Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

agnessa
16. dub 2009

ještě k tomu opatlání a následné údržbě... nám už se povedlo si kočárek (máme sv.šedý) zašpinit v autě od oleje (říkám, že ho moc nešetříme 😀 ) a nebyl problém to houbičkou, vodou a jarem smýt....
a myslím, že dostat z něčeho drobky nebo oslintance je trochu jednodušší, než olej...

e.evulenka
16. dub 2009

agnessa
Souhlasím s tebou. Určitě není dokonalý..ale žádný není...ale ty konkrétní případy, jako jsi uvedla opravdu sedí. Polohování v hl. korbě jsme 100% využilili, i teť když byl malý nemocný a měl doporučenou zvýšenou polohu. Ještě před pár dny se mi tam vlezl při 7měsících a 10kg i v ovčím fusaku. Potahy jsou opravdu super na údržbu a že tohle není můj první kočárek. 😒

ilci
16. dub 2009

my jsme ho zašpinili ve vlaku od kolomazi a taky to naštěstí šlo dolů 😉

beruska2x
16. dub 2009

soanpe opravdu mi prijde ze jsi kocarek vubec nevidela.. jedina vec co uvadis neni pravda... 😲 ja jezdime denne 8m a problem zadnej meńemam, cerny kocar se mi ani v lete absolutne nevysisoval - jako treba znamym s Iglesinou.., malej se mi do korby vesel jeste pred 3 tydny v poho nez jsme dali sportak, ktery mi prijde pevny dost a material je myslim super..
mam asi stejny nazor jako agnessa ..

mkr
16. dub 2009

sedák je pevný celý sporťák je pevný, narozdíl od x-landru to se mi u toho třeba nelíbilo a že byl taky jen na patenty, jinak malá tam jezdila ve fusaku a měla tam dost místa, mám kytičkový a ten se hůř udržuje je to bavlna a tu jen tak houbičkou nevezmu tak jsem moc opatrná, jinak k tomu vyšisování, trochu jsem nad tím přemýšlela a zkuste si nechat nějaký tričko 14 dní venku na sluníčku a budete se divit, jak bude vypadat je to jen barva, jinak když se dá sporťák do lehu je stejně dlouhý jako x lander, měřili jsme to, když jsme se rozhodovali mezi nima, ty zádička jsou krátká skoro u všech kočárku, zaměřila jsem se na to

když budete hledat chyby na kočárku vždy nějaký najdete, já jsem moc spokojená to co jsem očekávala, to mám a radši chyby nehledám zbytečně bych byla naštvaná
my teď teda budem kupovat golfky, ale kvůli rodičům na chatu

soanpe
16. dub 2009

holky já nemám ani ten x-lander. já já jen napsala svůj subjektivní názor. tak proč se do mě tak pouštíte 😲 😲 😲 😲 😲

mkr
16. dub 2009

soanpe ale holky mají pravdu s tím, že ten sedák je pevný i já to tvrdím
černý se trochu vyšisuje ale laik to nepozná

agnessa
16. dub 2009

soanpe, když tady někdo šíří bludy, tak je na místě je vyvrátit...
já osobně netvrdím, že je to ideální kočár a má své chyby, jsou i hodně kazové kusy, jako ostatně asi u každé značky... brzda není zrovna silnou stránkou tohoto kočárku, sporťák (u kolekce 2008 a předpokládám i 2009) je trochu dost očesaný o pořádný nánožník a boudičku, ale jako celek jej hodnotím velice pozitivně... prostě...
ano, beru, že některé maminky, které jej mají, na něm našly spousty much a napíší je sem - z vlastní zkušenosti, ale je divné, když píše takové lži někdo, kdo ten kočár sám nemá (možná se Ti slovo lži zdá trochu silné kafe, ale když napíšeš, že sedák není pevný, je mi jasné, žes ten kočár ani neviděla)

Mkr, myslím, že to, na co si holky stěžují není ani tak délka ležení, ta je opravdu u řady kočárků i delší, ale spíš celkové provedení - boudička u kolekce 2008 opravdu na položeném sporťáku 100% nesedí, mně osobně se i kšíry a plastové části pásů zdají ne moc kvalitní... ale to jsem věděla a viděla už při koupi (a i ostatní majitelky bolderů se na to měly podívat hned při koupi a ne teď nadávat, že to nevěděly...)

sisstin
16. dub 2009

holky..a jak se vám zdají jezdící vlastnosti? Já jela s 3Bolderem..a přišlo mi to takové dost rozhrkané a nezatáčelo se mi zrovna extra lehce jednou rukou 😕 jinak za ty prachy si myslím že kočárek odpovídá 😉

agnessa
16. dub 2009

uf, se mi to odeslalo a ještě jsem nedopsala 😀 takže pokračování:

měla jsem možnost se rozhodnout, jestli jsem ochotná se smířit s tím, že sporťák není nic moc, nebo se dívat po jiném kočárku... já se rozhodla, že ho chci a nelituju... jako hluboký je úžasný a i ten sporťáček určitě dost užijeme i když na krátké výpravy do města koupíme něco menšího a skladnějšího

agnessa
16. dub 2009

a chtěla jsem napsat, že u řady kočárků je délka ležení kratší 😀 😀 😀 ne že bych chtěla působit zmateně, ale nějak píšu rychleji než myslím a nekontroluju si to po sobě 😅 😝 tak se omlouvám

