Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
9. črc 2012

@martinan4 a který jsi si vybrala?Některé mají ty přední kola velké.. 😉 to odpružení jde nastavit, bud pruží nabo otočíš čudlem.....a nepruží 😀

martinan4
9. črc 2012

@elana @alemari
Díky moc 🙂 Rozhoduji se mezi Racerem a Topline S. Mě se práve líbí ta možnost výměny těch kol. K nám na vesnici bych jezdila s velkýma a kdybych vyrazila do města nebo třeba do obchodu, tak bych si vzala ta otočná kolečka, přece jen se s tím o poznání líp manipuluje 🙂

alemari
9. črc 2012

@martinan4 já to taky tak mám, ale ještě stáááále nejezdím 😀 😀 😀 vypadá to super i s malýma i velkýma, a barvičku jako ,klučíčí? Nebo neutrál, do příhody😀

martinan4
9. črc 2012

@alemari Já zatím jezdím jenom u nás po vesnici, a to jenom v případě, že malej usne v příhodný čas 🙂 V kočárku se totiž udrncat moc nedá a představa, že tu kroužím se řvoucím dítětem, mi moc jako idylická procházka nepřipadá. Navíc v tomhle horku se ani mě nikam nechce 🙂 Takže ho vždycky strčím spát na terasu a je to 🙂

Jinak co se barvy týče, tak bych chtěla nějakou kombinaci šedo-zelenou, ideálně ještě s kostkama 🙂 Přijde mi, že to může mít jak kluk, tak holka (ono konec konců aktuální kočárek je červený), navíc na té šedivé by nemuselo být vidět tolik špíny 🙂 Mám trošku strach z tmavých barev, aby se to moc nerozpalovalo...

alemari
9. črc 2012

@martinan4 mě se taky líbily různé barvičky, a nakonec to vyhrála hnědá, univerzálka 😀 😀 i ta šedozelená se mi líbila, ale na prodejně jsem viděla hotový kočárek a bylo to takové nějaké temné....ta 613 je šedá...je tu i vyfocená s těmi předními koly, nějak str.15?+-

martinan4
9. črc 2012

@alemari Děkuji za tip, našla jsem to 🙂 Mě se ten kočárek fakt moc líbí 🙂 Přijde mi takovej bytelnej, že něco vydrží... mě se líbí ta 617, uvidíme, jak to nakonec dopadne 🙂 Kamarádka má Teutonii a má jí celou tyrkysovou, to taky vypadá suprově... Budu muset taky vyrazit někam do krámu, podívat se na něj, jak vypadá ve skutečnosti 🙂 a hnědá je taky pěkná 🙂 😉

alemari
9. črc 2012

@martinan4 moje kamarádka má taky Teutonia, spirit černý, ale sama koukala kolik vychytávek je na Hartanu, a to zaplatila podstatně víc než já 😝 Asi to stejně bez vzorníku nevybereš, 617 jsem viděla při vyzvedávání mého kočíku na prodejně v Olmíku, v Topline S. V katalogu vypadá trošku zajimavěji, mě přišel dost temný, ale třeba to ty právě hledáš 😉
Mě se prostě líbí ta bílá konstrukce, měla jsem v hledáčku i 610, modrý s bílou, ten jsem taky viděla na prodejně, dokonce byl i na prodej, nemusela bych objednávat, ale doma mi ta tmavá modrá neprošla 😅

alemari
9. črc 2012

@elana já se na to musím podívat na kočárku jak to mají přichycené, ty co jsem před lety používlala já, tak byly na navlečení a ze zadu měly ještě gumu, prostě nebylo poznat že je to nějaký potah, byla to jakoby součást kočárku... Holky psaly že je ještě i nějaká paní, tady na MK, co to šije, přesně na kočárek jaký máš...i látku si vybereš 😵

lily5
9. črc 2012

My máme Hartan Racer a už mesiac s ním brázdime okolie, som nadšená 😉 Máme dokúpené predné veľkè kolesá a po nerovnostiach ide parádne, dobré odpruženie, dostatočne velká vanička...nenašla som jednu chybu, naozaj môžem doporučit 😉 a s bielou konštrukciou je nádherný 😎

alemari
9. črc 2012

@lily5 ty máš ten co je na fotkách 16 str? Taky bílá konstrukce, to se lidičky otáčejí, co? 😀

lily5
10. črc 2012

@alemari áno to je náš, biela konštrukcia a šedo-biely kočík s puntíkmi 😀 . Ani neviem či sa otáčajú tu ešte stále fičí Stokke 😀 ale ja by som nemenila 😉 Tak ako som dlho zvažovala a čítala všetky možné recenzie plus 4hodiny výber v obchode tak to stálo za to 😉. A zatiaľ ani špinenie vnútornej bielej časti nie je, vždy dávam malej pod hlavu plienočku už len z hygienického dôvodu a farebné deky a hračky v tej jemnej šedej vyzeraju naozaj pekne 😉 ...estetický a funkčný čo viac si želať 😎

alemari
10. črc 2012

@lily5 je to krásný kočárek 😉 taky se mi ty světlé líbí, nebo když už tak aspon na té bílé konstrukci..taky budu dávat do korbičky plenku nebo spíš tu vložku co jsem fotila, ta je krásná, měkoučká, a hlavně v barvě kočárku, ale mám i ty klasické plimo doplnky do korby, taky je použiju... 😵 Budeš do sportáku používat nějaké chrániče aby jsi si nezašpinila tu bílou lemovku co má děťátko pod ručičkama? Jak jsem to sledovala v obchodě, tak to bude asi oříšek udržet čisté.. 😉 Měla jsem to štěstí vidět spoustu Hartanů!!!!!!! Zrovna dovezli zboží, když jsem si ten svůj vyzvedávala, některé barvičky mě moc zklamaly.... 😒

