Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

beruska2x
17. dub 2009

no konecne... 😀

soanpe
17. dub 2009

Na tohle fakt nemám, točit se dokola, jako pes za ocasem...
Na to je mi čas dost drahý a raději ho věnuji dceři, než, pro mě bezduché, diskusi
Povídejte si hezky v té své Bolder komunitě a plácejte se po rameni, jak jste mi to nandaly ...

blani2
17. dub 2009

Soanpe, jo jo stejné termíny v jeden měsíc, jako maminka. A taťka k tomu má i Vánoce 🙂

kala713
17. dub 2009

Mate niekto k tomuto kočiku slnečník? Neviem či si mám kúpiť originál, alebo pasuje aj nejaký iný slnečník?

beruska2x
17. dub 2009

ja mam universalni, Bolder nemeli kdyz jsem ho kupovala , vloni jsme ho hodne vyuzili ale letos nevim, malej se po nem sape a clouma s nim, tak to asi bude dost bez efektu 😀

kala713
17. dub 2009

Ja si chcem nejaky slnecnik kupit, len sa bojim aby som nekupila taky co nebude pasovat na kocik.
Beruska, kde sa da kupit taky univerzalny? Je to nejaka značka, alebo kto to vyrába?

beruska2x
17. dub 2009

ja jsem ho koupila primo s kocarem, znacka na nem neni psana zadna, ja jsem to nezkoumala.. 😅 ale je pekny, pevny, myslim ze ho budou mit v kazdem obchode s kocarky..

blani2
17. dub 2009

tak jsem zpět z města a mám vybraný Bolder4 hnědobéžový 😉 objednávat budem v květnu, do 2 týdnů je prý na skladě 🙂 Strašně se mi ulevilo, že máme vybráno. Nabídli mi několik typů podvozků. Mám na vás prosbu, je lepší čtyřkolka s předníma otočnýma kolečkama nebo natáčecíma? Jsem z města a do nějakých divokých terénů se pouštět nebudu. Předem díky 🙂 Jo a zkoušeli jsme ho dát do kufru Renaultu megana a vleze se akorát 😉

luci81
17. dub 2009

Ahoj,neříkám,že je to ideální kočár,ale myslím,že ten kdo má drahý čas,nebude reagovat pořád dokola.Neútočím na Tebe,jen jsem napsala,že je sporťák pevný,netvrdím,že dobrý,protože jsem nezkoušela.Možnost zatrhnutí nitek jsem připustila,ale jezdím asi krátce(4měsíce)tak se mi to nestalo.

agatha79
17. dub 2009

Blani, za sebe 4kolku s natacecimi koly nemuzu doporucit, s otocnymi sem nejela, ale ty co maji 3kolku, tak si jizdni vlastnosti chvali.

agnessa
17. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

blani2
18. dub 2009

Holky, moc děkuji za vaše zkušenosti 🙂

agatha79
18. dub 2009

Blani mi mame X lander XA, ten ma predni kola otocna o 360stupnu, ale jezdime po lese uplne nadherne, takze otocne kola jsou super u X landeru, u bolderu nevim, pokud je kvalita stejna jako u X landeru, tak by se krasne jezdilo i v terenu.

agnessa
18. dub 2009

Agatho, jen se zeptám (neber to prosím jako útok nebo tak, prostě mě to jen zajímá 😉 )
Netočí se ta kolečka nějak proti sobě, když jedeš v terénu? Vyčetla jsem na pár diskuzích, že se s těmito kolečky hůř jezdí po terénu právě z tohoto důvodu... a mělas možnost srovnání s trojkolkou? jaký je na ovládání? kamarádka si jej chce kupovat a rozmýšlí se mezi xa a tou xlanderovskou trojkolkou... 🙂

reni7
18. dub 2009

tyjo tak tad yse to pěkně rozjelo 😅

já mám od úterka doma 4kolku hnědobéžovej a líbí se mi i sporťák,perfektně jednoduše se celej kočár skládá,

nechápu proč tady někdo řeší že se tahají nitky-bóže a na jiným kočáru se nitky ani nehnou?to už si některý hledáte vyloženě záminky abyste kočár mohly shazovat? 🙄 fakt vás nechápu 😝

každej máme jinej vkus a tím to hasne 😉

a dost a už se tady nehádejte 🙂

agatha79
18. dub 2009

Agnesso, mi jezdime nekolik hodin denne po lese, je to samej koren a kamen a nemuzu si stezovat, mam pocit, ze kocar jede uplne sam. V navodu je dokonce psano, ze by se v terenu nemela kolecka aretovat. S trojkolkou jsem nejela. Mam pocit, ze trojkolky nejsou dost stabilni, videla jsem pani, ktere se predni kolecko zaseklo mezi koleje a kdybychom ji nepomohli, asi by je prejel vlak. Navic si myslim, kdyz pak uz vetsi deti ve sportaku blbnou, tak ho muzou prevratil. Jsou to ale jen a jen moje domenky.

