Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

katzi
24. črc 2008

Aknely, no přesně tak. Jsem ráda, že jsme ho nekoupili naslepo,ale že jsme ho sehnali v Brně "live" a projeli ho 🙂

Ene, já nejsem technický typ 🙂 Chtěla bych za málo peněz hodně muziky - něco v tom duchu mi říkala i prodavačka když jsem na ni vychrlila jaký mám požadavky za cenu do cca 15.000 za 3kombinaci 😉

Hlavinka: to u nás asi fakt nebude, já jsem se v těch kočárkách jednu dobu na netu fakt docela přehrabovala a neviděla jsem nic takovýho 😒 Už jsem se smířila s tím, že dokonalý kočárek prostě neseženu a musím někde ubrat. Zatím pořád ten Implast vede.

miren82
24. črc 2008

Vladaj,v Přerově ho teď budou mít také v Blahoslavově ulici jestli víš kde to je.Vedlejší ulice u Palackého,takový menší obchůdek.Před týdnem jsem tam byla,byla tam majitelka která má dítě také v prosinci a měla kočárek také Boldera,tak sem se jí ptala a říkala že teď ve zboží ho budou také mívat,jen asi 2 kočárky jen tak na okouknutí,barvu by ti stejně objednaly.
Jinak v Přerově sem ho také nikde neviděla.
My také čekáme miminko v prosinci,chtěla sem si Boldera objednat přes net když tu v Přerově nikde nebyl ale půjdu si ho objednat do té prodejny.
Tak snad sem ti také trošku pomohla.Záleží kde to máš blíž jestli do Přerova nebo Olomouce.Měj se

ilci
24. črc 2008

miren a cenu náhodou nevíš ?

miren82
25. črc 2008

Ilči zatím nevím,ale dnes se tam jdu juknout tak se optám a odpo písnu ju?

petis
25. črc 2008

Ahoj holky,
tak jsem byla v Polsku v jednom obchůdku a viděla tam vedle sebe Implast a Mikado Oxford.
Ty kočárky jsou si opravdu hodně podobné, byla jsem mile Mikadem překvapena, protože mi připadal z pevnější látky, měl schované popruhy k přenášení hluboké korby, dokonce byl ještě o něco lehčí, složený byl menší a taky ta cena-se vším všudy i s autosedačkou by vyšel na necelých 10.000,-
Taky jsem měla o polských kočárcích nevalné mínění, ale já k nim řadila jen Tako a jiné těžké a hodně nízké kočáry. Tenhle kočík byl opravdu příjemným překvapením.
jsem zvědavá, co my jednou vyberem a koupíme, když je všude kolem tolik pěkných kočárků - ale tyhle 2 zatím vedou, Mikado je zatím o kousínek napřed 😉

petis
25. črc 2008

http://www.2o2.pl/index.php?p450,wozki-mikado-t...

Tohle je odkaz na to Mikado jen pro představu 😉

petis
25. črc 2008

http://www.2o2.pl/p,pl,0353,wozek-ox-ford-mikad...

Jsem trouba, ten první odkaz vás hodí na první stranu, tenhle když se dá přímo do vyhledávače, by měl najet přímo na kočár.

ilci
25. črc 2008

miren, tak dneska mi to vyšlo a šla jsem tam mrknout, paní prodavačka říkala, že neví, jestli je budou mít, že si je vozí majitel a že neví kolik to stojí, prostě se mám chodit koukat

takže uvidím, jak jsi pořídila ty 😉

miren82
25. črc 2008

Ilči také jsem tam byla,prej pojedou pro zboží někdy příští týden tak se mám přijít zeptat.Zatím dovezly jen nějaké 2 sporťáky.Dle mě je paní prodavačka opravdu jen prodavačka a nic neví.
Ale jak jsem říkala,mluvila sem vyloženě s majitely obchodu a říkaly že by ho měly ve zboží už mít,tak třeba ten příští týden ho už dovezou.Ale každopádně tam jednou bude.
Jo a prodavačka mi říkala ať se jdu ještě podívat do Máji,vedle Droxi u Prioru že to taky nějak patří k nim,ale tam už sem nešla,tak zkus a kdyžtak písni.
Sem si jistá ale že ho v té Blahoslavově ulici mít budou,musíme jen počkat.
A kdyby ne,tak zkusím se juknout do toho Olmika.Nevíš kolik tam stojí?

sisstin
25. črc 2008

koukám kvůli kámošce na ty implasty..a letošní barvy jsou teda fakt super, moc se mi líbí ty růžové..ale nejkrásnější jsou ty bílo-černé s květy 😵

smardik
25. črc 2008

petis prosím tě kde v polsku jsi na implast narazila a nevíš kolik tam stál?

ilci
25. črc 2008

miren, v Máji ho neměli, tam chodím pravidelně, ale můžu se poptat, třeba bude inovace
ale kočárky neobjednávají, musíš vzít, co jim přijde ve zboží
ovšem já už nemám tolik času se rozhodovat 😉

vladaj
25. črc 2008

miren82 v Olomoci v Rigrove ulici je mají,stojí 12 500 bez autosedačky, což je dalších 3 300. Mají na prodejne ten černo-květovaný,bílý s koly a nějaký barevný, ale už nevím jaký. Mají tam 3 i 4kolku. Paní ochotná,vše ukáže. Tak přeji štastnou ruku při výběru 😉 😉

ilci
25. črc 2008

no, já to vemu asi přes kočárkov, tam je nejkratší dodací lhůta 😉
holky, co jste si to objednávali, kolik bylo poštovné?

