Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

e.evulenka
16. dub 2009

...ale nejdřív musím prodat Bolder...NECHCETE NĚKDO?? 😒

klubo
16. dub 2009

e.evulenko, tak to hodně trpělivosti, já ho teď prodala, ale šla jsem poměrně s cenou dolu. Když jsem se koukala na inzeráty, tak je jich bohužel docela dost k prodeji a né starých😒

agatha79
16. dub 2009

Tady se opravdu neda moc napsat nejakej zapor na boldera. Me to kolikrat taky prijde jako hon na carodejnice.

soanpe: sedak u sportaku je pevny, ale i podle meho nazoru je nevyhovujici. Nevim proc, nas maly je v nem taky tak nejak skrouceny, at ma operku v jakekoliv poloze. Takze jestli si v nem videla podobne sedici dite, nedivim se, ze ti prisel jako pouhy kus hadru. Mi mame ted misto boldera X landera, dite se mi do nej krasne vejde, takze za sebe nemuzu rict, ze by byli sportaky stejne velke. Ono mozna to bude v pomeru delky sezeni a operky zad. A nebo se mi dite koupi noveho kocarku smrsklo? S zmolkovani materialu, trhani niti, s tim s tebou take souhlasim.
Ja za sebe boldera hodnotim jako rozvrzanou predrazenou karu.

Proc si vlastne vy nadseny kupujete nove kocary? Vzdyt si muzete koupit krasny kocar trebas od evulenky a budete spokojeny vsichni. Jelikoz je bolder uzasny a kvalitni kocar za prijemnou cenu, tak i po pulrocnim pouzivani bude jako novy, na netu se da sehnat bazarovej okolo 7000 i se sedackou. Proc do toho nejdete? Vzdyt to je dobrej kup, kvalitni zbori jako nove za dobrou cenu.

jituskak
16. dub 2009

celá tahle diskuze je o tom, že ty spokojený musí obhajovat, proč jsou spokojený 😝 Jste dospělý, ne, tak přijměte i názor někoho jinýho...

soanpe
16. dub 2009

Siss
koukám,že máme stejné favority, co se týká kočárků 😀

Agatha
trefa do černého 😉

agatha79
16. dub 2009

Jituskak, aha, tak to jsme teda mi nespokojeny asi uplne mimo, pac jsme si mysleli, ze je to diskuse o zkusenostech s kocarkem implast bolder. Nevedela jsem, ze je to o prijimani nazoru nekoho jineho. To potom asi snad ani neni diskuse. Uz jsem to sem jednou psala, zalozte si nekde fanklub a tam si chvalte, chvalte, chvalte.

Ja moc dobre chapu, ze s timto kocarem je nekdo spokojeny, jen me uz nekolik mesicu vytaci, ze kdyz sem nekdo napise nejaky zapor, skupinka fanynek zautoci a dela z toho dotycneho narocneho magora, obrazne receno.

Jen doufam, ze jednou nedojdes stejneho nazoru, to bych ti neprala.

Tak co, pujdete do toho? :Proc si vlastne vy nadseny kupujete nove kocary? Vzdyt si muzete koupit krasny kocar trebas od evulenky a budete spokojeny vsichni. Jelikoz je bolder uzasny a kvalitni kocar za prijemnou cenu, tak i po pulrocnim pouzivani bude jako novy, na netu se da sehnat bazarovej okolo 7000 i se sedackou. Proc do toho nejdete? Vzdyt to je dobrej kup, kvalitni zbori jako nove za dobrou cenu.

astrane
16. dub 2009

Holky já ho viděla jen na obrázku a u berusky v albu,ale podle mě má sporťák krátkou tu zádovou opěrku.Beruscin malej má jen 8 měsíců a to by mu měla opěrka končit kus nad hlavou a on to má tak akorát,takže za rok už si nebude moct tu hlavičku opřít,pokud by s tím teda chtěli ještě jezdit.A možná to bude i dřív,podle toho,jak vyroste.Takže ložná plocha je možná opravdu ok,ale je dlouhá zase někde jinde....Délka té zádové opěrky by měla být aspoň 45cm.Náš malej má takhle dlouhou opěrku a má to taky na knop,ale je o hodně větší a starší
tak mě neukamenujte,že hodnotím,co nemám a co jsem v reálu neviděla....prostě to tak vypadá....

