Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

garnek
23. črc 2008

Ahoj holky,
chci se zeptat těch, co už mají Implast bolder vyzkoušený, jestli nemají problémy s délkou kočárku. Já budu rodit na konci října a pořád nad ním přemýšlím. Jde mi o to, že miminko budu vozit v hluboké korbě asi 6-8měsíců a bojím se, aby mi z toho nevyrostlo....má prý rozměry korbičky od 75-80cm....co říkáte??? Poraďte....

agnessa
23. črc 2008

Garnek, mně osobně se zdá, že je to jeden z těch nejdelších - tohoto typu 😉 fakt bych se toho nebála - kdo ví, jaká bude zima a třeba koncem března už ani fusak nebudeš potřebovat, takže další cm, co získáš navíc...

ale kdybys chtěla větší/delší korbičku, už Ti nezbyde asi fakt nic jiného, než klasiky - inglesina, roan apod. 🙂

smardik
23. črc 2008

garnak mě z těxch kombinací přijde implast jeden z největších tak bych se toho nebála. Ale jak píše agness pokud chceš něco většího nezbyde ti asi nic jiného než pořídit klasický hluboký kočár - delší je roan, inglesina, peg perego

garnek
23. črc 2008

holky, mě spíš nezbyde nic jiného, než koupit implast, protože to bez něj prostě nedám....neuvěřitelně se mi líbí a je to můj favorit po celé těhotenství :o))) No asi fakt do něho půjdu, ale budu muset koupit nový fusák, jsou prý menší do těch menších kočárků, tak se bude hodit. Děkuju

agnessa
23. črc 2008

Garnek, já taky řešila velikost korby... vždycky jsem si řekla, že půjdem teda kvůli velikosti do Roanu... pak jsem se podívala na net na Implast a byla ztracena 😀 😀 tak jsem se rozhodla, že prostě nemůžu chtít ideální kočár a musím se smířit s tím, že to není nejdelší, co můžu sehnat, má sice víc vykrojený nánožník a otevřenou korbu, ale to je asi tak všechno, co mi na něm vadí.... a dál to raděj neřeším a Implast jsme už objednali a mám z toho dobrý pocit a moc se na něj těším 😎 😀

ilci
23. črc 2008

agnessa, nám v prodejně říkali, že implast i roan mají korbičku stejně velkou, jen roan je víc do hranata a implast je oblejší 😉

agnessa
23. črc 2008

Ilči, já je srovnávala v obchodě a přeměřovala oba a Roan je opravdu o kousek delší i širší 😉 ale samotnou mě překvapilo, že rozdíl nebyl nijak ohromující - fakt jen pár cm 🙂

ilci
23. črc 2008

já je taky sice srovnávala, ale neměřila 😉
každopádně je implast hezčí 😀

agnessa
23. črc 2008

😀 😀 tak to rozhodně

mkr
23. črc 2008

ahoj, tak nám je 6 měsíců pryč a pořád jezdíme v hluboký korbě, teď jsme byli na dovče tak tam spala i přes noc, jinak jsme ji tam zkoušela dát i ve fusaku a taky se tam vejde, takže já jsem s korbou spokojená 😉

katzi
23. črc 2008

ahojte, tak přídávám svoji čerstvou zkušenost s tímto kočárkem: právě jsem se vrátili z obchodu (v Brně na Lidické jich mají hodně i ve více barevných kombinacích). Původně jsme chtěli 4-kolku, ale po asi půl hodinovým ježdění po prodejně se začínám přeorientovávat na 3-kolku. Přišlo mi, že ta 4-kolka jak má ty kola jen natáčecí, tak že se s ní hůř manipuluje a líp otáčí myslím jen doprava a doleva se kočárku musí pomoct víc. S tou 3-lkolkou s manipulací problém nebyl, ta jezdila krásně. Jen si u ní zas řeším, jestli bude dost stabilní, ale snad jo. Jinak mě kočárek nadchl!

