Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

m_d
9. srp 2013

@mum111 ahoj jojo normalne jsem vzala strisku, dala do vany 😉 a drhla a drhla 😉 pak vymackala co se dalo a polozila na susak aby to uschlo 😉

alemari
9. srp 2013

@mum111 nevím jakou barvu máš a co jsi s ním jako novým udělala😉, máš ho naimpregnovaný? Když čistím sportovní boudu já, tak to jen setřu vlhkým hadříkem, špína je pryč, ale oprat, jako sundat to nejde a je to asi i zbytečné🙂. Nebo máš nějaký flek co nejde dolů?

mum111
9. srp 2013

@alemari neimpregnovala som sportak. Ten flak myslim potrebuje nejaky saponat al mydlo. Skusim este raz cistu vodu 😉

alemari
9. srp 2013

@mum111 hmmm. Škoda☹, tak jestli ti to pul jde určitě kup impregnaci proti slunci a vodě, kočárek ti vydrží jako nový i 10let, opravdu.😉 Jaký flek to je?

m_d
9. srp 2013

@mum111 ja pouzila klasika lovelu 😉 a jeste jsem neimpregnivala, ake urcite naimpregnuji 😉

mum111
9. srp 2013

@alemari skusim ten spray. Ten flak nie je velky ale vidno ho, nieco z kufra sa tam otrelo. Tasku som uz cistila celu, vylial sa mi tam caj a ostali mapy

alemari
9. srp 2013

@mum111 já to čistím obyč mýdlem-tuhým, na myslím a je to pryč, mastný flek jsem měla jeden a to šlo dolů jarem😉. Jakou máš barvu?

mum111
9. srp 2013

@alemari bohuzial svetlu, nepocuvala som rady 🙄
dik za rady

alex2201
9. srp 2013

@mum111 mne išlo s ariel profesionálom dať dole špinu, ale inpragrácia je preventívna bomba 🙂

alex2201
9. srp 2013

Kočky, potrebujem vaničku na Hartaníka ak by niekto predával beriem, mám Topline S a skladaciu vaňu 2011

poppy1
9. srp 2013

ahojte hartanacky 🙂 kupujete do kocikov aj podlozky alebo nie? ak ano,ktore pasuju? alebo si niekde davate usit? dakujem!

elana
9. srp 2013

@mum111 já ještě neprala 😕 , když je to zaprášené, otírám hadrem akorát, tak bohužel neporadím.

@poppy1 koupila jsem pak do sporťáku od Emitexu (z jedné strany flís, z druhé bavlna). Není to žádná extra paráda (je trošku širší než sedačka, takže je lepší ji dát na ležící sedačku a až pak ji posadit, ty převisy tak zůstanou zasunuty mezi sedačku a boudu a netrčí do prostoru), ale svou funkci to splnilo. Má to omyvatelné místo na botičky, takže jo, dobrý, i když určitě jsou lepší.

poppy1
9. srp 2013

@elana ved to, emitex sa mi zda na hartan siroka a kratka. viac sa mi pozdava kupit od maclarenu. toe su take uzsie a dlhe. nemate niekto skusenosti? 🙂

elana
9. srp 2013

@poppy1 krátká není, ale široká fakt jo. Od McLarenu neznám, tak neporadím.

xovicka
9. srp 2013

@mum111 Prala jsem a skutečně ten kousek boudy se nijak sundat nedá. Většinu jsem hodila normálně do pračky a ten kousek co nešel, jsem odepnula z kočáru a vzala to ve vaně mýdlem s jelenem. Je dobré to prát, když jsou horka, aby to uschlo co nejrychleji. Ono jak to nejde nijak vyždímat, tak je to náchylnější k tomu, aby se tam tvořily mapy od vody, jak to schne. Jednou se mi to stalo. Důležité je, na závěr, po uschnutí, před tím, než se to začne používat, nastříkat to impregnačním sprejem.

alemari
9. srp 2013

@mum111 já mám světlý ale čistí se dobře, tak to je škoda... Ty máš ten šedý?