e.evulenka
16. dub 2009

astrane
Tohle je přesně ten důvod proč měním vůz. Jenomže většina kočárků je na tom uplně stejně,takže to není jenom problém tohoto horce diskutovaného . 😝

soanpe
16. dub 2009

A proto mám Quinny speedi 😉 hledala jsem něco s vyšší zádovou opěrkou a tenhle jedinej to měl.

astrane
16. dub 2009

já mám třeba Deltim travel a je to dobrý,je to celkově kočár tak akorát🙂,ale válčila jsem s tím třeba u golfáčů,než jsem takový našla a ještě s kolmým sedem....

e.evulenka
16. dub 2009

ten zase měl malinkou vaničku na bábo....to se prostě nedá zkombinovat všechno??? 😠

soanpe
16. dub 2009

já mám holčičku narozenou 30.listopadu, tak nám to vyhovuje 🙂
Kdyby byla letní mimi, tak bych si asi koupila velký hluboký a pak sporťák Speedi nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15413715

e.evulenka
17. dub 2009

A už jsi někdy viděla spící dítě ve sporotovní korbičce která nejde dát do lehu, jenom se celá naklání-alá houpačka? Já jo! Každý den a to bych opravdu malému dobrovolně neudělala. 😠

luci81
17. dub 2009

soanpe:dobře to holky řekly,opravdu není pravda,že sporťák není zpevněný,zatím ho sice nepoužíváme,ale mám tu sedačku před sebou a je fakt tvrdá 🙂 .Nechápu,proč se pouštíš do takových debat,ale Tebe to asi baví se dohadovat 😀 jediné,v čem bych Ti dala za pravdu,že by se mohly zatrhávat nitky na vnitřku boudy,ale kdo by je zatrhl,když mimčo leží?Na sporťáku tenhle materiál není!Už se těším na iner.poštu 😀
Jinak jak říkám,zatím jsem vyzkoušela jen hlubokou korbu,s tou jsem spokojená,je v ní spousta místa!Až vyzkoušíme sporťák,uvidíme.Máme Bolder3,a ani na jízdu si nemůžu stěžovat.Bydlím na vesnici a jezdíme hodně do přírody,takže po cestách,hrbolech-v poho.Díky aretaci předního kolečka se dobře ovládá i ve městě.Nejsem zastánce,ani odpůrce tohoto kočárku,protože jak už psali ostatní,myslím,že na všech se najdou chyby. 😉

soanpe
17. dub 2009

evi, jo viděla. Ale nevim,co to bylo za kočár.To musel vymýšlet fakt nějaký inženýr 😀 To se chudince drobečkovi musí odkrvit nožičky ☹

Luci, co se do mě furt pouštíš?Je tu víc lidí, který by do něj nešly. Tobě se třeba líbí a vyhovuje, mně ne. TEČKA Buď tak hodná a ignoruj mě.Děkuju.

kjajule
17. dub 2009

luci81: no zatrhnout nitku u vnitřku boudy je u Boldera velice jednoduché díky těm suchým zipům na nánožníku po pár měsících už to mám uplně odrbané...a není to opravdu o tom že nejsem opatrná ale když potřebuješ rychle vyndat dítě nebo tak tak se to porstě stane jedna dvě... ☹

beruska2x
17. dub 2009

par zatrhlych nitek jsem tam mela, proste jsem je ostrihala a bylo.. zadna tragedie...

soanpe, jak muzes vedet co ti vyhovuje kdyz jsi to nevyzkousela?? placas do vody 😀 😀 😝

soanpe
17. dub 2009

Holky vy jste fakt jak fanatičky 😖 a malý uhádaný haranti 😝
Prostě je to můj názor a tak mi ho neberte. To vás to baví se dohadovat???
Kdo chce psa bít, hůl si najde a vy jste ji asi našly 😖

