Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

anika142
22. kvě 2013

@mata.g jedna znama sa docitala na jednom fore ze to ide ale tazko, ze su s tym problemy.

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 No tak to jedine, ze by som to uz tak tlacila, ze az to urvem a to sa bojim. Tie klbiky su asi napevno alebo co, keby sa dali aspon stlacit, ale ani to nefunguje 😒

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Tak si to dobre pozri, ked budes mat moznost, lebo budes potom sklamana ako ja, mmm co uz sa da robit, inak fakt pekny kocik 😉

anika142
22. kvě 2013

@mata.g ja hladam co najlahsi kocik preto tento, tiez nemame vytah.

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Tak neviem, ci si skusala aj ine podvozky, Topline je mohutnejsi a o nieco tazsi, je to citit. Uz sa musis len rozhodnut. Inak aj Peg-Perego Book Plus je velmi lahky (ten som pozerala tiez), ale nie je to asi taka kvalita ako Hartan

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Alebo Gesslein F4 Combi

anika142
22. kvě 2013

@mata.g no hladam info o tom a este pozeram Teutoniu. A hartany som pozerala aj ine. Topline S ko som pozerala tiez ale je tazsi. Idem pozriet ten Gasslein F4 aj ten Peg Perego, dakujem za radu. 😉

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Teutonie su vsetky tauke, najtazsia je ta nova BeYou, to je o dost tazsi podvpzok, skusala som si ho v obchode. To PP je super, aj skladanie ma super, len vyrobca je ITaly 😉

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Ja som sa rozhodovala medzi VIP a F4, cenovo vyhral VIP. gesslein prdavaju na Dunajskej v Ba, obchod sa vola tusim FORBABY, tam si ho chod pozriet nazivo 😉 Prajem dobry vyber

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 PP si chod pozriet do Avionu - KOCIKY.SK 🙂

anika142
22. kvě 2013

@mata.g dik moc. Ja co pozeram hmotnost na teutonii na beyou tak vahu pise rovnaku ako pri VIP. Tak neviem a aj som ho videla a porovnavala s VIP a zdali sa mi rovnak tazke. Len je zas drahsi.

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 ee ver tomu, ze je tazsia 😉

anika142
22. kvě 2013

@mata.g pise vahu 13 kg, je to len vaha podvozku alebo vaha celkovo sportovej casti, to nie je nikde pisane.

anika142
22. kvě 2013

@mata.g nasla som inde vahu a tam zas pisu ze ma 16 kg + 5kg korba, tak to je potom tank, ale pride mi to divne ked som to skusala v obchode a prisli mi rovnake z vip xl.
A zas v inom obchode som skusala Teutoniu Mistral S a Topline S a ten topline sa mi zdal tazsi ako teutonia. Tak ja fakt neviem, a som z toho jelen.

m_d
22. kvě 2013

Posledni prani pro Elizabetku 🙂

m_d
22. kvě 2013

jeeežiš já sem vložila fotku, co sem nepatří...omlouvám se 🙂

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 No uz si nepamatam tie hmotnosti, tych 16kg je zrejme cela hmotnost kocika aj s korbou, lebo kofba (vanicka moze mat 4-5kg)...... Ale napr. cely VIP aj s vanickou ma cez 12,5 kg a skusala som odniest konstrukciu beyou v ruke a bola fakt tazsia, predavac mi ju z dovodu potreby nosenia po schodoch neodporucal, ze su lahsie kociky. Skor by som pozerala cosmo

anika142
22. kvě 2013

@mata.g spekulujem nad tym VIP so strieskou a nejde mi to do hlavy, chcem napisat email do nemeckeho eshopu co mi na to povedia. Nechce sa mi verit z dovodu toho ze je to kocik do auta a je logicke ze sa zlozi strieska, resp. posklada. Asi na to treba vacsiu silu. Mozno zo zaciatku to pojde tazko a casom sa to opotrebuje.

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 no to je fajn napad, skusis tam napisat? Ja neviem dobre po nemecky, kupu zariadoval moj drahy, ale na reklamaciu sa vykaslal, ze tak sa nesklapa...hmm

anika142
22. kvě 2013

@mata.g ani ja dobre neviem nemecky, pisal moj manzel teraz vecer, tak som zvedava co odpovedia. Potom si mozme vymenit nazory co komu napisali ak suhlasis.

anika142
22. kvě 2013

@mata.g potom ti dam vediet. ked odpisu.

mata.g
22. kvě 2013

mata.g @anika142 to ti budem velmi vdacna 🙂

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 este zajtra vyskusam tu striesku pomyxlovat, ci to nepojde nejako silou, dufam ze ho nedolamem 😀

teegreen
23. kvě 2013

@anika142
@mata.g
Strieška ide určite dolu sklopiť, určite nie silou, možeš si tam niečo urvať, možno máš Maťka chybný kus, tak to skús s Nemcami vyreklamovať, preto ja nekupujem z ďaleka, chcem sa vyhnúť prípadným problémom. Maximálne tak Viedeň, ale tu sa dá tiež občas vychytať dobrá akcia.
Anika ja som mala model 2010, vtedy išla vanička priamo na konštrukciu, bez tých kovových častí, vanička bola síce nižšia, ale vačšia, skoro ako na BGB, ale kvalitou mi to VIP prišlo lepšie.

anika142
23. kvě 2013

@mata.g ahoj, nechce sa mi verit ze by to neslo, ved je to kocik do auta, tak aky dovod by bol na to ze by sa strieska sklopit nedala, bud to bude vyrobna vada alebo naozaj to ide tazko.
ak ti to nepojde daj ho reklamovat, dnes mas postovne do nemecka za 9,50 eur co nie je vela.
Zatial mi neodpovedali, potom ti napisem ked bude nieco nove.

anika142
23. kvě 2013

@mata.g este ma napadlo teraz, ked ti dosiel kocik domov, nemamla si tu striesku zlozenu?

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 Strieska bola odpojena od sportovej casti, ja som si ju potom nastokla. Skusali sme to zaklonit silou, no az som sa bala, ze to zlomime, tak sme dalej radsej neexperimentovali. Mozno to treba len rozhybat, ndviem, vsak dnes vdcer si to znova vyskusam a dam vediet OK? Skusim to proste zatlacit smerom dozadu......nic ine sa s tym neda robit si myslim, vsak to MUSI IST 😀

mata.g
23. kvě 2013

@teegreen Dnes to znova skusim.......silou zatlacit striesku dozadu no a uvidim, ci sa posunie. Na VIP nie je taky pohodlny system na sklapanie striesky ako na inych modeloch a potom naozaj clovek NEVIE AKO S TYM ZAOBCHADZAT, ani v navode sme nic nenasli......

anika142
23. kvě 2013

@mata.g uz odpisali, ze sa to da sklopit, ale nenapisali ako. musi to ist ale asi to nie je este rozhejgane. skus silnejsie aj ked verim ze sa bojis aby si daco neulomila.

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 No to su srandisti, preco presne nenapisali, ako to sklopit? No idem to vyskusat, skusim silou....