Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

prchalka
16. dub 2010

beruska: Koukala jsem, že tam je i varianta se stříbrným podvozkem, ale ty černý kolečka mi k tomu stejně nesedí, ale třeba to je jen pocit a naživo to vypadá líp. Já už si novýho asi kupovat nebudu 😀 Druhý bude kdyžtak taky jezdit v khaki 😉
Třeba jsem koukala na nový X-lander na netu a vypadal pěkně, ve skutečnosti by divnej a vůbec nevypadal tak prostornej jako na obrázku!

eatygrenee
16. dub 2010

reni7- právě že ne:( Moc mě to mrzí, kočárek má na šířku 68 cm a my máme výtah 66 Cm, taková škoda:( ☹ 😢

verusa22
20. dub 2010

ahojky holky....
mam na vas dotaz...mam sice implast clipper,ale je to stejny vyrobce tak me napadlo se zeptat tady... nasadila jsme sportovni verzi clippera a ona se vykle... v adapterech poradne nesedi proste se houpe...je to normalni nedela vam to aji bolder? moc dekuji za odpoved

beruska2x
20. dub 2010

nedela a normalni to neni 😖 zkus to vyreklamovat treba je to jen spatny adapter...

verusa22
20. dub 2010

beruska dekuji za odpoved... jenze adapter je podle me spravny...sedi nam krasne na korbu je pravda ze se zacvakne a korba sedi..jine adaptery mame na sedacku a ty jsou vetsi.... a na sportak nesedi nemuszoz tam byt,,,

verusa22
20. dub 2010

a jinak se tu nekdo ptal rozdil mezi bolderem a clipperem??? velky! jsou to uplne jine kocary 😉 vyrobce maji stejnyho to je asi jediny 😎

beruska2x
20. dub 2010

no ja mam model 2008 a tam se jen zacvakne primo sedacka na podvoze takovymi 4mi klipsami ale kazdopadne by to melo byt urcite napevno, ...

verusa22
20. dub 2010

beruska ty mas boldera?

verusa22
20. dub 2010

ja mam na clipperovi ze se zacvakne korba do adapteru a potom dole taky 2clipsami... a sportak ma jen ze se zacvakne jen na adaptery

beruska2x
20. dub 2010

jj 🙂

verusa22
20. dub 2010

mě proste prijde ze kdyz to tam zacvaknu jen na adaptery ktery se houpou tak je to desne nestabilni...
berusko a dostali jste k bolderovi dva adapetry? jakoze dva a dva? jedny jsou na sedacku a ty druhy na korbu a aji na sportak?

beruska2x
20. dub 2010

veru m nemame zadny adaptery 😉 jestli jsou na autosedacku netusim, tu ja k tomu nemam ale na kocarek jako takovej ne...

miminkopodruhe
20. dub 2010

verusa: ke kočárku jsme dostali pouze jedny adaptéry na korbičku. Na autosedačku jsou adaptéry také, ale jiné a dokupují se k autosedačce zvlášť. Měli jsme je...

verusa22
21. dub 2010

miminkopodruhe a vy jste meli implast clipper? a vam to tam sportak delala?

lienkat
22. dub 2010

ahojte maminy...citam co tu pisete o kociku Implast bolder,no je tu tolko nazorov 🙂) Ja cakam babo v juli, tak potrebujem velku a priestrannu vanicku, co Implast bolder ma v porovnani s inymi kocikmi...odporucate mi ho? Ako ste boli s kocikom spokojne v zimnych mesiacoch? Nefukalo moc na babo (kedze je strieska kocika dost otvorena, siroka..)? A ako je to s hojdanim kocika, ide to? 🙂 Dakujem vam za radu 🙂

beruska2x
22. dub 2010

lie ja jsem s kocarkem porad na 100% spokojeny, urco bych ho koupila znovu, mela jsme tam maleho nekdy do 8,5m, je super ze se pak da korba polohovat do pololehu, kdyz uz mas vetsi ditko a chce videt ale nechces ho, treba v zime dat jeste na sportak....
jezdila jsem s nim 2 zimy a v pohode, nafukovaci kola jsou bezva a to ze u nas je hafo snehu 😉 a uklid vazne 😝 kdyz mas male mimi tak je zababusene ve fusaku takze na nej netahne, ve velke vanici jsem dala slidu ...
nevim co by te jeste zajimalo 🙂

