Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

petula5
16. črc 2008

Tak dneska mě paní z Kočárkova volala, že už nám kočárek posílá - to je rychlovka. Paní je velice příjemná a ochotná, tak doufám, že budeme spokojený.
Já už se na něj tak teším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petula5
16. črc 2008

Holky, kdo jste měli objednaný kočárek z kočárkova vozího zabalený v krabici?
Mě jde o to, že zítra jedu k doktorovi a kdyby ho přebírala mamka, aby neviděla barvu. My totiž necháváme mimíska v utajení 😉 Díky 🙂

kalina
16. črc 2008

ene,to kovové očko tam mám 🙂 ,pochopila jsem to jak mi to popisuješ snad se mi to podaří 😠 ,jestli ne tak musím počkat na manžela,je na služebce,moc Ti děkuji za radu

kalina
16. črc 2008

kočár mám ve sklepě,ted se mi tam už nechce,ale zítra večer tam zajdu 🙂 ,zatím nemám malou uvázanou v kočáře,petule nechápu jak necháváte mimíska v utajení v 37tt??,asi jsem to špatně pochopila snad kočárek né? 😀 ,já když jsem měla kočárek koupený tak jsem ho měla v pokoji a pořád jsem si ho prohlížela,byla jsem nadšená a moc jsem se těšila až vyjedeme,jsem s kočárem spokojená 🙂

agnessa
17. črc 2008

Kalino 😀 myslím, že Petule netají těhu, ale to, jakého pohlaví miminko je a barva kočárku by to mohla prozradit 😀

ilci
17. črc 2008

já žila v domnění, že má petula kočár zelenej 😅 , z toho bych pohlaví nepoznala 😉

mirka755
17. črc 2008

holky a nefouká na mimčo, mě přijde že ten nánožník na korbě je blbě řešený. Kamarádka si ho také koupila, zelený 🙂

petula5
17. črc 2008

Kalino, přesně jak psala agnessa tajíme pohlaví miminka a protože bydlíme u rodičů, tak ho musíme mít skovanej, aby ta zelená barva neprozradila. Protože když se nás někdo ptal na barvu kočárku, tak jsme říkali, že červenou pro holčičku a zelenou pro chlapečka 😉

ene
17. črc 2008

Vozi v krabici 🙂
Mirko, fouka 🙂)

kikimaruska
17. črc 2008

Ahojky. Tak včera jsme prvně vyjeli 😵 . Nové duše jsou objednané, ale bude to trochu trvat. Tak jsme slítali cyklosporty a koupily nové zadní, ale ty menší přední v ČR nejsou dostupné a nejdou ani objednat 😒 ...tak jsme je provizorně zalepili...a zatím to drží...jako nouzovka než přijdou originál. Ale jinak plná spokojenost!!! Krásně se mi s ním jezdí...fakt úžasný a skvěle odpružený... Můžete kouknout do albíčka. Jen jsem nakonec dokoupila i tu tašku do kočárku, protože vláčet vše v ruce do 3 patra bez výtahu nic moc (do baráčku jdem tak za 1,5 měs). Vešla se tam krásně od Emitexu. Jinak ENE, budu ráda, pokud mi půjčíš ten šáteček, jen budu potřebovat poradit s vázáním 😉. Moc díky. 🙂

agnessa
17. črc 2008

Ene a máš nějakou vychytávku, jak to foukání v zimě trochu zmírnit? stačí dát fusak apod? jak jsi to dělala přes zimu? 😉

agnessa
17. črc 2008

Kiki, dívala jsem se do alba a Kubík je moooc šikovný a velký bojovník 😉

všimla jsem si, že máš na kočárku nějakou jinou tašku? ta originál Ti nevyhovovala, nebo je to originální v jiné barvě? 🙂

ene
17. črc 2008

Agnes, uz jsem to psala drive. Davala jsem dovnitr vkladaci tasku a bylo u vykroje na oblicej nejake odklapeci ucho, tak jsem se ho snazila zvedat, aby tam tolik nefoukalo. Jinak zabalit do fusaku bude taky stacit. Letos byla hodne mirna zima, v horsim pripade to chce miminko zabalit po tvaricky cele do fusaku a ono bude spokojene 🙂
Nova kolekce ma ty prebalovaci tasky trosku mensi, tohle je evidentne neoriginalni ale vetsi taska 🙂

dedulka
17. črc 2008

petula5: ty máš ten implast zelený (viz tvá poslední fotka)??? mně se totiž taky strašně líbí! je ta barva na živo opravdu taková, jako na obrázku?! 😉

a ještě jeden dotaz - já v jednom obchodě viděla (a i na netu), že implast stojí cca 12tis. (bez autosedačky) a pak ve Zlíně měli za 12 tis. celou troj-kombinaci...??? jak to máte vy? 😉

ene
17. črc 2008

Za 12 tis. celou trojkombinaci se mi nezda.. to tam spis jenom nemeli uvedenou cenu sedacky, je to podezrele levny. Zelena bude ve skutecnosti tmavsi, nasla jsem na netu nekde fotku bolderu 3 a na zaklade toho zelenou uz pak nechtela 🙂

dedulka
17. črc 2008

ene: no právě se mi to taky nezdálo...ale na druhou stranu je dost možné, že to byly loňské modely, páč ty barvy mi (z netu) nebyly povědomé! 😉 tak možná proto!
myslíš - že mají v prodejnách kočárků nějaký vzorkovník barev? nemyslím teď natištěný, ale přímo tu látku?!

