Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

evule1982
17. srp 2015

@z_kopretinka Tak to je fajn....určitě nejsou všechny vadné. Četla jsem tady, že někomu to prasklo už po půl roce....nám po necelém roce užívání. Tak snad vám se to vyhne úplně!

ifaficko
18. srp 2015

@jika10 Děkuji za info, zkusím to teda více pohlídat a případně to dám zkontrolovat do servisu nebo obchodu.

Jinak já mám Racer GTS zakoupený v únoru 2015. A mimo to naklánění do stran spokojenost.

misasud
19. srp 2015

Zdravím a oživuji diskuzi, doporučíte mi značku toho impregnačního prostředku o kterém se píše výše? Kde koupit?

ellisabet82
19. srp 2015

Koupila jsem nějakou uni na všechny povrchy v deichmanu asi za 159,-. Nastrikala jsem na boudu a nánožník skoro celý sprej, poznam až v zimě jestli to funguje 😉 🙂

misasud
20. srp 2015

Děkuji 🙂

ssandy
4. zář 2015

Ahoj , nenechal si někdo opravovat boudu na Hartanovi? Mám ji vyšisovanou, zasloužila by si potáhnout novou látkou. Měla jsem vybranou jednu paní ze Znojma, která by to udělala, ale teď přišla s termínem, že až v prosinci! To už ale potřebuju vozit v kočárku měsíc ditě.☹ Díky za tipy!

ellisabet82
4. zář 2015

@ssandy na mimibazaru sije paní, už jsem si taky nechávala šít
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387, poslala jsem ji celou boudu, cenově tenkrát asi okolo 800,-

ssandy
4. zář 2015

@ellisabet82 super, díky za kontakt. A byla jste spokojená s kvalitou ušití, vydržela látka? Není náhodou na paní mail nebo telefon - nejsem registrovaná na mimibazaru.

ellisabet82
4. zář 2015

@ssandy
Dana Troníčková
Písecká 548
Blatná 38801
IČO:76599043
605 78 87 40 VOLAT AŽ PO 16 HODINĚ DO TÉ DOBY JSEM V PRÁCI A NEMOHU BRÁT TELEFONY ,PŘÍPADNĚ SMS PROSÍM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mail: natydom@seznam.cz to je zkopirovano primo od ni ze stránek z podmínek prodeje.
Spokojena jsem byla. Bouda byla fakt mic hezky a kvalitně ušitá.

ssandy
4. zář 2015

@ellisabet82 paráda, jdu jí poptat. Díky moc!!!

ellisabet82
4. zář 2015

Prodavam ho, protože čekáme holčičku a poridila jsem si nový. Ale to jen abys mrkla na tu boudu. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=83925077&tab=3

ssandy
4. zář 2015

@ellisabet82 ja myslím, že je to povedené, jsou tam i ty kapsy a průhledy... Paní jsem napsala, když mi ušije i vnitřek toho sporťáku, tak to bude super!

ellisabet82
4. zář 2015

@ssandy původně jsem se s ni taky domlouvala na přešití boudy i potahu, ale pak jsem právě koupila jiny podvozek a i potah s boudou mi barevně vyhovoval, tak jsem to nakonec nechala být. S tím potahem jsme se domlouvali, že ji ho pošlu a ona na něj našije ten nový a použije z toho ty původní patenty, tak uvidíš jak se spolu domluvíte a snad se to včas stihne, mívá toho taky dost

