Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

sira
2. lis 2009

luciejadr : tak to jsi mě potěšila, půjdu se zeptat na prodejnu kde jsem kočár kupovala a snad mi vyjdou taky takhle vstříc. No vlastně reklamovat mám právo, to mi nějak nedocvaklo, ale horší bude jestli mi půjčí druhou boudu. Prosím tě v jakém městě jsi to reklamovala? A to oni jako měli náhradní boudu v obchodě? No opravili to fakt pěkně. Dívala jsem se na novou kolekci a tam tento problém nebude, je tam jiná látka. Jinak co se týká mé nespokojenosti s velikostí sporťáku, porovnávala jsem to třeba s X-landerem co má švagrová, mě nejde ani tak o velikost opěrky ale spíše o to, že ta bouda mohla být vyšší, jestli chápete jak to myslím. Jinak fusak jsem vytáhla, mám od emitexu a je dobrej. Teda nánožník jsem na něho nezkoušela dát, ale myslím že to ani není potřeba, fusak je nepromokavý a neprofoukne, tak na co.

luci81
3. lis 2009

luciejadr-fakt hezky opravené,to takhle mohli rovnou vyrábět

my máme taky fusak Emitex,do nánožníku je sice delší,ale i tak se tam vejde.

papuellka
3. lis 2009

Mám fusak od emitexu a ten díry nemá, mám strach abych nepřejela. Dneska jsem poprvé použila nánožník bez fusaku, páč jsme spěchali, jen deku a malý měl nánožník nad pas, ani mi nejde připnout, když vidím jak ostatní děti jsou tam krásně schovaný...

sira
9. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem se dnes byla zeptat v obchodě kde jsem koupila kočár a byla jsem příjemně překvapená, půjčí mi náhradní boudu a dokonce je stejná jako můj kočárek, no jsem nadšená. Mám barvu 215, loňskou kolekci. Tak jsem jen zvědavá jestli mi opraví tak pěkně jako měla na fotkách luciejadr.

fifa79
9. lis 2009

sira: vidím,že jsi z Olomouce.Chci se zeptat,kde jsi kočárek kupovala.Já v Riegrovce.Děkuji za odpověď.

jituskak
10. lis 2009

fifa: já ho tam taky kupovala, ale teda nebyla jsme s nima spokojená vůbec... na autosedačku jsem čekala 3 měsíce, dovolat se tam bylo nemožné, pořád mi to nebrali... já to právě na bpudičce vedle toho sucháče mám roztrhlý úplně ze švu, tak řeším, jestli to reklamovat, nebo doma zašít. kdyby mi dali boudičku, tak bych to neřešila, ale co s kočárem bez boudy, že... fakt nevím...

fifa79
10. lis 2009

jituskak:já počkám jak to vyřeší s reklamací u siry.A pak vyrazím taky,asi se budou divit 🙂Být tebou dám to taky reklamovat.

jituskak
10. lis 2009

no a co když mi nedají jinou? jako bez kočárku bych byla nahraná.

katkamat
13. lis 2009

Holky, tak i já budu boudičku reklamovat. Mám taky nejen vytrhaný nitky, ale po obou stranách u sucháčů vytržený ze švů ... Dneska mi z obchodu přišla náhradní boudička, je to sice jiná barva, ale taky černá, tak to snad nějak vydržíme. Jen jsem jí musela hned vyprat, protože přišla v úplně hroznym stavu..... V pondělí budu posílat tu naší, tak snad nebudu čekat 3měsíce, než nám jí pošlou zpátky .....

jituskak: taky jsem nechtěla bez boudy jezdit, takže jsem nejdřív volala do obchodu a svojí pošlu až teď, když mi ta jejich přišla....

