Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

jituskak
25. únor 2009

asi tak nějak. já si prostě myslím, že je to jen a jen o přehnaných nárocích. a taky, když mi něco rachotí na podvozku, tak hned neletět na reklamačku a třeba se mrknout, jestli někde není uvolněný šroubeček a podobně...

beruska2x
25. únor 2009

kajule... taky kdybys mela doplnky dokupovat tak te vyjdou na dalsi cca 3 tisice, podivej se na xlander...

to by se musela slida delat z kosmickeho mat a stat miliony aby bala trvala, vzpomen si na to az koupis diteti di skolky plastenku, kolik vadrzi, podle me jedna slida na zimu, kdy se pouziva skoro denne neni zadna prehnana vada..

opravdu si to chce srovnat s zivotnosti ostatnich veci v okoli sebe, zazrak nelze cekat nikdy natoz za 12000, coz v dnesni dobe opravdu nejsou skoro zadne penize.. je to najem na 1 mesic tak co bys nechtela

mkr
25. únor 2009

mně slída vydržela rok byla jsem na ni oparná, ale jednou jsme šli venčit psa v dešti a dlouho a malou to už tam nebavilo a tak mi lezla ven z okýnka a rozdrbala ji, myslím si, že všechny slídy jsou ze stejného materiálu
jak píše jituskak málokterá značka se nedělá v polsku nebo číně, hold levná pracovní síla, to byste si nemohli nic koupit, chápu, že reklamace jsou hrozného, mě teď opět zlobí vysavač a to nebyl levný, čekala jsem od něj také víc

beruska2x
25. únor 2009

holky ja snad v zivote nic nereklamovala 😕

kjajule
25. únor 2009

Podle mě proste Bolder není kvalitní kočár...je to můj názor...

Já mám šmajdavy kola...to si budu muset asi taky koupuit nová... 😲 ...nebo rovnou celej podvozek přece bych za 12 000 neměla čekat zázraky...že...

beruska2x
25. únor 2009

tak pokud ho reklamujes 3x na to sme tak ti bud daji novy nebo vrati penize, proc by sis mela kupovat novej??

reni7
25. únor 2009

kjajule-a proč si šla vůbec do Boldru?čekala si od něj víc?třeba si fakt narazila zrovna na blbej kus,to se prostě stává 😒
a že bych tak strašně řešila slídu 😕

zkoušely ste ty kola třeba více utáhnout nebo tak něco?ptž dle tvých slov ten kočár můžeš hodit do popelnice to se namě nezlob a myslím kdyby to nebyl kvalitní kočár tak by se vás tu stakovýma názorama sešlo asi víc 🤐

jó holka co je v dnešní době kvalitní,možná sis měla projít těch kočárů víc než si se rozhodla

kjajule
25. únor 2009

dají ti novej pokud reklamuješ stejnou závadu 3x...jednou to může být brzda podruhé kolo potřetí neco jiného a stejně nic nedostaneš ani peníze ani nový kočár...

je jedno jestli si koupim novou slidu protože se roztrhala nebo nová kola že šmajdají...

po třech měsících opečovávání mám kočár na prt...nebo vlastně na reklamaci...

kjajule
25. únor 2009

reni7 : já sem jich prošla těch kočáru tolik až mi s toho šla hlava kolem...a nejsem jediná kdo má problémy...jak sem sem psala už dřív...zkus si přečíst kousek diskuze...

až se ti s ním neco stane...jakože ti to vážně nepřeju ... budeš mít zkušenosti...třeba s reklamací...uvidíš sama...

utáhnout nebo tak něco opravdu nejdou...

beruska2x
25. únor 2009

no jestlize ti smajdaji kola a je to neodstranitelna vada tak ti ho vymenit musej, zkousela jsi to vubec?? ono stezovat si na koniku a nic neresit zrovna fer neni..

kjajule
25. únor 2009

včera jsem to zkoušela...na reklamaci mi to nevezmou...je to prý moje vina...protože sem kočár nadměrně používala...tohle není fér....po třech měsících používání ani ne každý den...

beruska2x
25. únor 2009

na reklamaci ti to vzit musej to rozhodne az vyrobce zda je uznana ci ne ale prodejce na to nema pravo... nech si sepsat protokol o reklamaci, bez dokladu jen to jen slovo proti slovu..