petula5
23. črc 2008

Katzi, myslím si že není důvod, aby 3-kolka nebyla stabilní. Má ve předu vlastně dvě kolečka vedle sebe z toho vůbec strach nemám. Ovládá se fakt úžasně 🙂
Já jsem se taky pořád bála, aby neměl nějaký mouchy, ale myslím, že to byl dobrej kup 😉

mkr
23. črc 2008

katzi mám trojkolku a neměnila bych, manipulace supr, máme psa takže potřebuji jednu ruku volnou a s tímhle kočárkem to jde báječně

katzi
23. črc 2008

holky, díky za ujištění, že stabilita je Ok. Myslím, že to bude jasná volba. Jen ještě vybrat barvičku a hotovo 😉

petula5
23. črc 2008

No tak u Implastu je docela problém vybrat barvičku co?
Já jsem teda měla jasno, protože zelenou miluju, ale jinak mají jeden z největších výběrů barviček 😉

judit22
23. črc 2008

Ahojky holky, přidávám se k milovníkům Implastu, v Plzni jich mají hned několik, už jsem si okoukla červeno-černý, modrý s kytkami, béžový s kytkami, ale stejně nejspíš zvítězí zelený, pistáciový. Jen se pořád nemůžu rozhodnout mezi tříkolkou a čtyřkolkou.Ráda bych se s kočárkem vydala i do horšího terénu jako na cestu do lesa a myslim, že to by byl asi s tříkolkou problém. Máte s tím někdo zkušenost?

klubo
23. črc 2008

Judit, mám taky tříkolku, sice ještě nejezdím, ale známá, která už jo nemá s tříkolkou v lese problém. Je jasné, když budou velké šutry nebo kořeny, tak to překážka je, ale to by bylo i na kole 🙂 Počítám, že v lese kola zaaretuji, aby se neprotáčela a půjde to. 😉
Jinak koukám, že za chvíli bude Implast jeden z nejprodávanějších kočárků - zatím, když řeknu, že máme Implast, tak na Kladně nikdo neví o jaký jde 😎

mkr
23. črc 2008

judit my jezdíme každý den na louku, byli jsme i na Vysočině, takže žádný problém, MM si někdy zaaretuje kolečko, ale většinou radši si kočárek vezmu přece jen já vím co a jak

ilci
24. črc 2008

agnessa, chtěla jsem se zeptat, kde jste si ten kočárek objednávali? V UH? Nebo přes net?

katzi
24. črc 2008

Petula 5, ja bych právě chtěla nějakou neutrální barvičku - váhám mezi kombinací černo-šedá, nebo hnědo-béžová. Dozdobím to pak dečkou, nějakou hračkou a hlavně naším načančaným mimi 🙂

agnessa
24. črc 2008

Ilci, máme ho z UH - mají ho tam levnější a hlavně v případě nějakých problémů to máme hned po ruce.... ale doufám, že žádné reklamace nebudou 🙂 původně jsme jej chtěli přes kočárkov, ale levnější cena (tuším, že asi o 500) vyhrála - za 500 koupíme novou pěknou deku do kočárku a jen tak na chodníku je nenajdem 🙂

ilci
24. črc 2008

agnesa, dík
my máme teda nejblíž Olomouc a tam ho měli za 12500
takže koukám po netu, na kočárkov jsou tu dobré reference, ale přemýšlela jsem i něco blíž Přerova, kdyby náhodou něco
zas třeba z kočárkova mi paní odepsala, že je schopna to dodat do 2-3týdnů, v Olomouci mám počítat spíš 2měsíce
takže se musím už konečně rozhodnout 😀

agnessa
24. črc 2008

Ilci, v UH ho mají právě za 11490... takže jsem fakt neváhala, protože to mám kousek od domu... ale pokud bys pro to musela jet, tak už se Ti to nevyplatí...
a v obchodě nám právě řekli, že máme počítat s dodací lhůtou tak měsíc i víc, tak jsme ho raděj už objednali.... jinak jsem měla pocit, že mám pořád spoustu času a asi bych jinak kočár objednávala až měsíc před porodem a pak byla vystreslá, že ho ještě nemám 😀 😀

hlavinka
24. črc 2008

Holky, a nebojite se, ze bude poruchovy? Ne ze bych byla nejak zaujata proti polske vyrobe, ale prece jen dost veci od nich jsou sunty. Mne se tedy moc libi ten s kytickama, fakt krasnej, ale bojim se toho, ze to bude krap. A taky nema prehazku. Ale byl tak hezky, ze jsem z toho pozadavku na prehaz. rukojet chtela slevit 😀

petula5
24. črc 2008

Vždyť skoro všechny kočárky jsou vyráběny v Polsku 😉 Toho se fakt nebojím. I X-landera jestli si dobře pamatuju taky vyrábějí Poláci.
Myslím, že jsem někde četla, že podvozek vyrábějí Holanďani a korbičky šijou v Polsku.

