Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

vrn
9. dub 2010

Ahojte, mam Bolder z kolekcie 2008 - bezovy s modrymi kvetmi. Bohuzial sa nam stratil nanoznik a neda sa doobjednat, vedeli by ste mi poradit kde sa da kupit nejaky univerzalny, resp. neviete o niekom kto by chcel predat taky aky by sa nam hodil?

fifa79
9. dub 2010

Ahoj,
co třeba zkusit na mimibazaru.Hodně maminek tam inzeruje, že nánožník ušije.

eatygrenee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vrn
11. dub 2010

kjajule dik, to ma nenapadlo, super napad 🙂

eatygrenee
11. dub 2010

Ahoj,
nevíte prosím někdo rozdíl mezi implast bolder a implat clipper? děkuji 🙂

mirka755
11. dub 2010

Clipper má jiný podvozek 😉

mirka755
11. dub 2010

a samostnou nástavbu sporťáku s boudou, co vím od kamarádky tak Bolder měl stejnou boudu z korby na sporťák

eatygrenee
11. dub 2010

a je ten sporták u toho boldera opravdu tak malý???

vrn
11. dub 2010

Ahojte, mozete mi niekto zmerat rozmery nanoznika? Vyrobca udava rozmery hlbokej korby kocarku 83x43x22, ale potrebujem vediet dlzku nanoznika. Stratili sme a chcem si dat usit. A ak by ste mi ho mohli niekto aj detailnejsie nafotit a poslat na mail budem vam veeeelmi vdacna...... ak sa najde niekto ochotny tak piste do IP, poslem mailovu adresu. Este raz vdaka......

kjajule
11. dub 2010

eatygrenee: některé maminky píší že nee některé že ano...nám ten sporták prostě byl malej...má kratší zádovou opěrku a pokud chceš mít dítě připásané což u nás bylo potřeba tak ho prostě nemůžeš posunout níž ...v leže měl malej spoustu místa u nohou a hlavičkou se dotýkal boudy a ležel přímo na tyčce...asi nic příjemného...takže šel kočár v 9 měsících našeho prcka pryč...v hluboké jsme vydrželi 8 měsíců a nemůžu si to vynachválit jako hlubokej naprosto super kočár splnoval vše co jsem chtěla...ale bohužel po měsíčním ježdění ve sportáku prostě musel jít...pohodí dítěte nade vše...
kdyby ten kočár prodávali jen jako hlubokej tak bych do něj klidně šla znova... 🙂

zumka
11. dub 2010

ahojte 🙂 naša dcérka bude mať 22 mesiacov a v pohode sa zmestí aj s pripútaním do športového 😉 My máme bolder štvorkolesový,model 2008(tak neviem či sa nezmenili rozmery v novej kolekcii),ten náš typ vrelo doporučujem 🙂 🙂 🙂

kjajule
11. dub 2010

zumka: měla jsem ten samý kolekce 2008 a čtyřkolka...a malej není a nebyl žádnej dlouhán, takový průměrný mimino...ale fakt se tam nevešel... 😅

eatygrenee
12. dub 2010

Kamarádka ho má a používala ho jako hluboký a nemohla si ho právě vynachválit 🙂 a ted ho používá ve 13 měs i jako sporták a také je zatím spokojená. Já sháním sportovní kočárek a tenhle s emi líbil a hlubokou bych si nechala na další mimi a le právě se bojím toho, že se tady občas objeví to, že jako sporták je malej.. 😒 i když když to porovnám s jinými kočárky,tak rozhodně nepatří mezi ty nejmenší.
kjajule- a čím tedy ted jezdíte vy?

kjajule
12. dub 2010

tak zkus mrknout u kámošky na to když mimčo leží i sedí a uvidíš sam jak se ti to bude zdát. 😉
jinak ted mám obyč sportáček babypoint sprint a jsem nadmíru spokojená 🙂

fifa79
12. dub 2010

eatygrenee : souhlasím s kjajule,nejlepší je vidět ho naživo a ještě lepší i s mimčem.Já jsem zatím s kočárkem spokojená,Denisek je drobnější,takže se v poho vlezeme,ale jinak si myslím,že ten sporťák je opravdu malý.Určitě existují větší.