To jsi vybírala ještě krátko!!! Já jsem to řešila snad měsíc!!! Barva byla nejhorší vyběr 😀 😀 😀

alemari
10. črc 2012

@lily5 Stokke? Tu jsem asi neviděla ani jeden...

elana
10. črc 2012

@alemari aha díky, koukám že to bude ještě oříšek 😅 Já včera koukala i na podložku od Emitexu, nevypadala špatně, ale měla dvě strany, flísovou a hladkou...po hladký by asi klouzal stejně tak, ve flísový by mu bylo zas horko 😖

lily5
10. črc 2012

@alemari neviem či chrániče skôr to asi budem v prípade potreby prať 😉 No s našim kočíkom prišlo asi 5Hartanov a predavačka povedala, že tak pekný ako sme vybrali ešte nevidela, niektoré ma tiež sklamali čo som videla. Mne tie svetlé farby evokujú čistotu a jemnosť miminka 😀 a lepšie sa farebne kombinujú. Ináč ten material je taký, že ja ho naozaj nešetrím a vyzerà stále ako nový 😉 A ty máš ktorý typ vybratý?

alemari
10. črc 2012

@lily5 Mám ho tu taky vyfocený,str.33,34 😉

elana
15. črc 2012

@alemari tak nakonec jsem pořídila fusak Muckiho-čokoládovou. Rozhodla cena, našla jsem, že na kidscompany (nebo kompany, teď nevím).cz ho měli za 1980kč (ještě tmavomodrý, asi o 200kč dražší), tož jsem vzala hnědku a už ji mám doma 🙂 a těšíme se na zimu, je fakt parádní, tak ještě jednou díky za tip. Hodně moc oceňuju že je vzadu pokrytý takovou nějakou gumovou síťkou, která funguje jako protiskluz, víceméně to byla druhá rozhodující věc (možná to mají jiný fusaky taky, ale mají smůlu, že to tam nenapsali 😅 ). Jo a včera jsem seděla na náměstí s kamarádkou a kolem projely 2! Hartany, tak třeba už se i jihočeši probudili 😉

alemari
15. črc 2012

@elana to je ale dobrá cena! Pohledám, třeba seženu taky za ty prachy.. 😉 Taky těch Hartanů jezdí fakt hodně, seznámila jsem se s paní co má právě to malé VIP,bilou koženku, taky je nadšená, objednávala ve Zlíně, cenově stejně jako z Německa. 🙂

zuzka_bluzka
16. črc 2012

Baby, dnes mi prisiel moj hartanik, ja sa z neho tak tesiiiiiim, kuk moj fotoblog ak chcete vidiet ako vyzera 😉

elana
17. črc 2012

@zuzka_bluzka je krásnej! víte co čekáte nebo to je neutrální barvička pro holku i pro kluka? 😉
@alemari a včera další Hartan 😕 , co se to děje? 😅 Ale byl zvláštní, možná nějaký starší (paní vedla za ruku ještě tak 5 letého chlapečka)-podvozek byl Racer, i to tam bylo napsaný, ale přední menší kolečka byly zdvojený (jako má třeba Casualplay S6), to jsem nikdy neviděla.

santron
17. črc 2012

ahoj holky,já mám objednaný Topline S - bíla konstrukce a korbička černo-bílá..nemohla jsem te kmbinaci odolat, je nádherný. Chtěla jsem se zeptat ,jestli je ke kočárku taška na madlo nebo ne?

zuzka_bluzka
17. črc 2012

@elana vybrali sme neutralnu lebo nevieme co sa nam narodi 😀 a je to aj praktickejsie ked ho budem chciet niekomu posunut alebo pripadne nechat pre nase druhe 🙂 tak sa tesim ze sa Ti paci, ja som z neho nadsena, oplatilo sa na nho cakat

elana
17. črc 2012

@santron není 😒

alemari
17. črc 2012

@elana vždyť jo, to je Racer,ale S, já mám GT, to jsou obyč kola 😉 Ten se mi líbil víc, hlavně jdou ty přední střídat, u S ne☹

alemari
17. črc 2012

@zuzka_bluzka krasavec🙂 už aby jsme vyjely, co? Mě se to už krátí!!!

alemari
17. črc 2012

@santron tuším 619? Ten tu jezdí, taky krasavec, paní má ale orygoš tašku na rukojeti, přiobjednanou😉

elana
17. črc 2012

@alemari ahá, tak dík za rozšíření obzorů 😉 Já se zakoukala do Topline S (líbil se mi i Skater S, ale manžel nějak neskousl tříkolku a já jsem dneska taky ráda, nedám dopustit na ten komfort přehazovací rukojeti), tak jsem ty další moc nestudovala. A jak se cítíš? Třeba dneska by to šlo? 😉 😀 My jedem v sobotu na týden pryč, tak to asi vylodění slečny Simonky prošvihnu 😝

alemari
17. črc 2012

@elana 😀 No já se cítím že ještě dočkám na toho lva 😅 aby se náhodou nevylodil Martin!!! 😲

alemari
17. črc 2012

@elana jo a ten Skater S tu jezdí, celý černý, asi loňský a ještě i sOliver modrý, asi ten co máš ty, no ten je nádherný!!! Na bílém podvozku