Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

merja
14. bře 2012

@alemari joj já ten vzorník tak rychle projela, že prostě zvítězila barva 613, našim se líbil kočárek co byl vystavený celý v bílé "kůži" ,uplná luxusárna plus ta chlupatá vložka v autosedačce nebo co to bylo, ale to bych byla s kočárkem jak prasátko

alemari
14. bře 2012

@javyb A vyhrává byrva- 638 😀 😀 Vyhrála díky tomu drobnému " zrnu " v potahu a područky kožené. 624 je čistě černohnědá, tam bude vidět vše☹ škoda. Ale je to děs ten vzornik. ☹

alemari
14. bře 2012

@merja a v ten VIP je i obepínací kožešina kolem boudy a korby! To by bylo něco pro Verešovou! 😝

babymarket_sk
14. bře 2012

@bettypo
najlepšie zbehnúť niekde do predajne pozrieť naživo...

alemari
16. bře 2012

@javyb Prosím tě, cos používala do autosedačky? Já jsem si objednala tu vložku do korby-Hartanovou, co se dá použít i do autosedačky, ale moc dobře si to nedovedu představit! 😨

javyb
16. bře 2012

@alemari měla jsem od Emitexu tu zimní zavinovačku do autosedačky, ale bylo to takový velký , nakonec jsem to měla ve vložné tašce místo fusaku a v autosedačce jsem přikývala obyč. dekou🙂

alemari
16. bře 2012

@javyb já jsem taky prikrývaka dekou, ale to byly půlročni mimina, ted to bude maličké. U toho Kuselnest je napsáno že je to i do sedačky, ale nikde jsem to neviděla naživo. Ty Emitexové jsou asi levnější, ale už je to jenom do sesačky, nebo to jde použít i jinak? Tady jsem neviděla že by to nekdo objednával od Hartanu 🙂

javyb
17. bře 2012

@alemari já jsem ten Emitex dávala do kočáru, je to teplé, mimino to má i pod sebou, takže jsem byla spokojená🙂 A přikrývala jsem fakt jen dekou v té autosedačce - Baru je taky v září.

alemari
17. bře 2012

@javyb Aha,já budu mít červencové, ale stejne bude maličké na zimu. Až dojde ta vložka Hartanová, tak preferuji! Vypadá to na fotce tak nějak-že by to mohl být i spací pytel na doma do postýlky.

A vy už víte co budete mít? 😉

javyb
17. bře 2012

@alemari my ještě nevíme, na genetiku jdu ve středu, tak uvidíme, jestli se mrňous ukáže🙂))

mochenkaa
17. bře 2012

@merja mě mamka furt ukecává do té bílé koženky, že je to praktičtější než látka, že toto jen setřu a nemusím to prát. Ale nejsem o tom plně přesvědčená, ale zas, ségra měla světlunce růžovou koženku a taky se to dalo

alemari
17. bře 2012

@javyb takže to chcete vědět?

javyb
19. bře 2012

@alemari jasně🙂 Já bych jsem netrpělivá jako hrom🙂))) Ale asi si to s manželem necháme pro sebe🙂

merja
19. bře 2012

Koženka vypatá luxusně, ale je to koženka, není to kůže, .. a bílá . Vem si, jestli se to může odřít, .... Ale záleží na použití jak se stará člověk. To já budu v horším terénu takže by to moc dlouho nevydrželo

alemari
19. bře 2012

@mochenkaa mě se ta bílá taky líbila, jen ty švy-ty budou vidět špinavé. A taky pravda že se to asi odře, oni píšou ekokůže, ale to jen koženka. I když na to by se nejspíš vztahovala reklamace kdyby něco....

andyznr
19. bře 2012

@mochenkaa ja ho mam a som velmi spokojna je uzasny !!!!! Velmi som spokojna! Odporucam

alemari
19. bře 2012

@andyznr Jestli se můžu zeptat, co to dělá v těch švech? To prošívání přece nejde utřít jako ta koženka? Tam ta špína musí být viďet, ne?

