Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

verusa22
14. srp 2009

ahojky holky. mate nekdo zkusenost s kocarkem ímplast clipper3??

mkr
16. srp 2009

sporták jde do úplného lehu

simoska
16. srp 2009

ahojky mam implast bolder rok a strasne nam vysisovala boudicka.takze misto cerne mam tmavomodrou ☹ nevim jestli ma cenu to reklamovat a chci se zeptat shanim plastenku,ale nikde original nemaji a univerzalni mi nevyhovuje.malemu, kdyz je velky lijak,tam trochu prsi.stala bych o to prekryti boudicky.

erika2
17. srp 2009

Implast Bolder v Brně: Na Václavské (tam je levnější, lae prodavačky jsou protivné) nebo na Lidické.

luciejadr
19. srp 2009

jituska - mě se malej v lehu nevleze do sportáku. dotýká se hlavičky boudy. jsem z toho rozhozená. a dolů níž ho nepustí to upínací, at nevypadne :(
jinak stalo se některé, že:
1.prasknul držák na rukojeti? to polstrování?
2.zničila se boudička uvintř u suchého zipu? ta látka je totál rozrhaná :(
zkouším ted reklamaci a v PO se dozvím co a jak.
jsem rozčarovaná ze sportáku. zklamaná. těším se na jaro a na golfky 🙄

nikulka83
23. srp 2009

Holky, jak se přidělává boudička na sporťák? Jen těma patentama nebo na co je tam ten zip?

nikulka83
23. srp 2009

Jo, tak už jsme našli ten nástavec...

Nemáte někdo vyfocenej ten sporťák "v akci"?

beruska2x
24. srp 2009
nikulka83
25. srp 2009

Suppper, a myslíš, že se ti tam malej vejde i přes zimu? V kombinéze a fusaku?

beruska2x
25. srp 2009

no tak bud bude mit fusak nabo kombinezu, urco ne oboje najednou a hlavne myslim ze moc v kocaru nepobude 😅 je dost akcni, zacina chodit a v kocare moc sedet nechce, pocitam na zimu spis 70% sanky + tapani a zbytek kocar a myslim ze to bude v pohode... 😉

simaky
26. srp 2009

AHoj holky, jsem tu mezi vámi nová...sice už jsou diskuze o Implastu docela staré,ale moc mě zaujali. Hned mi padl tento kočárek do oka. Dočetla jsem se,že ho tady někdo viděl v Kolíně? můžete mi prosím poradit kde? předem moc děkuji

simaky
26. srp 2009

jéé děkuji moc za radu🙂

luci81
27. srp 2009

simaky,já ho mám taky z Daniely-je tam moc příjemná obsluha,jen pokud mohu poradit,je lepší jít tam jiný den než v sobotu.To tam totiž bývá dost lidí.

mkr
28. srp 2009

nikulka - nám byl rok když byla zima a vešla se tam úplně v pohodě a to není nějak malá, pěkně se jí tam spala, určitě byste se tam měli vejít, my byli starší a krásně jsme se vešli 🙂

beruska - mohla bys prozradit v čem děláš fotky, máš je moc pěkný

beruska2x
28. srp 2009

napsala jsem ti adresy do IP 🙂

hatakaspi
1. zář 2009

Chtěla jsem se zeptat, jestli existuje nějaký potah na sporťák. Jestli ne, tak jak jezdíte vy? Dáváte mimču něco pod sebe nebo ne? Díky za odpověď

beruska2x
1. zář 2009

nikdy jsem zadny potah nedavala, nevidim duvod 😅

klara.t
1. zář 2009

Děvčata, bavíte se tu o Implast bolder, ale o kterém typu? Nechce se mi to číst celé, je tu už dost stránek. Mě zajímá Implast bolder SD 2009. Máte s ním některá zkušenosti? Díky

paulie
2. zář 2009

IB SD mám tři měsíce a nemůžu si ho vynachválit - lehce ovladatelný jednou rukou (nejsem zrovna svalnatý typ 😅 ), "sebejistý" ve městě i na polních cestách (samozřejmě na špatném terénu hrká, ale to skoro každý kočárek a mému synkovi to nijak nevadí), lehce udržovatelné potahy (mám to bíločerné provedení s kruhy), korbička se mi zdá dost prostorná (malý má cca 60cm a kolem sebe spoustu místa - zatím 😀 ), oceňuji vychytávky jako větrání boudičky, možnost zvednutí "opěrky" v hluboké korbičce, lehce aretovatelná kola (ne u každého kočárku mi to šlo tak snadno 🙂 ), jednoduché upevnění korby a sedačky pomocí klipsů, které jsem též zvládla 🙂, a korbička je celkem vysoko posazená, což značně uvítala moje záda 🙂

