Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elana
29. lis 2012

@jika10 jojo, vím o čem mluvíš a naprosto rozumím. Dodnes když koukám na malýho jak spí, tak nemůžu nějak pobrat rozumem, že se i nám to fakt povedlo 😵 , tolik roků, nezdarů, zdánlivých zdarů...a tak.
@alemari no právě, zelený, oranžový, haha. Ale ta čokoláda je náhodou krásná a meďoch se rozšoup za mě-má totiž tyrkysovej NOS 😎 😀

alemari
29. lis 2012

@elana no ty jsi se teda ale rozšoupla!! 😀 Už jsi použila nánožník? 😀 Já už mám taky konečně rukávník 😀 😀 😀

elana
29. lis 2012

@alemari nánožník jsem už použila náhodou 😅 , dokonce tam jde i na Muckiho (i když teda jen na jeden patentek, ale účel splní). No vidíš, to je teploučko v rukávníku, co? 😉 Jinak jo, ta starší kolekce nemá odepínací spodek (nebo jsem to nějak nezjistila, což je mi podobný 😀 , ale ne, fakt ho asi nemá), ale i tak mi to nevadí, ten fusak má tolik předností, že tohle oželím.

alemari
29. lis 2012

@elana a malý už sedí na sportáku?

elana
29. lis 2012

@alemari jojo, sedí a právě to je super, že neklouže s tím fusakem dolů. To vlastně rozhodlo pro Muckiho-že má tu zadní stranu pogumovanou, což majitelé Hartanů extra ocení (protože asi většina jich má polstr sedačky z toho kluzkýho šusťáku).

jika10
29. lis 2012

@elana Mam uplne stejne pocity 😉 Nedavno jsem v supliku koukala na dve carecky na testu a ted maj ty carecky ze me kopaci mic 😀 Ach jo, jeste musim vydrzet 2 mesice nez si pojedu vyzvednout hartanka 😝 Jesteze mam doma alespon nanoznik a o vanocich budu mit tu origos tasku na kocarek, tak se budeme mazlinkovat 😀

alemari
29. lis 2012

@elana no právě, my to teda máme z toho pruhovaného, a ten náš je pěkný látkový, příjemný, myslím že by to neklouzalo 😉 . Máš to i protáhlé těma pásama? Jak dlouhý ten tvulj fusak je? Těch 100 cm?

elana
29. lis 2012

aspoň takhle 😉

elana
29. lis 2012

@alemari tak tak, mám tu 100cm (Mucki L), pak mě mrzelo, že jsem nevzala ten XL, ale myslím že bude stačit i tak, ono vsedě tam má ještě plno místa. Mám ho protaženej pásama, udělali jsme to a máme klid, stejně to do jara nesundám.

alemari
29. lis 2012

@elana no krásný chlapeček, jak si to šmáruje😀
To más ten L? Mně to příjde jako ten MUCKI!? 😲. Vypadá to pěkně v té modré, takže máš i madlo, a nánožník dáváš už prodkloužený, rozepnutý zip?

elana
29. lis 2012

@alemari no, hlavně vypadá jak když má nohy do O a ještě křivý, ale to si jen tak blbě stoupnul, ono mu to ujíždělo 😀 Ale děkuju za pochvalu, je to miláček 😵 No je to Mucki L (Odenwälder Mucki L, takhle jsem to zadala tehdy do vyhledávače), ale kolekce asi 2010. Měří 100cm. Pak je ještě XL, a ten má asi 110cm. Nánožník dávám jedině prodloužený, to i bez fusaku jinak nejde, teda aspoň mě se to nepodařilo v úplným sedu nedat prodloužený.

alemari
29. lis 2012

@elana já jsem ten nánožník zkoušela a šlo mi to, pohla jsem tím madlem, prostě jsem ho napolohovala a dala nánožník v pohodě 😉 .
Já tam žádný XL nevidím, je tam jen Mucki nebo Mucki L , ne? 😲 😀

elana
29. lis 2012

@alemari jo, máš pravdu...ten XL je typ Billy, ne Mucki. A taky je koukám jen o 3cm delší, tak to mě už fakt netrápí vůbec. A nemá medvěda, HA 😠 😅

alemari
29. lis 2012

@elana No dyť joo, ti to furt píšu 😀 😀 😀 Me se líbil ten Smarty stříbrný, co jsem tu dávala fotku, taky neměl medvěda ale barva byla dobrá 😉

zizinkafekete
29. lis 2012

Baby hartanacky, nemate niektora zaujem o kupu sportaciku v super stave???? Krasna biela konstrukcia, top stav. Kuk moj bazarik 😀

elana
29. lis 2012

@alemari nojo, ale medvěd muší bejt 😀 Akorát škoda, že ho vlastně nikdo nevidí 😎

alemari
29. lis 2012

@elana naše když tam leží tak vyladá že má uši 😀 😀 😀

alemari
29. lis 2012

@alex2201 Myslíš, že ten Hartan je moc velký na skládání? Mě se nezdá😉.

