Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elana
25. dub 2013

@boobinka to je opravdu brzy, mě přišel tuším za 9 nebo 10 týdnů a to jsem ho objednávala přímo z Německa a ještě se mi to zdálo brzy, čekala jsem min. 12.

xovicka
25. dub 2013

Co se termínů objednání týče, tak je to celkem jedno od koho objednáte, pokud to nemají přímo na skladě. Hartan má pokud se nepletu výhradního dodavatele, firmu kenyo. S panem majitelem jsem měla tu čest po telefonu a když už se ho podařilo sehnat, tak s ním byla domluva celkem dobrá. Takže ať objednáte kdekoli, tak oni budou dále poptávat po kenyu a kenyo pokud nemá na skladě, tak dále poptává po výrobci a ten až vyrobí, tak se to pak už celkem rychle dostane až ke konečnému spotřebiteli. Takže je celkem jedno, jestli někdo píše 8 a někdo 12 týdnů, ta dodací doba bude stejná. Až to Hartan vyrobí, tak do týdne to máte doma.

alemari
25. dub 2013

@boobinka ahoj, já jsem objednávala Davídek Olomouc a měla jsem toho docela dost,paní to celkem v Německu urguje a došel za 11 týdnů.🙂.

alemari
25. dub 2013

@xovicka jsi nejdéle těhotná ženská 😀

monihart
1. kvě 2013

Ahoj holky, uvažuju o koupi kočárku Hartan Racer, jsem z něj celkově nadšená a taky recenze, co jsem četla, jsou skvělé, ale nejsem si jistá velikostí sporťáku. Zdá se mi docela malý. Jaké máte vy zkušenosti? Nemám v plánu kupovat jiný sporťák, až pak třeba golfky, ale chci, aby mi to chvíli vydrželo.

elana
1. kvě 2013

@monihart vůbec není malý...on vypadá, ale je to jeden z největších sporťáků. Můj syn je na délku nadprůměrně velký (nejsou mu sice ani 2r, ale oblečení nosí některé i 98, to mívají tříleťáci) a pořád tam může být (i když už moc nechce, ale to proto, že chodit je zajímavější). Takže "běžnému" dítěti ty dva roky opravdu poslouží a pak už jako fakt se moc vozit stejně nechtějí, takže sice oficiálně se kočárek udává jako O-3 roky, ale v praxi málokdo tahá sporťák dýl než těch 30 měsíců, i když je někdy kočár potřeba, tak je jednodušší a pohodlnější vzít lehký golfky.

monihart
1. kvě 2013

@elana Dík moc, docela jsi mě potěšila. Ze všech kočárků, co jsem viděla, se mi líbí nejvíc. Jen mě trochu zneklidnil ten sporťák.

boobinka
3. kvě 2013

Holky, prosím vás, nevíte zda lze ušít jiný potah na hartan a kdo to dělá? Nebo zda lze dokoupit v německu jen ten samotný potah ?

tilly
3. kvě 2013

@boobinka na ceskom mmb renovuje jedna kocka potahy... vola sa maria tusim...

boobinka
3. kvě 2013

@tilly díky, už jsem ji našla, jmenuje se marina 😉

tilly
3. kvě 2013

@boobinka ano ano, to je ona 😀

mppm
3. kvě 2013

@boobinka jaké má prosím ID na MMB?

boobinka
3. kvě 2013

@mppm ID 72252 🙂

larby
5. kvě 2013

Ahoj holky. Mám Racer GT. Chtěla bych se zeptat, jestli se vám taky trochu viklá rukojeť. Je to v místě toho kloubu, kde se rukojeť polohuje. Chtělo by to jako asi utáhnout nebo co ☹ Jenže ty odrazky na kloubech nejdou povolit. Jsem z toho docela zdrblá. Kočárek je super, ale za ty prachy mě štve, že se ta rukojeť trochu kýve. Zkusím přidat fotku se šipkou, kde to přesně je. Jestli víte, poraďte, co s tím. Díky.

alemari
5. kvě 2013

@larby to máme asi všechny a měla jsem to u všech kočárků🙂. U sporťáku ti to už ani nepříjde😉.

larby
6. kvě 2013

@alemari Fakt? Tak to jsem trochu klidnější, že to není vada jen na mém kočárku. Snad si zvyknu. Díky 😉

loulou02811
6. kvě 2013

Ahojte, viete mi poradiť, tie čo ste kupovali hartan racer gt v Nemecku, odkiaľ presne? Viete mi dať link na nejaký dobrý nemecký e-shop kde majú aj normálne ceny? Nevedela som, že sa dá objednať aj z Nemecka a teraz keď tu čítam, že čakať budem až 2-3 mesiace, tak to mám najvyšší čas. Ako je to s poštovným? Platí sa cez paypal, alebo ako?