Dejte si kafe a mě nechte žít. Nebo mám začít taky útočit?

beruska2x
17. dub 2009

ty nemas s cim..

pokud jde jeste o tu polohu v korbicce tak myslim ze vubec v zime s vetsim mimcem se vyuzije hooodne, me malej uz sedel ale sportak jsem kvuli pocasi davat nechtela jak bylo hnusne a jezdili jsme tak kazdodenne, pekne koukal ven treba i pres slidu a byl spokojenej, uz bych bez toho kocarek nechtela...

soanpe
17. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

soanpe
17. dub 2009

beruska
jo beru že ti to vyhovuje, ale fakt jsem s pokojena s tím, co mám a nechápu důvod těch vašich útoků.
Tady je hold pár fanatiček, který neberou jinej názor než ten svůj a pak se diskuze točí kolem nesmyslu. Chytí se jediného stébla a točí furt dokola jako na kolotoči. Asi to bude neschopností vést dialog a jsou zvýklé na monology, protože už je doma asi nikdo neposlouchá, či co. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

blani2
17. dub 2009

Ahojte 🙂
uf, to jsem se zapotila, než jsem vás dočetla 🙂 Implast Bolder je můj favorit a zrovna vyrážím na jeho obhlídku 🙂 Vzhledem k vášnivé diskuzi to bude určitě moc fajn kočár. Jsem na něj zvědavá 🙂

beruska2x
17. dub 2009

protoze hodnotis neco s cim si nikdy nejela, o pouzivani nic nevis... bez urazky ale vyhody a vady kocaru se podle me poznaji po min. nekolikatydennim pouzivani..
jak muzes mit nazor na neco co vydis z rychliku nebo ani to ne... fakt nevim kde ty zkusenosti beres.. 😎 😕

beruska2x
17. dub 2009

jezis vidis.. ja pisu..

pokud jsi spokojena se svym kocarem tak je to v poradku ne? nechapu proc tedy hodnotis od oka jiny.. 😲

soanpe
17. dub 2009

ahoj blani 🙂
no je to tu na ostří nože 😀 A to kvůli blbosti, protože máme každá jiný vkus, názor atd.
Jů Kubula bude mít svátek i narozky v jedem měsíc. To budete míj vždycky jednu obrovskou oslavu 😉

astrane
17. dub 2009

Podle toho,co jsem si tady přečetla,tak by ses měla zaměřit na kolečka-nespoko jené uživatelky měli problémy právě s koly a na délku té zádové opěrky ve sportovní verzi.tu si změř,měla by být tak 45cm a klidně i víc 😉
Já uživatelkám věřím,že se jim s kočárkem pěkně jezdí a že barvičky drží a korba je prostorná,to i ty nespokojené také chválili.Taky design je povedený 😉 jen pokud jjsou opakované potíže s koly,je třeba opatrnosti,zvláště,když to neuznají jako reklamaci...a délka zádové opěrky je taky důležitá,pokud chcete sporťák používat třeba i do dvou let,tak aby dítěti nečouhala hlava přes-to je pak tak na zlomení vazu....

soanpe
17. dub 2009

beru, sorry ale to bych musela vyzkoušet tak 8-9 ne li víc modelů.
TOTO JE JEN A POUZE MŮJ SUBJEKTIVNÍ NÁZOR, tak mi ho prosím tě nech
toto není téma :Pište jen objektivní a kladné zkušenosti.
téma je pouze: Kočárek implast bolder Takže pokud tomu dobře rozumím, tak tu může každý na toto téma napsat cokoli,co si o tom myslí...

soanpe
17. dub 2009

jj.souhlas s astrane 😉

beruska2x
17. dub 2009

no tak ja pokud s necim nemam zkusenost tak nehodnotim, pokud ti staci pohled a vis co a jak je kvalitni a dobre a naopak tak jen blahopreju... 😀

soanpe
17. dub 2009

beru:
NO COMMENT...