Nemám zatím zkušenost se sportovní sedačkou, ale doufám, že bude u ní vše ok jako u hluboké korbičky.

lila75
3. zář 2009

paulie, kde si ho kupovala a kolko ta vysiel? Ma nafukovacie alebo umele kolieska? Je odpruzeny? Ako sa polohuje sportova cast? Viem, ze ju este nepouzivas, ale ked si ho kupovala, tak tii to hadam ukazovali: polohuje sa zvlast chbtova cast a zvlast nozicky alebo je to ten "hupaci" system, ze jednym tahom sa cela ta sportova cast preklopi dozadu a nozicky idu dohora? Da sa nakliknut aj v smera aj proti smeru jazdy?
Budem ti strasne vdacna ak mi odpovies, lebo sa neviem dopatrat obchodu, kde by som si ten kocik mohla pozriet nazivo. 😉

paulie
3. zář 2009

lila: kupovala jsem ho v Hradci Králové v John Nellu a byl za cca 13tis. Kolečka má všechna nafukovací, dají se k němu dokoupit i duše (to ještě nemám vyzkoušené 🙂). Pružiny má velké u zadních (větších) koleček - zároveň slouží k "houpání" a pomáhají při najíždění/sjíždění na chodník (není to tak tvrdé).
Sportovní část jsem zkoušela jen v obchodě, ale bylo to tak - nožky i zádíčka se polohují zvlášť. A všechny části, tj. korbička, sporťák i sedačka jdou oběma směry 🙂

Je fakt, že naživo jsem jej taky nikde moc neviděla ... je to holt novinka 🙂 Zkusím popřemýšlet, jestli jsem ho neviděla ještě někde mimo HK ...

lila75
3. zář 2009

paulie, dakujem za pomoc. Ja to mam do HK trochu odruky 😀 . Ale tie info su pre mna dost cenne. Viem,ze tento typ mavaju aj v Polsku a zvazujeme, ze si tam zajdeme. Len som chcela sa dozvediet o tom kociku co mozno najviac este predtym. Momentalne sa nam velmi paci (splna vsetky nase predstavy) Teutonia, ktoru sme videli nazivo v Bratislave, no je strasne draha ☹ , tak hladame nieco lacnejsie, kde by sme museli robit co najmenej kompromisov. Tvoje info ma zatial potesili. Len keby este niekto zo Slovenska poradil, kde ho tu mozem vidiet naziivo... 🙂

paulie
3. zář 2009

lila: není zač 🙂 Doufám, že nebudu po čase mluvit jinak, ale zatím jsem fakt spokojená 🙂 Teutonky se mi líbily, ale máš pravdu, že jsou drahé (když jsem si ujasnila, co vše ke kočárku chci, tak jsem byla už na 22tis. 🙂)) ).

katkamat
3. zář 2009

Holky, jaký jste měli fusak na zimu do sporťáku, vím, že jsem to tu někde četla, ale už se mi to nechce hledat 😖
Beruska: někde jsem četla, že máte židličku Fábula, přemýšlím o ní.... Jsi s ní spokojená????

Klara: kamarádka má implast SD2009 4 kola a až při jízdě zjistily ,že málo pruží a odpružení nejde regulovat... 😢 Takže s maličkým to docela drncá....My máme Bolder 2008 3-kolku a je měkčí, lépe odpružený a dá se odpružení nastavit... Ale nová kolekce má asi trošku kvalitnější materiál, hlavně na boudičce už nebude ten suchý zip trhat látku.... Jinak bych řekla, že jsou úplně stejné......

jituskak
3. zář 2009

kati, já teď právě taky řeším fusak. dneska jsme malýho měřila, má 70 cm a korbička 74, takže my na zimu budeme mít taky sporták. líbí se mi ten Kaiser, má ho Beruška a je s ním spokojená. já asi jdu tady do tohohttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8846722&tab=0 sice barvičky jsou krásný,a le to bych nesměla být ujetá na kombinování barev 😀

mkr
3. zář 2009

my máme taky kaiser a neměnila bych, nepromokne, neprofoukne a hřeje 🙂

beruska2x
4. zář 2009

katkamat.. jsem s ni spokojena moc, mam oranzovou, jen to otres vlhkym hadrikem a je to ciste, pultik kdyz tam malej naprasi tak oplachnu ve vane sprchou 😀 je fakt stabilni, doporucuju...

beruska2x
4. zář 2009

jutus nekupuj si cerny fusak do cerneho kocaru 😕 to se mi zda moc... uvidis jak jina barva kocarek pekne rozsviti, fakt to je pekny 😀 😉

mkr
4. zář 2009

my máme šedivý neutrální