Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

sajahonzik
3. pro 2007

Tak teď jsem koukala k "ene" do albíčka: ten béžový se mi líbí asi nejvíc (tak prosím ene - dej pak vědět, jak je to s tou údržbou 😉) a všimla jsem si, že tam má vyfocenou autosedačku bez povlaku z té květované látky...to jsem nevěděla, že je to sundávací.... 😉 🙂

ene
5. pro 2007

Sajo, kvetovana latka je opravdu bavlna, ale osobne v tom vidim spis plus 🙂 Vsechno je sundavaci, snadno se to prepere, bavlna se moc nesrazi, da se prezehlit kdyz je potreba, dobre schne, nemela by tak snadno vyblednout.. Me to naopak mile prekvapilo, ze to je bavlna 😉
Autosedacku si pletes - potah sundavaci nejspis take bude (ta mi ma teprve dorazit), ale objednala jsem schvalne jinou barvu. Take se mi moc libila cernobila varianta kocarku, ale na leto jsem si to neriskla kvuli pritahovani slunicka, tak jsem si ji doprala alespon na autosedacce 😉 Akorat ze mi nebude tak uzasne ladit taska, to mi ale zas tak nevadi 😀

A pani z kocarkova je fakt uzasna, dneska jsem z ni primo v soku 😅 Pro autosedacku jsme se rozhodli az dodatecne. Byli jsme domluveni, ze nam ji zatim objedna a posle az po prosincove vyplate. Autosedacka prisla na kram teprve tento tyden a pani nam ji hned obratem poslala s tim, ze ji zaplatime, az budeme moct, protoze se boji, ze by nam jinak do porodu neprisla. Jsme z takoveho pristupu s manzelem uplne sokovani, to mame asi k Mikulasi a zjevil se nam andel 😀 😀 Takze pokud chcete tento kocarek teprve poridit, urcite jdete do objednavky pres kocarkov, za ten skvely pristup se to vyplati 😉

mkr
5. pro 2007

ene:my jsme byli taky velmi s paní spokojení takový skvělý přístup se nevidí

sajahonzik
6. pro 2007

No, já mám stále opačný názor, ale ráda se budu plést 🙂 😉 - hlavně ať Vám kočárek krásně slouží a vaše miminko se v něm cítí jako v bavlnce 🙂. Tak pak dej časem - prosím - vědět, jak to s tou údržbou opravdu je 😉 😉 🙂 .
Nám v obchodě právě říkali, že střížka i korbička (boky) půjdou vyčistit jen nějakým mokrým hadříkem, že to sundat nejde ☹ . Tak nevím.

kousinka
7. pro 2007

ene ono je to fakt sundavací ? 😅 ..
nejhorší je že mě se začíná líbit hrozně moc, i zatím jen samá chvála, má většinu tak jak bysme si jí představovali, dokonce i černobílá kterou manža zbožňuje /i když případně pokud bysme ho kupovali a hlavně měli do něj co dát 😖, tak to bude růžová 😀 ale s tim on se zatim nesmířil 😀 / ... jenže tady v cb ho asi naživo nikde neuvidim 😒 tak mušim sosat info od vás 😕
ještě dá se houpat ?

ene
7. pro 2007

Ted jste me zmatly 😀 Bohuzel ho samozrejme nesmim mit doma 😠 takze vam ho nemuzu prozkoumat - dejte mi tak dva tydny 😀 😀 Ne, dnes prisla autosedacka, tak se pro ni budeme stavovat u tchanovcu a proverim to 😎 Je to docela novinka, co vim, tak se tu prodava snad teprve od cervna, proto ho spousta obchodu nema - to se vsechno muze jeste zmenit. Ale kdyby si mela objednavat na slepo tak jako ja, fakt muzu jenom doporucit kocarkov, kde je i zaruka vraceni penez, kdyz se ti pak na nem nebude neco zdat 😉
Houpaci kocarek jsem chtela a tady je nad kazdym kolem samostatne pruzeni - jeho tvrdost si muzes nastavit. Chtela jsem to hlavne kvuli sjizdeni schodu - nafukovaci kolecka a to odpruzeni je idealni kombinace do panelaku apod. 😉

kousinka
7. pro 2007

ene už doooost 😀 ten je prostě dokonalej 😀 😀 😵 jenže já do něj zatím nemám co dát 😖 ale zase mám ještě dost času aspoň prozkoumat pořádně toho favorita jestli je fakt tak luxusní 😅

ene
7. pro 2007

Do te doby bude stejne jeste tolik novinek.. Ted to jsou same pruhovane a kvetovane kocarky, to bude po Novem roce boom a naopak nejvzacnejsi budu jednobarevne 🙂)

