Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

yanna.o
3. bře 2009

jasně, sportem ku zdraví!!!!!! já ho budu muset jít ošmatávat, jinak to nevidím.. 😅

kobolova
3. bře 2009

berushka - nejde o objednanie, ale vobec o "vyskusanie", lebo zatial o nom len citam a uvazujem, a potrebujem ho "ochytat"...
Takze neviete niekto, kde sa da Bolder 3 vyskusat v Bratislave?

agatha79
4. bře 2009

Mkr:kocar vyreklamuju a pomaze z domu. Jen doufam, ze mi to vyrobce neposle zpatky, jako nekterym, co jsem psali, protoze kocar opecovavame opravdu maximalne. Je pravda, ze s nim jezdime opravdu hodne casto, ale to by snad vadit nemelo, od toho je. Proste jsem mela smulu a narazila na nejaky divny kus. ☹

Beruska: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Me se se sportakem jezdilo ztezka, kdyz jsem ho mela otoceny tak, abych videla na mimi. Kdybych to neprehodila obracene, asi bych uplne vyrasila ten kloub, ve kterem se kocar sklada. A docela to byla fuska s tim vyjizdet na chodnik.

yanna.o
4. bře 2009

agatho, jo, to je nouzovka kvůli počasí nebo když jedeš po rovince na klidnou procházku. Je dobře, že tam tahle možnost je. Je to dáno tvarem konstrukce, změní se pak těžiště a páka na to nestačí. U některých typů podvozků to je lepší, u jiných horší - ať jde o přehazovací rukojeť nebo sedačku. Záleží na souměrnosti konstrukce.
Jinak já se o kočáru rozhodovala také na základě diskuzí a počtu a závažnosti stížností.

agatha79
4. bře 2009

Ja byla do boldera zamilovana, procitala jsem diskuse, vsichni na nej peli ody, ale byla pravda, ze v te dobe u nas zacinal, takze to byli zkusenosti trebas jen tydenni. Byla jsem pysna, kdyz jsem s nim vyjela, lidi po me koukali, nekolik budoucich maminek me i zastavilo a jim rikala, ze je to uzasny kocar. O to vic jsem ted zklamana.

len.petra
4. bře 2009

agatha presne tak.. aj ja som bola hotova z designu, ked sme si ho boli v obchode skusit, ani som nekukala na ine kociky, len na tento, lebo som bola proste zamilovana a ked je clovek zamilovany tak este nevidi chyby 🙂 . tie som si zacala vsimat po par tyzdnoch.. 😒

agatha79
4. bře 2009

ze by dalsi nespokojena majitelka boldera? 😉 Musim ale priznat, ze jak je kocar krasny s korbou, tak sportak uz tak pekny neni, s tema pripnutyma kusama latky. Od te doby, co jeszdime se sportakem mi ho uz nikdo neokukoval.

yanna.o
4. bře 2009

jo, když já vybírala, tak snad ani nebyl. Teď jsou v módě ty kytkaté a kruhové vzory, které ale na mě moc nepůsobí, ba už jich mám dost, protože jsou všude a na všem. Na drahých i levných kočárech (ti to kopírují ve velkém), na obkladačkách do koupelny a mnoha dalších věcech taky. Když zjitím, že je něco výstřelek, tak se mi to hned zprotiví. Na kočárcích bych uvítala víc barev a obrázků pro děti, ale ne furt dokola jen kytky a kruhy. Já měla tenhle problém s Cortinou, taky teprv začínala. Jsem ráda, že jsme jí nevzali, ač nás oslnila, když nám ji prodavač předvedl v krámě. Je to děsný plasťák, kola nejsou gumová, takže to hlučí a jízda je tvrdá, taky je málo odpružený. Sice ta větší kola projedou hrboly, ale to nestačí. Nepohodlné pro dítě a vyskytují se stížnosti na brzdu atd. Já jezdila dost v terénu, takže nic pro mě - ač ve městě je to taky samá kostka, díra, hrbol. Ještě taky krom přizvedávání na zadní, přední a zkoušení, jak je to těžké, jaké to má funkce a jak je to pohodlné pro dítě atd., koukám i na kvalitu provedení. Některé kočáry mi připadají prostě odfláklé klumpy a ani kytkaté vzory to nezachrání. Kytky má na potahu i Teutonie, ale zblízka je vidět, že je precizně provedená (cena je vyšší). To je mi sympatičtější kočár, který je levný a není to designový zázrak, protože tam není co řešit. Připlácet za rádo by design bych nechtěla.

