Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

prchalka
10. únor 2010

Já taky dost často kopala do brzdy 😅

fifa79
10. únor 2010

zuzik007s:mám nafoceno v albíčku od sedmého měsíce

vojtisek2007
17. únor 2010

ahoj - prosím o radu - kočárek si vybrala ségra - takovej ten černo-bílej (kluk) nebo červenej (holka) - chci se zeptat, jak je to s údržbou kočárku - má dva obří psi, který občas se otřou,oslintnou.....je lehce omyvatelný, nechytá látka lehce chlupy ??? a ještě jeden dotaz ke skládání - musí se z konstrukce sundat korba(sedák) a pak složit, nebo to jde "splácnout" aniž by se korba nebo sedák museli sundavat a vést vzlášť...ona hodně jezdí, a já měla kočár, kde se to pokaždý musela sundat, což mě teda moc nebavilo....

beruska2x
17. únor 2010

musi se to sundat pred skladanim ale jde to lehce, kocarek ma hladkou latku asi jako kvalitni zimni bunda - vetsinou staci otrit houbickou vlhkou a kdyz se zaspini tak se stahne a soupnu to na 30 do pracky bez problemu a je to i rychle suchy...

beruska2x
17. únor 2010

a jezdime v nem doted... 😉

vojtisek2007
17. únor 2010

a kam tu korbu v autě dáváš ? na tu splácnutou konstrukci ??? nám právě ta látka přisla jako bavlna nebo tak něco, tak to by bylo fajn,kdyyby byla tak lehce "omyvatelná"

beruska2x
17. únor 2010

nene bavlna to byla u kolekce myslim 2007 pak uz ne.. ja uz mam 2008 a je to fakt na udrzbu super... korbu jsem davala bud na konstrukci nebo na sedacku dozadu, podle potreby...sedacku ze sportaku taktez...

vojtisek2007
17. únor 2010

aha...tak díky za vyčerpávající info - teď ještě ho někde teda zkouknout "naživo" a popřípadě rovnou koupit - ještě jeden dotaz - jakou jste používali autosedačku aby šla nacvaknout na kočár - vím že se prodávají sety rovnou s autosedačkama, ale na ty jsem nikde nenašla crash test...jde tam i nějaká jiná - testovaná ???

beruska2x
17. únor 2010

ja jsem mela autosedajdu jinou a na kocar jsem ji nikdy nedala, ´.. nepotrebovala jsem to takze to nevim ale dost holek to ma spolecne, nebala bych se....

ja jsem ho kuppovala pres net aniz bych ho nazivo videla 😀 a nelituju...

vojtisek2007
17. únor 2010

to ono by ho ségra taky určitě taky koupila "naslepo" - ale má zkušenost s mojím kočárem - měla jsem sourozenecký abc desing zoom - na fotkách a tak nádhera....a když jsem jí tam naložila děti ať jede, tak jí to dělalo děsný problémy a prostě jí ten kočár "nesedl" - tak proto pojedeme zkoušet - implast bolder je favorit v záloze je ještě mutsy

beruska2x
17. únor 2010

mutsy nedoporucuju, desne spatne se ovlada, kamaradka ho mela zkousela jsem s nim jet a desny, nakonec ho skoro novy prodala a koupila Jane 😒

no Bolder se ovlada moc pekne i s nakupem dole jsem jela 1 rukou, pekne s tou napravou zataci, ja jsem na 100% spokojena 😉

vojtisek2007
17. únor 2010

beru děkuju moc 🙂

fifa79
17. únor 2010

vojtisek2007:já mám felicii a kočárek tam skládám celý,jen musím sundat jedno kolečko.Je lehký,tak je to v poho,taky jsme pořád na cestách a zatím spokojenost.

klubo
17. únor 2010

vojtisek2007
já jsme měla Bolder a prodávala jsem ho cca po 4 měsících a koupila Mutsy, teď spokojenost - ono je to asi názor od názoru (já tedy píši z vlastní zkušenosti), určo jeďte vyzkoušet.
Jinak myslím, že jiná autosedačka na Boldera nejde.

luci81
18. únor 2010

vojtisek2007-my jsem taky nikdy nesundávali korbičku,pokud vejde do kufru,tak jde v pohodě složit i s ní 😉

luci81
18. únor 2010

k těm látkám,co já jsem viděla,tak u těch s květovaným vzorem,byla právě ta květovaná bavla(já jsem ho původně chtěla,ale kvůli tomu jsem si vybrala jiný)jednobarevé a ty s kruhy byvlnu nemají a jsou dobře omyvatelné jak už psala beruska.Ty nové se vzorem ,,plných,,koleček jsem naživo neviděla.

