Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

monihart
29. čer 2014

Ahoj, tak už jezdíme se sporťákem a musím říct, že jsem úplně změnila názor na kočárek Hartan. Bohužel. Začalo to malinkou hlubokou korbičkou, jak prcek rostl, byla jsem čím dál nervóznější, jestli se tam vleze. "Naštěstí" odmítl v kočárku ležet, takže jsem období, než si sedl vyřešila manducou. Kdyby měl být pořád v hluboké korbě, nevlezl by se. Obzvlášť ne v zimě. Ale z čeho jsem úplně rozčarovaná je sporťák. Sezení je tak pitomě udělané, že z něj pořád sjíždí a sedí celý pokřivený. To se mi fakt nelíbí a uvažuju o prodeji kočárku. Taky to tak máte? Jste spokojené se sporťákem?

maximka33
30. čer 2014

@monihart jj u nás taky sjíždí!! pprý je teen povrch klouzavý, pořídila jsem si teda podložku,je to lepší, ale ne ideál. já se ještě bojím jedné věci, a to je délka sporťáku, přijde mi, že už tam není moc místa. známá sporťák vyřazovala v roce a půl dítěte!!!!!

elana
2. črc 2014

@monihart mě když už se nevešel do korbičky (byla zima, takže v té kombinéze prostě tam byl příšerně napraný už, ale i tak mu bylo 7 měsíců), tak jsem prostě dala sporťák do lehu a bylo. Neposazuju děti, dokud nesedí, tak "nemají nárok vidět" 🙂 , takže jsem využila toho, že sporťák jde do úplnýho lehu a že si ho užil-opičák si sám sedl až v roce. Pak když už teda seděl, tak opravdu mu to klouzalo, ta podložka to řekla bych dost vyřešila. S délkou problém tak nějak taky nebyl (i když je syn nadprůměrně velký, ve 3l má 106cm a nadměrečný co do délky byl vždycky), když se mi zdálo, že mu to už fakt vadí, tak jsem mu ten podnožník jakoby sklápěla. Nevím...já spokojená jsem, musím říct. Ale samozřejmě každá můžeme mít jiné nároky, hlavně představy...a když to někomu nevyhovuje, tak prodej je nejsnazší, tuto značku prodáš vždycky.

monihart
2. črc 2014

@elana Já jsem taky neposazovala, ale naštěstí už sedí. Do té doby sporťák odmítal, taky jsem to zkoušela. Vyzkouším tu podložku, je to fakt blbý s tím sjížděním. Na to, že by to měl být vychytaný kočár, tohle nedomysleli. Měli to sezení udělat jako má Easywalker. @maximka33 Snad nebudu řešit ještě velikost. Jsi mě docela vyděsila.

maximka33
8. črc 2014

prodávám Hartan Topline S, asi z roku 2009, po dvou dětech. je to sporťák s vložnou taškou a univerzálním adaptérem na každou sedačku. Stav kočárku dobrý, jen košík byl spravovaný a je odřený, taky kousek boudičky se páře.taška se dá použít i jako postýlka či na přenášení dítěte, kde jsou schody a nechcete kočár tahat nahoru. můžu dovézt do Prahy. Cena 3500 Kč.

andinkaaa
9. črc 2014

Dobrý den,

neprodáváte některá kočárek Hartan Racer GT?

děkuji

kekelka
24. črc 2014

Ahoj holky, nemáte prosím některá zkušenost s tou matrací od Hartanu do Softašky? Pořád řeším co tam dávat malé, když teď už nejezdí v zavinovačce, moc díky za názory nebo doporučení, Ester

agne
5. srp 2014

Ahoj maminky, které jste se rozhodly pro kočárek Hartan - budu ráda za reakci na téma - na kočárkování - Jaký golfový kočárek jste zvolili a proč? Uvažuji, zda jít taky do golfek od Hartanu, ale sporťák je super i do terénu a vzhledem k vyšší pořizovací ceně golfáče přemýšlím o levnější variantě... Díky za příspěvek k otázce 😉 .

jika10
7. srp 2014

@agne Mám hartánek racer GT a je to moje srdcovka. Doufám, že bude druhé mimčo a ještě si ježdění s hartánkem užiju. Pro malou jsme si koupila baby jogger city mini a zatím jsme moc spokojený. Ten baby jogger jsme kupovali hlavně kvůli váze, protože malá když ještě nechodila, tak tahání sporťáku s 10 kg dítětem do 17 schodů byla docela fuška

elana
7. srp 2014

@agne golfky od Hartanu jsem nepořizovala a kamarádka se jich přímo zbavila-zdají se jí těžké a neskladné a prostě v poměru kvalita:cena nic moc. Mám Inglesina Trip, odvozila jsem v nich syna a schovala jsem je pro dceru, uvažovala jsem podobně jak Ty-kočár do terénu, nikterak levný, mám, tak chci něco hodně lehkého, skladného a nevrazit do toho osm tisíc. Zároveň, Hartanem zmlsaná, jsem měla taky pár požadavků, přes něž nejel vlak (dítě se v tom musí pohodlně vyspat, velká, stínící bouda, okénko v boudě) a tenhle mi vše splnil.

agne
7. srp 2014

@jika10 dívám se, že to má tři kolečka, dala bych přednost čtyřem (osmi), ale moc dík za tip 🙂

jika10
8. srp 2014

@agne Nene já mám 4 kolový jogger

jika10
8. srp 2014

@agne tenhle

1kacaba1
8. srp 2014

@kekelka Já myslím, že do softtašky se ta matrace nedává. Naše malá v ní jezdí jen tak a měkoučké se mi to zdá dost.