alex2201
30. lis 2012

@alemari ja mám toplineS, čiže pre nás 4 člennú rodinu s autom kombi, a naňho nič neukladám, tak sa nevieme nejak zbaliť aj sním :(, ale vojde mi napríklad tak že hartan a vedľa NUNA krásne vedľa seba 🙂

elana
30. lis 2012

@alemari taky mi přijde skladný v pohodě (i ten náš Topline S), do některých kombíků (C5, nová Octavia,určitě i další) se ani nemusí sundavat sedačka a to je co říct. Tak samozřejmě je to kovová záležitost, co něco váží, ale to tak prostě je, je to kočár no, ne kabelka 😅 A já navrch normálně něco dávám, sedačka je zvyklá unést dítě, tak proč bych na to nemohla položit ještě třeba tašku, když se někam jede.

xovicka
30. lis 2012

Ke skladnosti topline s... Složili jsme ho do seatu cordoba, ale sporťákovou sedačku jsme odepínali a pásali ji na sedadlo spolujezdce. Jako tříčlenná rodina jsme se vlezli i včetně vaničky pro mimino a spousty dalších nezbytností, ale samozřejmě auto narvané až po střechu. Nouzově jsme kratší vzdálenost překonali i v obyčejné felicii, ale bylo to těsné. Teď jezdíme vozem espace a krom kočáru máme v autě běžně i hvězdářský dalekohled. Jenom teda do sklepa se s kočárem nevlezu, jsou tam užší futra.

alemari
30. lis 2012

@alex2201 ty vozíš ještě 2 kočárky? 😕 😀 Ahá, tak to je jasné😉. Já kočárek do auta neskládám, mám Transportéra VW, ale do té Prahy jsme jeli Roumsterem, (parkovat dodávkou v centru je zábavné-pro kolemjdoucí😀)kočár(mám GT), 3 děti, dva dospělí, věci na víkend pro všechny, brusle pro kluky a vlezlo vše. 😀.
Teď koukám že 2 stránky zpět jsem o té impregnaci psala a ty jsi to nejspíš ještě nepotřebovala nfbo si nevšimla, byl tam dotaz na mazání a údržbu😉, stříkáš tu konstrukci VD40? Je to super, poradili mi to přímo distributoři Hartanu😉.

alemari
30. lis 2012

@elana já do té korby taky při složení strčím nákup😉. Ale jsk jsem psala, najedu s kočárkem do auta bez složení😉, to S je trošku větší😉.
Z jedním děckem, to se to jezdí, co? 😀 . My jsme jak v té reklamě jak zatlačí do obou dveří a střechou vykoukne hlava😀 😅

mochenkaa
1. pro 2012

Já svůj GT nacpala do Renault Clio 😀 Sice vanička byla na zadním sedáku, ale s autosedačkou a 2 dospělí jsme se vlezli

jika10
2. pro 2012

Holky, jeste dalsi hloupa otazka matky zacatecnice. V hluboke vanicce na matraci je nejaky povlak, nebo tam musim koupit nejake prosteradlo 😅 Ja snad pro ten kocar dojedu uz ted, abych nemela hloupe otazky 😅

alemari
2. pro 2012

@jika10 je tam látka, ktetá je přehlá až přes lem kočárku, budeš dávat fusak, nepotřebuješ podle mého nic😉.

jika10
2. pro 2012

@alemari Juuu diky za info. Jo jo bude fusacek, tak jsem rada, ze niceho nepotrebujeme .... A ted mi doslo, ze jsem se mohla podivat u kamosky, ktera ma topline x s korbickou a taky zatim ceka na pasazera 😝 Ach ta tehu demece, asi mi tlaci zaludek na mozek 😀

alemari
2. pro 2012

@jika10 😀

alex2201
3. pro 2012

dnes k topline S pribudlo v.i.p 🙂

alemari
3. pro 2012

@alex2201 Uou!!! 😲 Super! A jaké jsou první dojmy? 😉