Kočárek Icoo Platon. Máte zkušenost?

petka21
6. dub 2008

Mate nekdo tento kocarek? A jake stim mate zkusenosti dobre spatne?Dost se mi libi i cena ujde 😉

inees
6. dub 2008

Petko, moje kamarádka ho má a nemůže si ho zatím vynachválit, opravdu se s ním hezky jezdí, je supr i do terénu, akorát když jsem ho tlačila do příkrýho kopce já, tak jsem měla co dělat - docela jsem se zapotila... 😅 Pěkně pruží, to je taky bezva, a ty přední natáčecí kolečka jsou dobrá vychytávka, ale musí se s tím člověk naučit zacházet, já jsem měla problém přejíždět přes obrubníky 😀 Hezký večer.

malovani
6. dub 2008

Ahoj petko21, jaký Platon myslíš konkrétně, já jsem chtěla I´coo Platon3, líbilo se mi, že je to trojkolka s ruční brzdou a má otočnou korbu po i proti směru jízdy, ale je zdravotně závadnej, takže jsme od něj upustili a koupili Jané...

http://www.modernirodina.cz/pozor-na-zavadne-ko...

petka21
autor
6. dub 2008

Me se libi ctrykolaka ma ho v albu.Ani sem si nevsimla ze ma nataceci kolecka oni nekdou zaaretovat?

malovani
6. dub 2008

Aha, Peti, tak to jo... kolečka jsou natáčecí a zaaretovat jdou...

Super odpružený, zesílený alu podvozek
Natáčecí přední kolečka s možností aretace na pevno
Teleskopicky stavitelná výška rukojeti (99-118 cm)
Ložisková kolečka - jedním tahem snadno snímatelná!
Centrální brzda nášlapná jednou nohou
Sedačka má plynule polohovací záda, které je možné položit téměř do vodorovné polohy (úhel lehu až 167 °)
Polohování nohou [3 pozice]
Sedačku i s boudou je možno snadno otočit na podvozku a můžete vozit dítě obráceně proti směru jízdy!

petka21
autor
6. dub 2008

Je to zni fajn sem znej uplne paf,uz sem rozhodnuta bude to tento.Dik za rady 😉 Zdravotne zavadnej?Tak snad to neni nic vaznyho ne?Treba to Tako vidim u hodne lidi ma ho i teta a nic nerikala 😅

malovani
6. dub 2008

Peti, neboj, závadnej byl jenom ten Platon3 Air, dovážela ho Handy Praha, ale jak to zjistili, tak ho dovážet přestali... tenhle je v pohodě 🙂

petka21
autor
6. dub 2008

Je tak dik za uklidneni,vazne se mi zda uzasny ,tak snad ho co nejdriv budeme moct vyzkouset i my 😀 A treba ta cena jeste klesne 😉