beruska2x
25. únor 2009

pokud jsi v nem ale vozila opravdu tezky naklad treba i v kosilu a odsly loziska, tak je to opravdu tvoje vina a to asi budes mit smulu... ale nedovedu si to predstavit protoze ja vozim nakupy tak cca 8 kg a v poho...

kjajule
25. únor 2009

protokol o reklamaci mam v obchode byl pan od výrobce...zástupce...meli víc reklamaci přijeli si pro ně...bylo tam asi 6 bolderů...reklamace se na běžné opotřebení nevztahuje...což je prý můj případ...doufám že ti to stačí....

mě to opravdu stačilo...

kjajule
25. únor 2009

nákupy vůbec nevozim...malej má necelých 7 kilo...

do obchodu to mám daleko tam jezdím autem...

beruska2x
25. únor 2009

tak at manza koupi novy loziska v zelezarsvi to bude za par korun... asi jsi chytla opravdu blbej kus a nebo jezdis nejak divne 😖

mkr
25. únor 2009

jinak kdo je u pojišťovny 222 tak do 18 měsíců dítěte přispívá pojišťovna 1500 a vztahuje se to i na autosedačku a nebo v těhu přispívají 4500 i když tam přejde v třetí trimestru což je pěkný já využila těch 1500
to by se vyplatilo jituskak a reni

beruska2x
25. únor 2009

fakt? to je pekny... je ted vyuzila na ocko 😉

klubo
25. únor 2009

já se teda připojuji k nespokojeným s Boldrem. Za 15000(trojkobinace) je to hrůza. A mkr a beruska2x nemyslím si, že je to tím, že špatně jezdíme, nemažeme...., ale jsou to vady od výrobce. Pružina, která vydává šílený zvuk při každém popojetí, opravdu nespraví nějaká podložka. No přeji všem maminkám ať jsou spokojené, ale za sebe tento kočár nedoporučuji - a co tak jsme tu četla je nás více!

mkr
25. únor 2009

nenapsala jsem, že špatně jezdíte a když jsou to vady od výrobce, tak reklamovat

beruska2x
25. únor 2009

klubo to byla nadsazka, myslela jsem ze to je jasne, pokud je to vada od vyrobce tak ti vrati penize nebo daji novy podvozek...

klubo
25. únor 2009

Já teď podvozek reklamuji, tak doufám, že ten druhý bude lepší 😒

agatha79
25. únor 2009

Tak kdyz nekomu pripada 12000kc jako malo penez, pak tomu uz rozumim.

Pokud mam prehnane naroky, kdyz ocekavam, ze kdyz si koupim vec za 12000kc, tak mi bude dobre a bez problemu slouzit, tak to take chapu.

Beruska: vitr ze spodu nefouka, to jiste ne, ale proste kdyz byl poradny silny vitr, tak se nam to odvetrani trebas o 2cm zvedalo.
Nanoznik samozrejme funkci fusaku neplni, ale co jsem si vsimla, jine kocarky ho maji lepsi, teplejsi. Kocarek jsem kupovala v lete, tak jsem to neresila, moje chyba.¨

Je pravda, ze cena a znacka nic neznamena, videla jsem nekolik casaulplay a maxi cosi kocarku a byli daleko hlucnejsi nez nas bolder, ale taky jsem videla kocarky za 5000tisic, ktere jeli po tichu a jejich majitelky byli spokojene i po dvou letech.

Napsala jsem sem, abych zdelila sve zkusenosti, ale necekala jsem, ze mi tu bude nekdo naznacovat, ze jsem narocna, neduvtipna, kdyz me nenapadne, ze bych si mela vec za 12000 nejak upravovat sama, kdyz se projevi vyrobni nedokonalosti, nebo si dokola kupovat nejake doplnky. Pokud jsou nahradni plastenky stejne jako ta, co byla ke kocaru radoby zdarma, tak bych ji nekoupila ani za dvacku. Mame ted uni od emitexu a materiali se teda rozhodne srovnavat nemohou.

To, ze je jasne, ze kdyz je pruzina kovova, podlozka taky, tak to musi rachtat, je prece znamka nekvalitniho vyrobku, to by prece mel vyresit uz vyrobce, a ne ja nejakymi domacimi upravami.