beruska2x
18. dub 2009

ja ma 4 kolku s tou nataceci napravou a jsem spokojena, jezdime jak po meste - chodniky ale i dlazebni kostky a i teren u rodicu na zahrade a v poho, zaaretovano jsem mela jen v zime na snih, v rozsolene brecce se jelo lip, ale jinak to nepouzivam... super je to odpruzeni, kdyz jsou kocary "natvrdoů tak na kocicich hlavach je to o vyklepani duse 😅

agatha79
18. dub 2009

Reni, mrkni trebas do alba Berusce, tam jsou ty vytahane nitky videt i na tak male fotce. Takze ve skutecnosti to je videt daleko vice. 😝 Na muj vkus je to az moc. Ten nas to taky mel priserne vytahane od tuho sucheho zipu. ☹

Beu, mi meli tu predni napravu asi taky spatnou, tahlo nam to do prava, a kdyz jsem jednou prechazela ulici a po sjeti z chodniku na silnici se mi naprava soupla do prava, takze jsem se tam zasekla, nastesti auto bylo daleko. Od te doby jsme jezdili pouze s zaaretovanymi koly, nechtela jsem riskovat, ze zustanu vyset z chodniku, kdyz pojede nejakej magor. Mi proste meli echt blbej kus. ☹

mkr
19. dub 2009

včera jsme byli kupovat golfky a viděla jsem i jiný barvy od bolderu a pořád bych do něj šla i do jiný barvičky, štve mě, že ho mám bavlněný, jiný nejsou jen kytky :(

reni7
19. dub 2009

já při vyzvedávání boldru viděla tu novou kolekci a ta se mi teda moc nelíbí,ty puntíky na něm,sem ráda že sem ještě stihl tu starou 😅

golfák taky časem asi pořídím skrz cestování autem je to pohodlnější 😉

mkr
19. dub 2009

my jsme museli malá jezdí s našima na chatu, takže potřebovala něco skladnějšího a táta mi ho jen tak házel do kufru i s podvozkem na kola, tak byl celej špinavej, takže jsem jim koupila jiný, aby mi ho neničili 🙂

blani2
19. dub 2009

Reni, myslím, že mám vyhlídlou tu samou kombinaci, myslím 201 🙂 Ta nová kolekce barev se mi taky nelíbí. A co máš za podvozek?

beruska2x
19. dub 2009

agatha.. tobe by asi vyhovoval kocar z titanu a neoprenu ci kosmickych materialu za asi pul mil. dolaru .. latka je proste porad jen latka a suchac suchac...
oko se ti zatrhne i na puncose, je to kosmeticka vada ale zadna tragedie, ktera jde navic snadno odstranit...

kdo chce psa bit,....

blani2
19. dub 2009

Holky, já už se tak těším, jak bude kočár doma 🙂

beruska2x
19. dub 2009

to se ti blani nedivim, ja pokazdy kdyz malymu neco objednam tak cekam jak o vanocich na postu 😀 😀 😀

blani2
19. dub 2009

Beru, jo jo 🙂 já čekám z mmbazaru na čepku se jménem, zavinovačky a prostěradlo, už aby to tu bylo 😉

jituskak
19. dub 2009

v tomhle jsme holky asi všechny stejný, co? mě mají zítra přijít chůvičky a já se na to těším, jak děcko 😀 zase si s něma budu hrát aspoň půl hodiny 😀

reni7
19. dub 2009

blani je to číslo 211 béžovej s takovot tmavší hnědou,v reálu je nádhernej 😎 mám 4 kolku páč buu jezdit hodně po terénu

jitus-tak co jedete zitra do Olmiku?pěkně jim to tam oslaď 😠

jituskak
19. dub 2009

reni, zajedeme tam až ve středu, páč dřív nemůže manžel... je to na nic. stejně si myslím, že nic nevyřešíme, když tam nebude ta majitelka...

blani2
19. dub 2009

Reni, ten je taky krásný. My si pořídíme tento 🙂 vypadá live super 🙂

http://www.slune-cz.cz/kocarek-implast-bolder-4/