soanpe
16. dub 2009

Tak nic,chtěla jsem vést debatu a nehon na čarodejnice 😒

agnessa
16. dub 2009

Sisstin, my máme 4-kolku... já jsem spokojená, jezdí se mi s ním výborně jak po městě, tak po terénu, jen v uježděném sněhu jsem aretovala kolečka...
asi jsou i jednodušeji ovladatelné kočárky, ale já předtím jezdila (vozila jsem hodně neteře) s normální čtyřkolkou bez natáčení, takže pro mě je to super... nedávno jsem měla možnost projet se s Jané Slalom Pro a musím uznat, že ovladatelnost mé 4kolky a Jané je nesrovnatelná, tak lehce manévrovat mi opravdu nejde 😀 ale když potřebuju zatočit, kličkovat v obchodě i na ulici mezi bezohlednými chodci, co jdou v protisměru, tak bezproblémů jednou rukou 🙂

sisstin
16. dub 2009

agnessa: no já mám Speedáka..taky má mouchy..ale ty jezdící vlastnosti jsou teda super..takže s Bolderem mi ta jízda přišla víc namáhavější 😕 ale jak píšu, za ty peníze mi to přijde naprosto vyhovující kočárek 😉 😎

agnessa
16. dub 2009

Soanpe, debatě se tu nikdo nebrání, ale když někdo napíše nepravdivé informace, je podle mého názoru na místě je vyvrátit a nenechat případné čtenáře naší diskuze uvěřit nepravdě...

já znovu opakuju, že i když je kočárek nádherný, má své chyby a nedodělávky, ale myslím si, že odpovídá ceně - prostě taková "střední třída"...

soanpe
16. dub 2009

sissin taky mám Speedi 😉

sisstin
16. dub 2009

soanpe: no já bych si ho už znovu nekoupila..ale to sem nepatří 😝 málo kdo je se svým kočárkem spokojený na 100procent 😝

agnessa
16. dub 2009

Sisstin, ještě mě napadlo, Speedy má jen jedno kolečko, že? jestli třeba ty jízdní vlastnosti nezhoršuje to dvojkolečko vpředu 🙂

sisstin
16. dub 2009

agness:jj..mně právě to zdvojený kolečko přišlo, že se to jakoby klepe nebo nadskakuje ..nebo nevím, jak bych to popsala 😕 já s tím jedním jedu fakt hladce jak po másle jedním prstem..v mžiku se otočim o 360stupnů atd, ale zas má to nejdebilnější polohování zad, jaký jsem viděla 😠

agnessa
16. dub 2009

😀 každý má něco... pro mě při výběru kočárku v těhu bylo nejhorší zjištění, že ideál prostě neexistuje a že prostě vždycky bude něco, co mi na něm pije krev... na druhou stranu si říkám, ještě že je takový výběr, protože staré Liberty sice měly něco do sebe, ale.... 😅 😅

sisstin
16. dub 2009

agnessa: tak hodně holek je spokojených s Inglesinou...ve všem směrech..ale to zas není design, který bych upřednostnovala..a o tom to je taky že..i když ne zejména 😝

sisstin
16. dub 2009

ježiš..především..já píšu jak tatar 😅

agnessa
16. dub 2009

jj, to jo, asi kdybych volila úplně klasický hluboký (ať už inglesinu, roan, peg perego.........), tak tam člověk asi nemůže šlápnout vedle a ví přesně, co může od kočárku očekávat... ale když to taky není úplně můj styl... a mimochodem, vím, že si u těchto kočárků (konkrétně mám v okolí 3 inglesiny) stěžují maminky na šisování barev...
ale kdo chce něco modernějšího, musí už zariskovat... jen je škoda, že si výrobci nečtou podobné diskuze a nenechají se inspirovat... 🙂

sisstin
16. dub 2009

agnessa: no to jsme psaly na tématu Quinny Spedi - vylepšováky, že kdyby výrobci četli tohle téma..tak by byl kočárek fakt geniální 😅

e.evulenka
16. dub 2009

A třeba právě čtou tyto naše dohady a proto je dělají takové , abysme si koupovaly pořád nějaké další a myslely si jako ta kráva, že tráva za řekou je zelenější 😀 😀 😀 😀

e.evulenka
16. dub 2009

sisstin
jj, třeba kdyby měl větší hl. korbu- Taky byl můj tip 😝

sisstin
16. dub 2009

e.evulenka: já hlubokou neměla..až sporták 😉 jezdí se s ním skvěle.ale to polohování zad je děsný, jsem si vyrobila svoje 😀 a pidi košík též hrůza 😅

e.evulenka
16. dub 2009

sisstin
Takže si vyrobíme svůj návrh kočárků a patentujeme si to, namelem si na tom majlant 😎

sisstin
16. dub 2009

e.evulenka: no díky za tu diskuzi, jinak bych si s tím kočárem nevěděla moc rady 😝 ..jinak já mám ted dva favority ...Bebeconfort high track a Per perego GT3..ale bohužel už je nevyzkoušim 😝

e.evulenka
16. dub 2009

sisstin
Můj favorit je Red Castle shop end jogg-bo jak se to píše...je oooobrovský na ležení ,ale zase není moc krásný pro novorozeně-ale to už nemáme,takže...