elana
6. kvě 2013

@larby tak já se přiznám, že to teda nemám...ale @alemari je ostřílená kočárkovačka se třema dětma, tak jí věř a mě považuj jen za výjimku, co potvrzuje pravidlo🙂

anika142
7. kvě 2013

@loulou02811 ahoj, ja co som zatial pozerala nemecke eshopy tak tiez maju dodaciu dobu 12 niekedy aj 14 tyzdnov, tiez idem objednavat, ale skor zo slovenska kvoli zaruke. A ked ide leto budu urcite dovolenky tak to moze byt aj dlhsie. Aspon ja s tym ratam.

loulou02811
7. kvě 2013

@anika142
A z ktorého slovenského e-shopu ideš objednávať? Ideš kupovať aj hlbokú vaničku, či len tu tašku?
Ja som sa zbadala tak neskoro, lebo až teraz som zistila, že kočík ktorý sme mali vybratý, sa športová časť nedá dať do rovného ľahu /brio go/, ten majú ihneď k dispozícii v obchode. Zadoček dieťatka je nižšie ako nožičky a to mi trochu vadí, preto teraz hľadám nejaký e-shop, kde majú hartany za najlepšie ceny a najkratšie čakacie doby.

anika142
7. kvě 2013

@loulou02811 no ja idem konkretne objednat vip xl ale vseobecne hartany su take cakacie doby, oni ich nemaju dopredu nachystane, oni ich urobia na zakazku lebo to nechcu mat na sklade, sem tam kus sa najde, ale je toho malo co maju na predajnach. Preto to tak dlho trva. A idem objednat z babymarketu.

anika142
7. kvě 2013

ahojte, chcem sa opytat nema niekto info o rozmeroch fusakov, konkretne polartech alebo so-wi? Neviem najst o tom nikde info. Ak ho ma niekto mohla by som poprosit o miery?
Dakujem pekne.

loulou02811
7. kvě 2013

A ja môžem hľadať a chodiť z obchodu do obchodu 🙂 Rada by som ho pred tým ako ho objednám videla a odskúšala.
Bohužiaľ, v žiadnej predajni som ani jeden z hrtanov nenašla 😒

anika142
7. kvě 2013

@loulou02811 mavaju hartany v Kike, v babymarkete, potom best4baby. Aj vraj niekde v Hlohovci ale neviem v akom obchode. Neviem odkial si, no ja som z KE a bola som ho pozriet aj vo Zvolene, aj v Presove maju ale nie ten model co chcem ja.

rye
7. kvě 2013

Nechával jste s iněkdo ušít vložku do sporťáku? Mám tam hrozně příjemnou látku, ale syn mi po ní trochu sklouzává, tak bych mu tam chtěla dát něco neklouzavého. Mám Topline. Díky

jika10
7. kvě 2013

@larby jo jo, taky se mi to v tom kloubiku vikla, byla bych v klidu. Me se treba vikla korbicka, jak je ten hreb co se nasazuje na podvozek a taky si myslim, ze to je asi obvykle, proste ty nerovne cesty, kocici hlavy v Praze, tak se to vyvikla 😝

ebsian
7. kvě 2013

Máme teď na zahradu 8 let starý hartan, ale to je terénní tank a odpružený panečku 😀 😀

loulou02811
7. kvě 2013

@anika142
Do Zvolena mám 60km a do Nitry 80. PP a PO už neriešim, lebo to mám cez pol Slovenska 🙂 Asi skočím do BabyMarketu do ZV a uvidím. Dúfam, že sa nepreženiem zbytočne 🙂

anika142
7. kvě 2013

@loulou02811 v Nitre zrusili resp. presunuli babymarket, ten je teraz vo Zvolene. Radim ti zavolaj si dopredu ci maju kocik ktory ty chces, nebudes musiet sa trepat zbytocne.

arrowka
7. kvě 2013

@loulou02811 Mám objednaný Hartan tady a dodací lhůtu mi potvrdili na 10 týdnů. http://www.babyonlineshop.de/
Samotný kočárek nevyjde o tolik levněji než v ČR, aby se to kvůli záruce vyplatilo, ale já jsem objednávala i dost doplňků a ty jsou tam o dost levnější.