beruska2x
12. dub 2010

tak my v nem jezdime porad, sice uz ne moc, Sima chce radsi litat sam, ale kdyz potrebuju do mesta tak to jinak nejde a to ma 90cm a asi 13kg...

zumka
12. dub 2010

ja mám nakoniec asi kolekciu 2007 😉 ,súhlasím ,že je najlepšie ísť pozrieť kočík osobne,najlepšie aj s dieťatkom 🙂

eatygrenee
13. dub 2010

no stejně ho asi nebudu moci koupit, protože nám nevychází šíře kočárku. potřebujeme kvuli výtahu max 65 cm a implast má asi 66-67 cm ...ach joooo-jinak se mi moc líbí- jak hluboký, tak sporták- chci kočárek nyní sportovní ale aby měl nafukovací kola, aby měl odnímatelné madlo, otočná přední loečka, šel do uplného sedu i lehu, a fajn je že jde po i proti směru jízdy... zatím jsem neobjevial žádný jiný, který by toto vše splnoval 🙂 😠

prchalka
13. dub 2010

beruska2x: Tak my už taky víme konečně přesněji naše míry z prohlídky a má 89 cm a 14,3 kg 😝
Kočárek jsem minulý týden vyprala a už tam asi nepolezem.. Kdybych neměla na takový menší popojíždění golfky, tak bych místo toho Implasta někdy ještě použila. Přijde mi teď fakt pidi oproti třeba tomu GT3, co teď máme.

beruska2x
14. dub 2010

prchalka: tak to jste malinko vetsi pucci nez Sima 😉 me by jeho vaha ted zajimala ale na prohlidku jdem az ve 3 letech a jen kvuli tomu ho tam nepotahnu abych tam cekala a on od ockovani, jak vidi sestru tak rve 😅

prchalka
15. dub 2010

beruska2x: No mě spíš zajímaly z prohlídky ty centimetry, zvážit jí můžu doma na osobní váze, kolik má jsem tušila. My byly na 1,5 prohlídce a s ekzémem, co se jí udělal, takže jsme to spojily. No myslím, že je asi obr ze všech největší tady 😀 😝

beruska2x
15. dub 2010

ja vahu nemam, to mi nesmi pres prah 😀 😀 😀 😀 ale on je pri jeho vysce akorat, ji pekne a vsechno tak to az tak neresim 😉
no AE mame taky uz od 3m ale uz teda super pod kontrolou 🙂

mkr
15. dub 2010

teď jsem koukala na novou kolekci a je nádherná, už jsem psala paní u kočárkova jestli se nedá objednat jen korbička, tak uvidíme, a když ne koupím asi celý 🙂

eatygrenee
15. dub 2010

Holky, nemáte některá impast 2010? potřebovala bych změřit šířku podvozku s koly, jestli by mi prolezl výtahem...Prý je to o 2 cm užší než starší kolekce... 😉

beruska2x
15. dub 2010

eaty kdyztak napis pani na kocarkov.cz je moc mila urco ti to v pohode zmeri 😉

reni7
16. dub 2010

eatyg,tak to se vlezež určitě,já mám kolekci 2008 podvozek je dost širokej a zatím sme se vešli do všech výtahů 😵
jinak máme 9 měsíců a pořád sme v hluboké korbě 😎

prchalka
16. dub 2010

Tak jsem mrkla díky vám na kolekci 2010, zvláštní, jako i hezký, ale do těhle barev bych asi nešla, leda už by nebyly žádný jiný k sehnání 😀 A prostě se mi pořád víc líbí ta stříbrná konstrukce a zdvojené kolo vpředu. Tuhle černou a 2 zatáčecí kolečka už má teď skoro každý kočárek, tak se na první pohled ani nepozná, to je to za značku 😅

beruska2x
16. dub 2010

ale ty podvozky si muzes vybrat jestli chces stribrny nebo cerny 😉

prchalka
16. dub 2010

A koukám nějaká další novinka www.lovelybaby.cz/produkty/implast-bolder-canu-... 😨