lulii
18. únor 2010

berusko, jak můžeš říct, že se mutsy špatně ovládá? Zkoušela sis ten 4 rider? Ale věřim tomu, že jestli jsi zkoušela mutsy urban rider, tak to jo, ten je fakt na to ovládání takovej divnej. Ale ten 4 rider je na ovládání lehoučkej 😉

beruska2x
18. únor 2010

protoze jsem s tim jela a blbe se ovladal , a ne jednou, kamaradka ho z toho duvodu prodala, a to bydli v centru ve meste, teren zadny...

v krame treba ne ale kdyz tam das dite + nejakou vahu navic tak se s nim proste jezdilo debilne no...

lulii
18. únor 2010

Ale s tím urbanem, to jo, tomu bych věřila. Ale 4 rider nee, ten je úžasnej, vím to, má ho segra a jak po městě, tak i v terénu je dobrej. Jen abys zbytečně neplašila holky, co by chtěli toho 4ridera 😉 Ale pokud opravdu mluvíš o urbanovi, tak to souhlasím se vším všudy 🙂

f.miracle
18. únor 2010

My jsme měli bolder černobílý (korbička bílá s černými kruhy a černá boudička) a když se někde máznul, tak stačilo přetřít ubrouskem na čištění zadečku a bylo to 🙂

vojtisek2007
19. únor 2010

tak ségra chce právě ten s těma kytkama ☹ ach jo

luci81
19. únor 2010

vojtisek-no ja jsme už psala,mě ta bavlna na kočárek právě moc ,,nesedí,,,navíc je tam hodně světlé.Na hluboké korbičce by to asi až tak nevadilo(pokud by jí na to neskákali ti psi 😉 ,ale pak ve sprťáku bych řekla,že je to dost neprakticý 😒 My taky máme psi,tři lovecké a vlčáka.I když s těmi loveckými chodíme často na prcházky i vlčák se na dvoře s kočárkem potká,ale nikdy ani jednoho z nich nenapadlo na kočár skákat atp.

luciejadr
19. únor 2010

holky.. vy mě šokujete. jak skládáte bolder cely??? to jde? to se nemusí vždy dát bouda zvlášt a zvlášt podvozek??? můžete mi poradit jak??? jako my ten kočár máme už rok a nejvíc nadávám na skládání do auta :o))) mám felicii combi a tam by se vlezl 😀 prosím radu radu

luciejadr
19. únor 2010

vojtíšku.. autosedačku od boldera mooc doporučuji. nehled na crash testy. všechny jsou ok.. když to vezmeš, tak je i dost drahá ta naše sedačka.. a dítě v ní vydrží mooc dlouho. náš dlouhán ji mohl použít ještě v roce a to ostatní nemohoou. fakt 😉

mkr
20. únor 2010

tak autosedačku od boldera bych určitě znovu koupila je poměrně velká, jinak mám kytičkovaný a je to bavlněná látka, musí být člověk hodně opatrný, ve sporťáku mi to vyhovovalo malá se vůbec nepařila tím jak to je bavlna

luci81
20. únor 2010

luciejadr- bohužel nevím,jak poradit-Tobě to nejde?Já ho prostě složím i s korbou,jen,,splácnu,,boudičku a šup s ním do kufru 😉

prchalka
20. únor 2010

Já mám tu khaki barvu 2008. Autosedačka na kočár mi byla k ničemu - nevyužila jsem ji ani jednou. Teď už bych si pro novorozence vybrala určitě jinou, né tu ke kočárku, připadalo mi, že mi tam malá od začátku sedí ☹ Vydržela nám do auta tak 3/4 roku, to jo, ale v letních měsících jsme se potily jak v autosedačce, tak ve sporťáku, vždycky úplně durch ☹ 😝 Ale říkala jsem si, že u ostatních značek to asi je taky tak.. ale nevím, nezjišťovala jsem, ale vadilo mi to!

prchalka
20. únor 2010

Jo, ale i přesto ho miluju 🙂 🙂

luci81
20. únor 2010

prchalka-poslední příspěvek je dobrej🙂 No já nevím,já jsem ani snad u jiných kočárků než u tohohle bavlnu ve sporťáku neviděla,tak myslím,že to bude asi u všech podobný,podle mě,když je teplo,tak se bude potit ve všem.No uvidíme v létě,přinejhorším myslím,že by se s trochou šikovnosti dala spíchnout nějaká vložka 😉

prchalka
20. únor 2010

luci81: Já už si na léto, bohužel, musela pořídit větší sporťák, do Boldera už si mi pohodlně nelehne ani náhodou a s fusakem mám taky smůlu! Takže máme Peg Perégo GT3, tam má ještě místo! Moc mě mrzí, že Bolder má tak malej sporťák ☹ ☹ ☹ Jinak by neměl chybu!!