ilci
25. črc 2008

no, v té riegrovce si aspoň můžeš objednat podle sebe, ale teď musíš počítat s lhůtou taj 2 měsíce

vladaj
25. črc 2008

Já ho chtělě vidět naživo a vyzkoušet, ale objednám si ho taky přes net. Dovezou ho až domů a je to i levnější, tak za ty ušetřený peníze koupím pěknou peřinku . Kamarádka poštovné neplatila, někdy ho od určité částky platí prodávající, mají to popsané v obchodních podmínkách 😉

ene
25. črc 2008

Postovne neplatis, na kocarkove je to tusim od dvou tisic. Pro sedacku jsme se rozhodli pozdeji, posilala nam ji samostatne a postovne se neplatilo. A jeste jsme dostali darecek 🙂

miren82
27. črc 2008

Ilči tak já mám ještě čas,budeme ho kupovat až nějak na podzim takže si počkám a kdyby byl nějaký zádrhel tak ho objednám také přes kočárkov.

elvie
28. črc 2008

Ahoj, taky se mi líbí kočárek Implast bolder 4, ale bohužel ho nemůžu najít v blízkosti mého bydliště v žádném obchodě, abych ho viděla naživo ☹ . Nevíte náhodou o nějakém obchodě v Opavě, Bruntále nebo i v Ostravě, kde bych ho mohla vidět. Byla jsem v Olomouci v centru Haná a v Olympii, ale tam ho neměli a Olomouc je pro nás dost z ruky. Díky za radu.

smardik
28. črc 2008

elvie mají ho v Ostravě- u autobusáku na Karolíně a pak v centru ve dvou v obchodech nebo v maloobchodu a velkoobchodu kousek od hlavního hřbitova.

ilci
28. črc 2008

elvie, a kdybyste přece jenom jeli zase do Olomouce, tak Riegrova ulice u Horního náměstí

aknely
28. črc 2008

elvie....obchod specializujici se na Implasty a Roany je na Českobratrské ulici v centru Ostravy, blizko Husova sadu. Koupila jsem ho tam taky 😉 Kdyz pujdes od cerveneho kostela, ktery je naproti Husova sadu, po Ceskobratrske ulici smerem k ulici Nadrazni, tak po prave strane je obchod "Kocarky" a tam to je. Pres leto tam ale nejsou v soboty, jen pres tyden a myslim ze az do 17:30. 😉

jaul
29. črc 2008

Ahojky, informace pro 😎 VYCHODOCESKY😎 :
Nevim, jak v Koline, tam jsem ho nakonec okouknout nebyla.
Ale IMPLAST maji v prodejne John Nell v Hradci Kralove www.detske-kocarky.eu/kontakty.html (v dobe, kdy jsem tam byla meli cernou 3-kolku s kvety)!
A v obchudku v Nachode www.kocarkov.cz/kontakty.php, dokonce dva, 3 i 4-kolku, i kdyz na strankach pisou, ze je budou mit az od zari.
O vikendu jsme se tam vydali, protoze mi pani z kocarkova napsala, ze presne moje dve barvy tam ma. Musim rict, ze jsme z nej byli nadseni a dohodli jsme se s manzelem hned na miste na barve i 3-kolce, kterou jsme nikdy nechteli, takze vsechno dopadlo nakonec jinak, i s tou barvou, protoze objednavaji uz jen kolekci 2008.
Kocarek pres pani i objednam a uz se na nej tesime, ja byla fakt mile prekvapena 😀 😀 😎

hlavinka
29. črc 2008

Jinak holky, o vikendu jsem byla v obchode s kocarkama a pani rikala, ze dodani kocarku (skoro u vsech znacek) je 2 az 3 mesice 😒 Takze mozna neni moc casu to odkladat......Ale asi zalezi, odkud kdo je a kde je sklad....

klubo
29. črc 2008

Ono asi opravdu záleží jak kdo, protože paní z Kočárkova ho poslala asi za 14 dní od objednání😉

agnessa
29. črc 2008

určitě doporučuju si po 20tt zjistit, kde se kočárek dá sehnat a hlavně jaké jsou dodací lhůty... u nás jsou zhruba 1-2 měsíce, takže jsme se podle toho s objednáním zařídili 😉

dedulka
30. črc 2008

tak já byla včera ve Zlíně a měli tam 4 i 3-kolku - byla jsem předem rozhodnutá pro čtyřkolku, ale jakmile jsem vyzkoušela ovládání obou dvou - tak troj kolka je jasný vítěz, by´t jsem trojku nechtěla! Ale s tím se fakt tak úžasně jezdí...prostě bomba! 😵

laola
30. črc 2008

Ahoj holky,

mám prosbu, mohla byste mi některá přeměřit vnitřní rozměr korby u kočárku Implast Bolder čtyřkolka?
Na netu uvádí 75 cm a když jsem psala dotaz prodejci, tak mi poslali, že měří 82 cm, tak nevím... Moc děkuju.

mkr
30. črc 2008

laola je to 75

laola
30. črc 2008

mkr, děkuju. A jak to vypadá s mimčem, vleze se tam v pohodě?
Dedulka, prosím Tě, kde ve Zlíně ho mají?