Zdůrazňuji, že když to vezmu nezaujatě, tak ty kytičky jsou hezké, bolder má hezké vzory, líbí se mi ty jejich světlé kytkaté potahy, určitě je to oživení oproti nudné a nevzhledné moderní šedi. Jen jsem příklad toho, že každému se líbí a nelíbí něco jiného, takže vždy je oslněna nějaká skupinka lidí a jiná naopak vůbec 😝 😅 😀 Takže je to nakonec tak trochu jedno 😅

jituskak
4. bře 2009

já jsem na to fakticky zvědavá. reklamace je sice řešení,a le i tak jsme pro ten kočár jeli asi 60 km. a nedokážu si představit, že by se mělo něco v jenom kuse kazit 😒 Každopádně si moc přeju, abychom vychytali ten dobrý kus.

agatha79
4. bře 2009

Jitusko, budu ti drzet palce, urcite jsme jen narazili na spatnou varku a ted uz to maji v pohode. Ono v kazde vyrobe vyjede nejaky ten zmetek a mi hold na nej meli stesti.

mkr
4. bře 2009

agatha - určitě řekni že to z toho sjíždí to by nemělo 😠 a za to ty nemůžeš takže by to měli uznat
jinak musím uznat, že sporťák je těžší když dítě je k matce, je tam jiné těžiště, já malou vozím po směru takže mi to moc neva, jinak bych řekla, že 3 kolka je lehčí nebo jestli už jsem si vychytala kde ji chytat, oproti 4 kolce, jinak sporťák je na tom stejně jako xlander, protože jsem se rozhodovala mezi těmito, takže jsme to i měřili 🙂

jituskak
4. bře 2009

agatho. díky za povzbuzení. je pravda, že zmetky se vyrábí a bohužel jdou i do prodeje. přeju ti, aby vám všechny reklamace vyšly...

agatha79
4. bře 2009

Mkr: asi mas ten nanoznik delsi, jak ho mas primo na sportak, protoze moje dite se lepe nacpe s fusakem do x landeru, nez do boldera. V bolderu je akorat na konec nanozniku bez fusaku. ☹ Je ale pravda, ze nas maly je vetsi, pac tatinka skoro dvoumetroveho, tak bude po nem. 🙂

yanna.o
4. bře 2009

jitusak, to bys ho leda musela vrátit a vyměnit za jiný 😀 a to už asi nejde a ani bych ti tu lítačku znovu nepřála. 😅 Jinak buď v klidu, zatím se nic nestalo a není psáno, že se stane. Krom toho každý žije v jiných podmínkách a jiným stylem - někdo může být nespokojen nebo spokojen jen kvůli tomu (bez ohledu na reklamace). Dopředu nad tím neuvažuj a nenech se tím otrávit.

Trojkolka je lehčí oproti čtyřkolce, ale v rámci jedné firmy. Další firma může vyrobit lehčí 4kolku než je 3kolka od jiné firmy. Tak ale to je snad všem jasný.. 😒 😉

martinataylor
4. bře 2009

Ahojky maminy,kdyby mel nekdo zájem..kuknite do inzerátu na bazarku modrýho koníka...prodávám kočárek implast bolder 3......
jinak více info na martinataylor@seznam.cz

fifinek
4. bře 2009

Tak já mám taky implast bolder 3, a musím říct, že je dobrý v tom, že je opravdu lehoučký,člověk ho otočí jedním prstem,ale jinak jsem na rozpacích. V zimě se mi zdá absolutně nepraktický, když je vítr,tak dovnitř fouká přes otvor v boudičce asi to mělo být nějak ošetřeno a a halvně ten nánožník taky moc proti větru neochrání,takže na zimu moc nedoporučuju,ale na léto je zase fajn. Teď pomalu zkoušíme sporťák a ve fusaku je tam malý jak sardinka a nejde připnout těma pásama, protože jsou prostě krátké,takže už aby bylo teplo a nemusel být ten fusak. Myslím, že na zimu moc vychytaný není.

