Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

mkr
30. říj 2008

tak já mám dvě boudičky a u letošní kolekce tu krátkou museli nějak prodloužit podle mě se tam dá něco přidělat na zip jako to je u nánožníku

mimap
30. říj 2008

Holky je to tak. 😉 Stejně jako k nánožníku se i boudičce přidá pomocí zipu takovej nástavec ze stejné látky. Vyfotila bych to, ale mám sportovní část u tchýně, zatím jezdíme v hluboké. Ještě jsem to ani nezkoušela...

papuellka
2. lis 2008

Chtěla jsem se zeptat, jak to tedy je, jestli je ke sporťáku i nánožník s boudou či ne? Já mám barvu z té starší kolekce a nánožník ani boudu jsem k tomu neměla. Tady koukám na stránkách, kocarky. cz, že spor´ták má jinou boudičku a má i nánožník...

mkr
2. lis 2008

papuelka - ve starý kolekci je to dvakrát v nový vše jednou

papuellka
2. lis 2008

Aha, takže já mám kočárek ještě ze starý kolekce, tak bych měla mít boudičku i na sporťák a nánožník? Bohužel jsme to u toho ale neměli a zjistila jsem to až teď... co s tím...? ☹

mkr
2. lis 2008

zkus se zeptat tam kde jsi to koupila, a máš k tomu ty prodlužovací díly?

papuellka
2. lis 2008

Nějaký dva díly k tomu jsou, ale moc se mi to nezdá, nánožník bude i tak krátkej a boudičku nemůžu vyzkoušet...

petreva
8. lis 2008

Ahoj holky, prosím vás, nesrovnávaly jste některá Implast Bolder a Mikado boston? Přijde mi, že mají stejné korbičky. Nebo se dají korby nacvaknout na oba podvozky?

pikusa
8. lis 2008

Ahoj holky,
tak dnes jsem kočárek viděla naživo v Liberci.Černobílý s koly a béžový.A jsem do něj zamilovaná ještě víc 🙂

hanicko
17. lis 2008

Ahoj holky. Máme už doma kočárek z kolekce 2008, možná bude mít pak při provozu nějaké mouchy, ale jinak je suprový. Vyzkoušeli jsme všechny kombinace a bouda z hluboké verze se jednoduše přidělá ke sporťáku a na zip se dopne prodloužení, které bohatě stačí i na polohu úplně vleže. Nánožník totéž, zase se připne spodní díl a stačí to.
Používáte někdo ke kočárku autosedačku? Nevíte, jestli se na adaptéry dá připnout i jiná sedačka než bobbiway, která by měla být k implast kočárku? Nová je totiž dost drahá a bazarové se zatím nedají moc sehnat ☹

judit22
17. lis 2008

Ahojky, Hanicko, na Implast se dá prý připnout jen autosedačka bobbiway, taky jsem se na to ptala a nakonec jsme jí i koupili ke kočárku. Já bych bývala radši koupila Maxi Cosi, ale tahle je taky dobrá, pravda, trošku dražší.

Jinak už se taky nemůžu dočkat, až vyjedem🙂

mkr
17. lis 2008

my autosedačku máme a využíváme ji fakt často na podvozku když malá usne hodíme ji na podvozek a jede se, jinak je prostorná o proti jiným třeba x-landrovský a tak,malá se tam ještě pěkně vejde, já bych neměnila 🙂

dejna83
18. lis 2008

malymu je 9 mesicu a s bolderem (cernobila kytkovana varianta) jsem spokojena az na sirku zadnich kol (nevejdeme se do nekterych dveri). bouda je sundavaci a da se pripevnit i ke sportaku. "kryt" korbicky funguje i jako nanoznik, jen se k nemu musi pomoci zipu pripevnit nastavec (stejne tak ke korbe, kdyz se prenda na sportak). korba je v porovnani s jinymi kocarky pomerne velka, jedinou nevyhodou kocarku je, ze je dost tezky a s deckem ho nezvednu.

