Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

miren82
27. srp 2008

Ilči,jsem z Přerova,resp. z Předmostí.takže se potkávat se stejnou barvou opravdu nebudem.Já tady Implastů ani moc neviděla,zatím jen černý s květy.Jinak známá vím že má oranžový ale je z Bochoře takže jich tady asi moc nebude.Nebo jsi jich viděla více?Já opravdu ne.

ilci
27. srp 2008

miren, já ještě neviděla žádný 😉
některé kočáry mají podobné podvozky jako Implast, ale když kouknu z blízka, mají tam napsanou jinou značku
tak snad budem originály 😀

miren82
27. srp 2008

Ilči,tak třeba jo,tím líp pro nás ne? 😀

spetra
27. srp 2008

no já do doby mež si ho objednala taky žádný na ulici nepotkala a od té doby 2. Manžel je řidič a čučí po kočárkách, když někudy jede, tak asi 4 - krát hlásil že ho viděl. 😉

ilci
27. srp 2008

miren, no jéje, já jsem ráda originální 😀 😀

pikusa
28. srp 2008

Spetro,no já mám dost času ještě jen koukat,dnes jdu na ten UTZ kvuli srdíčku teprve,tak jsem napjatá a nedočkavá...................

miren82
28. srp 2008

Ilči,chtěla sem se tě zeptat,vím že to sem nepatří ale neva.Chodíš tady někde na cvičení pro těhotné nebo na plavání?
Já bych chtěla chodit na plavání a na netu sem našla že se začíná od 1 září na kryťáku.Miren

ilci
28. srp 2008

miren, nechodím nikam, jen na předporodní kurzy
ale kámošky si to plavání chválily, pokud nemáš nějaký zánět nebo tak, je to dobré 😉

elvie
29. srp 2008

Dneska jsme si dovezli kočárek a je super 😀 , jsme z něho nadšení 😀 , fakt stojí zato. Už jenom vyrazit. Musím se ještě pokochat, protože odpoledne ho odveze ségra do úschovy, abychom ho neměli doma. Ale už se nám to pomalu krátí, listopad už je za dva měsíce 😉 .

anaconda
29. srp 2008

Elvie,
jaký máš typ a barvu, prosím?? 🙂

ferinka
29. srp 2008

Jeeeeeee já ti závidím,my si ho chceme nadělit k Ježíšku,ale takyho pak odvezeme z domečku 😉 Jáký máš???

elvie
29. srp 2008

Máme Bolder 3 a černobílou kombinaci s kruhy(myslím, že je to číslo 222) a je opravdu nádherný. Už jsme ho odvezli k sestře, doma nám zbyla jen autosedačka.

b.barka
1. zář 2008

Ahojte všichni. Zaujala mě vaše diskuse na téma trojkolka nebo čtyřkolka. Já osobně jsem měla čtyřkolku (s pevnými koly) a nyní máme trojkolku. Bohužel ten první kočár nám ukradli. Po mé zkušenosti bych do trojkolky již nikdy nešla. Nevím, jestli je to typem kočárku nebo je to prostě tím, že to je trojkolka (máme Moon S3), ale s trojkolkou se teď mnohem víc nadřu. Samozřejmě, když si kočárek zkusíte v obchodě, kde je rovinka, pomalu žádná překážka, tak je skvěle ovladatelný. Nesmí však přijít terén a už vůbec ne příkrý. Kočár se může překlopit. Nikdo mi nevymluví, že je stabilní. Ve městě stačí, když se objeví nakloněná rovina a pokud nemáte zaaretované kolo, tak přední část sjíždí. Jen by mi zajímalo, jak je to právě s otáčecími předními koly u Implastu Bolder 4, který mě zaujal. Mám chuť současného kočáru se zbavit a koupit jiný, ale už mám strach, že zase bude něco, s čím se nedokážu smířit. Proč nevymyslí dokonalý kočár!! 🙂)) Jinak couvat se s trojkolkou tady nedá. Alespoň ne s tou mojí. Kolo nedokáže udržet v rovině a kočár se pořád stačí z jedné strany na druhou. Tak jsem napsala svůj názor a těším se, že si přečtu zase i jiné.

kaca007
1. zář 2008

bolder je moc krásný, váhám mezi 3 kolkou a 4 kolkou... laicky se mi zdá, že 4 kolka bude stabilněšjí. můj favorit je ta černobílá kombinace s kruhy.... nevíte jestli ho můžu vidět někde naživo v Praze?

