Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

dedulka
30. črc 2008

laola: na Prioru 😉

laola
30. črc 2008

dedu, díky 🙂

mkr
30. črc 2008

laola - jezdíme pořád v korbičce až vyměmníme na sporták dám vědět jinak pro představu má 7,5 kila 70 cm, ale vejde se tam i ve fusaku jukni do albíčka kdyby něco tak se ptej

beruska2x
30. črc 2008

ahojky mam kocarek doma z Kocarkova a jsem 100% spokojena stoji 11990,- (3500,- autosedacka s nastavcem, 450,- slunecnik) jinak vse - tasku, sitku plastenku uz ma v prislusenstvi.......

mkr
30. črc 2008

nejdříve jsme chtěli taky 4 kolku, ale po vyzkoušení vyhrála 3-kolka a jsem za ni ráda snad budete spokojený i vy 😉

elvie
30. črc 2008

Děkuji za radu. Určitě se do Ostravy vypravíme a jak to tak tady pročítám, tak hodně rychle. Mimi čekáme začátkem listopadu, tak to už je nejvyšší čas vybrat nějaký kočárek a objednat ho vzhledem k dodacím lhůtám 😝 .

ene
30. črc 2008

Kdyz mela Anezka 7 kilo, uz jsem ji radsi dala do sportaku, v korbicce mi prisla dost namackla (ne do delky, tam je mista dost, ale do sirky), ale jeste by to asi slo. U sportaku ma rada otevreny vyhled kolem nozicek ven.

petkakrutik
31. črc 2008

Ahojky, holky, hlavně teda zdravím dedelku. peti, nějak nestíhám ještě i 1981 na beremese ☹ Koukám, taky čekáš miminko a jenom o měsíc dříve než já. 🙂

Já jsem už asi definitivně rozhodnutá pro 4 impalst bolder, nám se s manžou líbí ta béžová kombinace. Květy mi manžel odmítl vozit ☹

ilci
31. črc 2008

holky, máte kola s plastovými disky nebo drátěné?
koukám po různých e-shopech a jeden nabízí ty, druhý zase jiné, co je lepší?

klubo
31. črc 2008

Ilci na údružbu budou asi lepší ty plasťáky a u mě teda vyhrály i vzhledově 😉

ilci
31. črc 2008

manža zas plaší, že když to praskne, jsou lepší drátěné, to prý opraví 😀
já právě koukala na Dětský rúžek a dole je poznámka, že tyto kočárky dodávají pouze na kovových drátěných kolech
ale všude jsem viděla jen s plastovými disky, tak nevím, jestli je to nějaká novinka

agnessa
1. srp 2008

holky, s těmi kolečky jste mě docela překvapily 😲 myslela jsem, že jsou jen ty plastové... sice vím, že plasťáky nejsou nej, ale teda líbí se mi mnohem víc.... tak jsem zvědavá - v pondělí si jdem kočárek vyzvednout, tak snad nebudem nemile překvapení.... 😉

mkr
2. srp 2008

tak my máme plastový disky a probírali jsme to s manželem a říkal, že není možný, aby to prasklo ten tlak by musel být hodně velký, neví teda jak vypadají ty drátěný kola, ale dělal si srandu jak by dal dokupy šišatý kolečko to by ani nešlo 🙂

klubo
2. srp 2008

Ilici, já si taky chtěla objednat Implast z Růžku, protože v případě reklamace to mám kousek, ale odradily mě právě ty kola, tak jsem zvolila Kočárkov, tam když tak plasťáky paní má a taky věřím, že to nepraskne, ještě jsem teda neslyšela, že by se to někomu stalo 😉

ilci
2. srp 2008

já se právě rozhoduju mezi Růžkem a Kočárkovem 😉
manžovi se líbí víc ty drátěný kola, takže to musíme probrat

mrk, drátěná kola :
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/i...

ilci
2. srp 2008

holky, říkáte, že jste neplatili v kočárkově poštovné, ale já to tady nikde napsané nevidím
naopak - způsob doručení Česká pošta od 3000,- A VÝŠE stojí poštovné 120, takže celkem 12 110,-Kč
nebo dělám něco špatně?

ene
2. srp 2008

No jo, fakt drateny kola 😲 Ja vam neverila 🙂) Ty bych nechtela.
Ilci, tak to holt uz zmenili..

mirule76
2. srp 2008

Ahoj holky, uvažuji o koupi tohoto kočárku a prosím Vás o radu. Dá se na tento kočárek pomocí adaptérů umístit autosedačka Maxi Cosi ?

ene
2. srp 2008

Ne, to bych neriskovala, jedine originalni bobbiway. Kazdy adapter je delany jinak, ale jestli nekde sezenes fotku, muzu ti ho porovnat...

mirule76
3. srp 2008

Ene,já jsem našla na netu fotku adaptéru k Mutsy a Maxi Cosi, tyhle kočárky mi přijdou podobný,tak jestli by tam nešel tento: http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=91248

klubo
3. srp 2008

Ilci, já poštovný v Kočárkově taky platila. Už nevím kolik - fakturu mám s kočárkem u tchýně. Taky mě to trochu zarazilo, ale co se dá dělat..... 😒

ene
3. srp 2008

Uchyceni autosedacky na adapter vypada stejne, ale nesedi uchyceni na kocarek, tam musi byt dva plastove klipsy na prumer zhruba 1 cm silnou valcovitou konstrukci.

petula5
4. srp 2008

Já jsem poštovný neplatila, ale nevím jestli paní z kočárkova neříkala, že ho nechce, když budu platit převodem. Ale většinou se nad 2-3 tisíce neplatí.

beruska2x
4. srp 2008

postovne se 100% neplati v Kocarkove.. a to mi priselmkocarek ve 2 bednach!!

beruska2x
4. srp 2008

a platba byla na dobirku...

ene
4. srp 2008

Mozna zalezi, kdo kdy objednaval, jestli to od nejake doby zmenili, tak to muzeme mit kazda jinak.

beruska2x
4. srp 2008

ja jsem objednavala v cca breznu a dorazil v kvetnu...

klubo
4. srp 2008

Tak jsem se schválně podívala na potvrzenou objednávku do pošty a poštovný jsem opravdu platila 180,- Kč. Objednávala jsem celý komplet vč. autosedačky v červnu, tak jsem Ilci zvědavá jak dopadneš ty 🙂

agnessa
4. srp 2008

Tak se přidávám jako hrdá majitelka Implastu 4-kolky 😀 barva je šedá a je fakt krásný...

jen jsme zkoušeli nájezd do nafšeho úzkého výtahu... mnoo a je to celkem děs... fakt na milimetry a asi to bude chtít trochu cviku potom... ale mělo by to jít - manželovi to asi na 6.pokus šlo... já jen držela dveře 😀 😀

ilci
4. srp 2008

tak ještě včera večer jsem koukala na kočárkov - poštovné a v nákupník košíku mě to opravdu bez poštovného nepustilo
a dneska už mají nové obch.podmínky - nad 10 000 je poštovné zdarma 😀 dokonce to mají v pravém sloupci jako TIP 😀