Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

ene
14. srp 2008

Nakupuju stale na branakdetem.cz a v tehu jsem kupovala na batolata.cz, overeny je mimibazar, tam jsou i nove veci a inzeruji tam vsechny internetove detske obchody (+ tam mas reference na kazdeho prodejce)

elvie
14. srp 2008

Díky Ene. Mrnu se na to.

sofi07
14. srp 2008

Ahojte, uvazujem nad kupou boldera, paci sa mi cierny s bielymi kvetmi. len sa bojim,ze tu ciernu farbu vytiahne slnko. mate s tym skusenosti?

anaconda
15. srp 2008

Ahojky.
Holky, chci se zeptat, jak bolder 4 houpe. Je to přijatelný nebo nic moc?? Díky 😉

agnessa
15. srp 2008

Anacondo, rozhodně je výborně odpružený, zatím jsme s ním nikam nejeli, ale už z toho zkoušení doma mám pocit, že časem bude i pěkně houpat (ne jako klasický, ale lepší něco, než nic...)... jen to chce malinko vychodit ty pružiny - jak jsou nové, jsou hodně tuhé, ale myslím, že to ještě povolí 🙂

anaconda
15. srp 2008

agnessa,
díky za odpověď! 😉

ene
15. srp 2008

Jj, povoli, ale neni to klasicke houpani, jako ze tuknes do konstrukce a houpe se nahoru dolu, bolder se houpe jenom smerem dolu (tedy na stlaceni pruzin na zadni strane). Vyborny na sjizdeni schodu.

ferinka
15. srp 2008

Ene,koukám,že ty s ním provádíš i teréní jízdy 😀

elvie
15. srp 2008

Tak dneska jsme si objednali Implast bolder 3 😉 . Nakonec jsme se rozhodli pro černobílou kombinaci s kruhy (č. 222) včetně autosedačky. V Ostravě na Českobratrské ulici ho teď mají v akci za 10.900,- Kč a autosedačku za 2.990 včetně adaptérů.

ferinka
19. srp 2008

Elvie:má ten obchod i internetové stránky???

ilci
19. srp 2008

ferinko, já jsem na netu našla toto - http://blachura-mrozek.takeit.cz/kocarky-851829...

elvie
19. srp 2008

Ferinko: tak ta internetová stránka je ta, co ti napsala ilci. Jinak na ně mám ještě telefon a to je 596 122 564. Akci na implasty mají do konce srpna. Když jsme si objednávali kočárek, tak dokonce brali i telefonickou objednávku. Dodací lhůtu mají 3 až 4 týdny.

olinka01
20. srp 2008

Holky,chtěla jsem se zeptat.Nekupovala jste si některá místo slunečníku na léto na Boldera tu stříšku?Viz.odkaz.Docela o ní přemýšlím,ale nevím zda tam bude pasovat.Díky za info 🙂
http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=363871#x
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5589-safety-1st-s...

spetra
20. srp 2008

nekupovala, ale paní z kočárkova mi nějakou stříšku doporučovala - my se nakonec rozhodli slunečník koupit až na jaro...

mkr
20. srp 2008

ahoj našla jsem na netu jeden supr inzerát paní prodává černý kytičkový bolder 4 za 6200 http://www.profiinzert.cz/inzerat-27457/kombin-...

anaconda
21. srp 2008

Ahojky.
Holčiny, co je pravdy na tom, že podvozek s korbou implast bolder 4 váží dohromady 16 kilo??? Na netu se dá vyčíst váha podvozku, která je 7,5 kg a nechce se mi věřit, že je ta korba tak těžká. Děkuji. 😉

mkr
21. srp 2008

korba váží 6 kilo

mirka755
21. srp 2008

holky, známá má Bolder-kočárek je to suprovej, ale bohužel se nevejde do výtahu ☹. Náš výtah má 68cm na šířku a musí se sundavat kolečko ☹ (i kamarádce se do výtahu nevejde)-jen tak pro upřesnění pro paneláky 🙂

mirka755
21. srp 2008

olinka01: zrovna dnes když jsme byli se známou venku tak jsem jí tu stříšku půjčovala. Nechávala jsem si jí ušít u jedné maminky na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12898727&tab=1

ilci
21. srp 2008

tož mamina si od nás kočár odvážela k úschově a do výtahu se to vešlo, takže máme asi dobrý výtah

dneska jsem na ulici viděla - ale jiný - kočár se stříškou a nevypadalo to špatně