spetra
2. zář 2008

3 kolku mají v Praze ve Slůněti (tam měli cca před 1,5 měsícem i v té tvojí barvě) a Dětský růžek
jinak mě právě kočárek dorazil, tak jdu skládat... 😉

andrea.ax
2. zář 2008

tak se také hlásím ke kočárku Bolder. V sobotu jsme si objednali 4kolku - barva šedá s červnou.... Dorazit má do měsíce, tak už se moc těšíme... 🙂 🙂 🙂

andrea.ax
2. zář 2008

nějak neumím psát..... - barva šedá s černou 😉

agnessa
2. zář 2008

tak holky, mám jednu perličku od mojí švagrové - posílala jsem jí fotku našeho kočárku (mám ji i v albu) a ona mi na to napsala, že teda nic moc za tu cenu, že je to výhradně městský kočárek a že nechápe, proč jsme si pro holčičku vybrali tak tmavé barvy 🙄 😠
co byste na to řekly? sami mají Firkon - tmavě zelenou v kombinaci s oranžovou a náš kočár viděla jen na fotce... ááách jo....není nad některé úžasné příbuzné, co mají patent na rozum 😀 😀 😀
mimochodem, manžel jí na to napsal, že se moc těší, až si s malou vyjede do lesa 😀 😀 😀

ferinka
2. zář 2008

Je to tupka... 😝 😀 😀

ferinka
2. zář 2008

Jinak já už jsem asi na 100% rozhodlá,že to bude ten béžový s květy,4 kolka 😎

zulinek
2. zář 2008

Ahoj holky!
Tuhle diskuzi jsem objevila náhodou asi před měsícem, přesně tehdy, kdy mě začal zajímat kočárek bolder. Přečetla jsem si různé názory a výsledkem je, že jsme včera s manželem zajeli do Ostravy a domů jeli s kočárem. Vybrali jsme červený s květinovým vzorem, trojkolku. Zkoušeli jsme ho zatím jen cestou k autu, ale museli jsme i kus přes louku a kočár - i když zatím prázdný - neměl sebemenší problém. Původně jsme měli jiného favorita, hlavně manželovi se líbil, ale mě dost odradilo, že ho u nás má téměř každý. Musím říct, že z bolderu jsme nadšení - oba! A jedna dobrá zpráva nakonec - jestli někdo taky zrovna uvažujete nad jeho koupí, v Ostravě ho teď mají v akci za 10 900,- , autosedačku i s adaptéry za 2 990,- a my si k němu koupili ještě slunečník v barvě za 300. Musím říct, že za tuhle cenu jsem no nikde na internetu nenašla, a taky se mi maximálně líbí, že pokud by se přece jen nakonec narodil kluk - člověk nikdy neví 😀 - nebude vůbec žádný problém kočár vyměnit za modrý!!!

elvie
2. zář 2008

Zulinku - v tom samém obchodě jsme si i my objednali kočárek a naprostá skokojenost a super cena, opravdu na netu není momentálně k sehnání za lepší cenu. Jsme z něho nadšeni.

ferinka
2. zář 2008

Holky já se malinko odkloním,snad to nebude vadit,dívala jsem se, že hodně holek píše,že nakoupily na MMA jaké jsou to stránky??? Nějak se mi to nedaří najít 😅

judit22
2. zář 2008

Feri, je to www.mimibazar.cz a www.mimiaukce.cz:-) snad nám to admini prominou..

spetra
2. zář 2008

holky, tak já jsem kočárek dnes složila a vyzkoušela - jsem z něho nadšená... ale teď večer jsme ho zkoušeli dát do výtahu a nevejde se chybí mu milimetry 😠 tak teď nevím co s tím... já ho prostě chci, ale....

agnessa
2. zář 2008

Spetro a fakt vám tam nejde vjet nijak? nám to šlo fakt ztuha, ale nakonec jsme projeli... přece není možné, že by dělali ty výtahy s milimetrovými rozdíly, že do jednoho se kočár vleze tak tak a do druhého už ne... ☹
já měla teda v záloze ještě 2 varianty, pokud by se tam nevešel - první byla, že budu secvakávat jedno kolečko - ta tyč je sice ve stejném rozpětí od druhého kolečka, jako to secvaknuté kolečko, ale dá se už nadzvednout a měla bys projet... no a druhá varianta byla, že si uklidíme tu naši kukani ve sklepě a budem podvozek nechávat tam s tím, že budu tahat do výtahu jen samotnou korbičku s malou, případně bychom ve sklepě nechávali celý kočár a dokoupili vložnou tašku... u nás bohužel kočárkárna nefunguje - lidi tam mají harampádí, někteří inteligenti si tam chodí zakouřit, takže nechat tam kočár jen tak, bych neměla odvahu....

spetra
3. zář 2008

fakt ne, manžel to zkoušel ze všech stran a já držela dveře do kořán a fakt se nevešel... a to on zajede se vším všude... ☹ no já mám v postatě ty dvě možnosti jak píšeš... ☹ ta osa je asi o cm kratší než když je tam kolečko a to bez problémů projedem bez naklánění...

agnessa
3. zář 2008

tak to je fakt pech... ty výtahy snad dělali každý jinačí ☹
kamarádka má x-landera a taky se koly nevejde a sundává tak kolečko už skoro rok a říká, že je to sice otrava, ale člověk si zvykne 😉

spetra
3. zář 2008

já ještě zkusila zmáčknout to kolečko, jako když ho chceš vyndat, tím se rozpětí zmenší asi o 4 mm a projela jsem, ale kmásala jsem se s tím a to i bez korbičky a dítěte, takže jednodušší bude sundat asi to kolečko... ale štve mě to... 😠 asi si vyříznu do výtahu cm díru... 😎

ilci
3. zář 2008

spetro, už tě vidím, jak to řežeš 😀 😀