Pak vám dám vědět, co s tím vymysleli....

jituskak
14. lis 2009

tak to jo. zkusím tam v pondělí zavolat🙂

spetra
15. lis 2009

holky nereklamovala jste náhodou některá boudičku přes www.kocarkov.cz ?

klubo
17. lis 2009

Spetra, boudičku ne, ale celý podvozek - paní je sice ochotná, ale stejně jsem čekala přeseně 30 dní na nový - žádná nabídka náhradního to ne 😢 , ale je možné, že ta bouda bude něco jiného. 😝

luciejadr
23. lis 2009

holky tak jsem ráda, že reklamace boudičky vycházejí. JInak se dobře komunikuje i přímo s Polskem - a nemusíte to psát polsky. tak když už to bue více jak 30dnů tak pište jim. a stejněmáte nárok na peníze.. takže kdyby něco koupíte si celý nový.

komu nebude chtít paní sehnat náhradní boudičku, tak ji řkeněte, že to zajištuje přímo polsko. nám to taky tak poslali - kupovala jsem to v Mladé Boleslavi. jo a ted mě čeká reklamace autosedačky. nejde mi už 1/2roku nasadit na ty adaptéry. a konečně jsme koupili větší tak budu posílat.

a omlouám se Siri, že jsem nenapsala. příště dotaz radši do IP :o)))

prchalka
29. lis 2009

Ahoj,
mám Implast přes rok a spokojenost!!!
Jen se chci zeptat na vaše zkušenosti se sporťákem na zimu. Mám holčičku 12 kg a 80+ cm.
Chodíme spát i ven na procházce a já teď fakt s hrůzou zjistila, že oblečená a naležato se mi tam taktak vejde! Hlavu má až v boudičce a nohy jí trčí 10 cm přes tu nožní mřížku, nánožník už taky skoro nezapnu! Fusak už nevím, ja bych tam narvala a jí ještě položila.
Když jsem ho měla možnost teď porovnat s Cam Cortina a v něm bylo pohodlně na fusaku rozvalené stejně velké dítě a kolem sebe mělo ještě místo, tak jsem z toho trochu smutná ☹
Chtěla bych, aby se tam pohodlně vešla a ne aby tam byla namačkaná jak sardinka!

prchalka
29. lis 2009

Jo a nějak jsem nestihla přečíst všechny příspěvky, jen v rychlosti něco, tak se omlouvám. Prostě mě jen překvapilo, že roční dítě v zimě má co dělat, aby se tam vešlo ☹
Asi mě zmátlo, že byl Bolder uváděný jako jeden z nejprostornějších, tak jsem to neřešila, no hluboká korba možná jakž takž, ale sporťák teda nee. I ten sed mi připadá krátký...

jituskak
29. lis 2009

prchalko, já tento problém budu mít na jaře. malej už ted má 10,5 kg a ve fusaku akorát. a cortinu má švagrová a je opravdu nesrovnatelně větší. já na rovinu říkám, že podruhé bych do něj nešla.

spetra
30. lis 2009

blbý je hlavně ten krátký sed, ale našemu T. to evidentě vůbec nevadí, že má hlavičku úplně namáčklou na boudě... v postýlce spát nechce a když tam nedobrovolě usne, tak spí jen chvilku a v kočárku spí dlouho....

jituskak
30. lis 2009

blbý je spíš, že ta boudička je nízká, ten sed není o moc menší než u jiných kočárků. my na jaře stejně koupíme golfky, takže velikost snad nebude moc vadit. doufám teda, protože máme obříka. spíš mě štve, ýe ten podvozek hrká, jak po dvou dětech. troufám si říct, že kočárek po mě a bráchovi je jak novej oproti tomu mýmu.

agatha79
8. pro 2009

Prchalko, mi uz teda boldera nemame, zaplatpanbuch, moje pocatecni nadseni vyprchalo cca po dvou mesich, prodali jsme ho. Mi meli problem se vejit do sportaku uz asi v 8mesicich. Ted, kdyz nam bude uz 18m a porad spime pres den pouze v kocarku, by to s bolderem neslo ani nahodou. Ja tento velikostni problem vyresila tim, ze jsem mela koupeny fusak emitex kombi a koupila jsem univerzalni nanoznik od emitexu. To trosku moznosti nastavi.

