Kočárek ICandy nebo Joolz?

smallkate
1. únor 2014

Nemohu se rozhodnout mezi těmito adepty,konkrétně jsem si vybrala tyto barevná provedení viz.fotky ,ale moc s v těchto značkách nevyznám ,u nás v Ostravě jsem občas Joolz potkala a dá se říct,že pohledem nenadchne- neurazí,protože jsem si ho nevšimla na první pohled zato Icandy jsem viděla jen 1x v odstínu modrá-zelená a opravdu přehlédnout nešel,včera jsme jej naživo zkoušeli v prodejně a je opravdu malinký,takže právě pro mě (151cm a 50kg 😀 ) konstrukce je pevnější a narozdil od jiných sportovních sedaček je celkem do hloubky,takže se tam našemu ještě nesedícímu synovi fungovalo velmi dobře a vypadal,že je tam opravdu v pohodlí ...nákupní koš mě nadchnul,opravdu veliký než u jiných kočárků... prosím o rady a zkušenosti a rýpalky nepište jak by jste si nekoupily ani jeden 😎

kacenka1979
2. únor 2014

spíš to jsou kočárky na parádu...ve skutečnosti jsou malé...mají blbá kolečka já bych do nich nešla max tak na nákup....nevím ale jsou i lepčí a kvalitnější kočárky já jsem pro trojkolky člověk pak může v létě na brusle zvládnou terén a váhově ten můj má 8,5 kg stál 10 000 skládá se jedním pohybem fakt super a před tím jsme měly tako super kočár rozumná cena velký výběr barev ale nevýhoda je váha kvůli tomu jsme koupily nový

tezeza
2. dub 2014

Mám Joolz a kamarádka iCandy. Oba kočárky jsou objektivně hezký. Osobně jsem pro 7měsíčního syna ještě neprohodila hlubokou korbu za sportovní sedačku, tak nemůžu mluvit z vlastní zkušenosti o samotnym sedáku. Nicméně podvozek je výbornej. Hodně chodím (denně 2-3 h) terénem, po lesních cestách atd. a zvládá to bez problémů. Je znát, že má všechna 4 kola odpružená. Je velmi snadno ovladatelný jednou rukou, což oceňuji, když musím tou druhou krotit dva psy např. při přecházení silnice. Nemluvě o manipulaci na rovině. Přestože jde o robustní podvozek, otočí se doslova na místě a beru si ho bez problémů i do zkoušecí kabinky v obchodech. 😀

Joolz je oproti iCandy o poznání výš posazený, což je velmi praktické nejen při návštěvě restaurace (vidět zde ve videu)

https://www.youtube.com/watch?v=lPDdamFPd6E

Dítě lze nakrmit u stolu a není potřeba se k němu ohýbat. Měřím 178 cm a mám problémy se zádama, takže jsem volila Joolz mimo jiné právě proto.

iCandy sedačka nemá nastavitelnou opěrku pro nohy. Joolz ano (roste s dítětem).

Materiálově jsou oba kvalitní, Joolz má hezčí kola, iCandy má výrazně větší košík. Nicméně já osobně jezdím nakoupit autem (pokládám autosedačku na nákupní vozík), takže spodní košík nepoužívám na nákup, ale spíš na pár drobností.

ilona87
5. dub 2014

Já mám apple korbičku a pear sporťák, mám tu starší verzy, takže předni kolečka mám robustnější. Opravdu se s ním lehko manipuluje, otočí se na místě. Košík je velký, což je fajn...na nákupy ho používám často. 😉 A poradí si i s polní cestou a výmoly 😉