lienkat
22. dub 2010

Dakujem za odpoved...myslite ze potah kocika je kvalitny? Citala som tu rozne nazory, ze sa to para a pod....i ked si myslim, ze je to aj o stasti...da sa s kocikom hojdat? To je u mna teraz najvacsia dilema, ci hladiet na hojdanie...lebo vacsina kocikov je taka "tvrda" neda sa s nim hojdat...tak neviem co uprednostnit 🙂

lienkat
22. dub 2010

neviete mi pripadne poradit, dat typ na kocik s ktorym sa da aspon trochu hojdat? 😀

beruska2x
22. dub 2010

da se s nim houpat, ma pruziny a sama si matkou - utazenim nastavis "tvrdost" i podle vahy prcka 😉 matros je kvalitni, kdyz se zamaze staci otrit vlhkou houbickou to nevim ze by si nekdo stezoval 😕 .. to strach mit nemusis....

beruska2x
22. dub 2010

a sportak kdyz je upatlany tak to cele stahnu a hodim do pracky na program na zaclony a je cisto 🙂 a suche je to hned...

kjajule
22. dub 2010

já sem s hlubokým taky byla spokojená na mimčo netáhlo když máš fusak zachumláš ho a houpe krásně to se mi u kočárku moc líbilo malýho jsem vždycky když bylo nejhůř skvěle uhoupala 😉

lienkat
22. dub 2010

a neviete ci sa da k tomuto kociku dokupit aj fusakotaska? myslim tasku na prenos babatka, ked pojdeme k doktorke napriklad, lebo ja vajicko neplanujem kupovat..

mirka755
22. dub 2010

lienkat: jestli myslíš klasickou vložnou tašku, tak třeba by se do něj nějaká vešla - ale chce to je přeměřit. Ale myslím, že to bude jen na chvíli, protože v korbě zabere hodně místa

beruska2x
22. dub 2010

a na co fusako tasku kdyz ma kocarek korbicku 😅 zbytecne budes ubyrat misto... bud ho z auta vezmes v kombineze v autosedajde nebo ve fusaku z kocarku kdyz ho zaparkujes v chodbe 😉

beruska2x
22. dub 2010

ubirat jezis 😅 😅 😅 😅

mirka755
22. dub 2010

lienkat: a navíc jestli půjdeš k dr kočárkem tak tašku budeš muset stejně nechat v čekárně, k dr jdeš jen s mimčem a tam si ho položíš na stůl. A pokud máte auto, tak vajíčko potřebuješ - v naší republice není povoleno vozit dítě v korbě!

lienkat
22. dub 2010

To prave,ze my auto nemame 🙂 preto sa mi zda zbytocne kupovat autosedacku 🙂 ale ste zlate,dakujem vam za rady 😉 este mi teda povedzte,ci mi vojde julove mimco do kocika aj s fusakom 🙂 snad ano..

beruska2x
22. dub 2010

mirka jsou i korby ktere jsou homologovane a muzes je pouzivat misto autosedacky, myslim je Jane jeden druh a jeste nejake...

ja mam Simu 8. srpna, neni zadnej prcek a v korbicce byl nekde do poloviny dubna

fifa79
23. dub 2010

lienkat: já jsem z hlubokou korbou byla max. spokojená,přesedlali jsme na sporťák v 10 měsících, protože už to tam prcka nebavilo.Trochu jsem swe bála vykrojeného nánožníku, ale po kruté letošní zimě musím říct, že je to naprosto v pohodě.Když bylo nejhůř stejně jsem dávala pláštěnku.Sporťák zatím dobrý, jde celý sundat a vyprat.Jen je trochu menší.Mrkni do albíčka mám tam kočárek nafocený.Co se týče terénu,jezdím s ním všude i v lese.Měla jsem jen na reklamaci boudičku, ale už ten problém odstranili a na nové kolekci je to v poho.Ještě jsem zapoměla, že s ním jde houpat jak píše Beru.Já na něm oceňuji,že je lehký,protože pořád někde jezdíme autem a i s mimi je do kopců v poho.

luci81
23. dub 2010

linekat-souhlasím naprosto s tím,co už tu holky psaly a koupi té vložné tašky bych nechala až bych viděla,že ji opravdu užiju 😉