Ja osobne si myslim, ze s bolderem je temer nemozne odjezdit dve deti, protoze se musi rozpadnou. Me zklamal maximalne. Ted uz 9mesicu jezdime s x landerem, a i kdyz jsme uz dvakrat reklamovali, nedam na nej dopustit a koupila bych ho znovu. Boldera uz nikdy.

spetra
10. pro 2009

agatha: neříkám že jsem nadšená, ale můj malý z 95% případů spí přes den v kočárku, takže možné to je... 😉
a jestli se s ním dají odjezdit 2 děti uvidíme.... ráda bych využila korbičku... a pak asi u druhého mimča půjdu do nějakých golfek...

sira
15. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem chtěla dnes psát že mi vzali reklamaci na tu boudu, protože v sobotu mi konečně přišla sms že pro mě mají náhradní boudu, jenže jsem tam měla čas jít až dnes a blbec jsem jím nevolala že dojdu až v úterý a nějaká holka mi ji vyfoukla. No já jsem naštvaná jak děs. Tak zase musím čekat než se jí ta reklamace vyřídí. No prodavačku bych bacila že ji dala někomu jinému a sebe že jsem tam nezavolala.

prchalka
16. pro 2009

Holky, já byla s Bolderem maximálně spokojená. Za rok a něco nebyl problém vůbec s ničím - asi štěstí - a mám ho v perfektním stavu, jen je prostě malý sporťák ☹ ☹
spetra: My máme přes 80 cm a když jsem jí tam chtěla dát jěště nánožník, tak to prostě haprovalo, hlava dělala na boudě bouli, nohy zase v nánožníku!!! Leda bych jí je zlomila! Jí to možná taky neva, když spala, ale mě to štve.
agatha79: Fusak Emitex mám, ale stejně si to nějak nedovedu představit. Zkoušela jsem ho tam dát, na šířku nezbývá moc místa a na dýlku hrozně čumí ven, ani jí tam nebdu rvát. No v nejhorším případě bych to udělala, ale pohodlí by tam neměla žádný ☹ Díky tomu se mi zatím nechce dělat díry do fusaku na kšíry atd..

spetra
17. pro 2009

prchalka: na hlavě to dělá samozřejmě bouli.. ☹ fusak mám kaiser, dávám ho do něj... jsem moc spokojená

fifa79
19. pro 2009

sira:omlouvám se, ale asi jsem to byla já kdo ti ji vyfouknul.Byla jsem tam v pondělí.Ta boudička je složená z barvy 215 a 214 myslím.Je mi to líto, ale slečna mi to hned ochotně přijala.Tak hned jak to budu mít vyřízené se ti ozvu, aby ti ji zase nikdo nevyfouknul.Jen se ten obchod bude stěhovat asi někam na Masarykovu, ale neví to přesně.Určitě ti dám vědět.Ještě jednou promiň.

kessiee
28. pro 2009

ahojte maminy, kocik budem predavat, ktore mate zaujem, piste do IP. pouzivali sme 5mesiacov.

jituskak
5. led 2010

ahojky holky, mám takovej problém. kupovala jsme kočárek na riegrovce v olomouci a ted tam volám, protože chci reklamovat boudičku a číslo neexistuje. někdo tu psal, že se obchod přesunuje, ale na netu tomu moc nerozumím. když dám jejich internetovou adresu, tak se mi ukáže jen nějaká poskytující společnost. http://www.kocarky-cz.cz/
máme to 50 km, takže se mi tam nechce jen tak jezdit... nevíte o tom něco?

mkr
6. led 2010

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak je teď řešení polohování u boldera, protože malá, když se trochu víc opře, tak to povolí do další polohy

prchalka
7. led 2010

mkr: Povolí vám to u sporťáku??? To mi není jasný. Nám se nic takovýho nikdy nestalo a to má teď už asi 13,5 kg. A vy se do Boldra ještě v poho vejdete? My přes zimu nejezdíme venku, fusak a malou už bych tam nenarvala, stěží se mi tam vejde oblečená. Uvažovala jsem nad koupí většího sporťáku, hlavně na spaní, když budem mimo domov, ale nechám to na jaro-léto. Uvidíme, jestli bude chtít být ještě v kočáru a když, tak lehce oblečená se mi tam vejde vždycky a to spaní už mám taky promyšlený, nastavila bych nějak nožičky 😉

fifa79
11. led 2010

jituskak:mají se stěhovat někam na Kosmonautů,internetové stránky jim nefungují.Já mám na reklamaci boudičku,tak doufám,že se mi ozvou a dostanu ji zpět.Hned zítra tam budu volat.Paní mi napsala nějaký mobil.Tady je:775293420

jituskak
12. led 2010

fifa, dovolalas se tam? já ne!! zase!!! budu to teda zoušek celý den.