dixi
18. lis 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jakou máte zkušenost s kolečkama, já mam boldera 4 od července červenočernej a přední kolečka se začínají pěkně kejvat a to jezdíme převážně po městě 😒 a navíc nám začalo blbnout skládání podvozku 😖 , chtěla jsem se zepatat vás, co už jezdíte jak jste na tom a jestli nevíte kolik stojí ty kolečka náhradní....díky moc

mkr
18. lis 2008

dixi určo bych kontaktovala dodavatele a případně uplatnila reklamaci sama bych peníze do toho nestrkala, jinak nám zatím funguje všechno 🙂 naštěstí

elvie
21. lis 2008

My máme taky boldera - černobílou variantu s kruhy a momentálně už je týden v provozu. Manipulace je s ním suprovní. Máme 3-kolovou variantu a dá se lehce ovládat i jednou rukou, takže když mám sebou i psa, tak není problém. Jediné, co mi vadí, je otevřenost boudy. Pořád mám pocit, že tam malé táhne 😖 . Já vím, že už se tady o tom X-krát psalo, ale jak to řešíte? Nemáte taky pocit, že tam číleně fučí? Objednala jsem fusák kaiser, protože ten fusák, co jsme podědili, tam moc nesedí - šíleně odstává a je neskladný, tak snad to bude lepší. Máte někdo v bolderu, taky tenhle fusák a jste spokojené?

agnessa
21. lis 2008

Elvie, otevřenost je taky pro mě největší problém... nejvíc mi vadí, jak je vykrojený ten nánožník 😒 když malinko prší, že to není ještě na pláštěnku, stejně ji musím dát, protože mi jinak navlhne deka.... jinak já to řeším tak, že mám malou zabalenou do deky, že na ni není skoro vidět 😀 pokusím se hodit fotku do alba... zimu tam nemá, ani tam nefouká, ale ten vykrojený nánožník mi fakt pije krev.... na zimu, kdyby byla moc tuhá, bych to asi řešila vložnou taškou.... 🙂 ale viděla jsem už i pár kočárků, co mi přišly otevřené úplně stejně, jen to tak opticky nevynikalo...

jinak my jezdíme 4-kolkou už víc jak měsíc a jsem velice spokojená a nadšená jeho ovladatelností... jezdí se s ním fakt suprově - pár kamarádek, co s nima občas vyjedem ven, už mi řekly, že docela závidí, jak si v klidu kličkuju a zatáčím 😀 😀 ony musím nadzvedávat na každém kroku

mkr
21. lis 2008

tak já to fučení už pak neřešila když jsem věděl, že ji tam nefouká, je dost hluboká, jinak jsme měli kaisera a nemůžu si ztěžovat 😉

mkr
21. lis 2008

jedna fotka je v albíčku jak tam ten fusak je a nejsme ani moc oblečený je fakt teplý

peskaca
22. lis 2008

ahojky my uz taky víc jak měsíc krosíme v bolderu a jsem spokojená až na tu brzdu neustále se mi zasekává nejde odbrzdit pravá strana,uvažuju o reklamaci ale mám strach,že budu dlouho bez kočáru...Jinak u nás na vysočině je sněhu po kolena a čtyřkolka to zvládá bravurně i v závějích a fučí taky jak blázen,ale mám fusak od emitexu,zachumláme a v pohodě, ten nánožník je opravdu dost vykrojený,ale já s tím problém nemám.

elvie
22. lis 2008

Ten nánožník je opravdu vykrojený. Dneska jela s kočárkem poprvé moje mamka a ta pořád tvrdila, že není moc otevřený, ale dneska mi musela dát zapravdu. Malou tam máme zachumlanou, není ji vůbec vidět. Když ji vytáhnu, tak je teploučká, takže zima ji tam asi není. Když moc fučí, tak na kočár natáhnu pláštěnku a je to. Mám objednaný fusák kaiser - růžový (jako jediný má vnitřní výplň světlou, líbil se mi červený, ale nějak mi vadí ten černý vnitřek.) Nemáte ho náhodou některá v té růžové barvě? Jak vypadá ve skutečnosti? Prozatím tam máme fusák, který jsme podědili, ale ten tam moc nesedí. Je to klasický fusák a je tam dost neskladný, všude odstává a než ho upravím tak, aby tam seděl a malé tam nefoukalo, tak to dost trvá a ještě do něj nejde pěkně zachumlat kolem hlavičky, protože je to ta klasika, kdy rohy připnete na knoflíky, takže o ničem. Už se těším, až příjde kaiser. My máme trojkolku a dneska jsme s ní jeli na ledu a v troše sněhu a jelo se fajn, na jízdní vlastnosti si nemůžu vůbec stěžovat. Původně jsem měla vyhlídnutou taky čtyřkolku, ale na tom malém prostoru v obchodě se mi s ní špatně manipulovalo a ven nám ho nechtěli půjčit, tak vyhrála trojkolka. Ale věřím tomu, že na větším prostoru se s ní jezdí moc dobře.