agnessa
24. črc 2008

Hlavinko, toho se fakt nebojím - nedělám si iluze o žádné značce a jak píše Petula - naprostá většina kočárků se vyrábí v Polsku...
Strach bych měla např.u značky Takko, ale i podle prodejců (viz mail od paní z Kočárkova, ale ptala jsem se i jinde) je Implast jeden z těch, co na reklamaci nechodí a když už je s ním nějaký problém, tak v píchnuté duši a to se prostě u nafukovacích kol stává 😉 samozřejmě můžeš natrefit na vadný kousek, ale to se stane u každé značky.... osobně si prostě myslím, že dražší kočárky už i odpovídají kvalitou 🙂

co se týká přehazky, tak to moc kočárků nemá... a obzvlášť ne ty, co mají přední a zadní kolečka nějak odlišné nebo natáčecí... ale u Bolderu je výhoda otáčení korbičky i sporťáku po i proti směru jízdy - to třeba x-lander nemá 😉

katzi
24. črc 2008

Hlavinka, taky jsem měla původně v požadavcích přehazovací ručku, ale nenašla jsem žádný typ kočárku, který by měl podobnou korbičku jako Implast, otočný přední kola a měl právě i tu přehazku. Nemáš náhodou nějaký tip? Ale stejně to vypadá, že tento požadavek nakonec oželím a půjdu od toho Implasta. Byla to láska na první pohled a na první dojem se má dát 🙂

aknely
24. črc 2008

katzi...tak presne tenhle nazor mam i ja. Ja puvodne chtela taky tu 4-kolku, uz jsem to tu psala nekolikrat. Na oko se mi vice libila nez ta 3-kolka. Ale po vyzkouseni jsme se s manzou shodli, ze ta 3-kolka je mnohem lepe ovladatelna. Tu 4-kolku musis treba nadzvednout nebo pri couvani je to horsi, nebot kola se jen nataceji. Takze uz mam 3-kolku doma 😉 kombinace cerno-bila...cerna boudicka, bila korba s cernymi kruhy 😉 tedy c. 222

ene
24. črc 2008

Katzi a jak by si chtela udelat prehazovaci rukojet a otocna predni kola? 😅 Vzdyt by si po otoceni rukojeti mela vepredu neotaceci kolecka a vzadu otocna - s tim by si fakt daleko nedojela 😀 A vybrat si mezi prehazovackou a otocnymi kolecky, to je proste bez debat. Mam ctyrkolku a je to paradni jizda, i kdyz se samozrejme zveda casteji nez trojkolka treba prave na to couvani. Do terenu bych volila urcite trojkolku nebo otocna kolecka o 360 stupnu (to implast nema), to uz nevim, kdo se ptal. U ctyrkolky je problem, ze se najede jednim koleckem na kamen a stojis, kdezto u zvlast otocnych se zastavi jedno a druhym muzes porad manipulovat. U trojkolky nevim, jak je to v takovem pripade se stabilitou, tam bych se treba bala, ze se to kolecko stoci o kamen a zacne mi prepadavat korba, ale to zas ma implast dvojita kolecka, tak je to stabilne lepsi - kazdopadne bacha pri zvedani predku (treba pred chodnikem), abyste meli zadni kolecka v uplne rovine.

hlavinka
24. črc 2008

katzi • 31tt • Dnes ve 12:20:
Bohuzel typ nemam na otaceci kolecka a zaroven prehazku, to jsem snad jeste nevidela. Videla jsem ale kocarek, ktery ma dva druhy kolecek a ze si dopredu nasadis jaky potrebujes (maly otocny nebo velky nafukovaci, stejny jak na druhy strane) a ta prehazku mela, ale byl to nejaky rakousky obchod, takze u nas asi ne k sehnani....
No, Implast je fakt peknej:o) Jeste to proberu s manzelem, treba bude rad, ze nechci prehazovaci rukojet (jemu se nelibi ty typy kocarku, co to maji) a vezme za vdek Boalder.