpovídá, je to prostě taková tmavěmodrá, ne do "denim", spíš hodně tmavá.

elana
5. bře 2012

@alemari tak jsem to ještě zkoukla a pokud můžu podle toho sporťáku soudit, tak asi v letošní kolekci není (myslím to, co já mám jako 723). Ten náš vypadá takhle: http://www.dacha.cz/hartan-sportovni-kocarek-to... . Jinak jestli se dá objednat jiná korbička a jiný sporťák netuším, chvíli jsem si s tou myšlenkou sice taky pohrávala, ale pak jsem usoudila, že čím jednodušší korbička, tím líp.

alemari
5. bře 2012

@elana starší brachové by nejraději nějakou žlutou se zelenými puntíky 😀 nejsem uz na vyber sama, uz jsem to tu psala, láká mě i ta hnědá, byla jsem spokojená na minulém kočárku. Ta 624 se ji hooodně podobá, ale na prodejne mě zaujala 610, na tom bílém podvozku 😵 . Muzu se ještě zeptat-při prodloužení podpěrky nohou neklepe to po konstrukci kočárku? U té bílé mě láká ze kdyby se to poskrabalo tak to bílou barvou zatřu. Na minule konstrukci, klasické co máš i ty byly taky skrabance, nebyly moc vidět ale zatřít nebyly čím☹ S kočárkem budeme jezdit po polnačkách, ve sněhu atd takže budu brát i ty přední velké kolečka. Ale ještě jsem je naživo neviděla, tys je viděla v praxi?

elana
5. bře 2012

@alemari tak na otázku odpovědět neumím...pořád mám v akci hlubokou korbu, moje dítě je na tohle zlatý, chodí do kočáru spát (nebo aspoň odpočívat), takže leží a tímpádem se vejde 😅 a jelikož nesedí ani zdaleka, tak jsem za to moc ráda. A velký kolečka jsem neviděla.

no tak vyberte něco hezkýho, bráchům vyřiď, že ze žlutozelenýho punťatýho by sbírali celý léto broučky 😀 , třeba je to přivede k rozumu 🙂

alemari
5. bře 2012

@elana Je krásný, v podstatě jako ta 610, jen nemá na stříšce ten vzor " kapesniku"který je pro Hartany specificky! 😀

alemari
5. bře 2012

@alemari no ti je nádhera, lezici hodné miminko v hluboke korbě! Moji mali se v okamžiku otočili na břicho, klidně i ve fusaku a kombineze🙂 aby videli ven, kupovala jsi i nejake doplňky ke kočárku? Myslím tim do korby vlozku, fusak a tak.

sisi2606
5. bře 2012

@alemari to je vyber a potom ma clovek dilemu, ktory vybrat 😀 nam sa paci ten hnedooranzovy 🙂

alemari
6. bře 2012

@sisi2606 ten co je jako první ve vzorníku? Ten je tam uz asi 6 let, nejspíš nejoblíbenější🙂 Ony jsou všechny hezké, jen já bych rada tu boudu jednobarevnou. Nebo aspon ne příliš kontrastní. Ale hlavne, ne cerny 🙂 Až budes mít v ruce vzorník tak budes vybírat jinak, jako já. Ty fotky jsou fakt jiné. Nikdy jsem si nemyslela ze az budu čekat třetí díte tak budu vybírat kočarek dýl nez u těch předchozích dvou🙂

ptjj
6. bře 2012

@alemari tu barvu 624 máme objednanou, snad se nám bude líbit

elana
6. bře 2012

@alemari ptala ses asi mě a ne sebe, viď? 😀 jojo, to je fajn...my právě chodíme na prochajdu po obědě, takže je takový unavený a když zrovna nespí, tak si jen tak bloumá, povídá a prostě odpočívá. Jsem za to taky ráda, i když ten sporťák jde do lehu atd., tak zrovna když nám to vyšlo na tu zimu, tak mám radost, že pořád je tak nějak víc krytý a chráněný v tom hlubokáči. Jak máš starý kluky? A víte, co čekáte?

doplňky jsem nekupovala-my to objednávali z Německa a když jsme to přepočítávali, tak ty doplňky vyšly o dost dráž než u nás. Samotný kočár-tam jsme hodně ušetřili, ale i pitomý adaptér na autosedačku byl v DE pěkně drahý. Takže jsme objednali jen sporťák, podvozek a vaničku...s tím,že zbytek kdyžtak doma-a nakonec jsme po ničem z toho ani nezatoužili, takže z originál doplňků nemáme nic.