Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

zadda1
20. říj 2008

ahojte,
aj ja som tiež zaľúbená do implastu. konkrétne bolder 4 čierno-biely s kvietkami. Chcela som Vám len k tej športovej časti. Predavačka mi povedala, že vôbec nie je menšia oproti iným kočíkom, len pri tom masívnejšom podvozku tak pôsobí.
Zatiaľ ho máme len zajednaný. Chcem si ho ísť naživo pomerať aby som mala istotu, či sa zmestí do výťahu. Len neviem, čo budem robiť ak náhodou nie. Ešte som nenašla lepší kočík.

nikolic
20. říj 2008

Ahoj,
nevíte náhodou,kde by se dal koupit implast v okolí Ústí nad Labem,nebo v Praze? Děkuju.

vrn
20. říj 2008

Ahojte, tak my už máme doma Bolder 4 hnedý s modrými kvetmi........ ak budete mať nejaké otázky tak píšte do IP alebo sem, možem poradiť....
Zhrniem základné veci prečo som si ho vybrala, možno to pomôže ostatným pri rozhodovaní:

kolesá - veľké nafukovacie, odpružené všetky 4, možné nastaviť tuhosť pruženia - vhodné aj do terénu a lepšie do snehu ako malé, dieťa nie je také vytrasené pri jazde
otočné predné kolesá - ľahšie sa asi manévruje s Bolder 3, ale mám pocit že pri 4-kolesovej verzii bude lepšia stabilita keď bude dieťa už väčšie a nebude stále kľudne sedieť
hlboká vanička - oproti mnohým iným kočíkom veľká, je tam nastaviteľná opierka chrbta. Nevedela som však vopred že korbička je len obšitá niekoľkými vrstvami látky, nie je celá plastová, takže v zime je možno že nebude veľmi teplá, taktiež vietor by mohol prefúknuť, to budem riešiť ešte zateplením molitanom pod vložkou alebo tiež využívať pláštenku aj proti vetru
športová sedačka - nastaviteľná opierka chrba a nôh až do úplného ľahu, nastaviteľné madlo (výborne pri maličkých deťoch čo akurát začínajú sedieť)
strieška - spoločná na športovú aj hlbokú časť (takisto aj nánožník), s vetraním (sieťka), dá sa sklopiť dosť hlboko takže nebude svietiť slnko do kočíka
poťah - kvetovaná časť z bavlny, čo považujem skôr za výhodu keďže je to príjemnejší materiál pre dieťa aj v horúcich dňoch (nepotí sa), väčšina častí sa dá bez problémov oprať vrátane poťahu na madlo (nedá sa len strieška a hlboká časť (samozrejme že vložka áno). Ostatné časti sú dosť odolné voči zašpineniu, ale nie sú podlepené gumou takže bude premokať v daždi (napr. myslím Xlander ich má pogumované ale zasa je to nepriedušné a môže s potiť)
Vybrala som si ho preto že je vysoký, s veľkou vaničkou, stredne ťažký takže ho dieťa neprevráti (našťastie nemám 150 cm a 50 kg takže by som ho mala zvládnuť), má jednoduché skladanie, vojde cez všetky dvere v dome (najužšie máme 70 cm) aj do kufra auta, bývame v dosť teplom kraji takže som uprednostnila kočík s dobrým vetraním, farebne neutrálny pre dievča aj chlapca, na hnedej by nemala byť vidno špina od blata čo býva najčastejšie.
Využívať ho začneme vonku asi až koncom decembra-začiatkom januára, takže referencie z praxe môžem poskytnúť až potom

😉

agnessa
21. říj 2008

tak my dneska jedem poprvé ověřit kočárek do terénu 🙂 tak potom napíšu své zážitky 😀

tiliamajka
21. říj 2008

Ahojte holky,

taky se mi moc líbí Bolder, už dříve jsem přečetla celou diskuzi. Vybíráme kočár pro druhé dítě, tak s nějakými zkušenost mám a hledám. U letošní kolekce, kdy je jeden nánožník, se mi právě zdá při použití u sporťáku, že je nánožník krátký a mělký - teda jako na výšku. Prosím jak staré dítě jste v tom kdo vozil s nánožníkem?
A pak dotaz ke košíku. Bolder jako jeden z mála má celý košík ušitý jen ze síťoviny, není vyztužená ta spodní část. Necáká tudíž zespodu na věci vevnitř a nepronáší se (samo že v tom nebudu vozit 5kg)?