kousinka
7. pro 2007

tak já tak celkem netrvám na těch kytičkách, mě spíš vyhovuje ta technická stránka a ty barvičky 😅 jsou takový mě milý - jestli zelenkavá, nebo oranžová, nebo růžová, nebo ty kytičky to už je mi jedno - mě se líbí kolečka, že je to čtyřkolka se zatáčecíma, rukojeť, korbička, váha... tak nějak zatím splňuje všechno co bych si přála 😕 a ještě se mi prostě líbí 😅 .. páč jinak jsem měla vysněnej Mutsy na podvozku UrbanRider ten jsem i viděla naživo i jsem s nim jezdila ... ale teď už se mi tolik nelíbí 😅
tak ju, už nebudu somrovat a počkám až do něj budu mít náplň 😀 pak si tě najdu a vyzpovídám znova 😵

ene
7. pro 2007

Autosedacku uz mame doma, pridala jsem vam do alba fotky - je totalka cela rozebratelna a pratelna 😉 Vcetne te bavlny na rukojeti 😉 Ta tam ke vsemu ani nemusi byt, muze se to nosit jenom za tu samotnou plastovou rukojet, jak kdo chce 🙂 Pro prtave miminko je tam vlozka a jeste u ni na suchy zip polstarek pod zadecek - nevim, jak je to u ostatnich sedacek, z te nasi jsem proste nadsena 😀
Kocarek jsem taky zkoumala a podle me se da take cely sundat a preprat. Na te vane jsou ze spodu 4 sroubky, ty kdyz se povoli, tak se to musi jit snadno svleknout. A striska je navlecena na takovem kovovem oblouku, z nej by se to melo dat take stahnout.

kalina
8. pro 2007

ene,děkuji za nafocení,autosedačka je moc pěkná 🙂

kalina
15. pro 2007

Chci se zeptat na co je popruh nad zadním kolem?Jestli to někdo ví? 😉

ene
15. pro 2007

Popruh? A nebylo to tim spis nejak svazane pri transportu?

kalina
17. pro 2007

Asi jo,ene ještě jsi neporodila?Jak se cítíš? 😨 držím Ti palečky 😉

nikusa
17. pro 2007

Ahoj holky, nemáte někdo nějaký odkaz, jak bude vypadat ta nová kolekce Implast Bolder 2008? Na jejich webu nic není. Někdo tady psal, že má mít snad víc kytiček, tak jen orientačně, jak to bude vypadat. Tyto kytičkové kočárky vypadají fakt nádherně, škoda že nemají víc barev, já bych brala třeba pistaciový (ten je, ale bez kytiček...). Nevíte náhodou, jestli vyrábí i jiné značky nějaký vzorovaný potah? Jednou jsem viděla na ulici kočárek byl hnědý, taky s kytičkami - po celé stříšce, ale vůbec nevím, co to byla za značka. Připadá mi, že všichni ostatní výrobci dělají jen jednobarevné nebo kombinace více jednobarevných látek.

ene
17. pro 2007

Kali, citim se bajecne, za celou noc se neprobudim, spinkam deset hodin v kuse, zadne vstavani na zachod, fura elanu, uzivam, jak to jenom jde 😀 😀 Zitra mam v planu jeste nakupy 70 km odtud 😀
Dneska jsem se zase kochala kocarkem, je cimdal hezci 😀 😀

Niku, novou kolekci jsem taky jeste nevidela, ale za to uz jsem videla spoustu kocarku s kytickami - maji je tu holky ruzne v albech, v mode jsou i maskacove 😝 Je toho ted cim dal vic, po Novem roce bude vzorovanych kocarku na ulicich asi hafo.

jjaanca
21. pro 2007

Ahoj, na internetu jsem nenašla žádný obchod v Praze kde bych mohla kočárek vidět naživo a třeba si ho i změřit.
Nevíte někdo kde v Praze by ho měli?

ivee
30. pro 2007

Ahoj Jjaanco, také jsem urputně hledala a nakonec jsem našla Baby market v Olštýnské ul. P-8. Zítra se tam na něj chci jet podívat 🙂

fru
31. pro 2007

ahoj holky, tak my už ho máme doma (černý květovaný) a musím říct, že jsem nadšená.. 😉
objednávala jsem ho na kocarkov.cz a paní byla moc ochotná a rychlá, do týdne ho měla připravený
brali jsme celý komplet i se sedačkou a jako bonus jsme dostali ještě deku.. 🙂
už se těším až s ním vyjedem.. 🙂

ene
31. pro 2007

Tak mame prvni prochazku za sebou 😵 Kocarek je jednoduse genialni 😀 Ovladat se da v pohode jednou rukou, zataci nadherne, i kdyz jsem porad mela tendence ho do zatacek nadzvedavat, je to nezvyk, jak to jde samo 🙂) Je fakt paradne lehky. Manzel si ho taky mooc pochvaloval, takze u nas rozhodne spokojenost maximalni 😵