janaosm
5. zář 2015

Ahoj maminky HARTANOVÉ🙂
Mám jeden dotaz.Určitě se to tady už řešilo, ale je možná rychlejší se znovu zeptat než hledat.Takže dotaz je:začal vám časem kočárek vrzat?Jezdím osmý měsíc v Hartan Racer GT a minulý týden jsem zaznamenala takové podivné chrastění,vzrzání- nevím jak to přesně pospat.Dělá to teď už vlastně na každé vyjížďce.Nejde ani s jistotu určit při jakém manévrovaní ten zvuk zaslechneme, je to velmi náhodné.Dneska jsme kočárek promazali, myslím že docela dokonale, co prostě šlo.Použili jsme klasický olejíček z garáže od tchána a pak jsme poslala tatínka pro separační sprej,ale kromě toho, že jezdí snad ještě lépe než před tím, tak vrzací zvuk zůstal.Jedno víme jistě, kolečka určitě nevržou, jde to z té konstrukce podvozku,ale nejde ani přesně určit z kterého místa to vychází....Představa, že s vrzajícím kočárkem mám jezdit ještě pěkně dlouho a pak u druhého dítka znovu ,mne děsí.Měnit kočárek nechci, protože nemá chybu ( kromě nemožného nánožníku u sporťáku, což se dá přežít , prostě ho tam dávat nebudu:D).Máte s vrzáním nějaké zkušenosti?Děkuji moc za nějakou reakci.

kapacita
9. zář 2015

Ahoj, taky se pridavam do diskuse.
Na zaklade doporuceni jsem se zacala divat na kocarky Hartan, ale jsem z toho trochu zmatena..jake jsou vlastne rozdily mezi jednotlivymi modely jako jsou Racer GT, Racer GTS, SKy, Topline S, Topline X, VIP, Xperia....osobne mne vsechny prijdou stejne, ale predpokladam, ze tam nejaky rozdil bude 🙂
Pokud se se mnou muzete podelit o zkusenosti proc dany konkretni model je dobry, tak budu moc rada! Obavam se totiz, ze kdyz pujdem do obchodu se zeptat, tak mi nabidnou hlavne jeden ci dva modely a jsem trochu control freak, takze chci mit jistotu, ze si opravdu vybiram spravne.
Dekuji za vase odpovedi!

z_kopretinka
9. zář 2015

@kapacita rozdíl je v podvozku, korbičky a sporťák je pak stejný. Já má GT, GTS má přední velká koly, Topline S má přehazovací rukojeť. Mrkni na stránky Hartanu, tam si můžeš i porovnávat. Nechtěla jsem přehazovací, protože pak máš před sebou ty malá otočná kolečka a musíš je zafixovat, pak se nedá kočárek tak dobře řídit.

martinuccia
9. zář 2015

No rozdil je třeba v kolečkách, v tom jestli chceš přetahovat rukojeť, ve velikosti atd..podivrj se na stránky Hartanu, tam uvidíš čim se ty modely liší

martinuccia
9. zář 2015

Holky mám taky dotaz, včera mi dorazil kočárek, tak jsem ho hned začala zkoušet. Zarazila mě jedna věc, že u sporťáku ta stříška musí být pořád otevřená, tj. že se nedá složit, jak u korby.. nebo to nejak jde, jen jsem na to nepřišla?

pecora
9. zář 2015

@martinuccia urcite to jde. Nevim co mas za tip ale my mame nahore ve strisce takovou "diru" a je tam videt zelezna konstrukce, tak tu musim zmacknout, tezko se to popisuje 😀

z_kopretinka
9. zář 2015

@pecora Jde sklápět, ale jakoby se otáčí dolů celá, není, že by se poskládala jako ta na korbičce.

ellisabet82
9. zář 2015

@janaosm s tím bohužel zkušenosti nemám. Kočárek jsem kupovala bazarový, takže nějaké vady jsem očekávala. Co jsem měla jeden starší, tak tam mi spíš kolo vydávalo takový žvýkací zvuk, ale nepřišla jsem na to co s tim a dělalo to jen někdy. A co zkusit servis? Pokud je ještě v záruce?? Třeba by poradili?

@kapacita ta zásadní rozdil je v druhu podvozku.
GT malá přední otočná kola s možností aretace a podvozek do pismene Y
GTS stejný podvozek jen ty predni a zadni kola by měla být o něco větší než u GT k oběma je možno dokoupit quad system, velká přední kola
Topline S malá predni kola, otáčecí a prehazovaci rukojeť podvozek do tvaru písmene X
Topline X všechna kola pevná ne otočná a přehazovací rukojeť
A ten sky neznám, spíš někde najít
Vybirala bych podle toho, co se mi líbí a využiješ 😉 🙂

pecora
9. zář 2015

@z_kopretinka kus se otaci a ten posledni kousek se slozi. Kus ji visi tak divne dolu a kousek se ji slozi...