mirka755
21. srp 2008

no pokud je to velký výtah tak to problém nedělá, ale tady u nás na Kladně je dělají na prd ☹

agnessa
21. srp 2008

Mirko, ať to kamarádka ještě zkusí - my máme výtah taky 68cm, musíme otevřít dveře úplně dokořán a dovnitř vysloveně vmanévrovat, ale jde to... zkoušeli jsme to teda zatím asi jen 4x, když jsme si kočárek přivezli, ale vždycky tam vjel i vyjel... 4.pokus už šel i docela rychle 🙂

mirka755
22. srp 2008

agness: fakt jsme ho nenarvali ani k nám. To kolečko prostě sundat musí. Prý náš výtah je ještě o něco širší, v jejím prý drhne tou tyčí od kolečka o stěnu výtahu ☹. Nevím podle čeho dělali míry výtahu když každý měří jinak

agnessa
22. srp 2008

Mirko, tak to je fakt pech... to bych nevěřila, že dělají výtahy s centimetrovým rozdílem... 😒
a kolečko teda sundáváš pokaždé? a střídáš je, nebo vždy jen jedno? nenechalo to nějaké následky? třeba že by bylo "vyhojdané" nebo začlo zatáčet apod....

a jak to řeší kamarádka? nechává si kočárek v kočárkárně, nebo ho skládá a rozkládá?

mirka755
22. srp 2008

ne ne, já už mám velkou slečnu (16m)-jezdíme s golfkama. Ani jsem nikdy o Bolderu nepřemýšlela. Má ho kamarádka, sundává vždy jen pravé kolečko. Narve ho do výtahu ťip ťop, právě trošku drhne o stěnu. Naštěstí bydlí v 1p.

spetra
22. srp 2008

nestrašte, my máme výtah taky 68 a kočárek jsme si už objednali...

j12
23. srp 2008

ahoj holky, tak jsem tady narazila na diskuzi o kočárkách bolder 3 a 4. Mám termín v prosinci, a kočárek už mám taky objednaný. Objednaly jsme čtyřkolku, ale docela čtu o nespokojenosti. Myslíte že třikolka je opravdu lepší??? Má mě dojít až v puli listopadu, takže to můžu ještě změnit. tak jsem na vážkách.jinak kočárek je nádhernej, viděla jsem ho na vlastní oči a objednaly sme si zelenočernej.. Jen mě známá postrašila, že je docela malej, ale namyslím si.Dá se tam nastavit i pružnost, Nevíte někdo?Jinak je fakt moc rozkošnej :O)))

mirka755
23. srp 2008

spetra: kdybych to neviděla na vlastní oči, taky bych nevěřila. Sama jsem měřila náš výtah, když byla ještě kamarádka těhotná. Na MMB taky psala paní že se jí Bolder nevešel do výtahu, tak ho musela nechávat v kočárkárně.
j12: řeknu ti jen zkušenosti z trojkolky: velká kola jsou fakt super, jízda s ním je lehoučká, krásně můžeš jezdit i jednou rukou. Co se týče velikosti korby, tak bych řekla že je stejně velká jako X-lander a jiné podobné typy. Já bych i do něj šla, ale když se mi do výtahu nevejde tak to nepřipadá v úvahu. Jinak má krásné barevné kombinace

mkr
23. srp 2008

j12 tak malý není jestli myslíš korbičku, jinak pružnost se tam dá nastavit, nevím jak moc my to nechali, jinak já zvolila trojku kvůli manipulaci máme pejska, takže potřebuji jednu ruku volnou, ale to musíš vyzkoušet sama co ti bude vyhovovat

j12
23. srp 2008

Jo jo, myslím korbičku, ale asi bude stačit. Jinak se fakt nevleze do výtahu? Tak to je mazec, ještě že bydlíme v přízemí 🙂 A kbarvičkám, těch mají fakt hodně!!!! Vůbec jsem nevěda co vybrat!! Svetlej je napraktickej, tmavej ten černej je hezkej, ale pro mimi se mimoc nehodia taky to přitahuje sluníčko, tak jsem šla do zelené, uvidíme.Jen teď fakt váhám s těma kolečkama. Měla jsem možnost si vyzkoušet jen třikolku, ta jela super, myslela jsem, že čtyřkolka bude stejně ovladatelná!!6e se mě po Brně dobře pojede a nebudu muset čachrovat s kočárkem a nadzvedávat ho.Tak teď fakt nevím. Holky raďte!! 😉 😉 😉