andyznr
19. bře 2012

@alemari ja tam nemam ziadnu spinu ten kocik svieti! Pozri to mas jak ludske telo musis stale cistit! Ja kocik cistim denno denne! A tam nejde o farbu je jedno ci je biely ci je cierny alebo zeleny alebo hoc jaky jednoducho musis ocist enno denne!!!!! Teda podla mna! Mam ten racer gt biely a je super😉)

xlucia
19. bře 2012

@andyznr prosim ta a ako cistis ten kocik denne? tepujes ci ako?

alemari
19. bře 2012

@andyznr jasně, to chápu, jen ty nitě kterými je to šité jestli nejdou vidět tmavějši. Moje sestra ma koženkovou sesačku, je nádherná, čisťounká, dobře se udržuje, jen ty švy kde jsou vidět stehy tak nejdou vyčistit. Ale ony na tom kočárku možná ani nebudou. Třeba je to šité vnitřně. 🙂

andyznr
19. bře 2012

@xlucia nie s prontom ! A musis ho istit lebo este aj kolesa mam biele😉)

alemari
19. bře 2012

@andyznr jo, a to máš ten z 2011? 😉 Nemáš fotečku?

andyznr
19. bře 2012

@alemari maaam pridam ale uz nie dnes☹ ebo sm a ipaďe a tu s to neda:(

mochenkaa
19. bře 2012

@andyznr kukla jsem k tobě do alba a to je loňská kolekce, ne? Podle těch křídel či co to je 🙂 Jak to že máš bílé kolečka??
Já se přiznám, čistit kočárek každý den by mě asi hráblo 😀

alemari
19. bře 2012

@andyznr Já ho viděla naživo, ale jen ten černý, ten byl hrozný!!!! Teda omlouvám se maminkám co ho mají 😔

mochenkaa
19. bře 2012

@alemari nám se ten černý koženkový líbil, ale byl hrozně smutný 😒

alemari
19. bře 2012

@mochenkaa miminko do černého....já vím že je to moderní, ale mimi by si ho samo určitě nevybralo 😒 Smutný, máš pravdu. Viděla jsi ho taky ve Valmezu?

mochenkaa
19. bře 2012

@alemari ne, ve Zlíně. Teď v týdnu tam měli Topline S v barvě 619 (kombinace bílé koženky a černé látky). Upřímně, lepší než ta 647 (černá koženka) ale furt dost tmavá. Taky nejsme fandové černého kočárku. Kdyby dělali Hartan v šedé kožence tak ho berem bez přemýšlení, ale takto je to těžké. Černý nechceme, bílý mi přijde nepraktický (kor když andyznr říkala že ho umývá každý den) a z látky mám nervy, protože kočárek bude muset parkovat v bytě a máme 3 kočky z toho 2 dlouhosrsté. Takže by se musel furt odchlupovat, což koženka nemusí. Vůbec nevím co by bylo lepší

alemari
19. bře 2012

@mochenkaa ten mají ve Valmezu taky, není spatny, ale mě ta černá zkrátka neláká. Ta sedá, ta by byla krásná. My máme taky kočku, sice venku u domu, ale taky mi občas do kočárku skočila. Pes by si to nedovolil, asi by ho svou váhou zlomil! 😀 Kdyz vezmeš nějakou hnědou, šedou nebo kavovou tak to neni takovy problém. Já jsem taky tak vybírala. 😎 hlavne neber ty kocarky co maji vevnitr ten semiš, nebo co to je, tam se chytají chlupy ze vseho 😠

mochenkaa
19. bře 2012

@alemari já uvažuju nad 613 (světle šedá) nebo nad 628 (tmavě fialová) a nebo furt nad tou bílou koženkou 😀 . My máme vyloženě byťáky, takže s tím musíme tak nějak počítat. A všude děláme halo protože se ptáme na nosnost košíku, ale ne kvůli nákupu, ale jestli nám to unese kocoura (má 9kg - takové plemeno) 😀 no a neunese nám ho žádný košík 😀