ellisabet82
9. zář 2015

@martinuccia na obrube boudy jsou jakoby dva ty kovove ramy boudy, musíš je oba chytit a zmáčknout k sobě jakobys je chtela spojit, pak můžeš boudu sklapet nebo zvedat

pecora
9. zář 2015

@ellisabet82 presne tak, jen ty jsi to napsala narozdil ode me srozumitelne 🙂

martinuccia
9. zář 2015

Díky, no chce to zkusit, ale bohužel už je u tchanu v garáži, takže to pak budu muset zkusit až se mala narodí

martinuccia
9. zář 2015

Ještě teda ten kšilt jde jakoby dovnitř..no ale když je v poloze rovné to lehátko, tak se ta stříška dá zklopit až dolů?

kapacita
9. zář 2015

@z_kopretinka Dik, ja prave myslela, ze tu prehazovaci rukojet maji vsechny typy. Takze pokud mam prehazovaci rukojet, tak se teda korbicka/sportak nasadit rovnou naopak nebo jo? Chapu, ze prehazovaci rukojet je dobra vec, pokud to chci rychlezmenit treba na prochazka jdu zmenit smer a jdu najednou proti slunci/vetru ap...ale standartne cekam, ze to nasazeni na obe strany jde u vsech typu, je to tak?

@ellisabet82 Dekuji za dovysvetleni. Ja prave ziju v NL a tady se snad ani neprodavaji, takze se chci podivat primo v DE (bydlime kousek od hranic), ale zase nemecky moc nerozumim, takze to vysvetleni v obchode ocekavam trochu s problemama. Jinak jsem mela zato, ze ty kolecka se daji vymenit u vsech typu. Hned od baraku mame nezpevnenou cestu a kousek od nas je prirodni park, kde predpokladam budu chodit na prochazky, takze cesta taky neni vyasfaltovana. Na druhou stranu na nakupy a vse do mesta budu muset jezdit autem, takze je potrba ten kocarek taky relativne dobre slozit. Jaky bys mi doporucila? Pokud ten system prednich vymenitelnych kol jde jen u GT nebo GTS tak mi to prijde jako nejlepsi volba pro prochazky a do mesta dat mensi kola, at se mi dobre protaci mezi regalama v obchode🙂

kapacita
9. zář 2015

@ellisabet82 a jeste ty vymenitelna predni kola jsou pevna nebo otaceni nebo se pripadne daji zaaretovat? Pokud bych mela velka ctyri kola na prochazky do terenu, pak by se ta prehazovaci rukojet dala teoreticky vyuzit. Hodne jsem tu cetla, ze jak se to prehodi, tak se s tim blbe jde pokud ma clovek na sve strane ty mala kolecka...ale mozna je to individualni.

svatbataz
9. zář 2015

Máme Hartan Forest Friends na podvozku Topline S a jiný bych fakt nechtěla 🙂

ellisabet82
9. zář 2015

@kapacita no hlavně počítej s tím, že kočárky hartan nepatří do úplně lehké váhové kategorie, ale pokud ho nebudeš skládat denně,tak by to asi šlo,
ty vyměnitelná kola si myslím, že jsou asi na pevno, ale s tím si nejsem až tak úplně jistá, já je nemám, mám na střídačku podvozek GT a skater, mám ráda trojkolky a dobře se mi s nima jezdí. ale oba jsou starší
Blbě se jezdí, pokud máš ten Topline S, a přehodíš tu rukojeť a máš ty malá kolečka u sebe, ale to je názor ostatních, já osobní zkušenost nemám. Měla jsem tedy jiný kočár, kde to šlo taky tímhle způsobem přehodit a vůbec jsem to nepoužila, protože pro mě to prostě nebylo vyůbec ovladatelný, pokud k tomuhle podvozku koupíš ty vyměnitelná kola, tak pak si myslím, že tu přehazovačku využiješ, ale ty kola si myslím, že jsou na pevno potom. Ale do terénu asi budou dobrý.
Jinak otočnou tu sportovní nástavbu mají asi všechny typy.