ene
17. črc 2008

Latku - bych se divila 🙂 Jake to byly barvy?

dedulka
17. črc 2008

ene: jejda, to už nevím! 😅 - ale ten jeden byl takový tmavě modrý...ale víc si fakt nepamatuju -až tak jsem to neprohlížela...jen vím, že se mi nelíbil ani trochu! 😀

smardik
17. črc 2008

dedulka u nás vzorkovník barev mají tak určitě bude i jinde

dedulka
17. črc 2008

smardik: no super...jakože vzorkovník přímo těch látek jo?! 🙂

smardik
17. črc 2008

dedulko jo přímo těch barev 🙂 ne na papíře ale fakt kus látky stejné jaký je materiál kočárku i barvy 🙂 tak se poptej myslím že to určitě bude. My už máme barvu vybranou 🙂

dedulka
17. črc 2008

smardik: no super, to se určo zeptám! 😉
a jakou barvu máte vybranou?

smardik
17. črc 2008

dedulka a o jakých barvičkách uvažujete? my jdem nakonec do červené - http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=363903#x

dedulka
17. črc 2008

Mně se zatím líbí nejvíc ta zelená 214 http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=363875 😉

petula5
17. črc 2008

Dedulko,
máme ho objednaný a když nedošel dneska, tak snad zítra, tak ti pak písnu jakou to má opravdu barvičku a můžu i nafotit. Už se nemůžu dočkat 🙂
Já jsem měla strach jestli nebude spíš do žluta, ale paní z kočárkova mi říkala, že to je moc pěkná zelená - pistaciová, tak snad 🙂
Ale ještě je docela pěkně vidět ta barvička tady:
http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/pro...

ene
17. črc 2008

Hezky, tak to se s tou zelenou polepsili oproti predesle kolekci 🙂

agnessa
17. črc 2008

Peti, na tom posledním odkazu odpovídá docela dost realitě - jak jsem už psala, vidím ho občas z okna - je to trochu křiklavější barva, ale rozhodně je hezký 😎

a ještě jsem na živo viděla červenou - do té jsem chtěla jít, ale manžel nechce nic výrazného... ta je taky velice pěkná 🙂

artee779
17. črc 2008

ahoj holky. dnes jsme videli kocarek nazivo v obchode a zarazilo me na nem par veci. tak bych rada vedela, jestli to muze byt opravdu problem nebo je to jenom moje neznalost. Jedna se mi o to, ze boudicka neni na hluboke korbe nijak uchycena. Na vetsine kocarku je to aspon uchycene suchym zipem vzadu na korbu a vetrani je take reseno jenom odtazenim te latky, neni tam normalni ani suchy zip, proste se to jen odklopi a je to. Vitr se tam asi dostane uplne snadno. A pak druha vec je sportovni nastavba. Nepripada mi moc pohodlna a hlavne mi prijde malinka, je celkem dlouha, ne nijak moc, ale docela uzka. Ten sportak me hodne zarazil a zklamal, ale nevim. Je to nase prvni dite a vlastne nemam moc predstavu, kolik dite meri treba ve dvou letech, jestli se tam jeste muze vejit. Mate uz nekdo s timto zkusenosti? Jinak se nam kocarek moc libi, je skvele ovladatelny a hlavne super odpruzeny, coz se tak casto nevidi a sportak je prehazovaci po i proti smeru jizdy, coz jsou pro me asi nejdulezitejsi veci. Je to jeden ze dvou nasich favoritu, ale at premyslim, jak premyslim, pripada mi, ze se snad nikdy nerozhodnu. Predem diky za reakce hlavne na ten sportak. Vim, ze uz se tady napsalo hodne, jen asi potrebuju ujisteni, ze to nejsou takove problemy, jak ja je vidim. diky diky

ene
17. črc 2008

Tak s vetrem jsem nikdy nemela problemy, fakt to drzi pevne. A sportak, jestli je opravdu stejne siroky novy i stary typ, je dostacujicne siroky (a to mame latkove plenky, takze prdelku jeste sirsi 😉 ). Pohodlna mi prijde akorat. Jde polozit do lehu, akorat v tom uplnem lehu mi prijde az moc do zaklonu, radsi davam o stupen vys, ale to dite asi moc nevnima. Takhle si mala odklada nozicky na tu podrucku 🙂)

dedulka
18. črc 2008

petula: díky moc za ten odkaz - ta barva je prostě boží!!!! myslím, že jsem rozhodnutá! 😵
už se těším až pak nafotíš ten kočárek i ty! 😉