1kacaba1
8. srp 2014

Ahoj všem, kdo hledají zkušenosti s kočárkem Hartan. Pořídili jsme si sporťák s vložnou taškou, vzor 412 - bílá koženka. Musím říct, že jsem měla obavy, jak to bude s údržbou, ale naše malá ho používá už 5 týdnů a zatím je stále čistý, jako nový.

Co se jízdy přes terén týče, za mě super. Jela jsem s kočárkem 4 km lesem přes kameny, kořeny, bahno a kočárek to všechno zvládl, jelikož krásně pruží. V nákupních centrech si ho nemůžu taky vynachválit, dá se s ním vytočit úplně všude a je lehce ovladatelný.

agne
8. srp 2014

@jika10 jo, tak tenhle vypadá fakt dobře 😎 , na ten jsem původně vůbec nenarazila... Bytelný kola a velká nosnost.

jika10
8. srp 2014

@agne JJ jsem s ním spokojená a zvládá i menší terén, což je pohoda a za týden si ho bereme na dovolenou. Pořizovací cena je sice vyšší, ale jsem spokojená a malá taky, což je pro mě nejdůležitější

xovicka
12. srp 2014

@agne Pořídila jsem maclaren techno xt. V užším výběru byly i valco baby snap 4. Dívala jsem se i na ten baby jogger, ale už se mi zdál těžký. Za zajímavou považuju i inglesinu trip, má ji kamarádka a je levnější a při tom v podstatě stejná jako můj maclaren. Pravda je taková, že já první týden na své golfky trochu nadávala, řídí se to trochu jinak (klasické hole s rozpojenou rukojetí), takže to zpočátku působí těžkopádně než si člověk zvykne.

vondry24
13. srp 2014

HOlky a co ty kolečka? Nelíbí se mi, že nejsou nafukovací.. Do terénu asi nic moc, že? 😕

kapka
13. srp 2014

@vondry24 kolečka jsou na výběr buď nafukovací, nebo pěnová ale jen u topline x. Měla jsem ho s nafukovacími koly a byl super. 🙂

spiritty
17. srp 2014

Dobrý den, Neuvažujete o prodeji jednoho z těchhle kočárků? V super stavu. Měla bych zájem jen prosím ne květovaný vzor a bílá barva- sháním pro kluka.

piskotatko
22. srp 2014

Ahoj ženy, 🙂 scháním pěkný starší kočárek Hartan v nějaké univerzální barevné kombinaci (nejlépe s bílou konstrukcí). Nevíte náhodou o nějakém? Zatím se mi nedaří žádný vhodný najít. Děkuji 🙂

aluskaasimon
22. srp 2014

@vondry24 máme do terénu a je naprosto super. 😉

z_kopretinka
23. srp 2014

Pořídila jsem si Racer GT s klasickou korbou - jen nevím jestli není příliš tvrdá, dávali jste pod miminko ještě nějakou podložku? Když bude v zavinovačce nebo fusaku tak to asi tvrdé nebude ne?

piskotatko
23. srp 2014

Ten Racer GT nemá přehazovací rukojeť, jako například Topline S?

z_kopretinka
23. srp 2014

@piskotatko GT nemá přehazovací rukojeť, ale sporťák jde posadit na podvozek na oba směry.

jika10
23. srp 2014

@z_kopretinka Nene, nedávala jsem žádnou jinou podložku. Korbička tvrdá není a hartánek jezdí fakt krásně. Malá nebyla z kočárku nijak naklepaná a to jezdíme v praze po kostkových chodnících i jsem s ní skákala přes 17 schodů dolu a nahoru při každé procházce

jika10
23. srp 2014

@vondry24 Pěnová kolečka jsou dobrá. My v terénu jezdili hodně a super

aneriska
24. srp 2014

@agne nevím zda je ještě aktuální, prodávám golfky hartan buggy iX1. Koupili jsme je jako nové (jediný kočárek co jsem měla nový 🙂). Hlavně kvůli velikosti a tomu, že se dá dát do lehu, aby se v něm dítě pohodlně vyspinkalo. Využili jsme na dovolenou a pak už na střídačku. No, malá není kočárkovací typ, takže je v opravdu vynikajícím stavu. Jukněte do mého bazaru. Ať se vozí kočárek 😉

spiritty
26. srp 2014

Prosím nechystáte se někdo prodávat tak v listopadu hlubokou korbu na kočárek hartan z kolekce 2012,2013 v super stavu?? Na barvě moc nezáleží akorát teda né bílou, barvy pro chlapečka Díky za nabídky