Kočárek iCandy apple - pro jedno dítě. Máte zkušenost?

tertery
1. dub 2012

Ahoj, všude se toho píše fůra o kočárcích iCandy pro dvojčata, ale má někdo zkušenost s iCandy Apple pro jedno mimčo?

blondilek
14. črc 2012

Já jsem si ho pořídila na první mimi a byla jsem s ním maximálně spokojená. Korbička je krásně prostorná, jestliže čekáte na zimu, bude se hodit, že můžete mimi pořádně zachumlat. I když v tomhle kočárku je korba perfektně izolovaná, takže vůbec neprofoukne ( my měli mimi v prosinci a ani jsme nepotřebovali fusak ). Skvěle se skládá, vejde se snad i do nejmenšího kufru u auta a báječně se ovládá. a navíc je krásnej. Pro mě ten nejlepší kočárek 🙂 Mela jsem možnost porovnat, (pořizovali jsme si ještě druhý kočárek na vesnici, první byl casual play S6 a pak Maxi cosi mura4 ). Kdyby jste měla jakýkoliv dotaz, zeptejte se, kdybych tu měla napsat všechno co se mi na něm líbí, bylo by to na celou stránku 😀

veru215
26. led 2013

@blondilek příspěvek už je starší..ale zkusím se zeptat.. Pořídila jsem si iCandy z druhé ruky, zatím je vše ok, jen bych se chtěla zeptat, jak odmontovat přední kolečka, abych mohla nasadit jedno dvojkolečko doprostřed?Je v tom nějaký fígl? A ještě se zeptám, jste spokojená s odpružením? Mi přijde, že moc nepruží a nevím kde je chyba. Děkuji za odpověď.

blondilek
26. led 2013

Vepředu na konstrukci, jak jsou kolečka přidělaná, jsou tam dva imbusové šroubky (sundá se to celé a zůstane tam jen ten oblouk konstrukce). A na to odpružení, zkuste promazat ty pružiny u zadních koleček, manžel mi je taky promazal i u úplně nového kočárku, když jsem říkala, že mi přijde, že nepéruje a teď je to mnohem lepší 🙂

77merlinka
14. srp 2016

@blondilek jsem ráda, že vidím pozitivní ohlas na tento kočárek. Žiju ve Skotsku a tady je velmi rozšířený, jen jsem zatím neměla možnost vyzkoušet osobně. Čekáme zimní miminko, tak mě potěšilo vaše hodnocení pro zimní miminka 😀
prosím jak je to s kolečkama? Viděla jsem, že je více druhů jablko, hruška, třešně, broskev označení a je tam rozdíl i v kolečkách....

eva_milickova
16. srp 2016

Maminky nevíte jestli na adaptér icandy peach jde nasadit autosedačka cybex? všude píšou jen maxi cosi, díky