mkr
4. bře 2009

fifinek a máš ty pásy přidělaný dobře? já je měla jinak a taky my nešla přidělat a pak jsem to vykoumala a je to ok

fifinek
4. bře 2009

já nevím asi jo , zdyjí se mi být dost krátké když ho tam dám i v kombinéze 😒 ještě se na to pořádně podívám

mkr
4. bře 2009

martinataylor - proč prodáváš kočárek?teda jestli to není tajemství 😉

monas
4. bře 2009

Dnes jsem vozila tento kočárek kamarádce a musím tedy říct, že jízdní vlastnosti nic moc!!!Mám zkušenosti s Cortinou a Slalomem a s tím se to teda nedá vůbec srovnávat! Jedním prstem se teda rozhodně řídit nedá a to v něm leželo jen ani ne 4 kg mimčo, neumím si pak představit sporťák s 13 kg dítětem...Toť má zkušenost. Vybírám teď kočár pro další dítko a ačkoliv se mi tento docela líbil, určitě do něho nepůjdu! 😒

erika2
5. bře 2009

Jsem majitelkou Implast Bolderu čtyřkolky a jsem s ním spokojená. Přes počáteční rozpaky ohledně váhy a natáčecí nápravy (tu jsem zaaretovala a holt nenatáčím) jsem si na něj zvykla a využívám jeho předností. je opravdu terénní, projedu přes jakékoliv nerovnosti, obrubníky, sněhem, kalužemi, kolečka jsem jen jednou čistila, nemazala ještě ani jednou. Kočárek pruží, houpe, nevrže, Vojta se mi do něj vejde i s fusakem a to si myslim, ze jeste i tak 2 měsíce a bez fusaku snad i na jaře mu bude korba dost. Vozím v košíku i přes korbu položené různé věci, nákupy, klidně i 5 kg. Nebojím se s ním dobíhat na autobus i se o něj pořádně opřít, protože vím, že to Jezdím každý den, někdy i 2x denně. Taška se mi zdá velmi praktická. Slabinou tohoto kočárku je neoddiskutovatelně brzda, je šmejdská a koho znám, tomu se polámala. Se sporťákem zatím zkušenost nemám, pak poreferuju. mám model z kolekce 2008.

mirka755
5. bře 2009

ahojky
koukám, že se tu diskuse pěkně rozběhla 😎 , já zkušenosti s Bolderem nemám-jen co zjišťuju u kamarádky. A také patří mezi nespokojené. Že se jí nevešel na šířku do výtahu je její blbost, že si to předem nezměřila-takže musela sundavat věčně jedno kolo. Ale že se jí půlroční dcera nevešla do sporťáku - to je docela síla. A to ještě neskončila zima, takže museli kupovat sporťák. A to ho kupovali bez autosedačky, 12000,- - no když to tu čtu tak fakt kočár na prd ☹ (samozřejmě jen pro některé, reklamace může být na každý kočár).

beruska2x
5. bře 2009

😲 😲 😲 me se na 7m kluk vejde do hluboke korby uplne v pohode, chudacek, proc ji cpe tak brzo na sportak v zime 😢

mirka755
5. bře 2009

berusko: protože se jí tam prostě nevejde a to ani do sporťáku s fusakem ☹. Má přes 8kg, není to žádný drobek. Dnešní kočárky asi dělají na malé děti nebo nevím, ale měli by počítat i s velkými dětmi

beruska2x
5. bře 2009

ja mam kluka 9kg a 74 cm a vjde se v poho do korbicky i s fusakem ktery ma 110cm... bolder je prave jeden z nejvetsich, proto ho maminky kupuji, to je divny 😲 😲

beruska2x
5. bře 2009

myslim ze mrk rikala ze se ji tam vejde i v roce holcina 😀

mirka755
5. bře 2009

kolik měří nevím, ale když jsem jí tam viděla tak byla fakt ťip ťop. Dojeli aspoň ty mrazy co teď byli a jezdí v novém sporťáku. Co si tak ještě pamatuji, tak mi říkala i o části co se připíná k nánožníku že to nějak nesedělo a že zádová opěrka je na malou krátká ☹

beruska2x
5. bře 2009

tak to jsi prvni co slysim, ze je boldet malej 😅

mirka755
5. bře 2009

jen píšu co jsem u ní slyšela, já jsem o Bolderu také přemýšlela-ale nám se také nevejde na šířku do výtahu, líbí se mi nová kolekce 09 (i když už to jsou spíš kopie)