kalina
1. led 2008

ene,maličká je nádherná,má krásné očička

ene
15. led 2008

Kal, dekuji 🙂
Po par tydnech uzivani uz mam nejake ty poznatky, tak je jdu sepsat.. Nevim, jestli je dobry napad ho porizovat pro letni mimco. Anezka je hodne malicka, tak ma mista jeste dost, jak je to u vetsich deti a fusaku, to uz nedokazu posoudit. Ale zase jestli je dite obrik, tak se s tim neda moc pocitat dopredu a bude mu mala naprosta vetsina soucasnych kocarku.
Zaaretovani prednich kol - ja to sama precvaknout proste nedokazu ☹ Zatim jsem to teda potrebovala jenom pri vyjizdeni do schodu, nez mi bylo vysvetleno, ze po zadnich se vyjizdi lip 🙂)
Super je, ze se da lehce sundat spodni kosik - vyuzivame, kdyz na noc vypoustime fretky, delaly si v nem pelech 😀
Taky je mi neustale vycitano, ze je ten kocarek hrozne otevreny a fouka dovnitr. Uz nevim, co tam mam narvat, aby byly babicky spokojeny 😝 V albu mam fotku z prvniho kratkeho venceni, pak uz jsem zacala davat fusak, obaluji ji v dece a celou ji jeste zaviram do vlozene tasky 🙄 Anezka si ale rozhodne nestezuje, jakmile vyjedeme, okamzite usina. To je snad vse 😕

kalina
10. únor 2008

ahoj,tak jste spokojené s kočarkem,vidím že miminka jsou na světě,mkr,fru,jste spokojené?Já se snad také brzy dočkám. 🙂

saudi
16. únor 2008

chcela by som si ho kupit, ale neviem, ci 3 kolku, alebo klasicky 4 kolesovy. viete mi poradit? prazdne v obchode sa mi manevruju oba rovnako. ma 3 kolka nejaku zasadnu nevyhodu? vdaka!

gimulka
19. únor 2008

Holky prosím prosím můžete mi sem napsat rozměry korbičky. Díky moc..

ene
19. únor 2008

Saudi, je to spis o pocitu. Na me 3kolka nepusobi dobre, i kdyz je urco bezpecna 🙂 4 kolecka jsou 4 kolecka 🙂)
Gim, cisty vnitrni rozmer 78 cm, vic ani ň. Bohuzel v dnesni dobe je vetsi snad jenom iglesina 😒

Jinak jsme vcera zajizdeli autosedacku na podvozku a super. Manza mi to teda za cely den nechtel pujcit, takze jestli jsem tlacila pet minut, je to hodne 😅 Akorat jsme nepochopili, k cemu jsou tam ty cervene pojistky na adapteru - vysvetli nam to nekdo? Nic k tomu nevede, za nic se to nezachytava, k cemu to je dobry?

mkr
19. únor 2008

ene- možná to tam je proto abys nedala autosedačku opačně na to

ene
19. únor 2008

Nene, to neni ono. Jsou tam normalni pojistky, za ktere se to pridelava a niz jsou pak jeste cerveny packy na obou adapterech a k tem nic nevede.

mkr
19. únor 2008

kalina - jsem moc spokojená je úžasný, manžel je z něj taky nadšený ještě, že chodí do práce, protože by jinak pořád s ním jezdil on

jinak my máme 3kolku a aretace předního kola není problém, zvládnu to jen nohou, nevím jak je to u 4kolky
mně nepřipadá, že by korbička byla otevřená, je hluboká, takže malá je tam pěkně zapadlá ve fusaku a má tam teplíčko, párkrát už jsem tam strčila hlavu jestli v kočárku nemá zimu

jezdím s ním úplně všude hlavně po louce máme pejska takže chodíme venčit i když je po dešti a není to pro nás problém, ve městě jezdí báječně ani nevím, že ho v tý ruce mám

kousinka
20. únor 2008

jéééé tak to jste mi udělaly holky radost, náplň už bychom snad měli (ťuk ťuk ťuk ať to nezakřiknu), teď ho chceme někde zkusit okouknout v cb naživo (což asi nebude tak snadný) ale vzhledem k tomu že se snad dostaneme do prahy do tý doby tak kam tak zajet tam ? 😉

protože už jsme obhlídli ledacos ale manža je pořád zamilovanej a ostatní kočárky míjíme na ulici bez povšimnutí nebo hlasitě nesouhlasí 😀 do krámu jsme se ještě neodvážili, je fakt že je zatím brzy ...

takže na říjnový miminko to vidíte nadějně ? a skládání taky v poho ? do auta se vejde ?