mkr
21. říj 2008

tili zpodní část je trochu vyztužená,ale když přší tak je to asi zacákaný, ale co není 😉

mkr
21. říj 2008

agnessa - gratulace k holčičce, hoď pak foto 🙂

agnessa
22. říj 2008

tak jsme z procházky zpět (včera jsme to nějak nestihli 😀 )
a prví dojmy? kočárek je úžasný... už mi ani tak nevadí, že je víc otevřený - stačilo malou trochu zachumlat a byla schovaná v teple...
ovládá se naprosto lehce - jednou rukou zatočit není problém 😉
jen se mi malinko zdá, že nám zatáčí občas doprava, ale manžel nafoukl kolečka jen tak od oka, takže bych to viděla spíš na toto, než že by byl kočárek špatný....

no a jedno negativum jsem našla... sice jsem tu několikrát tvrdila, že se nám do výtahu vejde, ale jak jsme dofoukli kolečka, už to nejde... ☹ takže budu sundávat kolečko... ale to je to nejmenší a za ten luxus při jízdě mi to stojí 🙂

ilci
22. říj 2008

agnesa, gratulace k holčičce
tak my máme výtah v pohodě s rezervou, ale nevejdm se do dveří na chodbě, takže musím otvírat obě křídla dveří 😀

agnessa
23. říj 2008

Ilči, díky moc - dívám se, žes porodila přesně na TP 🙂 taky moc gratuluju k Mikešovi 😉

jinak ještě jedna věc mě včera na kočárku dostala - to odpružení je super, mnohem lepší, než jsem myslela, když jsem ho zkoušela doma a byla jsem velice překvapená, že kočárek opravdu normálně houpe bez nutnosti vyvíjet větší sílu 🙂

miren82
23. říj 2008

Ilči,chtěla sem se tě zeptat kam jsi tady u nás chodila na předporodní kurzy a od kolikátého týdne?Kuju Mirča

ver.kuc
23. říj 2008

Nazdárek holky.. taky se mi moc líbí Bolder.. mimi čekáme v lednu, takže na největší mrazy malinké miminko. Jak se vám do toho vešel fusak??? Nefouká do něho??? Někdo jste tu psal, že je jen z látky a může profouknout. Dokupovaly jste nějakou vnitřní zimní vložku??? Díky moc a Bolderům zdar!!!!!!!!! 😉

kala713
23. říj 2008

Tak mi máme tento kočík už doma (teda u svokry do pôrodu). Nemáme ho ešte odskúšaný v teréne. Po byte je manipulácia v pohode. Tiež sa mi zdá, že tam bude fúkať, neviem či to fusak zachráni. Pre mňa má však viacej výhod ako nevýhod. Ideálny nie je asi žiadny kočík . . . . . . aspoň v tejto cenovej relácii nie. Uvidím ako sa osvedčí v praxi.

papuellka
23. říj 2008

Nám také přední kolečko zatáčí, někdy mám pocit jakobych se s kočárkem přetahovala, kdo kam pojede, mám trojkolku, přední kolečko ještě pěkně ginglá, jak už jsem zde psala, někdy mám pocit, že se mi kočárek snad za jízdy rozpadne. Také jsem se do kočárku zamilovala na první pohled a musela ho mít, ale teď bych na stopro volila jinak.

mkr
23. říj 2008

holky vůbec tam nefouká, je dost hluboký, nacpala jsem tam fusak kaiser a ještě tam měla dost místa, taky jsem se bála, aby tam neměla zimu, tak jsem tam strkala hlavu a měla to tam dobrý, žádnou vložku bych tam zbytečně nekupovala

ily
24. říj 2008

Ahoj holky sem tu poprvé tak snad nic nezvojtím 😉
Trochu sme si tu vaši diskuzy přečetla, taky se mi moc líbi Bolder 4 a celkem ste mě i přesvědčili, že by to nebyla špatná investice, ale já bych ho ráda viděla na vlastní oči, vím že ste už o tom bavily ale je to už přece jen delší doba, nevíte kde v brně nebo jeho okolí bych mohla kočárek vidět v reálu i třeba se vzorníkem látek, ono stačí mít jinak nastavenou barvu monitpru, nebo mít plochaj a hned sou barvy malinko jiný. jinak u nás s manžílkem výhrává barva 211 nebo 201 a asi si oběnám celou sadu od slůněte i se sedajdou.
Děkuji za reakce, hlavě na to kde bych ho mohla vidět v reálu 🙂