Vsem, co jste s boldrem spokojeni, to moc preju a doufam, ze vam to tak vydrzi a ze mi, co jsme nastvani, jsme dostali jen ty spatne kusy.

beruska2x
25. únor 2009

nemyslim si ze je 12000 malo penez ale taky zadny balik, je to opravdu najem na 1 mesic.. asi tak...

odvetravani se mi tedy samo nikdy nezvedlo a pochybuju zy by to bylo jinak site, nanornik teply byt ani nema, co v lete kdyz krape a das ho na kocarek.. to by se ti zase ditko pekne upeklo,

ke kocarkum za 5000 se nebudu vyjadrovat, to nejsou kocarky ale tanky, s tim bych nejela ani na zahradu po Jablonci je maji vsichni cikani, to by me musela hanba fackovat...

pokod mas na kocarku tolik vad - respektive pokud jsi jich tolik nasla tak nechapu proc je nereklamujes.. kdyz ti neuznali jednu tak pokud jsou zavady tak vazne a nezpusobene tebou tak by to nemel byt problem...

kikimaruska
25. únor 2009

Já reklamovala kola 2x. Paní prodavačka mi je nas vé náklady poslala celá komplet nová. Kočárek stál v pokoji a když jsme pro něj šlu, kola byla vyfouklá...pak jsme zjistili, že unikaly a byly vadné duše. Čekali jsme na nové, v ČR nebyli nikde k sehnání a byli bez kočáru. tatka je tedy zalepil. Začali potom slejzat z disků, at byli kola nafouknutá, vyfouknutá...dělaly se bou le a lezly ven. Po výměně nových duší zanedlouho (4 dny) to samé! Pak jsme zjistili, že na disku kol jsou ostré výstupky a ty duše rozdíraly. Paní nám poslala nová kolečka, postupně jsme vyměnili všechny 4...a reklamaci výrobce NEUZNAL....takž....duše se v ČR sehnat nedají - řekli mi to v 5 cyklopotřebách, hledali i na netu...v tu dobu ji, vyhořeli sklady....takže mi malé mimi doma a kočár bez funkčních kol...pak po výměně zase lezly z disků...a když lítáte s prckem pořád po doktorech, nervy někde a ještě do toho zase odejde kolečko...v cizím městě...měla sem toho tak akorát... Kola se vyměnila a šel...Neměla sem už sílu ani nervy na to, řešit problémy s nepojízdným kočárkem....Takže naše kola absolutní hrůůůza... 😒 ☹ 😠

beruska2x
25. únor 2009

ja koupila nahradni dusi normal universalni v bezne detske prodejne kocarku.. tatka ji prefokl a bouchla nam 😀 😀 😀

agatha79
25. únor 2009

Tak ted uz si nejsem jista, zda je tohle diskuze nebo fanklub. Nejspis mi asi neco uniklo. Jak jsem psala, vyjadrila jsem zde svuj nazor, svoje zkusenosti. Nikomu tady nevnucuju, ze je bolder totalni propadak. Muj kus se proste nepovedl. Jsem Berusko rada, ze jsi spokojena, ze te kocarek nikdy nezklamal a snad ani nezklame.

Vsechny levnejsi kocary nejsou cikansky tanky, u nas napriklad par romskych spoluobcanu jezdi s boldrem.
Me by teda hanba nefackovala, kdyby kocar za 5000 byl pro moje dite pohodlny a libilo se mu v nem, tak bych s nim jela i do Prahy na Vaclavak. Ovsem kdyz jsem kocar kupovala, bohuzel pro me bylo i hodne dulezite jak vypada.

mkr
25. únor 2009

i mě by štvalo, kdyby s ním něco bylo, prostě bych si říkala, proč zrovna já 😒 snad ti reklamace dopadne dobře k tvé spokojenosti 🙂 třeba kdyby sis vybrala jiný tak by to mohlo být stejné to nikdy nemůžeš vědět dopředu

klubo
25. únor 2009

agatha79 nic si z toho nedělej, můj kus se taky nepovedl. Sporťák asi pořídíme jiný 😉

agatha79
25. únor 2009

Klubo: Taky o tom uvazujem, nebo teda ja se spis uz rozhodla. A az prijde druhe mimco, koupime take neco jineho.
I kdyz jsem psala, ze polsky kocar uz nikdy, tak jsem ted okoukla poradne roan maritu, a to je pro miminko luxus pojezd. Korba jeste vetsi nez ma bolder, a to jak se s nim da houpat. Neni to zadna krasa, ale ted uz mi poradne doslo, ze neni dulezite, zda se za mnou otaceji, protoze mam krasny kocar, ale ze na prvnim miste je pohodli a klidny neruseny spanek miminka.