luciejadr
29. lis 2008

aojky holky,
tak já si zrovna kočár vybírám. Implast má u mě 75bodů ze sta a ostatní kočárky 50 a míin 😀 takže asi ho kupuji. jen se chci zeptat... kdybyste se Vy, co už ho využívate měli rozhodnout znova, zda ho za ty peníze koupíte, koupily byste ho? nebo jste zjistily něco, co Vám moc vadí??? díky za názory

agnessa
29. lis 2008

Lucie, my jezdíme zatím asi zhruba 6týdnů. Určitě bych neměnila, jen mě trochu štve hodně vykrojený nánožnik... no a to, že mám problém se vejít do výtahu (secvakávám kolo)... ale na to jsem si kupodivu rychle zvykla a nevadí mi to 🙂
ale každý kočárek má něco a já zatím můžu Bolder z osobní zkušenosti jen doporučit - krásně prostorná hluboká korba, výborné ovládání, stabilní... no a na pohled velice líbivý 😀

mirka755
29. lis 2008

luciejadr: zrovna o tomhle jsme se minule bavili s kamarákou, jezdí s Boldrem od července a říkala že by si ho už nejspíš nekoupila. Začala řešit sporťák a po zjištění, že nánožník je na nic a že korba sama o sobě není moc velká - tak docela váhala. A také jí vadí, že na boudě je síťka ale nejde pořádně obepnout - že tam nemá ani zip ☹. A hlavně musí do výtahu sundavat kolečko a já osobně bych tohle 3x-4x za den dělat nechtěla ☹

makys
30. lis 2008

Zdravím holky. Včera jsem koupila autosedačku k Implastu Bolder a jsem jaksi rozladěná z rukojeti, kterou když zacvaknu,tak se i tak trochu hýbe sem a tam. Jako by byla "vychozená". Nebo je to normální? Jak to máte vy?Díky moc. 🙂

peskaca
3. pro 2008

ahoj holky my jezdíme s bolderem dva měsíce a jsem celkem spokojená,akorát mám problém s tou brzdou,jak už jsem psala,ale snad to vyřeším v sobotu tam jedu,tak uvidíme, taky jsem se chtěla zeptat vas kdo už jezdíte jestli vám taky tak hrkají ta péra na předních kolečkách, vypadají spíš jen na ozdobu, když jedu po kostkách tak jsem jak zvonkohra,a to máme vzdlážděné celé centrum...

papuellka
3. pro 2008

makys, peskaca: rukojeť se mi taky hýbe docela hodně, brzda se mi občas také zasekne, já jsem rozladěná už z celého kočárku a to moc nejezdím...

beruska2x
3. pro 2008

ahojky já jezdím od srpna a jsem 100% spojena..do vytahu se vejde v pohode a koupila bych ho znovu a znovu 🙂 , zadnou zavadu nemam a je pekne prostorny..

makys
4. pro 2008

Holky já mám zase problém 😒 když skládám a rozkládám podvozek,tak mi nevyskakuje ten kovovej caplík na pravé rukojeti a přitom by snad měl ne ? Nebo to nemá na nic vliv? Ta prodavačka,kde jsem kočárek kupovala byla tak neochotná, že se radši ptám vás... No a protože ještě nejezdím,tak o brzdě zatím naštěstí nic nevím..
Pak jsem ještě psala ohledně té rukojeti nějákému prodejci a ten mi odpověděl, že je to vcelku normální, že by tam nějáká vůle být měla.Takže to by asi mělo být v pohodě.

nevesta2009
4. pro 2008

😠 😠 holkyyyyyy, já chcui taky bolder ale pořád to nechápu s tím nánožníkem..já jsem teda asi začátečník, ale chápu do dopře že je jakoby krátký????že nožičky jakoby vyčuhovaly??Nebo jak je to myšleno hodně vykrojený??
Implast bolder se mi zatím líbí asi nejvíc, od Xlanderu jsem upustila poté co jsem s ním pojezdila po prodejně..tak nějak mi nesednul.... 😒