mum111
10. srp 2013

ahojte, tak hlásim výsledky prania 😝
striešku som oprala vo vani, škrvrnky som zaprala jadrovým mydlom. Ostatné časti som oprala v práčke na programe jemné pranie, na 30 st, hodinový program a 400 otáčok. Použila som tekutý prášok woolite color. Sušila som v tieni. Veľmi rýchlo to vyschlo. Výsledok je perfektný, tak sa teším 🙂 🙂 🙂 Nemusíte sa bát do toho ísť

@alemari , @xovicka, @elana, @m_d dakujem 😉

m_d
10. srp 2013

@mum111 neni zac, ja to prala v zime, tak to bylo horsi ☹ ale taky sem to zvladla a uz 6 tydnu jezdime jak draci 🙂)

saurian
10. srp 2013

ahojte baby, aj my sme mali hartan - trojkolku. teda bola svagrinej,po malej, my sme v nej odvozili nasich dvoch a ona potom este drobca. takze dokopy 4 deti, stale je o.k. ako poznat ze je opotrebovany ale inak je o.k. takze my sme boli spokojni nadmieru. aj s cistenim - som to davala ako vy pisete do pracky len striesku som vo vani cistila. prali sme niekolkokrat, akurat teraz uz je poznat trocha na farbe (najma na oranzovych kuskoch) ze je vytahany od slnka a od prania. ale inak uplne v pohode kocik. 🙂

alex2201
13. srp 2013

Kočky čaute, idem si objednávať kolesá na kočík sú teraz vo fakt dobrej cene, dajte vedieť ak niečo potrebujete, je aj pláštenka v akcii kuknite do zajtra, ušetríme na pošte http://www.babyonlineshop.de/frame.php?lay1=0&l...

alex2201
16. srp 2013

kočky čo je to za romerka prosím, mám adapter na VIP pasuje na aké druhy vajíčka? ďakujem

m_d
16. srp 2013

@alex2201 no pokud mas romer tak sedi jen na romer, pokud na maxi cosi, tak jen na maxi cosi. A pozir adaptery na VIP-ky sedi jen na VIP-ky 😉

alex2201
17. srp 2013

@m_d už som to našla na účte volo číslo adaptére 9907 a sedí naň síce romer, aaaale sú dva druhy romeriek, naklikávacia to je tá čo je na obrázku a bez adaptéera na autosedačke 🙂

teegreen
17. srp 2013

@alex2201
Práveže na obrázku nemáš SHR, to je tá či sa dá z vrchnej rúčky vykliknúť, ale obyčajnú, kde sa dokúpia adaptéry a vykliknú sa cez tieto adaptéry, mali sme ju a tuším ten adaptér bol tam nejakých 8 Eur, vyšlo to lacnejšie a funkčnosť rovnaká.

alex2201
17. srp 2013

@teegreen ka mám adaptér na kočíku 9907 včera manžel kupil autosedačku romer -tu čo je na prvom obrázku, ale nedala sa nakliknúť na adapter. po mojom hľadaní som našla http://www.mall.sk/autosedacky-0-13kg/romer-bab... túto a pozri tam ten adapter na ňu je, ale nechám si poradiť adapter je tetnto http://www.babyonlineshop.de/shopart/1006020131...

alex2201
17. srp 2013

jedná sa o tento typ adaptéra

bamak
17. srp 2013

Ahoj mám Hartan a jsem moc spokojená. Jezdím 6 měsíců a zatím zcela bez problémů. Jenom se nedá sundat ( a tím pádem ani vyprat) boudička z korby. Jo a je trochu těžší, ale perfektně se ovládá, určitě bych do něj šla znovu.

teegreen
17. srp 2013

@alex2201
Za tú cenu máš už verziu s adaptérom SHR, na tej foto nie je ten protikus do adaptéru.

alex2201
17. srp 2013

@teegreen neviem co znamena Shr. Skus mi to vysvetit prosim