beruska2x
24. říj 2008

ahojky, taky mam v kocarku Kaiser fusak a mam veliky mimco 😉 na 10-ti tydnech ma 60cm a 6kg a mista ma dost a dost a krasne teploucko kdyz strcim dvnotr ruku, urcite neni zadna vlozka potreba 😉 , jezdi se s nim pekne jednou rukou i kdyz mam dole nakup 😎 Fakt jem na 100% spokojena...

ily
24. říj 2008

Holky tak už sem našla kde ho v Brně mají, buď na václavské 9 a pak ještě v Újezdu u Brna tak sem zvědavá. Ale čímdál víc sem přesvědčená že je to ten pravej.
Jo a ještě jedna otázka, jak je skladnej? Jako mislím do auta, podvozek atd. Nevím jestli ste se o tom bavili, asi sem to přejela, ale celkem by mě to zajímalo.

papuellka
24. říj 2008

ily, ještě Brno Štefánikova naproti Heliosu...

ily
24. říj 2008

Jo děkuji ale tam sem to neviděla na stránkách, ale kouknu, díky

miren82
24. říj 2008

Nazdárek holky,tak máme Boldera už také doma,máme 214,ten světle zelenej a je naprosto úúúžasnej.Jsem z něj úplně uprděná,opravdu se kup vyplatil.Je hrozně lehoučke,ovládá se skvěle jednou rukou.Už se šíleně těším až tam budeme vozit prďolu,ale to si musíme ještě 2 měsíce počkat.
Pořád se na něj chodím dívat a jezdím po bytě.Manžel se mi směje že mám předčasné Vánoce.
Opravdu jsem nadšená,tak sem se jen chtěla podělit o zážitky.Mějte se,hojte

mirka755
25. říj 2008

holky chci se zeptat, s kamarádkou jsme se bavili o sporťáku a ona říkala že nánožník z hlub. korby se pak dá na sportovní část. Ale mě se ten nánožník zdá docela malý, ani si neumím představit jak tam pak dá prcka i s fusakem ☹ - zkoušeli jste to některá?

tiliamajka
25. říj 2008

Ahojky,
tento problém jsem zde už taky poptávala. Včera v prodejně v Jihlavě na náměstí na tento dotaz ohledně nánožníku při použití na sporťák paní prodavačka říkala, že malý je, že se to pak řeší univerzálním nánožníkem. Ale zase na druhou stranu ta pani nevypadala, že by s tím kočárkem jezdila, takže taky čekám na odježděné zkušenosti mamin.

mirka755
25. říj 2008

no ten nánožník se dá jen přes korbu (nemá ani kapsu kam by pak mimčo dalo nohy) ??? Já jsem to kamarádce chtěla vysvětlit že ho na sporťák nedá-ale říkala že to nějak vymyslí-tak jsem zvědavá jak 😒

mkr
26. říj 2008

na ten nánožník by se mělo dát něco přidělat nevím jak je to řešení, já mám ještě dva

ilci
27. říj 2008

miren chodila jsem na kurzy v srpnu k p. Michlové
původně jsem chtěla k Jaremejkové, ale přes prázdniny kurzy nedělali

tiliamajka
27. říj 2008

Ahojte holky,

tak si představte, že též Implast Bolder je vyráběný v Číně, má jen polského producenta. Takových "zaručeně polských výrobců" je hodně. Dneska se téměř všechny kočárky vyrábějí buď v Polsku a nebo v Číně.

mkr
28. říj 2008

ahoj, prosím, kdo máte letošní kolekci můžete mi vyfotit boudičku na sportovní sedačce když je vleže, chtěla bych vozit tu z hluboký, ale je krátká tak uvažuji že si ji nechám prodloužit od nějaký švadleny zajímalo by mě jak to vyřešili oni předem dík

mirka755
29. říj 2008

tilia: ono skoro všechno je z Číny nebo Polska, ale ne každý si to připouští 🙂

mirka755
29. říj 2008

mkr: tak to je kočárek pěkně nedomyšlený, když nánožník je na nic a teď i bouda ☹. Na to jak vypadá suprově, tak po vyzkoušení 😖